mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 458 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2008, 18:20 
Cytuj  
Cytuj:
Jak bedziecie marudzic to wam partyzancko zespoiluje.


Narazie to tylko ty marudzisz, reszta fapuje :)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 lis 2008, 18:25 
Cytuj  
swoja droga gra ma niezly klimat ale jak narazie brakuje mi czegos do fallouta... no ale dunno, za wczesnie dla mnie by oceniac... pamietam ze jak zobaczylem 2ke to tez mi sporo nie pasowalo na poczatku ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 1 lis 2008, 20:09 
Cytuj  
Pozwole sobie przytoczyć jedną wypowiedz z pewnego forum:

Cytuj:
Kocham Fallouty, ale podszedłem do tej gry na luzie i postanowiłem nie oceniać jej przez pryzmat poprzedników, zapomnieć że w ogóle istnieją. Na początku grało się całkiem nieźle, ale z godziny na godzinę odczuwałem coraz większe znużenie. W sumie nie wiem czy dotrwam do końca. Drażnią mnie niedorzeczności, np. fakt że pusta butelka po mleku wzięta ze skrzyni przeciąży mnie i sprawi, że nie będę w stanie biec, a kilkaset sztuk amunicji nie. Nie podoba mi się świat, który za bardzo kojarzy się z Oblivionem - wszędzie górki, obłe kształty, masa kamieni - to samo co w Cyrodiil, tylko w innej kolorystyce. Jedynie miasta robią wrażenie. Cień Obliviona wisi zresztą nad tą grą jak fatum. Gdy dowiedziałem się, że w Megatonie dostałem domek, który mogę umeblować, to na mojej twarzy pojawił się uśmiech politowania... Masa broni leżąca pod nogami też jakoś nie cieszy. Gdzie te czasy gdzie trzeba było inwestować w Unarmed/Melee (Fallout 2) żeby na początku przeżyć, bo pukawki ze świecą szukać... no ale miało nie być porównań. ;)

Gdybym był złośliwy powiedziałbym, że fajna ta strzelanina, bo rozbudowana o elementy RPG, ale konkurencyjny STALKER, choć uboższy, momentami bardziej mi się podobał ze względu na realistyczny świat. Może zmienię zdanie z czasem, albo poczekam na mody, ale na razie to tak sobie jest...


Podpisuje sie pod ty tekstem obiema rękoma i nogami. Za duzo Obliviona w Falloucie. Czym dluzej gralem tym bardziej sie nudzilem. Wynika to chyba z tego, że nie lubie Obliviona.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2008, 21:21 
Cytuj  
O ile można by przyznać że świat jest podobny do Oblviviona (w końcu to ten sam engine, choć ja osobiście poza modelami postaci i ich animacją podobieństwa nie widze), oraz zgodzić się że ktoś może nie lubić obliviona (gry są podobne, nie ma co ukrywać). To jednak argumenty o amunicji, nadmiarze broni są z dupy wzięte.

Dlaczego ? Dlatego że to dwie różne gry ! F i F2 były rasowymi CRPGami, natomiast F3 to Action-RPG (a nawet Adventure Shooter RPG) !
Tak, w F3 się strzela i to dużo, ponieważ jest to jeden z głównych elementów rozgrywki, ale to jakby narzekać że w Diablo2 kosi się setki mobów i zbiera setki itemów.

