mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 698  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 10:57 
Cytuj  
na razie strzelam do krzyzykow w EvE bo moj laptop nic innego nie pociagnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 10:59 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
to nie ameryka to kapitalizm. W Polsce np. produkuje sie obecnie telenowele kilka razy gorsze niz kilkanascie (kilkadziesiat) lat temu w Brazylii tylko z tego powodu, ze jest na to popyt. Identyczne zasady kapitalizmu, tylko nasi rodzimi widzowie sa (nadal) mniej wymagajacy.

Jak zwal tak zwal, usa=kapitalizm. Moda na telenowele w stanach minela kilkanascie lat temu, a robili takie same gnioty jak my. Z drugiej strony ciezko nie zauwazyc, ze powstasje spora liczba seriali ktore zaczynaja sie swietnie, ale potem zaczyna brakowac pomyslow i koncza biednie vide pb czy lost.
@Mendol Anime zawsze wzbudzalo u mnie smiech tylko, ale moze jestem uprzedzony i brak mi wiedzy. Moze polecisz cos ciekawego, tylko nie w stylu dragonbala czy naruto, nie mam dwunastu lat. Swoja droga zawsze anime kojarzylo mi sie z nastoletnimi bohaterami o dziwczecych rysach i zamglonych oczach walczacymi ze zlem na swiecie, wiec to taka japonska wersja ratowania swiata.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 11:10 
Cytuj  
texhnolyze, ale jest ciezkie.
berserk imo naprawde zajebiste, ale trzeba calosc obejrzec.
lain tez.
cowboy bepop, niby na wesolo ale pod koniec juz nie ma lekko.
na ninja scroll prawie sie poplakalem ;-)
szczegolnie polecam texhnolyze, dobra kreska i masakryczne story.
moze to zmieni twoj poglad na anime.
nie uwazam dragonballa i naruto za anime ;-)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 11:12 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Z drugiej strony ciezko nie zauwazyc, ze powstasje spora liczba seriali ktore zaczynaja sie swietnie, ale potem zaczyna brakowac pomyslow i koncza biednie vide pb czy lost.


po prostu mnie drazni nielogiczny antyamerykanizm. Obwiniamy amerykanow za to, ze ich seriale po kilku seriach (kilkadziesiat odcinkow) sa coraz chujowsze, a sami jestesmy na etapie tworzenia Plebanii i M jak Milosc dla Kola Gospodyn Wiejskich.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 11:14 
Cytuj  
Texhnolyze is an example of an anime which requires interpretation. The characters and the intentions of many scenes, in a sense, are incomplete on their own. At the end of the show, the viewer is expected to form his own understanding of the characters and what each of them symbolizes. This is one of the show's experimental aspects.

http://en.wikipedia.org/wiki/Texhnolyze

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 12:04 
Cytuj  
wy normalni jestescie?

dorosli ludzie a bajeczki ogladaja

omfg


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 12:06 
Cytuj  
a ktore bajeczki masz na mysli normalny czlowieku?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 12:15 
Cytuj  
Typowe europejskie podejscie :/ Ni cholery nie pozbedziemy sie opinii ze bajki i gierki to dla dzieci sa heh.
W US to tam dopiero maniacy sa bajek, star trekow czy sw, a nawet komiksow, a nikt tam nie wypowiada im ze to "dla dzieci".

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 12:29 
Cytuj  
Pieszczoch no nie wiem czy ktos po obejrzeniu texh bedzie w stanie powiedziec ze to bajka ;-)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 12:36 
Cytuj  
E tam, i tak masy mysla ze animacja to bajka.
Tak czy siak, jestem doroslym zwyrodnialcem bo ogladam bajki i grywam w gierki!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 12:37 
Cytuj  
welcome to the club ;-)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 17:19 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
E tam, i tak masy mysla ze animacja to bajka.
Tak czy siak, jestem doroslym zwyrodnialcem bo ogladam bajki i grywam w gierki!


same here, a moja dziewczyna to typowa europejka i patrzy na mnie dziwnym wzrokiem gdy zamiast na nowego Bonda chcialem isc do kina film animowany...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 17:29 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
na razie strzelam do krzyzykow w EvE bo moj laptop nic innego nie pociagnie.


masz rok na upgrade zeby grac w who/aoc :)
moze dfo:)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 19:18 
Cytuj  
e marecek i tak pupa jest a nie pro player. who i aoc za trudne dla niego, a tak ma wymowke ze mu sprzet nie pociagnie ^^

