mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 18:04 
Cytuj  
mbank sie pewnie po prostu nie chwali :)

ja w citi nie mialem problemow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 18:28 
Cytuj  
Wiele nie wiem, tylko "slyszalem" .

http://niebezpiecznik.pl/post/citi-bank ... kradzione/
http://www.dobreprogramy.pl/CitiBank-Ha ... ,3197.html a to juz dawno temu


_________________
.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 12.05.2009
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 18:37 
Cytuj  
Jakie PKO jest koszmarne ? PKO SA czy PKO BP ? Czy oba ?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 18:40 
Cytuj  
Pekao SA do chuja....

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 19:04 
Cytuj  
sula napisał(a):
Pekao SA do chuja....

Dokladnie. Nie polecam.


_________________
psn

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 19:35 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
sula napisał(a):
Pekao SA do chuja....

Dokladnie. Nie polecam.

Chodziło mi o to ,że bank się nazywa Pekao SA a nie PKO SA , ale fakt samego banku też nie polecam.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 21:02 
Cytuj  
BZ WBK mam, i jestem zadowolony. Ale nie wiem jak to wygląda na Androidzie.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2012, 22:57 
Cytuj  
lul jak mozna polecac citka oO Pko ofc od dawno wiadomo ze to emerycki bank z ktoreg trzeba uciekac.

Dziwi mnie natomiast fakt ze nikt nie wspomnial o aliorze. oO Jakies sensowne ale przeciwko?


_________________
oumn da lololegend

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 08:54 
Cytuj  
Alior to polsko zydowski bank. Przy dzisiejszych zawirowaniach finansowych najbezpieczniej, poki kutas tusk nie sprywatyzuje a juz sie przymierza, jest w PKO BP. Inne banki maja problemy zwiazne z ich centralami. Taki santander to glowny "sponsor" bankrutujacej hiszpani. Santander ukrywa sie w polsce pod Bz wbk i jeszcze paroma mniejszymi.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2012, 13:36 
Cytuj  
polsko-zydowski to i tak dobrze, bo polskich prawie, ze nie ma wcale ;d


_________________
.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 02:17 
Cytuj  
No wlasnie przy wyborze banku kierowałem sie głównie siedzibą danego banku i dlatego padło na Alior, poki co nie narzekam, chociaz specjalista nie jestem, wyplaty w kazdym bankomacie bez prowizji, nocna lokata, funkcjonalna i bezpieczna stronka i tyle mi styka.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 19:53 
Cytuj  
idd dlatego jestem zdziwiony ze nikt nie wspomnial. Dla mnie pko i jedno i 2gie to koszmarny support w okienku i jakies pojebane randomowe problemy... nie wspominajac o tym ze sama skarbonke uwazam za bank emerycki dla wapna nie lubiacego zmian i postepu.


_________________
oumn da lololegend

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 20:59 
Cytuj  
hym

Ja mam inteligo od 8 lat i nigdy nie narzekałem. W okienku bankowym nigdy nie byłem, bo po co? Konto założyłem przez neta i potem była rozmowa telefoniczna + kurier z umową, a to był 2004 rok, od tego czasu sporo się zmieniło.. (wtedy ich głównym atutem było to, że ich kartą można było wszędzie płacić na necie, co nie można było powiedzieć o innych bankach)

Nigdy nie było awarii- przynajmniej ja się nie spotkałem, wszędzie pełno bankomatów, na każdym zadupiu w kraju. Do tego za free można pobierać kasę prócz z pko bp także wbk.
Do pełni szczęścia brakuje mi w zasadzie tylko jakiegoś zabezpieczenia przy płaceniu kartą przez neta - przekierowania na stronę banku i np. trzeba wklepać jakiś kod sms, który przyszedł na komórkę (citibank coś takiego praktykuje).- a może już wprowadzili tylko ja tego nie wiem? :wink:

Może brakuje jakiś dodatkowych produktów jak ma np. wbk - karty prepaid do płacenia w tanich liniach, ale taką to można sobie od ręki sprawić za 10zł i nieważne skąd się doładuje.
Były za to swego czasu jakieś pakiety pozwalające za friko wypłacać kasę za granicą.