Co innego narzekać na kurs jaki wybrała Bethesda robiąc F3, a co innego narzekać że jest on zajebistym akszon erpegiem a nie crpgiem...ponieważ taki właśnie miał być.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lis 2008, 21:47 
Cytuj  
Ale w tym wlasnie rzecz - my chcielismy kontynuacji F1 i F2, a nie action rpg. Fuck off.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lis 2008, 21:54 
Cytuj  
true. po 10h gry nudza sie juz te obrazki krajobrazki i pierdolki. wiekszosc questow w tunelach, ktore wygladaja podobnie. bron jest, vats jest (nie korzystam z niego bo to strata czasu raczej).
na poczatku fajnie wciaga, potem to juz mechaniczne napierdalanie.
a co do podobienstwa do obliviona to sie zgodze. sorry ale to moglo wyjsc wlasnie jako mod a nie osobna gra. zbyt duzo podobienstw zeby porownania same sie nie narzucaly.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2008, 22:49 
Cytuj  
Hmm, a powiedzcie jak to jest z tymi questami? Slyszalem ze wiekszosc da sie zrobic na pare sposobow np. gdy cos trzeba zdobyc to mozemy od goscia to odkupic, zabic go, ukrasc item, lub go przegadac. No i jak jest z przydatnoscia charyzmy? Zawsze lubilem w falloutach grac postacia z wysoka charyzma i inteligencja :)
Ogolnie jestem fanatykiem falloutow 1 i 2( zwlaszcza 2), ale rozumiem ze bethesda poszla w inna strone. Tylko troche mi szkoda ze to wlasnie bethesda a nie jakies inne studio( np. bioware), bo szczerze w morrowindzie i oblivionie wialo mi nuda( zwlaszcza w oblivionie). Nie wiem za co dostawal takie wysokie noty.

Gre pewno i tak kupie nie wiem tylko czy oplaca sie juz teraz, czy moge zaczekac.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2008, 23:03 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ale w tym wlasnie rzecz - my chcielismy kontynuacji F1 i F2, a nie action rpg. Fuck off.


Jednym slowem, jakby obrocili kamere do gory, wrzucili izo, walke w trybie turowym, i dokladnie ten sam swiat, do gra by byla juz dobra? :)


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2008, 23:23 
Cytuj  
Nestorq, niech sobie robia fpp 3d gre, ale niech nie zmieniaja fallouta w (rpg) shootera. Wszedzie lsysze ze gra jest nastawiona na przejscie i 'szczelanie', nie tego oczekiwalem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Ostatnio edytowano 1 lis 2008, 23:26 przez tomugeen, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lis 2008, 23:24 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Ale w tym wlasnie rzecz - my chcielismy kontynuacji F1 i F2, a nie action rpg. Fuck off.


Jednym slowem, jakby obrocili kamere do gory, wrzucili izo, walke w trybie turowym, i dokladnie ten sam swiat, do gra by byla juz dobra? :)


Z Twojej wypowiedzi wynika:

- nie grales w F1 lub F2 i teraz na podstawie screenz0rkow wymyslasz te brednie
- grales w F1 lub F2 a nie dotykales F3 i teraz na podstawie sceenz0rkow wymyslasz te brednie
- wyewoluowales razem z grami i zmiany, ktore wprowadzono w F3 w ogole Ciebie nie obchodza bo gra sie fanie

Nie wiem, dla mnie ta gra to fail bo jestem starej daty i setki godzin przesiedzialem nad F1 i F2, a oczekiwalem wlasnie kontynuacji tej serii.

Fallout 3 moglby sie rownie dobrze nazywac Fallus 16 - Cumming Cock Adventures i pewnie lepiej by bylo gdyby wyszedl pod inna nazwa. Np. Vault Stories czy cos tam, a nie tytularnie nawiazywal do serii (zamiast swiata, czasu), od ktorej rozni sie jak publiczny sracz od kibla w Sheratonie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2008, 23:30 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ale w tym wlasnie rzecz - my chcielismy kontynuacji F1 i F2, a nie action rpg. Fuck off.


Za to musisz winić BIS a głównie nieudolność biznesową Interplaya który doprowadził się do bankructwa.

A Bethesde powinieneś pocałować w rączkę że postanowili wykupić markę by coś z nią zrobić i dodatkowo zasilili kasę w odłam z Inteplaya, Obsidian Entertaiment które wydało Kotora2, NWN2 i ponoć produkuje BG3.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2008, 00:11 
Cytuj  
Dana napisał(a):
A Bethesde powinieneś pocałować w rączkę (...) i ponoć produkuje BG3.

Action rpg, w ktorym zamiast rzutow kostka bedziemy klikac i napierdalac z miecza? No przeciez swiat idzie do przodu, nie robi sie juz turowek i rzutu izo bo to prehistoria. :< Znow sprofanuja dobra serie. Niech nazwyaja sobie gry nawiazujac do swiat, z ktorego czerpia ale niech sie nie biora za kontnuacje serii. Gdyby nie nazwali fallouta f3 mozna by ich nawet pochwalic za niezla gre. Tak wracajac do ecen w prasie, jezeli to sa gry 9/10 10/10 to chyba czas przestac grac.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2008, 00:13 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Tak wracajac do ecen w prasie, jezeli to sa gry 9/10 10/10 to chyba czas przestac grac.


