mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 21:51 
Cytuj  
w prawie polskim po ktorejs tam nowelizacji ustawy bodajze na poczatki 2003r nie ma juz czegos takiego jak 'dobrowolny' zwrot towaru do 7 dni (tak btw nigdy prawnie nie bylo do 7 tylko bodajze do 10). wyjatkiem jest jesli kupujesz przez neta (zakup poza sklepem) lub jesli sklep akurat ma 'dobra wole'... no i kruczki prawne typu brak polskiej instrukcji itd


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 21:58 
Cytuj  
Nie ma czegos takiego jak zwrot towaru sprawnego ("bo sie rozmyslilem") ale mozna zwrocic towar ktory ma wady ukryte (przyjamniej ja nie mialem z tym ostatnio problemu).

Inna sprawa ze staram sie zawsze kupowac na przelew wiec mam argument ze jak ktos sie z czegos nie wywiazuja to nie zaplace :)

EDIT: pamietam ze LG nie chcialo ostatnio wymienic LCD ktory od nowosci nie dzialal. Ze 2 razy wozilem im go az w koncu wyslalem serwisanta do klienta i okazalo sie ze faktycznie nie dzialal bo klient ustawial sobie czestotliwosc odswierzania cos ok 120 :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 22:03 
Cytuj  
Moze sie nie znam ale...
Kupilem sobie mysz, radiowa (omg myslalem, ze to infra red)... no wiec ona mi troche szalala przy tym wszystkim co mam nastawiane w okolo swoje kompa. Wymienili bez problemu.
To samo mialem z roznej masci kablami, klawiaturami etc.
Sprzety byl sprawny w 100% ale mi nie odpowiadal.
A dzialo to sie w roznych sklepach-> macro, media i jakies trojmiejskie komputerowe/muzyzcne.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 711
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2004, 22:10 
Cytuj  
no wlasnie- wsjo zalezy od sklepu. z NEC'em problem byl taki, ze gwarancja jasno to wyrazala, ze iles tam bad pixeli (bodajze do 4) to norma, wiec jesli sklep sie uparl, to wtopa.
co do media markt... to wbrew pozorom czesto oplaca sie tam kupowac- zwroty 'bo tak kce' zawsze przyjmuja, tylko trzeba kupic cos za identyczna kwote (lub more)... np na wyjezdzie okazalo sie ze temp lekko spadla, no to sie kupilo farelke na tydzien a pozniej na koncercik dvd rach ciach :)


_________________
Kiedyś:
Crategus.:.Dorf 50lvl Thane
Perversona.:.Trollish 50lvl Savage Babe
Dziś:
Bartek, Handcrafted by God, 5lvl Mąż

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.