mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 18:56 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
Tidus napisał(a):
Gra wyszła wczoraj, ci co grają mówią że gra jest świetna, jedna z najlepszych na X360. Ja po obejżeniu tego: http://www.youtube.com/watch?v=gOk5j-iGuTM filmika moge powiedzieć że nie moge się doczekać aż będe miał tą gre, a będę ją miał w środe. A może grał ktoś z was już?

lawl co za super AI, czy oni dali najniższy poziom trudności czy tam tak strażnicy są chętni do walki? koleś zabija jakiegoś gościa, strażnicy wyciągają szpady i nic nie robią, on ucieka doganiają go, okrążają i się gapią, aż samemu się zaatakue

bo to demo mające pokazać jak najwięcej możliwości gry, a nie jej trudność, gdzie główny bohater ginie przy pierwszej lepszej okazji (na pewno można wybrać taki poziom trudności) - babka się produkuje, i gada, gada, jakiś tam brzydal gra i gra i robi co ona mówi, a tu nagle jebs i zgon - głupia prezentacja możliwości gry imho by to była ;0


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 19:34 
Cytuj  
Varenthin, pójdziesz do piekła za pesymizm wobec tej gry :)

Proponuje obejrzeć wszystkie filmy w HD na gametrailers. Ta gra zmiata wszystko co człowiek może sobie wyobrazić, trust me.

BTW
Zauważyliście, że ostatnio wychodzą naprawdę smaczne kąski? sama wyjebane tytuły i do tego rewolucja graficzna za rewolucją, myślę że inaczej w stosunku do Assasin's Creed nie będzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 20:54 
Cytuj  
szkoda ze na razie na x360 tylko.
ale i tak sciagne i zostawie moze w koncu kupie

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 22:47 
Cytuj  
pff rewolucja , Uncharted smarka na Assasin Creed i charcha w twarz :)

zobacz demko , to jest przelom w animacji


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 22:48 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
pff rewolucja , Uncharted smarka na Assasin Creed i charcha w twarz :)

zobacz demko , to jest przelom w animacji


Ale my mówimy tutaj o całej grze, a nie tylko o grafice.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 22:56 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Varenthin, pójdziesz do piekła za pesymizm wobec tej gry :)

Proponuje obejrzeć wszystkie filmy w HD na gametrailers. Ta gra zmiata wszystko co człowiek może sobie wyobrazić, trust me.

BTW
Zauważyliście, że ostatnio wychodzą naprawdę smaczne kąski? sama wyjebane tytuły i do tego rewolucja graficzna za rewolucją, myślę że inaczej w stosunku do Assasin's Creed nie będzie.

bo to jesien jest przeciez.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 23:11 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
zobacz demko , to jest przelom w animacji


Nie no alda weź przestań, co to ma być w ogóle? tomb raider 19? ;p

http://www.gametrailers.com/player/27663.html
http://www.gametrailers.com/player/27666.html
http://www.gametrailers.com/player/21952.html

To jest jakaś popierółka. Przełom w animacji! ok, ale gdzie? w którym miejscu jest przełom, bo na tych filmach zobaczyłem smętną grafikę, kwadratowe pnie drzew, ruszające się liście na wietrze nawet jak nie wieje bo w każdym miejscu ruszają się tak samo, i typowy consolowy interface, zwłaszcza jak koleś zaczął strzelać.

Kiedys były w modzie takie gierki, co myszką ruszałeś muszką i napierdalałeś, to chyba coś w ten deseń mi przypomina :).

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 23:19 
Cytuj  
Aldatha usilnie próbuje zrobić z siebie trolla póki co dobrze mu idzie.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**
Avatar użytkownika

Posty: 470
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 23:28 
Cytuj  
Nooo fajne fajne. Ciekawe tylko czy Assassin's Creed na PC wiecej straci czy zyska.


_________________
forfiter

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 23:45 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
To jest jakaś popierółka. Przełom w animacji! ok, ale gdzie? w którym miejscu jest przełom, bo na tych filmach zobaczyłem smętną grafikę, kwadratowe pnie drzew, ruszające się liście na wietrze nawet jak nie wieje bo w każdym miejscu ruszają się tak samo, i typowy consolowy interface, zwłaszcza jak koleś zaczął strzelać.

Kiedys były w modzie takie gierki, co myszką ruszałeś muszką i napierdalałeś, to chyba coś w ten deseń mi przypomina :).


