mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 21:25 
Cytuj  
koniu ftw!


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 21:51 
Cytuj  
Jeszcze tylko kucharza tutaj brakuje. :D


_________________
@polygamia

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 21:52 
Cytuj  
btw niewiem koniu jaki ty masz komputer ale ja nie musze wylaczac calego softa jak odpalam gre oO

ror. Ja tez nie musze wylaczac i nie wylaczam calego softa, jak odpalam gre - widac nie zalapales sensu wypowiedzi... Nie pierwszy i nie ostatni raz zreszta. :(

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 23:03 
Cytuj  
konrador napisał(a):
btw niewiem koniu jaki ty masz komputer ale ja nie musze wylaczac calego softa jak odpalam gre oO

ror. Ja tez nie musze wylaczac i nie wylaczam calego softa, jak odpalam gre - widac nie zalapales sensu wypowiedzi... Nie pierwszy i nie ostatni raz zreszta. :(


A ja uwazam ze zalapal. Ty niepotrzebnie najechales na program ktory po porostu dobrze wykonuje te zadania do ktorych zostal stworzony.

To troche tak jak z Winampem - mimo wersji obecnej czyli 5.XX moze on nadal wygladac i dzialac jak wersja 2.XX. Ale czy to e\robi jakakolwiek roznice? IMHO nie.

W dobie XX GB ramu i XX rdzeniowych procesorow mozna miec powlaczane w czasie gry co sie chce. A akurat XFIre jest naprawde dobrym softem, mimo oczojebnych skorek.

Uwiezr Konrador - Xfire sie przydaje.


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 23:35 
Cytuj  
A ja uwazam ze zalapal.

To sie mylisz. Przede wszystkim dlatego, ze to o czym piszesz dalej, nie ma zadnego zwiazku z potrzeba (a w zasadzie jej brakiem) wylaczania przeze mnie komunikatorow, ktorych uzywam, zeby grac w gry, co zasugerowal Shaver w cytowanym przez ciebie i przeze mnie fragmencie. Moze jeszcze inaczej - nie wylaczam IRC/ICQ podczas gry - prosciej juz nie dam rady.

Programu nie uzywam, bo dla mnie jest bezuzyteczny - jest to moja ocena subiektywna (do wymiany, ktorych stworzone jest to forum), bo wypowiadam sie o swoich wrazeniach i odczuciach nt. tego softu. Oceniam to, co widze na forach i moje pierwsze wrazenia po tym, jak toto zainstalowalem. Czyli glownie beznadziejne sygnatury, paskudny interface, brak jakiejkolwiek przydatnosci dla mnie...

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 23:50 
Cytuj  
jak ktos jest uparty to go nie przekonasz. Irca wszyscy uzywaja pomimo tego ze ten program to bramka do twojego kompa ;) Najwazniejsze cechy xsa to imo wlasnie szybko join i mozliwosc czatowania podczas grania. Jezeli to komus nie potrzebne nie musi tego instalowac. Gaming story traktuje raczej jako addon, gdzie u znajomych widze w co aktualnie siepaja i co warto kupic/sciagnac.


_________________
oumn da lololegend

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 00:42 
Cytuj  
@konrad

powiadasz, że xfire służy ludziom którzy mają trudności z obsługa irca? równie sensowne porównanie jak to, że telefon komórkowy służy ludziom którzy nie potrafią obsłużyć telegrafu. oba są bez sensu i w obu przypadkach powodem nie jest brak wiedzy, lecz to że i komórka i xfire są lepsze.

kij ze statystykami liczy się to, że xfire ułątwia kontakty pomiędzy graczami - o ile kiedyś, w czasach gdy korzystano z irca i zwiadów na serwerach ustalenie mixa czy spara zajmowało nieżadko i ponad godzinę, to przy użyciu x-fire trwa to góra kilkanaście minut. pisze się msg do znajomych, którzy są online i po chwilii mamy już skład na mixa.

po za tym to miarę niezłą wyszukiwarka serwów

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 01:06 
Cytuj  
xfire ułątwia kontakty pomiędzy graczami

No jesli juz porownujemy do IRC-a to nie bardzo :< Na IRC masz kanaly, na ktorych tworza sie spolecznosci, pomiedzy ktorymi mozesz sie swobodnie przelaczac, wchodzac do tych, ktore cie w danym momencie interesuja. W koncu, sa tez odpowiednie kanaly, gdzie wyszukuje sie chetnych do mixa. Sa kanaly, gdzie moga siedziec znajomi i na haslo: "tej, panowie, moze zadziaslimy?" robia mixa :< Zeby znalezc spara wchodzi sie na kanal do sparow, gdzie jest 584350 klanow, ktore szukaja w danym momencie spara, albo tez wchodzi sie na kanal klanu, z ktorym chcesz w danym momencie zagrac. Dodatkowo mozesz rozmawiac 1:1 z wybranymi osobami - dokladnie jak w x-fire. Zreszta chyba wiesz jak to wyglada, dlatego tym bardziej nie rozumiem, dlaczego piszesz, ze xfire ulatwia kontakty pomiedzy graczami i po co ja to wszystko lopatologicznie tlumacze... Jesli chodzi o odnalezienie grajacych na ffa znajomych rozsianych po pojedynczych pubach, to fakt - xfire nie ma sobie rownych. I to moze byc jakastam przewaga tego komunikatora nad innymi, dla niektorych osob, ktore potrzebuja takiej wlasnie funkcji. Dla mnie - jeszcze raz - jest ona bezuzyteczna. A to samo co w xfire + duzo wiecej daja mi programy, ktorych uzywam od wielu lat.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 01:13 
Cytuj  
konrador napisał(a):
xfire ułątwia kontakty pomiędzy graczami