Nie wiem do czego się można przyczepić. Raz zdarzyło mi się zadzwonić na infolinie po tym jak zablokowałem sobie konto kilka razy wpisując złe hasło i po chwili je odblokowali.
tyle

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 21:28 
Cytuj  
@up

W zasadzie bardzo podobnie jak ze mną jeżeli chodzi o inteligo.
Nawet ramy czasowe podobne.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 21:31 
Cytuj  
To jak wy bierzecie gotówkę większą niż powiedzmy 2k nie odwiedzając okienka?Z bankomatu?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 21 maja 2012, 21:46 
Cytuj  
Bankomaty wypłacają do 40 banknotów naraz.

Jeżeli ci chodzi o względy bezpieczeństwa to można korzystać z POS w oddziałach PKO Bp.

Zresztą nie pamiętam kiedy ostatnio taką ilość gotówki potrzebowałem w jednej chwili.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 08:39 
Cytuj  
sula napisał(a):
Bankomaty wypłacają do 40 banknotów naraz.

Jeżeli ci chodzi o względy bezpieczeństwa to można korzystać z POS w oddziałach PKO Bp.

Zresztą nie pamiętam kiedy ostatnio taką ilość gotówki potrzebowałem w jednej chwili.

Możliwe że wypłacają do 40 ale zwykle na karcie masz limit środków do wypłaty. A przynajmniej rozsądnie takie zabezpieczenie mieć. Nigdy nie kupowałeś czegoś via net z opłata za pobraniem?

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 maja 2012, 09:18 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Możliwe że wypłacają do 40 ale zwykle na karcie masz limit środków do wypłaty. A przynajmniej rozsądnie takie zabezpieczenie mieć. Nigdy nie kupowałeś czegoś via net z opłata za pobraniem?

Limit mogę sobie paroma klinkięciami zmienić. W jedną i w drugą stronę w każdej chwili. Zresztą jak mówiłem nie pamiętam już kiedy musiałem gotówkę wypłacić w jakiejś b. dużej ilości ostatnio.

Za pobraniem? Płatne przy odbiorze? Chyba nigdy. No może z 10 lat temu.
Żadnego powodu nie widzę przy płaceniu za pobraniem tylko minusy - większe koszta, jebanie się z gotówką.

No ja nawet wolę gotówkę - na codzień. Bardziej 'czuję' ile wydaję wtedy co daje lepszą kontrolę nad wydatkami, no i jest szybsze. Zresztą nie wszędzie da się kartą płacić.
Nie płacę kartą za zakupy w osiedlowym czy w jakiś marketach, ale np. przy wysyłkowych zakupach przez neta to j/w od samego początku używałem tylko przelewów / karty.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 24 maja 2012, 23:15 
Cytuj  
Havok napisał(a):
To jak wy bierzecie gotówkę większą niż powiedzmy 2k nie odwiedzając okienka?Z bankomatu?

Zmieniasz limit dzwoniąc na infolinię i idziesz do bankomatu/ów. Wypłacasz po ~2k za każdym razem, można kilka razy pod rząd w jednym bankomacie. Trochę czasu schodzi, ale ostatecznie możesz dowolną kwotę wyjąć...


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 24 maja 2012, 23:31 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Havok napisał(a):
To jak wy bierzecie gotówkę większą niż powiedzmy 2k nie odwiedzając okienka?Z bankomatu?

Zmieniasz limit dzwoniąc na infolinię i idziesz do bankomatu/ów. Wypłacasz po ~2k za każdym razem, można kilka razy pod rząd w jednym bankomacie. Trochę czasu schodzi, ale ostatecznie możesz dowolną kwotę wyjąć...

Nie trzeba nigdzie dzwonić, bynajmniej w inteligo. Mozna przez www zmienić.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.