mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 29 lis 2010, 23:41 
Cytuj  
Mendol w końcu kolegę znalazł, może niech zostanie jednak? ;]


Btw. kolego od nowego foruma lepiej skasuj te info z sygnatury, może jeszcze Huragan nie szuka Twoich nagich zdjęć po necie.


Posty: 29
Dołączył(a): 29.11.2010
Offline
PostNapisane: 29 lis 2010, 23:53 
Cytuj  
roball jak masz z tym problem to napisz do przyjaciolki smiac mi sie chce z ciebie i reszty nietolerancyjnych ludzi myslicie ze macie po pare tysiecy postow i jestescie kims . zal mi was . Aenima sam se pobiegaj jak lubisz ja sie nigdzie niewybieram a twoje wypowiedzi swiadcza o tobie wiec pisz co chcesz przyjme to na klate :D
gosugamer1 jebaj sie na cycki damferkó ...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 29 lis 2010, 23:54 
Cytuj  
roball napisał(a):
Kurwa, a juz myslalem ze to zjebane pokolenie wyginelo.


zyje i ma sie dobrze :D

Btw, ktora to juz strona w ciagu ostanich dwoch tygodni?:C

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 29 lis 2010, 23:59 
Cytuj  
rollsport napisał(a):
roball jak masz z tym problem to napisz do przyjaciolki smiac mi sie chce z ciebie i reszty nietolerancyjnych ludzi myslicie ze macie po pare tysiecy postow i jestescie kims . zal mi was . Aenima sam se pobiegaj jak lubisz ja sie nigdzie niewybieram a twoje wypowiedzi swiadcza o tobie wiec pisz co chcesz przyjme to na klate :D
gosugamer1 jebaj sie na cycki damferkó ...


Czy Ty jestes cwelem??


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER


Posty: 29
Dołączył(a): 29.11.2010
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 00:00 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
roball napisał(a):
Kurwa, a juz myslalem ze to zjebane pokolenie wyginelo.


zyje i ma sie dobrze :D

Btw, ktora to juz strona w ciagu ostanich dwoch tygodni?:C


zapomniales dodac ze jeszcze nieraz wam pokaze :lol:

3 strona w zyciu w calosci tworzona przezemnie 2 wczesniejsze byly swego czasu dobrymi stronami mam nadzieje ze z tej tez cos bedzie ;) 3 lata przerwy mialem w tworzeniu stron i niemam zamiaru robic co chwile innej pozdro


Posty: 29
Dołączył(a): 29.11.2010
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 00:03 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
rollsport napisał(a):
roball jak masz z tym problem to napisz do przyjaciolki smiac mi sie chce z ciebie i reszty nietolerancyjnych ludzi myslicie ze macie po pare tysiecy postow i jestescie kims . zal mi was . Aenima sam se pobiegaj jak lubisz ja sie nigdzie niewybieram a twoje wypowiedzi swiadcza o tobie wiec pisz co chcesz przyjme to na klate :D
gosugamer1 jebaj sie na cycki damferkó ...


Czy Ty jestes cwelem??


Cwelem nie jestem ani zadnym frajerem wiec cisnij ziomus do lozka spac a nie sie tu udzielasz niepotrzebnie i problemu szukasz . A jak checsz to cie przecwelą szybko tylko wpadnij do strzelec opolskich :wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 00:12 
Cytuj  
rollsport napisał(a):
// Asmax zapraszam drzwi otwarte . A jezeli drwisz to gnij tu dalej powodzenia :lol:


DRWISZ?!!?
ASMAX DRWISZ?!


PS. Twoja stara sra do gara, a roball do lodowki :F!~!`


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 29
Dołączył(a): 29.11.2010
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 00:17 
Cytuj  
roball napisał(a):
Jestes o tyle pierdolona ciota, ze wpierdalasz sie NIE NA SWOJE forum, obrazasz wszystkich dookola tym ze nawet nie przeczytales zasad postowania, ktore wyraznie ZABRANIAJA reklamy jaka tutaj uskuteczniasz, dodatkowo jezdzisz po kazdym vecie tego forum, ktory mowi ci zebys wypierdalal.

Wez idz stad kurwa, dorosnij i wtedy zacznij sie bawic w internet i strony bo poki co wychodzisz na strasznie tepego i taniego cwela.

Moze przyjde do ciebie do domu i ci sie zesram do lodowki?


