mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 11:05 
Cytuj  
no to faktycznie wzniosles sie na szczyty wlasnych mozliwosci intelektualnych.
chyba, ze ten komentarz mial byc 'zabawny' ?

wedlug mnie ten rezyser juz dawno udowodnil, ze potrafi robic dobre kino.
z 'przekazem'.
ale widocznie nie dla wszystkich.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 11:10 
Cytuj  
Slumdog jednak sie wyroznil na tle innych produkcji i to bardzo pozytywnie, wg mnie smialo zasluzyl na honory tego rogu na oscarach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 11:25 
Cytuj  
Co mnie wku***ia to "spolriszczowywanie" tytułów filmów. Bo gdzie do k***y nędzy w Slumdog Milionaire jest napisane Slumdog Milioner Z ULICY. Już mogę nawet wybaczyć Die Hard, ale w tym przypadku oni chyba uważają polaków za idiotów którzy nie potrafią ogarnąć fabuły filmu.

I jeszcze "obywatel" Milk...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 11:27 
Cytuj  
Ciesz, sie ze nie Obywatel Mleko. hehe Za polski tytul odpowiada chyba polski dystrybutor.


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 12:52 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Ciesz, sie ze nie Obywatel Mleko. hehe Za polski tytul odpowiada chyba polski dystrybutor.


imo powinno być "Obywatel Łaciaty" :)


_________________
Bishop - Teon

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 13:04 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Co mnie wku***ia to "spolriszczowywanie" tytułów filmów. Bo gdzie do k***y nędzy w Slumdog Milionaire jest napisane Slumdog Milioner Z ULICY. Już mogę nawet wybaczyć Die Hard, ale w tym przypadku oni chyba uważają polaków za idiotów którzy nie potrafią ogarnąć fabuły filmu.

I jeszcze "obywatel" Milk...


Live long or die hard = Zyj dlugo lub szklana pulapka!

Ale najlepszy i tak jest "Last Action Hero" :D

*

Posty: 165
Dołączył(a): 27.12.2007
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 15:22 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
I spuszczanie się nad Indiami, a dzieciaki dostali tam gażę po 700$ za film który już zarobił ładnych parę milionów i zarobi jeszcze więcej.


poza tym dostaly comiesieczne stypendium, zagwarantowane miejsce w dobrej brytyjskiej szkole w bombajui zalozony specjalny fundusz, z ktorego wyplaca im calkiem ladny hajs jak te juz skoncza edukacje. uwazam, ze to bylo najlpesze co mogli zrobic, zeby na swiecie nie pojawily sie kolejne mlode rozpuszczone gwiazdko-bachory.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 19:41 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
walory artystyczne? gdzie? w kinie europejskim? ktore na sile probuje udownic jakie to jest oryginalne, niszowe i najlepsze? przereklamowana nuda.


a co innego nam pozostało, jesteśmy (jako Europa)jakieś 20 lat za hollywod-em i 10 za bollywodem. Produkujemy głównie szmiry, które potem trzeba jakoś wypromować, więc przykleja im się etykietki "genialny, ale nie dla każdego", "super, ale trudny do zrozumienia" (wszyscy Ci którym film się nie podobał to głupki, nie zrozumieli artyzmu lub nie dostrzegli głębi zawartej w filmie).

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2009, 20:35 
Cytuj  
IMHO zostało ci wyemigrować do stanów. Jak ci się tam też nie spodoba to tylko Bombaj lub wyprawa na Marsa.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.