mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 17:42 
Cytuj  
Trudno zeby wszycy mieli mature. Ile to kiedys bylo % mlodziezy? 10? 20? A teraz 75% i jeszcze placz ;d


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 17:48 
Cytuj  
Cytuj:
przepuszczanie na siłę,


Woot ?
U mnie ludzie walczyli żeby być dopuszczonym do matury z Polskiego ( tak mieliśmy sukowata nauczycielkę ) a te wszystkie "głąby" mature lepiej napisały niż neerdy z 4 na koniec -,-
Polska szkoła <3

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 17:54 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Trudno zeby wszycy mieli mature. Ile to kiedys bylo % mlodziezy? 10? 20? A teraz 75% i jeszcze placz ;d

Parę lat temu w LO polonista, który zrobił kurs na egzaminatora maturalnego mówił nam, że matury tworzone są w taki sposób, aby oblało je 20% osób.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 18:08 
Cytuj  
Żeby nei zdac matury trzeba być naprawde kompletnym idiotą.
Studia to już inna bajka bo to moge prównać do egzmainu na prawo jazdy.
Tutaj MUSI nie zdać określona ilośc osób.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 18:28 
Cytuj  
brazz napisał(a):
Trudno, żeby ludzie coś ogarniali, gdy program jest do dupy, nikt nie uczy dzieciaków jak się uczyć i jak radzić sobie z problemami, kadra pedagogiczna, to w znacznej mierze odrzuty - ci z roku, którzy byli zbyt słabi by dostać najlepsze posady, system jest niedofinansowany i ma w sobie wiele błędów (przepuszczanie na siłę, nauka na egzaminy).

Na studiach jest nieco lepiej, choć i tak daleko do ideału.


Winni są wszyscy, od nauczycieli, uczniów przez rodziców aż po sam system oświaty.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 18:36 
Cytuj  
caly swiat jest winny.
ale najbardziej czarni.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2011, 18:44 
Cytuj  
Co to znaczy "musi nie zdać" ?? Ani w szkole średniej ani na studiach nigdy nie spotkałem się z teorią, że jakaś część uczniów "musi nie zdać". Nie zdają ci, którzy nie ogarniają.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 1 lip 2011, 10:49 
Cytuj  
Musi nie zdać znaczy to ,że np piszesz egzamin w poniedziałek a we wtorek masz oceny z rana.
IMO sprawdzenie egzaminu od 400 osób w 1 dzień jest dla mnie nierealne.
Nie wspomne ze znajomy zdał egzamin,nie będąc na egzaminie :)

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2011, 11:12 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
Musi nie zdać znaczy to ,że np piszesz egzamin w poniedziałek a we wtorek masz oceny z rana.
IMO sprawdzenie egzaminu od 400 osób w 1 dzień jest dla mnie nierealne.
Nie wspomne ze znajomy zdał egzamin,nie będąc na egzaminie :)


Na moim wydziale na PŚ nigdy czegos takiego nie bylo. Jesli sie ktos sie nauczy i potrafi to moze nie zdac... w pierwszym terminie. Zaden prowadzacy nie obleje studenta, ktory potrafi temat.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1797
Dołączył(a): 16.01.2007
Offline
PostNapisane: 1 lip 2011, 11:20 
Cytuj  
No ja np jakbym nie chodzil oglądać swoich prac podczas sesji zimowej to bym nic nie zdał.

Za każdym razem miałem np 2 pkt a po podliczeniu było ich 20

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2011, 11:35 
Cytuj  
Gleader napisał(a):
No ja np jakbym nie chodzil oglądać swoich prac podczas sesji zimowej to bym nic nie zdał.

Za każdym razem miałem np 2 pkt a po podliczeniu było ich 20


Tak tez sie zdarza czesto i trzeba miec tego swiadomosc, jak sie napisalo dobrze to walic do prowadzacego po prace.

Czesto tez 5 nie chca dawac. Mialem znajomego co kazdy przedmiot chodzil poprawiac albo sprawdzac prace bo z zalozenia nie dawali za bardzo 5;) No ale on mial leb i niedosyc ze wszystko pisal to jeszcze to pamietal pozniej i rozumial, nie bylo problemu z obrona swoich racji przed prowadzacym...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2011, 11:54 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Gleader napisał(a):
Musi nie zdać znaczy to ,że np piszesz egzamin w poniedziałek a we wtorek masz oceny z rana.
IMO sprawdzenie egzaminu od 400 osób w 1 dzień jest dla mnie nierealne.
Nie wspomne ze znajomy zdał egzamin,nie będąc na egzaminie :)


Na moim wydziale na PŚ nigdy czegos takiego nie bylo. Jesli sie ktos sie nauczy i potrafi to moze nie zdac... w pierwszym terminie. Zaden prowadzacy nie obleje studenta, ktory potrafi temat.

Na moim wydziale też tego typu wałków nie ma (parę lat temu jedna katedra odwalała coś z egzaminami i skończyło się na zarządzie komisarycznym), egzaminy są trudne ale przynajmniej mamy jasne zasady i możliwość dochodzenia swoich praw w razie czego, natomiast z opowieści znajomych wiem, że na innych wydziałach zdarzają się katedry będące po prostu księstwem udzielnym kierownika który regulamin studiów ma w dupie i nikt mu nic nie zrobi.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 212 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.