mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 998 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 50  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 19:55 
Cytuj  
gloom napisał(a):
Mozecie polecic jakies anime w rodzaju Berserk?


Claymore

Tidus napisał(a):
Bleach - bardzo dobre anime, fillery to kilka odcinków z bounto, a te najnowsze są już ciekawe, polecam


To masz zupełnie inne zdanie niż ja, ostatnie odcinki bleacha po prostu są beznadziejne, akcja jest tak rozciągnięta że normalnie niedługo dogonia tsubase w tej dziedzine

Tidus napisał(a):
Kto poleci mi jakieś anime, z normalną kreksą typu Bleach/Chobits, ciekawe i najlepiej komedia tylko cyberpunk i mechy odrazu odpadają


NHK
Seto no Hanayome (ale tego widziałem tylko pierwszy epizod, bardzo umm "ekspresyjna" kreska)


Ostatnio edytowano 18 cze 2007, 20:00 przez Goatus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 19:58 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
Bleach - bardzo dobre anime, fillery to kilka odcinków z bounto, a te najnowsze są już ciekawe, polecam


Najnowsze odcinki Bleach są tak zjebane, że się zastanawiam co mnie jeszcze przy tym anime trzyma. Mam nadzieję że w końcu coś się rozkręci, bo nawet raz na tydzień nie będzie się dało tego oglądąć.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 21:29 
Cytuj  
Tidus: Full Metal Panic obejzyj i mechy przestana cie draznic :) to love comedy, miesjcami akcja + mecha, ale super wykonane :)

kolejnosc:
Full Metal Panic
Full Metal Panic Fumoffu
Full Metal Panic TSR


ostatnie 2 odcinki bleach to znowu fillery... te 110-127 byly oparte o mange i byly nawet najs ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 21:31 
Cytuj  
Ja tam do mechów nic nie mam, ale kiedy pojawiały się w FMP, znaczyło to dla mnie tylko jedno - zaczyna się nuda.
Serie widziałem wszystkie 3, ale najlepsze było Fumoffu.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 21:32 
Cytuj  
oj ty dziwny jestes keii :P mi sie podobaly akcje z mecha w fmp, wlasciwie to przez fmp zaczely mnie interesowac mecha anime


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 21:34 
Cytuj  
Keii napisał(a):
Ja tam do mechów nic nie mam, ale kiedy pojawiały się w FMP, znaczyło to dla mnie tylko jedno - zaczyna się nuda.
Serie widziałem wszystkie 3, ale najlepsze było Fumoffu.


Heh a ja mam dokładnie odwrotne odczucia, EPy z mechami > Fumoffu.
Chociaż nie powiem, epizod w Fumoffu w którym Kaname i Sagara udają się do nawiedzonego szpitala mnie zabił.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 21:51 
Cytuj  
Mnie po prostu od pewnego czasu anime/mangi akcji nie bawią i szukam raczej lekkich komedii romantycznych. Takie życie :>


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 22:04 
Cytuj  
cofasz sie w rozwoju ;) ja takie animki ogladalem caly czas az natrafilem na fmp, od tego czasu wole dobre anime akcji :)

Swoja droga wie ktos kiedy wznowia code geass ? :P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 22:06 
Cytuj  
Cofam? Po prostu bardzo dobrze wiem, czego od anime oczekuję.
Zresztą, mangi i tak są lepsze - nie ma fillerów, cenzury, zwykle kreska jest lepsza etc. :>


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 22:10 
Cytuj  
true m>a :) + jest wiecej dobrych mang, animuja zbyt czesto ujowe mangi ;/


anyway, z love comedy jest zbyt duzo nundnego crapu, coprawda zdarzy sie cos dobrego ale nadmiar nudnych serii zajezdzajacych grami hentaii ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 22:13 
Cytuj  
Zajeżdżają, bo często są na ich podstawie zrobione. Człowiek nawet nie zdaje sobie sprawy, ile z tego jest tworzone z eroge.

Zresztą, w każdej kategorii jest masa crapu - w końcu to produkt masowy. Trzeba po prostu dobrze poszukać i po krzyku.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1030
Dołączył(a): 11.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 22:14 
Cytuj  
Cytuj:
coprawda zdarzy sie cos dobrego ale nadmiar nudnych serii zajezdzajacych grami hentaii ;/

Ktore Ci sie juz przejadły?

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 22:32 
Cytuj  
Ostatnie dwa faktycznie nudne dość odcinki, ale raczej to długo nie potrwa (moim zdaniem), a do mechów po prostu nie moge nawet zacząć niczego takiego "futurystycznego" (cyberpunk).


Keii, to oglądnij Chobits, 26 odcinków ale ciekawe i to jest love comedy

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2007, 22:40 
Cytuj  
@Tidus - khe, ja naprawdę klasykę znam... Mangę czytałem, wystarczy mi (na półce stoi nawet). Z anime 2-3 odcinki widziałem, słyszałem też, że nie obejmuje całej akcji z wersji komiksowej.
A radzić mi naprawdę nie trzeba, bo już parę razy przeczesałem bazy anime w poszukiwaniu tytułów, które ewentualnie mogłyby mnie zainteresować.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 00:02 
Cytuj  
Keii napisał(a):
@Tidus - khe, ja naprawdę klasykę znam... Mangę czytałem, wystarczy mi (na półce stoi nawet). Z anime 2-3 odcinki widziałem, słyszałem też, że nie obejmuje całej akcji z wersji komiksowej.
A radzić mi naprawdę nie trzeba, bo już parę razy przeczesałem bazy anime w poszukiwaniu tytułów, które ewentualnie mogłyby mnie zainteresować.


Jest jeszcze Hand Maid May, całkiem zabawne, no i Midori no Hibi, kompletnie przekopane anime xD

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 01:53 
Cytuj  
Jak juz keii napisal, niema sensu mu podawac klasykow, sam hand maid may ogladalem jeszcze jak wychodzilo, tak samo znane wszystkim love hina ;P

Starczy spojzec na posty keii'a by wiedziec ze zna sie na temacie ;P

Obi: mnie juz erogames przejadly sie jak mialem 14 lat ;P


Swoja droga, ogladal ktos g gundam ? dobre to ? mam ochote na jakiegos fajnego gundama, ale jak narazie spodobal mi sie tylko seed + 08th ms team..

aha w tym roku ma wyjsc nowy gundam (00)
http://www.veoh.com/videos/v572838Pe3Em ... 628&rank=0


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 06:40 
Cytuj  
Shingetsutan Tsukihime - woot chociażby to. Świetna seria na podstawie hentaia...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 08:17 
Cytuj  
Midori jest genialne (pod względem humoru), ale raczej manga - anime strasznie spłycili.
Niedługo zabieram się za Aquarian Age, ciekawe, czy mnie zainteresuje.

Edit:
Z polecanych przeze mnie - Zero no Tsukaima, Shakugan no Shana i oczywiście The Melancholy of Haruhi Suzumiya (szczególnie to ostatnie).


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 10:32 
Cytuj  
Ashton, dzięki za info o Seto no hanayome. ;) W życiu się tak nie śmiałem oglądając anime.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 19 cze 2007, 21:33 
Cytuj  
Hayate no Gotoku ma podobnie kretyński humor + dużo nawiązań do innych anime ;)


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 998 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 50  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.