mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 10:00 
Cytuj  
Jesli chodzi o MM to raty nie trzeba brac ubezpieczenia kredytu ani placic zadnych oplat za jego otrzymanie. Bralem tam xa na raty i suma rat wynosila dokladnie tyle samo co cena. Pomijam fakt, ze czesto ceny RTV sa tam rzeczywiscie zbojecko drogie. Najwiekszym minusem jest to, ze otwieraja pudelka ze sprzetem przed wystawieniem do sprzedazy. Nie wiem co im robia bo zaden niewolnik w sklepie nie byl mi w stanie powiedziec dlaczego sa pootwierane i spiete tasma MM :< ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 10:05 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Nie wiem co im robia bo zaden niewolnik w sklepie nie byl mi w stanie powiedziec dlaczego sa pootwierane i spiete tasma MM

Wkladaja tam paski magnetyczne (identycznie w Saturnie). A czy przy okazji czegos nie wyjmuja, to juz nie wiadomo ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 10:17 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
MM jest drogi i ich niby 0% raty to oszustwo bo zamiast tego dodaja ci ubezpieczenie za towar i oplata za dostanie kredytu :>
Nie wspomne juz o tym, ze ten sam towar jest w MM jakies 20% drozszy niz gdzie indziej.
Jedyna firma gdzie naprawde raty sa 0% i nie ma zadnych dodatkowych ukrytych platnosci oraz ceny sa niskie jest EuroAGD :> Polecam.

Widzisz rożnie to jest, ja mam z euro agd złe doświadczenia bo kupiłem u nich pralkę i po przywiezieniu okazało się ze jest rozpakowana i miała delikatne otarcia.
Po kontakcie ze sklepem okazało się ze w promocji maja tylko ta jedyna sztukę i są gotowi obniżyć cenę , wypychają serwisowane zwroty w promocjach, w refubrished bawi się u nas wiele dużych sklepów.
Podobna sytuacja była po paru miesiącach ze zmywarka, mieli tylko jedna sztukę na sklepie w promocji, był to towar ekspozycyjny i co najciekawsze był użyty "do demonstracji".

W MM maja podobne promocje ale często sa normalne obniżki na całość asortymentu, lepiej unikać towaru niby "ekspozycyjnego" bo wciskają zwroty od klienta lub z serwisu.

Co do rat 0%, pisze o tych faktycznych gdzie nie ma ukrytych opłat i kosztów, jest to jedyna rzecz jaka mnie i wielu przyciąga do MM/Saturn/Avand/EuroAGD, mam tez zwyczaj sprawdzać ceny przed zakupem w innych sklepach czy to normalnych czy internetowych.

Same ceny często są kosmicznie wysokie, jednak można kupić często coś taniej nawet w tych w/w sklepach, polecam sklep Neo24.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 10:36 
Cytuj  
Ja co jakis czas kupuje sprzet w MM, ale glownie z lenistwa, albo pospiechu. Sklep mam blisko, na trasie z pracy do domu.

Napewno w MM rzadko zdarzaja sie jakies wybitne okazje, ale tez nie wszystko jest duzo drozsze.

Ostatnio moj syn potrzebowal kamere do szkoly. Wybralem model Panasonica (SD, ale z HDD i duzym zoomem). Probowalem nawet kupic z ktorym ze sklepow internetowych (z mozliwoscia odbioru na miejscu), ale sklepy mialy kamere w ofercie, ale musialy ja dopiero sciagnac. Powiem szczerze w takich wypadkach moje doswiadczenia sa kiepskie - 3 dni potrafi czasem oznaczac 3 tygodnie.
Zamawiac do domu nie lubie, bo do opoznien dochodzi jeszcze uzeranie sie z kurierami-idiotami, no i jest ryzyko ze towar moze byc uszkodzony.

Pojachalem do MM, kamera kosztowala ok 1200 (czyli moze o 100 zl drozej niz w najtanszym sklepie internetowym). Sprawdzalem ostatnio ten sam model kosztowal ok. 1600.

Generalnie przed zakupem warto sprawdzic ceny, zeby nie przeplacic za mocno.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 10:57 
Cytuj  
Jesli ktos chce kupic osobiscie i w cenie internetowej, to tylko i wylacznie Euro RTV AGD. Zamawiamy przez internet z odbiorem osobistym, wskazujemy sklep w ktorym chcemy odebrac i juz. Za 2 dni jedziemy do tego sklepu i placimy lub bierzemy na raty. Albo i nie, jesli zmienilismy zdanie ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 300
Dołączył(a): 26.05.2009
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 12:57 
Cytuj  
a u mnie Euro jakies zawsze mega drogie jest. Ceny potrafia byc wyzsze o dobre kilkanascie % niz w MM.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 13:07 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Jesli ktos chce kupic osobiscie i w cenie internetowej, to tylko i wylacznie Euro RTV AGD. Zamawiamy przez internet z odbiorem osobistym, wskazujemy sklep w ktorym chcemy odebrac i juz. Za 2 dni jedziemy do tego sklepu i placimy lub bierzemy na raty. Albo i nie, jesli zmienilismy zdanie ;)

X.