Po 1 to nikogo nieobrazam tylko ripostuje ludzia mnie obrazajacym
Po 2 Moze i nieprzeczytalem zasad postowania a skoro tylu tu straznikow texasu byly ktorys normalny i napisal ze reklama jest zabroniona a nie z textami "wypierdalaj" ...
Po 3 doroslem juz wystarczajaco by wiedziec ze internet to nie zabawka jezeli dlaciebie takowa zabawko jest to zycze milej zabawy byle bys nie skonczyl jak ci od tibi ;)
Po 4 odpusc bo ja wrogow nieszukam ale obrazac sie niedam chcesz obrazac obrazaj swoich ziomkow jak ci nato pozwola ;)

A zesrac to ty sie mozesz w majtki :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 00:20 
Cytuj  
Robal ma pozwolenie NATO by obrażać innych, to fakt.


Posty: 29
Dołączył(a): 29.11.2010
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 00:21 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Robal ma pozwolenie NATO by obrażać innych, to fakt.


to moze powinni to napisac drukowanymi nad forum bo niekazdy patrzy co mu mozna :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 00:26 
Cytuj  
l2html i swoją drogą szykuj się na rachuneczek za reklamę - drugi dzień leci, a to już tysiaczek.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania


Posty: 29
Dołączył(a): 29.11.2010
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 00:30 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
l2html i swoją drogą szykuj się na rachuneczek za reklamę - drugi dzień leci, a to już tysiaczek.

Ze niby co ? mam sie bac ? :lol:


Ostatnio edytowano 30 lis 2010, 00:51 przez rollsport, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 00:47 
Cytuj  
rollsport napisał(a):
tczewiak napisał(a):
l2html i swoją drogą szykuj się na rachuneczek za reklamę - drugi dzień leci, a to już tysiaczek.

Ze niby co ?


500 zł/dzień

Sam piszesz, że nie przeczytałeś zasad...
Peszek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 00:48 
Cytuj  
roball napisał(a):
Moze przyjde do ciebie do domu i ci sie zesram do lodowki?


Popłakalem sie, taki flejmik na dobranoc <3


Posty: 29
Dołączył(a): 29.11.2010
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 00:57 
Cytuj  
lol a to ciekawe 500 zl za reklame to jest smieszne i zalosne w zasadach postowania nic o zadnej karze niepisze a nawet gdyby pisalo to smieszne zeby za glupi blad niewiedze 500 zl kary komus placic . Wogule co wy mi probojecie wkrecic :lol:

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 01:06 
Cytuj  
Roball to miły chłopak on tylko tak pisze


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 01:07 
Cytuj  
Cytuj:
lol a to ciekawe 500 zl za reklame to jest smieszne i zalosne w zasadach postowania nic o zadnej karze niepisze a nawet gdyby pisalo to smieszne zeby za glupi blad niewiedze 500 zl kary komus placic . Wogule co wy mi probojecie wkrecic


Pamiętasz te takie głupoty co są pisane przy rejestracji i tam na dole klika się zrozumiałem i akceptuje?
a 500 to jest za dzień :D


Cytuj:
jezdzisz po kazdym vecie tego forum, ktory mowi ci zebys wypierdalal.


Dzięki roball, tylko następnym razem wyraźnie zaznacz, że Ty nie jesteś vetem tylko pośmiewiskiem i maskotą, czy tam kurwa inną świeczką.


Posty: 29
Dołączył(a): 29.11.2010
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 01:14 
Cytuj  
Haha nieladnie to tak ludzi wkrecac .. Ale co jak co prawie sie nabralem :lol:


Posty: 29
Dołączył(a): 29.11.2010
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 01:19 
Cytuj  
roball napisał(a):
gosugamer1 napisał(a):
Cytuj:
lol a to ciekawe 500 zl za reklame to jest smieszne i zalosne w zasadach postowania nic o zadnej karze niepisze a nawet gdyby pisalo to smieszne zeby za glupi blad niewiedze 500 zl kary komus placic . Wogule co wy mi probojecie wkrecic


Pamiętasz te takie głupoty co są pisane przy rejestracji i tam na dole klika się zrozumiałem i akceptuje?
a 500 to jest za dzień :D


Cytuj:
jezdzisz po kazdym vecie tego forum, ktory mowi ci zebys wypierdalal.


Dzięki roball, tylko następnym razem wyraźnie zaznacz, że Ty nie jesteś vetem tylko pośmiewiskiem i maskotą, czy tam kurwa inną świeczką.


Dołączył: 10 Lip 2010


Veteran 1 klasa :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 01:36 
Cytuj  
nikt cię dziecko nie wkręca. To żadna kara. To jest cennik reklam. Skorzystałeś z oferty, może się dogadasz na jakąś zniżkę jeśli weźmiesz dłuższy okres czasu.
To i tak taniocha - w niektórych serwisach o podobnym zasięgu i ilości użytkowników kasują już po 3000 dziennie.
Nie przejmuj się - jeśli cię nie stać, to twoi rodzice będą musieli zapłacić.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 181 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.