Tak samo ja moge o Assassin Creed napisac ze na filmikach widze:
- totalny bezsens - koles zabija nozykami do rzucania wszystko z duzej odleglosci a na glowna ofiare skacze i zabija na ziemi... po co? moglby spokojnie zabic ja z dachu i reszte straznikow tez.
- Brak fizyki
- totalny brak inteligencji przciwnikow i to w czasie walki jak i w czasie poscigu - najlepszy jest moment jak koles wychodzi za naszym hero na dach po czym daje sie z niego po prostu zepchnac.
- Zupelnie nie widac "inteligencji tlumu" (jeden z features) no chyba ze chodzi o brak inteligencji 15 straznikow goniachych w kupce (smiesznie to wyglada) za Altairem i nie mogacych go dogonic. Mogliby sie chociaz SPROBOWAC rozdzielic.
- skok z kilkunastu metrow na woz z sianem i to dosc maly. :-)
- Altair skacze nie jak nacpany haszyszem zabojca a raczej kojarzy mi sie ze Spidermanem (troszke przesadzili z dlugoscia skokow). W jednym momencie skacze na parapet okna (czy tam inny gzyms) pod dosc duzym katem i lapie sie go ladnie i prosciutko obiema rekami.

To po obejrzeniu tylko jednego filmiku. Chociarz z drugiej strony grafika ladna, animacja ladna, fabula zapowiada sie zajebiscie.

Pierwsza recenzja AC juz jest nie pamietam gdzie ale ocena to chyba 95% wiec gra jest OK, tak samo Uncharted w ktore gralem (Demo) i jest zajebiste a grafika i animacja naprawde kopie.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 11 lis 2007, 23:48 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 23:46 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Aldatha napisał(a):
zobacz demko , to jest przelom w animacji


Nie no alda weź przestań, co to ma być w ogóle? tomb raider 19? ;p

http://www.gametrailers.com/player/27663.html
http://www.gametrailers.com/player/27666.html
http://www.gametrailers.com/player/21952.html

To jest jakaś popierółka. Przełom w animacji! ok, ale gdzie? w którym miejscu jest przełom, bo na tych filmach zobaczyłem smętną grafikę, kwadratowe pnie drzew, ruszające się liście na wietrze nawet jak nie wieje bo w każdym miejscu ruszają się tak samo, i typowy consolowy interface, zwłaszcza jak koleś zaczął strzelać.

Kiedys były w modzie takie gierki, co myszką ruszałeś muszką i napierdalałeś, to chyba coś w ten deseń mi przypomina :).



Obrazek

jak dla ciebie to nie jest ladna grafika to sorry , moze czas na okuliste ? :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 23:53 
Cytuj  
No dla mnie jest to bardzo przeciętna grafika.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lis 2007, 23:56 
Cytuj  
Obrazek

VS

Obrazek

I tu i tu ladnie.
W AC robi na mnie wrazenie ilosc postaci na ekranie ich zachowanie, animacja i roznorodnosc.
W Uncharted zajebisty jest klimat, cienie, efekty swietlne i wyglad wody.


_________________
Obrazek

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 00:31 
Cytuj  
uncharted = 30fps = fail.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 00:56 
Cytuj  
Dobra, 50vs50. Zobaczymy po premierach :). Osobiście uważam, że Uncharted to będzie coś co już było, a AC nie było jeszcze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 09:01 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
chcielibyscie zobaczyc Katricie w Maxim? :wink:
Taaaaak :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 09:53 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
pff rewolucja , Uncharted smarka na Assasin Creed i charcha w twarz :)

zobacz demko , to jest przelom w animacji


Przeciez on sie rusza jakby mu w dupe cos wsadzili.

gg za przelom w animacji roflor

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 10:14 
Cytuj  
ja póki co napawam się klimatem backstabbera w TF2 ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 12:33 
Cytuj  
Nie nadużywajmy słówka "rewolucyjny" plx...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 12 lis 2007, 20:54 
Cytuj  
Obrazek

^ Chyba najbardziej morderczy screen jaki widziałem do tej pory

Szykuje się straszliwy killer app, dla którego warto kupić konsole/dokupywać pada do PC itd.

Jeszcze fajny gameplay z killsami (jest cała seria na jutjub)
http://pl.youtube.com/watch?v=SZKg49FHoS4

Swoją drogą Uncharted też jest niczego sobie, jedyne czego mógłbym się tu czepić to oczojebna kolorystyka, zieleń jest za zielona :wink: reszta jest bardzo naic, mimo wszystko Assassin raczej położy Uncharteda na łopaty (ah ten wszechobecny niebieskawy filtr, I R lovin it)

BTW teraz mamy niezły moment z graniem, powódź gier i każda następna wygląda na zajebistszą od poprzedniczki, nic tylko grać.


_________________
you are already dead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 246 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.