HEHE , widze spore pole do popisu dla grieferow irl :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 13:18 
Cytuj  
Magisteri napisał(a):
a u mnie Euro jakies zawsze mega drogie jest. Ceny potrafia byc wyzsze o dobre kilkanascie % niz w MM.


W Euro warto czyhac na promocje. Czesto gesto maja dniowe/kilkudniowe obnizki i wtedy mozna wyrwac dobry sprzet w rozsadnej cenie ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 13:37 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Magisteri napisał(a):
a u mnie Euro jakies zawsze mega drogie jest. Ceny potrafia byc wyzsze o dobre kilkanascie % niz w MM.


W Euro warto czyhac na promocje. Czesto gesto maja dniowe/kilkudniowe obnizki i wtedy mozna wyrwac dobry sprzet w rozsadnej cenie ...

T.


Tylko radze się upewnić wcześniej czy jedyny towar jaki jest w promocji to ten na wystawie i czy to nie jest z serwisu, nagminnie stosowane w euro agd.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 13:57 
Cytuj  
embe napisał(a):
Templair napisał(a):
Magisteri napisał(a):
a u mnie Euro jakies zawsze mega drogie jest. Ceny potrafia byc wyzsze o dobre kilkanascie % niz w MM.


W Euro warto czyhac na promocje. Czesto gesto maja dniowe/kilkudniowe obnizki i wtedy mozna wyrwac dobry sprzet w rozsadnej cenie ...

T.


Tylko radze się upewnić wcześniej czy jedyny towar jaki jest w promocji to ten na wystawie i czy to nie jest z serwisu, nagminnie stosowane w euro agd.


Mialem raczej na mysli czekanie na promo w sklepie internetowym. Pozniej tak jak napisal Xanth. Wszystko przychodzi oryginalnie pakowane. Mozna sobie sprawdzic elegancko na miejscu i kupic lub nie ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 17:09 
Cytuj  
embe napisał(a):
Tylko radze się upewnić wcześniej czy jedyny towar jaki jest w promocji to ten na wystawie

Jeszcze raz: jest sobie towar w promocji, zamawiam go przez internet ze wskazaniem sklepu, w ktorym chce go odebrac. Jade tam za dwa dni i mam 100% pewnosci, ze bedzie na mnie czekal, nowy i nie z wystawy (bo przyjechal z glownego magazynu). A, ze co tydzien robie duze zakupy w centrum handlowym w ktorym tez jest sklep Euro, to zawsze mam po drodze :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 17:34 
Cytuj  
Ja odwiedziłem sklep, wybrałem pralkę marki electrolux w promocji, cena atrakcyjna nawet w porównaniu z internetowymi sklepami takimi jak neo24, na drugi dzień dostawa.
Dostarczyli pod dom towar ze ściągniętą folia z wyświetlacza, styropiany połamane, mokre w środku i lekkie otarcie, kierowca dzwoni do sklepu i mówi mi ze zniżka 20zl wtf, kazałem zabrać i przywieźć nowe oryginalne, okazało się na drugi dzien ze to jedyna sztuka.
Za drugim razem podobna sytuacja ze zmywarka ale już na terenie sklepu przy kasie się okazało ze maja tylko jedna sztukę, a pech chciał ze inne w promocji tez były jedyne mimo ze promocja rozpoczęła się dwie godziny wcześniej :)

Z tego wynika faktycznie ze lepiej robić zakupu przez www.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 17:48 
Cytuj  
wlasnie patrze, ze neo24 lezy na naszej czarnej liscie ;p
viewtopic.php?t=35198&highlight=sklepy+internetowe
w tym temacie tez sie znajdzie sporo ciekawych miejsc na zakup. Bardzo czesto ostatnio kupowalem w roznych sklepach netowych z odbiorem osobistych... rtv euro agd jest si, robilem tak z emarketem, morele no i gram.pl i pewnie wiele innych.

Takie MM i saturn glownie mnie denerwuje, ze nie moge nigdzie w necie ich oferty zobaczyc.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 17:55 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Takie MM i saturn glownie mnie denerwuje, ze nie moge nigdzie w necie ich oferty zobaczyc.

To dlatego, zeby latwiej bylo im robic przekrety typu "promocja, ceny bez VATu" ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 18:46 
Cytuj  
Ja ze swojej strony polecę electro.pl. Plazmę Panasa tam kupowałem, najlepszą cenę mieli.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 20:04 
Cytuj  
W MM kupowany xbox śmiga bez problemu już 2/3 rok, nie pamiętam...
Piękna paczka, piękny xbox, w ogóle wszedłem z niczym wyszedłem z xboxem i jestem mega zadowolony... o...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2010, 21:17 
Cytuj  
Też brałem PS3 z MM h3h3 :<

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.