mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2012, 21:08 
Cytuj  
Szybka wrzutka:


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2012, 21:49 
Cytuj  
foty z fallout party byly jeszcze bardziej zalosne 8)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2012, 21:54 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Szybka wrzutka:




Ja pierdolę jaka banda śmieciarzy.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 13:08 
Cytuj  
Ale pierdolicie. Jeśli ktoś tam nie był niech się nie wypowiada, bo wszelkie komentarze typu "brudasy, śmieciarze" świadczą tylko o niewiedzy.
Tczewiak ja byłem w zeszłym roku na pilnowanym campingu i muszę stwierdzić, że woodstockowe pole jest 100 razy lepsze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 13:24 
Cytuj  
http://kwejk.pl/obrazek/1347727/woodstock.html

Katoneo - tak, kazdy uczestnik woodstocku to wzor czystosci, kultury, inteligencji itp.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 879
Dołączył(a): 2.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 13:31 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://kwejk.pl/obrazek/1347727/woodstock.html

Katoneo - tak, kazdy uczestnik woodstocku to wzor czystosci, kultury itp.

Tego nie powiedziałem. Na każdym festiwalu zdarzają się przypadki ludzi najebanych, niedbających o siebie/innych lub po prostu chamów i prostaków. Ja osobiście na Woodstocku spotkałem się z bardzo małą ilością takich osobników. Zdecydowana większość to osoby normalne i przyjazne. Gdybyś zobaczył poranną kolejkę do kranów to od razu byś zmienił zdanie co do tych "brudasów". ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 13:51 
Cytuj  
Kiedyś na woodstocku było od zajebania panczurów, teraz jest ich już mniej, ale fakt - nadal nieco śmierdzi.
A jak komu smród straszny to tak jak ja bierze sobie kemping z basenem, prysznicami i innymi luksusami mając wszystko w dupie.
Za to koncerty są przednie i klimat na nich jeszcze lepszy - na tych, na których byłem panczurów zero - w tym samym czasie punkowy shit leciał na małej lub u krisznowców. Także pod dużą sceną syfów jest mało, a kulturka niesamowita - pogo ostre, ale w razie lądowania na glebie zaraz kilka osób podnosi.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 14:00 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://kwejk.pl/obrazek/1347727/woodstock.html

Katoneo - tak, kazdy uczestnik woodstocku to wzor czystosci, kultury, inteligencji itp.

Ale pierdolisz. Po każdym dużym festiwalu masz górę śmieci. Na każdym też są ludzie, którzy się najebią za bardzo i zalegną.
Tak na zachodzie też. Specjalnie do tego ludzie są zatrudniani, którzy to potem sprzątają.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 14:13 
Cytuj  
high po prostu na żadnym festiwalu nigdy nie był. Nie wie, że na openairze jest jeszcze większy syf.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 14:27 
Cytuj  
wszedzie jest syf, ale odnioslem wrazenie, ze Katoneo temu przeczy. Tylko nie mowcie mi, ze tak po prostu musi byc na kazdym festiwalu i ze mam tego nie krytykowac. Akurat tej "czesci" festiwali, ktore generuja syf.

Ale to akurat za woodstockiem krąży stereotyp, że to jest wlasnie fajne przez kilka dni wrzucic na luz nie myc sie, lezec najebanym, sikanie na cudzy namiot, pokazywanie dupy itp. Choc chyba woodstock to i tak pryszcz przy tym co bylo jakis czas temu na jarocinie ;p


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 14:43 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ale to akurat za woodstockiem krąży stereotyp, że to jest wlasnie fajne przez kilka dni wrzucic na luz nie myc sie, lezec najebanym, sikanie na cudzy namiot, pokazywanie dupy itp. Choc chyba woodstock to i tak pryszcz przy tym co bylo jakis czas temu na jarocinie ;p

Ale to chyba min. w tym urok tego typu festiwali? W każdym razie nie widzę tam nic strasznego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 14:47 
Cytuj  
gusta i gusciki, ja w sikaniu na cudzy namiot i stawianiu kloca przed swoim frajdy nie mam, ale pewnie są i tacy ktorym sie to podoba.


_________________
.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 15:37 
Cytuj  
Jakieś extrema mówisz.

Poza tym, pewnie by się dało zrobić, żeby śmieci mniej było. Kosze co 5 metrów + "drużyny" śmieciarzy je opróżniające i zbierające śmieci na okrągło, ochrony 5 razy tyle razem z lotnymi grupami i wyrzucającej każdego od razu kto np. przyśnie na kocyku najebany albo się odleje gdzieś pod płotem a nie w toi-toi-u.
Poza tym wszystko na maksa posektorowane i poodzielane i olinkowane.

No i wtedy byś miał porządek. Tylko wtedy by bilety musiały kosztować 3-5 x razy tyle, ludzi by było dużo mniej i realistycznie to mógłbyś jakąś spokojny mały festiwalik dla tzw. mocno statecznych ludzi urządzić z siedzeniem na krzesłach a nie duży festiwal typu Woodstock czy Opener.


Ludzi robiących kloca publicznie w biały dzień koło namiotu czy sikających dosłownie komuś na namiot - mówie jakieś ekstrema i pojedyncze przypadki na festiwalach - obojętnie jakiej muzy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 16:37 
Cytuj  
no musialem z hiperbolizowac, nie mowie festiwalom nie, mowie nie ludziom, ktorzy zachowuja sie chujowo i tyle. I jest to jakis tam odsetek spoleczenstwa po prostu. Ale czesto sie tacy pojawiaja imo wlasnie tam gdzie jest wjazd za free. Co mnie jeszcze bardziej irytuje. Podkreslam mowie o jakims procencie ludzi, a nie o ogole.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 16:54 
Cytuj  
Bylem w miare dobrego mniemania o woodstock, ale od kiedy wiem, ze zaczeli tam jezdzic ludzie z tczewa i robic zjebane fotki zjebom w czapkach z puszek to juz nie jestem dobrego zdania.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 17:06 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=gOdq4jgC ... ure=vmdshb

plaza nudystow przy blotnym stawiku?

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 17:26 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Bylem w miare dobrego mniemania o woodstock, ale od kiedy wiem, ze zaczeli tam jezdzic ludzie z tczewa i robic zjebane fotki zjebom w czapkach z puszek to juz nie jestem dobrego zdania.

idź ruchać tajskich chłopców miłoszu


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 23:03 
Cytuj  
sula napisał(a):
Tylko wtedy by bilety musiały kosztować 3-5 x razy tyle

Czyli dalej za darmo?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 23:07 
Cytuj  
zlot failuchow i tyle.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 23:14 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
sula napisał(a):
Tylko wtedy by bilety musiały kosztować 3-5 x razy tyle

Czyli dalej za darmo?

Nie mówiłem tylko o Woodstocku, ale też o innych czy to będzie festiwal z 'ogólną muzą' typi Open'er czy z jakąś elektroniką czy jakiś metalowy lub punkowy czy jakimkolwiek innym dużym festiwalu.
Ok może na Woodstocku jest największy burdel, ale to też największy festiwal. Na każdym zlocie ludzi gdzie ich będą grube tysiące, będzie w niektórych miejscach rozpierdol, ktoś gdzieś żygnie, ktoś gdzieś przyśnie, a na sam koniec góra odpadków na terenie festiwalowym.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.