mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2012, 19:58 
Cytuj  
nie no przesadzasz. niektóre są na kasie i wychodzą za biednych. natomiast nie winie dziewczyn bez kasy że nie gustują w kolesiach bez kasy :P

edit: odpisałem komuś kto usunął posta :P


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2012, 20:31 
Cytuj  
Jakiś sfrustrowany, pryszczaty impotent postanowił wyrywać laski na litość i "udowodnienie".
Tekst żenujący.
Znam kupę ŁADNYCH lasek, które wolą dużego kutacha, inteligentnego pracownika, romantycznego ćpunka czy też przystojniaka bez grosza bardziej od dzianych facetów.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2012, 20:33 
Cytuj  
Może jakieś badania porównawcze ile jakich dup jest? Bo bez tego to takie gadanie jest gówno warte ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2012, 21:15 
Cytuj  
Wiesz - typ stwierdził, że nie ma wyjątków, bo on musi marszczyć kapucyna :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2012, 21:21 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Niah napisał(a):
A nie jest tak, że nasze doświadczenia determinują nasze patrzenie na świat?

Dlatego, nie dziwi mnie, że to właśnie mrynar stworzył ten temat.


Co ty kundelku mozesz wiedziec o moich doswiadczeniach i patrzeniu na swiat?
Stworzylem temat, bo spodobal mi sie tekst i bylem ciekakaw co forumowicze mysla na ten temat.
Napisalem, ze cos w tym jest, bo w dzisiejszym swiecie nastawionym na wieczne zakupy wiele kobiet szuka latwych spsobow na zrealizowania swogo idealnego zycia polegajacego na siedzeniu caly dzien w galerii.

To nie jest na szczescie moj swiat wartosci.



Kiedyś bym prawie z taką skończył. Nasze zainteresowania - WRÓĆ - jej zainteresowania gdzie chciała spędzać czas to a) Coffee Heaven (36zł za dwie kawy hic!) w galerii b) Starbucks w jeszcze nowszej galerii.

Na szczęście się oświadczę niedługo takiej, co "zapierdala" ciężej jak nie jeden facet i jak mamy wolne to wyciskamy z tego czasu ile się da i jak najwięcej pomysłów na różne wypady.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2012, 21:35 
Cytuj  
Chciałem coś napisać, ale twoje życie = twoje wybory.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2012, 21:37 
Cytuj  
Taka obiegowa opinia jest w kółko wałkowana przez lamusów ,ktorzy swoje niepowodzenie tłumaczą tym że nie są wystarczająco nadziani.Taka prawda ,że TRZEBA mieć dobra aparycje ,a jak sie do tego ma gadane to one same sciagaja majtki przez głowe.Bo te "kobiety" ,o ktorych mowa w pierwszym poście faktycznie sie wiążą z nadzianymi burakami ,ale na boku dają facetom jakich ja wymieniłem. Czyli wilk syty i owca cała,bo kto by chciał być z taką materialistka,a ci "nadziani" dalej żyja w przeświadczeniu że one są z nimi ze zględów innych niż finansowe hahahhah.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2012, 21:39 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Na szczęście się oświadczę niedługo takiej, co "zapierdala" ciężej jak nie jeden facet i jak mamy wolne to wyciskamy z tego czasu ile się da i jak najwięcej pomysłów na różne wypady.

Coś czuję, że trzeba znowu do Szczecina jechać, jakieś kawalerskie się szykują :wink:


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2012, 21:49 
Cytuj  
Spyke napisał(a):
TRZEBA mieć dobra aparycje

Nie trzeba. Kobiety są naprawdę różne. Tak samo są przecież faceci, którzy lubią kobiety z Acup czy Bcup, albo grube i owłosione czy też krótkowłose.
Kwestia gustu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2012, 21:51 
Cytuj  
a nie zapomnieliście o czyms?

liczy sie przeciez duzy PINDOL :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2012, 21:56 
Cytuj  
Przypominam, że tylko shadhun wkleił swojego więc wiesz...masz małego ;p
A dwa na co ci duży jak nie będzie chciała go zobaczyć.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 717
Dołączył(a): 15.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2012, 21:58 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Spyke napisał(a):
TRZEBA mieć dobra aparycje

Nie trzeba. Kobiety są naprawdę różne. Tak samo są przecież faceci, którzy lubią kobiety z Acup czy Bcup, albo grube i owłosione czy też krótkowłose.
Kwestia gustu.


Ale to mówimy o kobietach czy o pasztetach? Bo nie oszukujmy się,jak taka dziewczyna jest ładna ,to ma mnóstwo chętnych i nie chce ani wrażliwej cioty ani pewnego siebie pseudo przystojnego macho ,wybierze tego z cechami obu w/w.


