mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 12:02 
Cytuj  
A może po prostu koleżanki go nie interesują?


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 12:07 
Cytuj  
tez dosc ostatnio popularne na tym forum...


_________________
.


Posty: 11
Dołączył(a): 8.06.2012
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 12:49 
Cytuj  
nie studiuję socjologii..
ale pewnie jedno i to samo dla Was ; ]
dobrze jest oceniać kogoś i to co robi nie znając go

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 12:53 
Cytuj  
tits or gtfo bylo swoistym zaproszeniem do zapoznania sie, okrzyk godowy wszystkich nerdow.

Mysle, ze dobry temat na kolejna prace.

Kazdy ocenia, jesli uwazasz inaczej to klamiesz.


_________________
.


Posty: 11
Dołączył(a): 8.06.2012
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 12:58 
Cytuj  
każdy ocenia, prawda, zawsze to lepsze niż przyznanie się do tego, że nie zna się lub nie rozumie konkretnych motywów ; ]

nie oczekuję ani akceptacji ani szczególnego zainteresowania, miałam nadzieję , że chociaż trochę mi to pomoże w tym co robię i chyba Wasze patrzenie na mnie i tą sprawę również będzie dla mnie owocne ; ]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 13:10 
Cytuj  
Owocne to bedzie jesli juz sie do czegos zabierasz to by sie zaznajomic z tematem, o boże! może nawet odpalić jakąś gre mmorpg i spawdzic z czym to sie je. Gry są na tyle popularne, że to jest normalka i każdy gracz/internauta to człowiek jak każdy inny. A jak jakas specjalizacja z resocjalizacja to chyba lepiej byloby szukac tematu w jakims osrodku leczacym uzaleznienia.

A co juz masz super profil psychologiczny kazdego tutaj?

Pisze sie "tę sprawę".


_________________
.


Posty: 11
Dołączył(a): 8.06.2012
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 13:20 
Cytuj  
przepraszam za mój analfabetyzm..
musiałam się w jakimś stopniu zaznajomić z tematem skoro powstał już rozdział teoretyczny na ten temat.. więcej informacji tak naprawdę dostarczyły mi żywe osoby i angielskojęzyczne strony internetowe, niewiele można znaleźć na temat tych gier w polskiej literaturze..
nie będę robić specjalizacji z resocjalizacji, napisałam już dlaczego zainteresował mnie taki temat, nie będę też udowadniać, że każdy kto gra jest uzależniony, bo nie na tym to ma polegać.
nie zamierzam tworzyć portretów psychologicznych, ani tutaj ani nigdzie indziej..
miałam świadomość tego, że będąc taką osobą zostanę sprowadzona przez Was do parteru.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 13:27 
Cytuj  
Rozdzial teoretyczny w takich pracach, na kazdych studiach jest kompletnie bezwartosciowy. ot taki kawalek tekstu, gdzie prowadzacy przegladaja tylko z jakich zrodel sie korzystalo i powiedzmy, maja nadzieje, ze studenci troche poczytaja...

i tak, jako "humanistka" moglabys chociaz pisac lepiej od nas.

eot.


_________________
.


Posty: 11
Dołączył(a): 8.06.2012
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 13:37 
Cytuj  
rozumiem, że nie masz się do czego przyczepić?

po co wchodzić w dyskusję z osobą, która nie ma pojęcia o niczym.
a nie wydaje Ci się, że zbieranie doświadczeń jest jedną z ciekawszych rzeczy w życiu? może wcale to wszystko nie pójdzie w moim przypadku na marne, jak każdy tutaj sądzi..

nie chcę się spierać z kimś kto ma większą wiedzę w temacie, mówię tylko, że z mojego punktu widzenia to co mówicie jest raczej wartościowe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 13:39 
Cytuj  
Przyczepilem sie juz wiele i po prostu nie chce mi sie wiecej tracic czasu na dalsza dyskusje, bo bedzie bezowocna.


_________________
.


Posty: 11
Dołączył(a): 8.06.2012
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 14:48 
Cytuj  
; ]

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 14:51 
Cytuj  
"O Peggy Brown, o Peggy Brown
Kto ciebie ukochać będzie umiał"


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 14:55 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
tits or gtfo bylo swoistym zaproszeniem do zapoznania sie, okrzyk godowy wszystkich nerdow.

Mysle, ze dobry temat na kolejna prace.

"Seksualność graczy mmorpg." To byłoby dobre. I w końcu jakaś odmiana od tego pierdolenia o uzależnieniach i wsiąkaniu w świat gry.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 15:01 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Highlander napisał(a):
tits or gtfo bylo swoistym zaproszeniem do zapoznania sie, okrzyk godowy wszystkich nerdow.

Mysle, ze dobry temat na kolejna prace.

"Seksualność graczy mmorpg." To byłoby dobre.


Już widzę te odpowiedzi

Najbrzydsza kobieta z którą byłeś?
- miss polski


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 15:24 
Cytuj  
Cytuj:
nie będę też udowadniać, że każdy kto gra jest uzależniony, bo nie na tym to ma polegać.


Bulshit.Pytania są tendencyjne.
Wiecej byś się dowiedziała kupując pudełko do nie wiem wowa czy innego mmo i pogadała / obserwowała jaki jest ruch w grze.


Posty: 11
Dołączył(a): 8.06.2012
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 15:28 
Cytuj  
seksualność graczy również została już poruszana, chociażby w pierwszej części "Homo Ludens", gdzie związana została z zacieraniem się różnic między światem rzeczywistym i wirtualnym.. nie wiem czy w pracach typu licencjat czy magisterka kiedykolwiek pojawił się ten temar, ale pewnie i to stanie się teraz tematem zakazanym, przecież już ktoś o czymś takim pisał ; ]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 15:48 
Cytuj  
"wpływ sesji na wilgotność pochwy studentek AE Kraków" - albo to byl zart, albo na serio, ale bylbym ciekaw rozdzialu praktycznego.

nie zdajesz sobie sprawy jak bogate zycie seksualne maja uzytkownicy mmorpg.pl, niektorzy obcowali nawet z kilkoma osobami na raz, i do tego plci przeciwnej! lol potocznie w internecie zwani "pro ruchaczami"


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 16:30 
Cytuj  
Ja bym zaproponował temat "Profil psychologiczny trolla internetowego, na przykładzie użytkowników mmorpg.pl" ;) to imo ciekawsze niż kolejna "ankieta o mmo"

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 16:31 
Cytuj  
taki huragan to "piekny umysł" ;d


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 9 cze 2012, 16:45 
Cytuj  
Cytuj:
seksualność graczy również została już poruszana, chociażby w pierwszej części "Homo Ludens", gdzie związana została z zacieraniem się różnic między światem rzeczywistym i wirtualnym

chodzi o to, że brandzlujemy się przed nocnymi elfkami?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.