Albo zupelnie olac coraz slabiej trzymajaca sie prase growa. Ja juz dawno tak zrobilem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2008, 00:15 
Cytuj  
Ja tu czegos nie rozumiem.
Czyli wystarczy ze dadza wam d20 + izometryczny rzut + tury i juz jest orgazm na widok F3 ?
Eh. Nie czaje co jest zlego w RPG z widokiem FPP i real-time ?
Gdyby BioWare robilo BG3, to tez nie byloby d20, izometrycznego rzutu itd. Ich dyrektor powiedzial ze odchodza od takiej mechaniki gry.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2008, 00:31 
Cytuj  
Cytuj:
Action rpg, w ktorym zamiast rzutow kostka bedziemy klikac i napierdalac z miecza? No przeciez swiat idzie do przodu, nie robi sie juz turowek i rzutu izo bo to prehistoria. :<


Dla mnie nie jest w sumie ważne czy rzucałoby się tam kostkami w turach, czy toporkami w real time.
Ważne żeby gra dawała mi radochę i satysfakcję, a taki jest właśnie Fallout 3. Dlatego imho jest godnym następcą F2 przy którym bawiłem się równie dobrze.

Tyle z mojej strony, nie zmuszam cię przecież żebyś nagle pokochał grę która się tobie nie podoba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 lis 2008, 00:50 
Cytuj  
Widzisz, a dla mnie mechanika jest wazna w crpg. Lubilem w bg aktywna pauze i planowanie atakow wszytkich czlonow druzyny uwzgledniajac tury, dlatego chcialbym dalej sie tak bawic. W fallout 3 oleawajac juz przeniesienie go w pelne 3d co zbrodnia nie jest, podstawowa wada jest malenki wycinek swiata i eksterminowanie dziesiatek mobkow. Ja tu starego falloutowego klimatu nie czulem. Dzisiejsze gry sa nastawione na nastoletnich kosnolowcow, dla ktorych liczy sie akcja. Dobrym przykladem udanego crpg gdzie jest wciagajacy swiat, fabula i mozna grac z pseudo izo jest Wiedzmin. Bethesda zawiodla na calej linii. Oblivion byl gowniany wiec mozna sie bylo spodziewac. Szkoda bo morrowind byl swietny.
@Tomu Tylko skad czerpac informacje o grach? Samemu nie mam czasu ani ochoty testowac nowych tytulow.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 lis 2008, 00:55 
Cytuj  
Dla mnie gry przestaly istniec w XXI wieku, zatrzymalem sie na 99 roku :<

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 2 lis 2008, 01:04 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Ja tu czegos nie rozumiem.
Czyli wystarczy ze dadza wam d20 + izometryczny rzut + tury i juz jest orgazm na widok F3 ?
Eh. Nie czaje co jest zlego w RPG z widokiem FPP i real-time ?
Gdyby BioWare robilo BG3, to tez nie byloby d20, izometrycznego rzutu itd. Ich dyrektor powiedzial ze odchodza od takiej mechaniki gry.

To zobacz sobie jak robia dragon age przeciez to wlasnie jest takie baldurs gate 3:)

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 lis 2008, 01:05 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Dla mnie gry przestaly istniec w XXI wieku, zatrzymalem sie na 99 roku :<


ostatnia prawdziwa gra byl kingpin


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2008, 01:06 
Cytuj  
z questami jak zawsze. co bys nie robil pare headow po drodze musisz jebnac. nawet jak wykonujesz misje pokojowa to cos sie trafi po drodze. i to mnie wkurwia. pakowanie w charyzme mija sie troche z celem. niestety 80% f3 to napierdalanie z roznego rodzaju sprzetu strzelajacego. i na poczatku myslalem, ze moze przy drugim podejsciu zrobie sobie postac odmozdzonego ninja napierdalajacego crity piescia ale to nie w tej grze ;-/
no nic trzeba czekac na dragon age :-)
a f3 sie pomeczy bo jako shooter to calkiem si.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 458 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.