_________________
Y'all know the rules, we don't fuck with fools man!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2012, 22:06 
Cytuj  
Zdziwiłbyś się Spyke ;)
Sądziłem tak jak Ty gdy byłem sporo młodszy. Obecnie wiem, że realia są zgoła odmienne.
Są ładne, ale tępe dzidy co lecą na wrażliwców w kwadratowych okularkach czy też macho z kaloryferem i 9cm, a są też ładne, fajne kobietki, które szukają czegoś więcej - patrząc perspektywicznie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2012, 22:18 
Cytuj  
Poziom absurdu po waszych postach (spyke, tczewiak) w tym temacie niebezpiecznie wzrasta. Dlatego i ja już nic nie piszę :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2012, 22:20 
Cytuj  
To jakiś zły sen! Nie wiedziałem, że ten moment kiedyś w mym życiu nadejdzie, ale.. zgadzam się z czczewiakiem.


_________________
Duh, winning

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2012, 22:31 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Przypominam, że tylko shadhun wkleił swojego więc wiesz...masz małego ;p
A dwa na co ci duży jak nie będzie chciała go zobaczyć.


pindol nie jest od ogladania


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2012, 22:40 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Niah napisał(a):
Przypominam, że tylko shadhun wkleił swojego więc wiesz...masz małego ;p
A dwa na co ci duży jak nie będzie chciała go zobaczyć.


pindol nie jest od ogladania


Ale mózg jest od myślenia, więc zacznij z niego korzystać. Nie będę w Pogawędkach pisał dosadniej, bo masz problemy.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2012, 23:06 
Cytuj  
tak jak juz ktoś napisał - rage i tyle.
Zacznijmy od tego, ze nie kazdej kobiety swiat konczy sie na siedzeniu na zakupach w galerii. Jesli tylko takie znasz to wspolczuje.

Po drugie, bardzo czesto to, ze facet robi kase wynika z jego jakiejs tam zaradnosci zyciowej. Kasa jest tylko efektem, a dupy lubia konkretnych facetow.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 08:47 
Cytuj  
Tekst dobry, ale nie odnosi się do wszystkich kobiet, ale do pewnej grupy, które nastawione są na wygodne życie.

To jest jeszcze nic, jeszcze gorzej jak się trafi na taką opisywana powyżej + choroba psychiczna typu paranoja - katastrofa pewna.

Co gorsza można być z taką bardzo długo i wydawało by się, że jest dobrze.

Dopiero ślub weryfikuje wszystko, gdy poczuje, że wszystko jest jej własnością i wszystko jej się należy wraz z osobą z którą jest.

Co się wtedy dzieje? Ano wszystko nadal jest dobrze, dopóki druga połówka nie sprzeciwi się temu, tylko że nie trzeba czekać długo na efekty.

Co ciekawe będzie mówić, że pracować by chciała ale każda praca jej nie odpowiada, w rezultacie będzie siedzieć w domu i niby się nim zajmować.

Poważne problemy zaczynają się, gdy jak już pisałem wczesniej zaczyna być nie po jej myśli. Wtedy bardzo szybciutko się zwinie i zapierdoli wszystko co tylko będzie wstanie zabrać ze sobą.

Skąd to wszystko wiem? Przykład z mojego życia. Byłem z jedną taka 6 lat i rok po ślubie. Ten jeden rok zweryfikował wszystko - odsłonił całe oblicze.

Co w tym przypadku jest jeszcze ciekawe cały czas słyszałem zarzut, że pracuje i chce dobrze zarobic a życie rodzinne nie jest dla mnie ważne. Tylko, że pewnego radosnego popoludnia po powrocie z pracy zastałem gołe ściany wywiozła wszystko, oczywiscie przecież jej się należało co zarobiła moimi rękoma.

Najlepsze jest to, żę sama sobie ujebała rękę, która ją karmiła i teraz nie ma nic, i dalej nic nie robi bo po co.

Niech ta krótka historia będzi przestrogą dla innych i każdy kto się chce związac z kimś na poważnie niech się dobrze zastanowi z kim jest używając mózgu, a nie idealistycznych wartości. Jedna dewiza "jak widzisz dziada przy drodze wrzuc go do fosy i nakryj gałeziami, bo podając mu reke jeszcze ci ją upierdoli".


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2012, 09:10 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
. Jak pisał M. Hłasko: 'nie wierzę niczemu, co ma piz...ę i zna wartość pieniądza'.


Haha, za ten tekst jakas feministka powinna mu przyjebac i powiedziec: "teraz tez masz pizde, tyle, ze pod okiem"


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 78 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.