mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3913 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 196  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2014, 09:16 
Cytuj  
haha w wawie mi 3 razy biletomaty przy metrze połknęły kasę w przeciągu ostatniego roku. Teraz czekam, aż ktoś przede mną z danej maszyny kupi.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2014, 11:02 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
haha w wawie mi 3 razy biletomaty przy metrze połknęły kasę w przeciągu ostatniego roku. Teraz czekam, aż ktoś przede mną z danej maszyny kupi.

To masz ewidentnego pecha. Nie znam nikogo komu by automaty coś polknely.

Co do Tesco i pkt. Samoobslugi to mam inne doswiadczenia. Wole sam sobie odpikac produkty niz szybko-szybko przez Pania/Pana na kasie i potem na maks szybko pakowac produkty bo juz nastepna osoba jest obslugiwana. Na samoobsludze, sam sobie w swoim tepie bez spiny. Nigdy tez mi sie nic nie zawiesilo.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2014, 11:33 
Cytuj  
No z tym szybkim pakowaniem to rzeczywiście takie sobie uczucie, a wystarczyłoby, żeby kasjerki pakowały.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2014, 11:39 
Cytuj  
no to auchan i masz


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2014, 11:55 
Cytuj  
Samoobslugowe kasy fajek nie daja :f
W PiPie zawsze ide do normalnej kasy. Wiecej miejsca, spokojnie sobie pakuje, pani miła i do tego wazy szybciej niz na samoobsludze (a zwykle mam tone warzyw i owocow). Jkos wygodniej.
Samoobslugowe sa fajne gdy ktos ma w rece batona i jogurt, ale wtedy na cholere do marketu si pchac.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2014, 12:00 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Samoobslugowe kasy fajek nie daja :f
W PiPie zawsze ide do normalnej kasy. Wiecej miejsca, spokojnie sobie pakuje, pani miła i do tego wazy szybciej niz na samoobsludze (a zwykle mam tone warzyw i owocow). Jkos wygodniej.
Samoobslugowe sa fajne gdy ktos ma w rece batona i jogurt, ale wtedy na cholere do marketu si pchac.


O fajki mozna poprosic pania, tak mi sie wydaje, sprawdze we wtorek :-) (Tesco)

Ja nawet jak mam wozek i wazone tematy wole do samoobslugowej, jak mowie, wiekszy komfort dla mnie.

U nas testowali ostatnio taki system ze jedna kolejka do 20 kas i komputer mowi do ktorej podejść, chybaa sie srednio sprawdzilo bo teraz sa pojedyncze kasy, kasy z komputerem kierujacym i samoobsluga.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2014, 12:08 
Cytuj  
http://kotaku.com/ubisoft-has-over-9-00 ... 1563003254

What the fuck...


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2014, 16:37 
Cytuj  
skonczy sie chyba wychodzenie na golasa na dwor :)

http://inzynierpv.pl/04/17/google-zakupil-drony-titan-zasilane-energia-sloneczna/#content


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2014, 15:27 
Cytuj  
Poczytajcie o Czarnobylu - niezły kawałek tekstu:
http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka ... obyla.read

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2014, 17:16 
Cytuj  
Kiedyś czytałem podobny artykuł w polityce, parę dobrych lat temu, ale jednego koleś nie porusza- ile ludzi zginęło przy walczeniu z skutkami awarii. Wszyscy piloci śmigłowców zrzucających jeśli dobrze pamiętam ołów zmarli po paru dniach, a maszyn dali tyle na tą akcje, że nasza armia chyba tyle nie ma. Co się dało, ruski maskowały, promieniowanie było tak wysokie, że roboty wysiadały i wysyłali ludzi z łopatą. Więc ciężko zgodzić się z tym zdaniem:
Cytuj:
Co zatem mówi UNSCEAR?

Że jedynie 134 pracowników elektrowni było narażonych na bardzo wysokie dawki promieniowania, po których rozwinęła się ostra choroba popromienna. W ciągu kilku miesięcy od katastrofy 31 osób zmarło i są to jedyne śmiertelne ofiary Czarnobyla.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2014, 19:06 
Cytuj  
w chuj tam osob zginelo , promieniowanie bylo takie ze ludzie zdychali bo ich organizmy przestaly produkowac jakiekolwiek biale krwinki


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2014, 21:21 
Cytuj  
mnie tam nie było - wiem tyle co przeczytałem z jakichś artykułów i innej maści plotek.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 12:35 
Cytuj  
Poprzedni wykres updejtniety o ilosc osob ktore w ogole graly w posiadane tytuly:
Obrazek


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 15:00 
Cytuj  
WTF Is... - Uprising44: The Silent Shadows ?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 15:26 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Kiedyś czytałem podobny artykuł w polityce, parę dobrych lat temu, ale jednego koleś nie porusza- ile ludzi zginęło przy walczeniu z skutkami awarii. Wszyscy piloci śmigłowców zrzucających jeśli dobrze pamiętam ołów zmarli po paru dniach, a maszyn dali tyle na tą akcje, że nasza armia chyba tyle nie ma. Co się dało, ruski maskowały, promieniowanie było tak wysokie, że roboty wysiadały i wysyłali ludzi z łopatą.


Roboty wysiadały ale ludzie z łopatami dawali radę? No ale w to, że kolesie przerzucając łopatami radioaktywny pył zostali skażeni to mogę uwierzyć.

Fakt jest taki, że teraz promieniowania tam jest zero i wycieczki szkolne jeżdżą tam od xx lat. Mutantów też żadnych nie ma. A w tej rozprawie chodzi o tą panikę o przesiedlanie, o zakazane strefy i o rzekome tysiące ofiar na dużych obszarach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 21:54 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
mnie tam nie było - wiem tyle co przeczytałem z jakichś artykułów i innej maści plotek.

W sumie szkoda. Mógłbyś się wypowiadać jako specjalista.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2014, 23:02 
Cytuj  
Stobek napisał(a):
White Trox napisał(a):
Kiedyś czytałem podobny artykuł w polityce, parę dobrych lat temu, ale jednego koleś nie porusza- ile ludzi zginęło przy walczeniu z skutkami awarii. Wszyscy piloci śmigłowców zrzucających jeśli dobrze pamiętam ołów zmarli po paru dniach, a maszyn dali tyle na tą akcje, że nasza armia chyba tyle nie ma. Co się dało, ruski maskowały, promieniowanie było tak wysokie, że roboty wysiadały i wysyłali ludzi z łopatą.


Roboty wysiadały ale ludzie z łopatami dawali radę? No ale w to, że kolesie przerzucając łopatami radioaktywny pył zostali skażeni to mogę uwierzyć.

Fakt jest taki, że teraz promieniowania tam jest zero i wycieczki szkolne jeżdżą tam od xx lat. Mutantów też żadnych nie ma. A w tej rozprawie chodzi o tą panikę o przesiedlanie, o zakazane strefy i o rzekome tysiące ofiar na dużych obszarach.



tam jest teraz rezerwat ktorego nie dadza ruszyc
ludzie juz mogliby tam sie wprowadzic i mieszkac
centrum wawy ma wiecej promieniowania


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 07:16 
Cytuj  
obiekt turystyczny pod ochrona konserwatora zabytkow. Imho cos moze byc na rzeczy w koncu wypowiada sie specjalista, a nie jakis studenciak na stazu za free klepiacy artykuly do prasy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 11:06 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=QQhVQ1UG6aM

Visual Programming - 1968.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2014, 11:13 
Cytuj  
Heh, 46 lat temu :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3913 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121 ... 196  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.