mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 329
Dołączył(a): 4.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 18:07 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
http://www.sankakucomplex.com/2009/02/28/butterflys-dream-choco-bondage-ero-figure/

taa ;)

Kur@! drugi!

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 19:06 
Cytuj  
Rozumiałbym gdyby GucioSS fapował przy takich figurkach (młody jest to i głupi), ale taki stary chłop jak ty Ashton? Z taką mordą jaką masz...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 19:15 
Cytuj  
Ashton już taki jest. Maniak anime i tyle... :roll:


_________________
...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 19:46 
Cytuj  
Fapowac nie fapuje, ale chetnie bym se ozdobil pokoj takimi figurkami ;)

np tak jak ten koles:

http://www.sankakucomplex.com/2009/02/1 ... -mai-room/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 329
Dołączył(a): 4.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 20:17 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Rozumiałbym gdyby GucioSS fapował przy takich figurkach (młody jest to i głupi), ale taki stary chłop jak ty Ashton? Z taką mordą jaką masz...

Przypominam: ja zboczeńcem nie jestem

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 20:38 
Cytuj  
ale jestes dzieciakiem wiec wszystko jeszcze przed toba ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 20:47 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
ale jestes dzieciakiem wiec wszystko jeszcze przed toba ;)


ty jesteś stary i też wszystko jeszcze przed tobą


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 21:02 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Fapowac nie fapuje, ale chetnie bym se ozdobil pokoj takimi figurkami ;)

np tak jak ten koles:

http://www.sankakucomplex.com/2009/02/1 ... -mai-room/

Komentarze sa zajebiste, skad sie biora tacy pojebancy

**

Posty: 329
Dołączył(a): 4.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 21:33 
Cytuj  
koci napisał(a):
Ashton napisał(a):
Fapowac nie fapuje, ale chetnie bym se ozdobil pokoj takimi figurkami ;)

np tak jak ten koles:

http://www.sankakucomplex.com/2009/02/1 ... -mai-room/

Komentarze sa zajebiste, skad sie biora tacy pojebancy

Z komórki jajowej i plemnika :/

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 21:42 
Cytuj  
Niech zgadnę, masz piątkę z biologii?


_________________
...

**

Posty: 329
Dołączył(a): 4.01.2009
Offline
PostNapisane: 7 mar 2009, 21:51 
Cytuj  
Eleeist napisał(a):
Niech zgadnę, masz piątkę z biologii?

Nie tróje :/ ale staram się porawić

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 00:08 
Cytuj  
Zawsze ciekawiły mnie takie planszowe gry jak "Warhammer" itd.
Chciałbym zacząć w takie coś grać tylko że nie wiem za bardzo od czego zacząć,nie kumam tych specjalnych ksiąg i innych rzeczy,jedyny kontakt z takimi grami miałem jakieś 7/8 lat temu gdy poszedłem na jakieś zorganizowane rozgrywki właśnie "Warhammer'a".
Może ktoś polecił by od jakiej gry najlepiej zacząć, jeśli ktoś jest kompletnie zielony tak jak ja.Wspominałem już o "wojennym młotku" :),on mi się wydaje ciekawy ale z tego co słyszałem jest drogi( D&D też wygląda ciekawie)
I mógł by ktoś streścić jak wygląda np. taka jakaś prosta rozgrywka?
Czyli co i jak kroczek po kroczku?Co muszę mieć itd.
Był bym wdzięczny.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 00:50 
Cytuj  
Najlepiej rozejrzec sie w okolicy wlasnie za grupa ludzi, ktorzy w to graja. Delikwenci z reguly zbieraja sie w okolicach sklepow, ktore dystrybuuja tego typu gierki, anyway tam ich mozesz namierzyc.

Z drugiej strony najciezsza rzecza to wlasnie znalezienie fajnej grupy m8s, ktorzy nie uwazaja za "totalnie popierdolone i bez sensu" wkladanie srodkow finansowych w figurki czy karty.

Ja przestalem grac bo moi znajomi: przestali, nie grali, mieli to w dupie, a biegac po Trojmiescie i pikietowac "Szukam FUNFLI DO MTG" to mi sie nie chcialo.

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 01:09 
Cytuj  
Też jestem z Trójmiasta :) heh

Mam dwóch znajomych z którymi mógł bym grać ale to pewnie za mała grupka??

@EDIT

W Empiku ostatnio chyba widziałem zestawy Warhammer'a tylko nie rozumiem jak to jest:
1.Jak kupuje jakiś zestaw, np. taki http://www.rebel.pl/product.php/1,1158/ ... -Gran.html to w środku mam historię/scenariusz według którego muszę prowadzić rozgrywkę czy jest to zwykła gra w której robię co chcę i dążę do pokonania przeciwnika?(Czyli coś w rodzaju komputerowej strategi tylko że na real'u)

2.Czy taką grę rozgrywa się obojętnie na czym czy musi być odpowiednia plansza?Chodzi mi o to czy to może być na gołym stole czy trzeba zrobić lub dostaje się w zestawie specjalną mapkę/planszę?

