mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 14:51 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
przyciagaja graczy w wieku ok. 13 lat i przez to robi sie tam burdel...


no zgadzam się, chociaż mam 13 lat i nigdy nie gram za darmo bo według mnie wszystko co za darmo to gówno...

Edot: co do tematu... w każdym razie to tylko gra i tak jak mówi krzyk można ją zmienić


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 6 lis 2004, 14:55 przez Icrom, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 14:52 
Cytuj  
Zdarzaja sie ludzie honorowi ktorzy oddalibyc Ci sprzet
Tak samo jak zdarzaja sie ludzie ktorzy oddaliby 100zl
To nie jest regola.
Ale jak sam widzisz sa ludzie ktorzy zabiliby cie (a przynajmniej zjechali niewiadomo czemu) za sam fakt ze odbierasz takie zdarzenie jako nie fair.
Najlepiej sie nie przejmowac i grac dalej albo zmienic gre i sprobowac znalezc ludzi ktorzy intelektualnie i osobowosciowo ci pasuja.

juz.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 16:08 
Cytuj  
Freelancer napisał(a):
Szkoda mojego czasu na takie dno kulturowe jakie reprezentuja niektore osoby na tym forum, potwierdza sie tylko co napisalem w pierwszym poscie, mimo ze po paru najwczesniejszych uwazalem ze sie totalnie pomylilem...

Taka juz Polska - egoisci i cwaniacy, nic dziwnego ze Unia boi sie nas wpuszczac do innych krajow... kiedy ten durny narod dojrzeje? :\


nie zauwazylem aby kto kolwiek flamowal ciebie, wiec sobie odpusc kidoo


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 17:14 
Cytuj  
ooo...widze ze mamy tu "patriotę"

Cytuj:
Taka juz Polska - egoisci i cwaniacy, nic dziwnego ze Unia boi sie nas wpuszczac do innych krajow... kiedy ten durny narod dojrzeje? :\


problem w tym, ze po grzyba to piszesz. Na tym forum masz taki dział jak FLAME...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 20:03 
Cytuj  
icrom , zrobilbys mi laske gdybym mial ikonke imperatora ?

everything for u my master ?

do paly

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 21:03 
Cytuj  
Icrom napisał(a):
smolik, ty to naprawde jestes idiota


teks z "Teksty zabawne"...co, mamusia ci kazala ciągnąć jak byleś mały i ci zostało to złe wspomnienie???no tak tez bywa. To że będziesz mial avatar imperatora to nic nie znaczy. Imperator jest postacią fikcyjną a ty na nieszczęście nie...więc nie masz jak sie w niego zamienic...ale zebyś mi znowu z tym nie wyskoczyl zmienie podpis


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 22:11 
Cytuj  
Huh rozumeim ze smolik przesadza, ale czego ty sie tak uwzieles jego matki. Swojej nie masz ze inne flamujesz? :har:

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 22:26 
Cytuj  
mój pierwszy post z wyrazem matka :] .(no ten jest drugi)Z kimś mnie pieszczoch pomyliłeś :]


_________________
Obrazek

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2004, 23:55 
Cytuj  
To jest własnie typowe "zachowanie społeczności mmorpg" :)
Dobre przykłady dajecie :P:D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 00:19 
Cytuj  
Icrom prosze: viewtopic.php?t=9142&postdays=0&postorder=asc&start=0

I zebys se nie wyedytowal.
Icrom napisał(a):
Dajcie spokój. Smolik "jak zwykle"chce być zaakceptowany(i jak zwykle mu to nie wychodzi)...

Smolik. Mamusia sie tak do ciebie odnosi że klniesz co słowo?? czy moze kolejny sposób imponowania??
Cytuj:
jaka kurwa sila walki o zycie ? przeciez on kurwa ledwo oddychal : D


Albo masz skleroze albo poprostu klamiesz i tyle...

***

Posty: 967
Dołączył(a): 9.05.2003
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 01:21 
Cytuj  
heh tak najlepiej zjebac icroma za flame na smolika ...a potem sie ludzie dziwia ze ten typ jebie na wszystko skoro zawsze sie znajdzie taki co bedzie go popieral (moze nie doslownie ale to wystarcza ) ..Hmm moze zaczne jebac na lewo i prawo la ludzi , zawsze ktos sie za mna wstawi .co nie pieszczoch ?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 01:37 
Cytuj  
Nie, ja tylko zwrocilem mu uwage, jak ma problem do smolika to niech do niego wali. Mnie drazni czeste/ciagle wjezdzanie na czyjas matke. A zauwazyl ze wiekszosc wyzywa smolika to dolaczyl do wiekszosci :o

To ze smolik jest "idiota" to nie znaczy ze ktos z rodzicow tez jest.


Posty: 43
Dołączył(a): 6.09.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 03:47 
Cytuj  
co do sprawy poruszanej w temacie radze tak jak poprzednicy zagraj w platnego rpgawiekszosc tego co opisywales jest w nich jako tako rozwiazana. Co do sprawy lamentowania no wiecie mnie takze by takie cos wkurzylo on tylko podal przyklad ja nie nazwalbym tego od razu wyplakiwaniem sie lecz racja jest takze po stronie mowiacych bys sie wzial w garsc . Co do pk to hmm jesli nie zabija nobow to w sumie w porzadku trzeba po prostu uwazac ( dzis na ulicy takze mozna dostac praktycznie za nic jak sie kiepsko trafi) Wypowiedz smolika zostawie bez komentarza :)


_________________
Avoid reality at all costs

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 11:37 
Cytuj  
racja pieszczoch, zwracam honor...rzeczywiście troche mnie ponioslo...juz nie bede wyzywal w ten sposob matki smolika(nawet sam nie lubie jak ktos mowi o mojej matce) :( .
Smolik:trzymaj sie ode mnie z daleka i nie komentuj wszystkich moich postów bo mi w końcu nerwy puszczą i zacznie się rzeź na słowa...


_________________
Obrazek

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2004, 17:57 
Cytuj  
troche mnie ponioslo ?

ochh... ty ogierze
nie cytuj swojego tatusia icrom : (

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2004, 16:54 
Cytuj  
Smolik prosze cię przestań mnie prowokowac...Jeszcze później obydwoje bany dostaniemy ":["


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.