****

Posty: 1061
Dołączył(a): 26.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 21:05 
Cytuj  
Smashie napisał(a):
wy normalni jestescie?

dorosli ludzie a bajeczki ogladaja

omfg


w stanach komiksy pokroku batman spiderman etc itp sa uznawane za kultowe ,moglbym smialo stwierdzik ze to ich odpowiednik (nie wiem czy po polskiemu to wyjdzie) patosowy, Pana Tadka. Oni maja to ,my to ,co bardziej uwage przyciaga ,naprawde 'rewelacyjne' opisy przyrody ,czy super herosi w tle z flaga stanow zjednoczonych? Amerykanie zawsze byli nastawieni na patriotyzm ,w kazdej jego formie (u nas jakos tego nie widac albo jest nie chec)

Zeby nie bylo cytatowego offtopa , nie wiem sentyment do bajek mam i jak mam okazje obejzec bambi krola lwa albo przygody kaczora donalda lub innych bohaterow disneya to jakos sie nie kryje przed tym ,dla mnie to mile spedzone 15 min -90min .
Co do anime ogladalem db ,ogladam obecnie naruto ,jasne infaltilizm jest ,ale podoba mi sie to ,naruto ma swietna muzyke (polecam ost ,polaczenie muzy orientalnej+ gitarka elektryczna)
chcesz dobrych anime? fullmetal alchemist , jest smiesznie jest powaznie, naprawde bardzo dobre zakonczenie.


_________________
jey#2178
BF3: jeyjeykrk
PSN: jeyjeykrk

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2007, 21:31 
Cytuj  
Marti napisał(a):
Co do anime ogladalem db ,ogladam obecnie naruto ,jasne infaltilizm jest ,ale podoba mi sie to ,naruto ma swietna muzyke (polecam ost ,polaczenie muzy orientalnej+ gitarka elektryczna)
chcesz dobrych anime? fullmetal alchemist , jest smiesznie jest powaznie, naprawde bardzo dobre zakonczenie.

/sign
Cytuj:
Zeby nie bylo cytatowego offtopa , nie wiem sentyment do bajek mam i jak mam okazje obejzec bambi krola lwa albo przygody kaczora donalda lub innych bohaterow disneya to jakos sie nie kryje przed tym ,dla mnie to mile spedzone 15 min -90min .

/not sign

Z disneya serio juz wyroslem, przynajmniej z kreskowek, bo kingdom hearts 1 i 2 na ps2 rzadzi ;]
Anime natomiast czesto sa powazne i znakowane 18+ (nie mowie tu o hentai :( )

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 maja 2007, 19:06 
Cytuj  
Marti napisał(a):
Zeby nie bylo cytatowego offtopa , nie wiem sentyment do bajek mam i jak mam okazje obejzec bambi krola lwa albo przygody kaczora donalda lub innych bohaterow disneya to jakos sie nie kryje przed tym ,dla mnie to mile spedzone 15 min -90min .

Chyba nie o tym mowimy. Futurama czy Family Guy to raczej kreskowki dla starszego widza. Dowcip porusza tematy polityczne, religijne, masa podtekstow seksualnych. Co do anime tak jak pisalem wczesniej, nie znam zupelnie teamtu. To co mialem okazje widziec to rzczeczywiscie bajki dla dzieci, takie same jak amerykanskie komiksy o superbohaterach. Tylko, ze japonskiego sposobu ekspresji i ich kreski nie lubie. Dzieciaki z supermocami, ktore ciagle wrzeszcza. Wiem jednak, ze w kraju kwitnacej wisni anime nie jest traktowane po macoszemu jak u nas, wiec pewnie sa ambitniejsze tytuly. Mamy serialowa posuche wiec pojawila sie okazja, zeby poszerzyc horyzonty. Moje zdanie na temat japonskiej kreskowki powstalo po kontaktach z dragonball czy full metal alchemist. Medndol te tytuly na wiki zaliczaja do anime wraz z czarodziejkami z ksiezyca. Kiedys to u nas w kraju lecialo jak ktos nie pamieta hehe. Ciagne texhnolyze i berserk, zobaczymy co z tego wyjdzie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 09:04 
Cytuj  
tor zaliczaja.
ale to zupelnie inny rodzaj anime ;-)
zreszta obejrzysz i sie przekonasz.
podziel sie wrazeniami ;-)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 09:20 
Cytuj  
heroes 1x20 wyjebany odcinek mroczny i duzo gore, taka powina byc cala seria.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2007, 09:23 
Cytuj  
hirols tak suxuje ze ja pierdole.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13959 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 698  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.