No jesli juz porownujemy do IRC-a to nie bardzo :< Na IRC masz kanaly, na ktorych tworza sie spolecznosci, pomiedzy ktorymi mozesz sie swobodnie przelaczac, wchodzac do tych, ktore cie w danym momencie interesuja. W koncu, sa tez odpowiednie kanaly, gdzie wyszukuje sie chetnych do mixa. Sa kanaly, gdzie moga siedziec znajomi i na haslo: "tej, panowie, moze zadziaslimy?" robia mixa :< Zeby znalezc spara wchodzi sie na kanal do sparow, gdzie jest 584350 klanow, ktore szukaja w danym momencie spara, albo tez wchodzi sie na kanal klanu, z ktorym chcesz w danym momencie zagrac. Dodatkowo mozesz rozmawiac 1:1 z wybranymi osobami - dokladnie jak w x-fire. Zreszta chyba wiesz jak to wyglada, dlatego tym bardziej nie rozumiem, dlaczego piszesz, ze xfire ulatwia kontakty pomiedzy graczami i po co ja to wszystko lopatologicznie tlumacze... Jesli chodzi o odnalezienie grajacych na ffa znajomych rozsianych po pojedynczych pubach, to fakt - xfire nie ma sobie rownych. I to moze byc jakastam przewaga tego komunikatora nad innymi, dla niektorych osob, ktore potrzebuja takiej wlasnie funkcji. Dla mnie - jeszcze raz - jest ona bezuzyteczna. A to samo co w xfire + duzo wiecej daja mi programy, ktorych uzywam od wielu lat.


weź pod uwagę, iż większość użytkowników internetu to głąby, które chętnie skorzystają z czegoś prostego w obsłudze i nie wymagającego żadnej wiedzy przy konfiguracji itd. ;)
nie chcę tutaj nikogo obrazić - to, że programy takie zdobywają popularność w ten sposób trzeba przeżyć i się z tym pogodzić ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 03:38 
Cytuj  
Kurwa mac Kon przez Ciebie wywalilem X'a i powrocilem do Mirandy z ircem :E

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 10:22 
Cytuj  
iow irc jest świetny to organizacji sparów i warów, a xfire to organizacj mixów (+inne drobiazgi). po co więc rezygnować z któregokolwiek?

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 14:16 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Kurwa mac Kon przez Ciebie wywalilem X'a i powrocilem do Mirandy z ircem :E

i bardzo dobrze, miranda > all


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 15:00 
Cytuj  
miranda ssie, mirc + nnscript daja rade.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 15:00 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
i bardzo dobrze, miranda > all


Miranda ma zajebistego buga, przez którego nie raz sobie przejebałem.
Mianowicie - mając kilka osób w oknie, czyli kilka zakładek i rozmawiając z jedną osobą, napisana wiadomość wysłała się do wszystkich. Zdarzyło mi się kilkakrotnie, nie muszę dodawać, że w najmniej spodziewanych momentach.

Dunno czy to tylko u mnie, ale więcej tego programu nie zainstaluję. ;)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 15:45 
Cytuj  
Ta, Miranda do IRC-a sie nie nadaje za bardzo.

A co do wysylania msgy od paru osob na raz, to nigdy mi sie to nie zdarzylo. Moze to zalezy od protokolu, albo wersji Scrivera:<

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 16:08 
Cytuj  
w xfire najbardziej upierdliwe jest dostawanie msgow prosto na ekran gry...

jak gram to sie skupiam na grze, i nie lubie jak mi wyskakuje jakis spam na ekranie...

jezeli chce pogadac w trakcie gry na komunikatorze to odpalam ja w oknie albo alt+tabuje


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 16:16 
Cytuj  
oO? Msg w xfire jezeli jestes w grze nie wyskakuje na caly ekran tylko pokazuje sie mala notka w prawym dolnym rogu. Dopiero po nacisnieciu skrotu x+ScrollLock wyskakuje na srodek ekranu


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 17:05 
Cytuj  
notka to za duzo ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 17:06 
Cytuj  
xfire jest swietny do podtrzymywania kontaktow z kumplami, ktorzy graja w podobne gry.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 18:54 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
w xfire najbardziej upierdliwe jest dostawanie msgow prosto na ekran gry...

jak gram to sie skupiam na grze, i nie lubie jak mi wyskakuje jakis spam na ekranie...

jezeli chce pogadac w trakcie gry na komunikatorze to odpalam ja w oknie albo alt+tabuje


Nie z kazda gra tak zrobisz. ;]


_________________
@polygamia

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.