mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 359
Dołączył(a): 12.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2007, 18:15 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Czyli masz na myśli gry w których jedym trybem mp jest coop ? Takie gry nie mają racji bytu w dobie sieci lan i internetu...

No wai!
http://www.left4dead411.com/.
http://forums.steampowered.com/forums/forumdisplay.php?f=130.

EDIT: A w ktorym miejscu pisales ze ma byc to pure? W L4D jedynym trybem mp jest coop i mimo tego ma racje bytu.


_________________
[ i rooted crap here ]


Ostatnio edytowano 13 sie 2007, 05:39 przez aLtar, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2007, 18:20 
Cytuj  
Ok, mam pewne podejrzenia. Coś mi się widzi, że pytanie jest zadane w celu ewentualnej produkcji strzelanki na cellphona. Niestety przynajmniej dla mnie gierki, które wcześniej mi się podobały (m.in. te wymienione) nie zdadzą, w takiej formie w jakiej były, egzaminu. Będą za szybkie i za trudne. Na komie sterowanie jest dość utrudnione. Ze "strzelanek" telefonowych podoba mi się bardziej typ gier w rodzaju "Mision Impossible III" Gameloftu.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2007, 18:35 
Cytuj  
Cytuj:
No wai!


Jakiż to pure coop jak zombiakami też mogą sterować ludzie ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2007, 23:51 
Cytuj  
Atherius napisał(a):

widocznie nie mozesz zrozumiec, ze takie gry nie sa za bardzo ambitne i bardziej wymagajacemu graczowi wypelniaja tylko dziury w zebach, moze napisze to inaczej...



Widocznie nie mozesz zrozumiec ze to nie jest thread o jakichkolwiek 'fajnych' grach, ktore sa rozwojowe i w ogole zmieniaja twoje zycie. Potrzebuje konkretnych informacji na temat okreslonego gatunku gier, takiego a nie innego. Jak pewnie zdajesz sobie sprawe, wiem ze sa inne gry, ktore sa.. inne. W taki lub inny sposob. Ale tutaj shocker, nie interesuja mnie te gry. Potrzebuje konkretnych odpowiedzi na konkretne pytania. Jak ide do warzywaniaka kupic warzywa, to nie obchodzi mnie czy w restauracji na sasiednim osiedlu daja dobra grochowke, interesuje mnie czy pietruszka w tym warzywniaku jest swieza.

Cytuj:
prof. dok. hab. Nestorze przykro mi, ze niektore osoby nie spelnily twoich wymagan i niepodpasowaly sie pod twoj tok myslenia, mam nadzieje, ze nie bedzie mialo to wplywu na twoje badania i ukoncza sie one pomyslnie, tymczasem wracaj do pisania pseudo-angielskojezycznych przemyslen na swoim blogu, pozadrawiam hr hr hr


Daruj sobie docinki kolego i personalne wjazdy bo to sie zalosne robi. Jak nie potrafisz odpowiedziec konkretnie na konkretne pytanie, to poprostu nie odpowiadaj, zamiast sie wciskac na sile i probowac zablysnac. To nie jest plebiscyt popularnosci.
Mam swoje badania i potrzebuje konkretnych informacji, niestety przeszkadzasz mi w tym, zasmiecajac thread nic nie wartymi docinkami albo stekiem truizmow.

A co do mojego bloga, jak potrafisz sie roczytac i widzisz literowke, to napisz w komentarzach do danego posta. Zawsze chetnie przyjmuje konstruktywna krytyke. Jesli uwazasz ze pisze to po angielsku na 'pokaz' tutaj, to obrazuje plycizne twojej wyobrazni, tyle.

[/rant].

Co do gier co-op, rzeczywiscie gier stricte co-op jest jak na lekarstwo, ale to tez nie jest jeszcze przedmiotem moich zainteresowan.

Co mnie interesuje, to mechanika strzelanek, ktora zapadla wam w pamiec. Jakie bronie wam sie podobaly i dlaczego, jak tempo rozgrywki wygladalo i dlaczego bylo zle lub dobre, ktora gra miala fajnych bossow i dlaczego, co was frustrowalo w tego typu grach, etc etc. Jesli mozecie, postarajcie sie podejsc do tematu troche analitycznie.

@Sweng,

Oszczedz wstydu mejt ;-) Pisanie czegokolwiek na komorki lezy daleko poza moim zasiegiem zainteresowan. Nie dosc ze maszynka kiepska, wyswietlacz kiepski, to jeszcze mozliwosci sterowania sa do dupy, przy czym 'do dupy' nie obrazuje horroru jakim jest granie w cokolwiek na klawiaturze numerycznej telefonu.
Do tego te wszystkie dziwne jezyki i dialekty telefonow. Sorry swen, syfu nie ruszam ;-)

Tak jak mowilem, prowadze badania na podany temat i potrzebuje informacji, o ile community mmorpg.pl bedzie na tyle laskawe zeby mi pomoc, nie starajac sie ze mnie (albo z siebie) zrobic debila.

Merci bien.


_________________
Nestor#1522

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 08:37 
Cytuj  
Ok, to kontynuując myśli z irca...
Dalej będę upierał się przy tezie że lepsza strzelanka == strzelanka z lepszą grafiką :D Tak było za czasów salonów gier w budach na kółkach i tak było za czasów kompów 8-bit.
Klasyki to raczej bardziej lecisz statkiem w górę (1942 & clones) w bok (R-Type) ewentualnie każdy kierunek (Time Pilot, Bosconian). Perełka wg mnie to Gyros, gdzie latasz dookoła planszy a ze środka wylatują wrogowie :D
Zasada działania prosta, etap, każdy musi znacznie różnić się od kolejnego na tyle, żeby był od pierwszego spojrzenia rozpoznawalny. Na końcu etapu boss do rozwalenia. Bonusy - przy wylatywaniu serii statków/whatever jak się wybije wszystkie zanim nawieją z planszy to bonusik w formie albo punktów albo broni.
Te same mechanizmy były wcześniej przy strzelankach typu Space Invaders, Moon Cresta czy Galaga.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 10:30 
Cytuj  
byla taka gierka na amige, jechalo sie w gore jeepem i helikopterkiem, najlepsze bylo w to ze mozna bylo grac z kumplem na jednym ekranie.

Nigdy jej nie skonczylem za trudna chyba byla albo dysk sie rozjebal ale generalnie calkiem si gierka

edit
SWIV nazwa


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2007, 10:48 
Cytuj  
Zawsze sie mi wieszala doprowadzajac mnie tym do szewskiej pasji ehhe cholera czlowiek takie rzeczy to chyba do konca zycia bedzie pamietal.

Bah sorry za hijack'a... :oops:


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.