3.Czy mogę stworzyć sobie dowolną planszę o byle jakiej wielkości,z byle jakimi elementami które się na niej znajdują,stworzyć sobie np. dwie armię wybierając figurki jakie mi się tylko podoba (np. kupiłem sobie 10 różnych zestawów takich jak można zobaczyć w linku wyżej i wybieram sobie z nich figurki)i rozegrać na tej planszy zwykła potyczkę w której chodzi tylko o pokonanie przeciwnika?

4.Widziałem też do kupienia jakieś specjalne książki do takich gier,czy są one niezbędne czy jest to po prostu dodatek który można ale nie trzeba mieć?

Może są to głupie pytania ale naprawdę się w tym gubię i nie wiele z tego rozumiem a bardzo chciałbym czegoś takiego spróbować.


Ostatnio edytowano 8 mar 2009, 03:51 przez Arto, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 03:27 
Cytuj  
Do jakiejs karcianki (naprzyklad Magic The Gathering - polecam) od biedy na poczatek (do nauki) ujdzie.

Zawsze patem mozecie wspolnie robic wypady na grupowe granie wlasnie do sklepow ktorych napewno w trojmiescie jest co najmniej kilka.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 08:16 
Cytuj  
@Arto
Kupując starter możesz grać 'odrazu' po otworzeniu pudełka, ale to wystarczy jedynie na sam początek, do nauki, do złapania hype lub nie (na wydawanie w chuj kasy na oddziały i ich pomalowanie ;) )


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 31
Dołączył(a): 21.12.2006
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 08:42 
Cytuj  
Arto w Warhammera 40k nigdy nie gralem wiec nie wiem jak to jest.Zalezy jaki lubisz klimat.Podejrzewam ze w starterze masz oczywiście pooza figurkami instrukcje gry może jakieś kostki znaczniki ,elementy terenu.

Jeśli chodzi o plansze: swego czasu próbowałem grać w Wh:fantasy battle i do gry potrzebna ci będzie po prostu mata(zielona brązowa) coś jakby imitacja trawy.Oczywiście możesz ją dowolnie ulepszać poprzez dokładanie kolejnych części ,stawianie różnych makiet lasów budynków co znacznie urozmaica rozrywke.W fantasy battle poruszanie jednostkami odbywalo sie przy mierzeniu odleglosci miarką calową Niestety takie wygody kosztuja i to nie mało.Dodatkowo aby w pełni cieszyć się grą będziesz potrzebowal zestawy przynajmniej kilku farbek i tuszy(jeden kosztuje kilka-kilkanaście złotych).Oczywiście pędzelki, jakaś księga armii gdzie zawarte będą statystyki twojego wojska oraz ksiażke z zasadami.Łatwo można obliczyć, że na start trzeba będzie wydać i to sporo.Wh to na prawde kosztowna gra, jednak jeśli mamy kase to efekty mogą być na prawde świetne.D&D w porównaniu do WH jest o wiele wiele tańsze.


_________________
Ja sie poddaje

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 09:17 
Cytuj  
Trochę w nocy poszperałem,poczytałem i wiem nieco więcej :)
Kupię chyba ten starter "Atak na czarną grań" zobaczę czy naprawdę mi się to podoba.Jeśli będę chciał kontynuować przygodę z WH to kupię podręcznik ogólny i kodeks Marines(bo chyba tą armią bym grał).Nie mam zamiaru topić w tym kasy od razu, nie będąc pewnym.
Farby i sprzęt do malowania też kupię później(na począteczku samym mogę przecież dowodzić niepomalowanymi :))

Nie wiem tylko czy jeśli zrobię planszę z np. małą skarpą to czy moja armia będzie mogła na nią wejść i prowadzić z niej ostrzał?(ogólnie chodzi o to czy gra rozgrywana może być na wielu płaszczyznach typu właśnie skarpy,dachy bunkrów i balkony czy tylko i wyłącznie na ziemi?)

Ciekawi mnie też MTG ale jak wyczytałem że w osiem osób się gra to się zniechęciłem heh.

**

Posty: 329
Dołączył(a): 4.01.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 09:59 
Cytuj  
Jeśli jesteście z trójmiasta to sklep rebel jest idealny. Znajduje się w gdańsku
Str. int. www.rebel.pl

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 8 mar 2009, 10:04 
Cytuj  
Świetnie, nie wiedziałem że "Rebel" jest w Gdańsku.
Dzięki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 89 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.