mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 358  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 149
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 wrz 2003, 18:52 
Cytuj  
Obrazek
Lepper przeniknął do ultimy...


_________________
Born in a burial gown.
.................
Death Angel

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2003, 11:47 
Cytuj  
copy&paste:

Rozmowa miedzy Amerykanska nastolatka i Czeskim nauczycielem angielskiego. Troche dlugie ale warto poswiecic pare minut - dawno sie tak nie usmialem

--------------------------------------------------------------------------------

{SnOOkiE} Frank zAppa?
[GTF]MuffinMan Excuse me?
{SnOOkiE} The song bi frank Zappa
[GTF]Muffin Man Which song is that?
{SnOOkiE} muffin man song. do u like it?
[GTF]MuffinMan I am not sure what you are talking about I'm afraid.
{SnOOkiE} where did u get you're name from thwn??
[GTF]MuffinMan I used to run a muffin shop, so I called myself the MuffinMan. Who is Frank Zappa?
{SnOOkiE} U dint now who he is??? he is 1 of the bestest singeres in the world. He made many great songs.
[GTF]MuffinMan Is he American? I don't know many American singers. I do know Frank Sinatra though.
{SnOOkiE} why dont you know American singers???
{SnOOkiE} who is frank sinatera???
{SnOOkiE} are u still there???
[GTF]MuffinMan Sorry, I was writing an e-mail. Frank Sinatra was one of the greatest American crooners ever. He sold millions of records around the world. His most famous songs are My Way and New York, New York.
{SnOOkiE} is he a rock singer? What band is he in???
[GTF]MuffinMan He is dead now.
{SnOOkiE} Ok. So what band is he in??? Is it a fock band like arosmith??? i like arosmith, do u
{SnOOkiE} are u still there??
[GTF]MuffinMan He was in a Rock Band called "The *** Americans". You can probably find their records in your local record shop. They made many GREAT records about Americans. Their best song was called "Why is my IQ so small?" Another great song was called, "My spelling is shit." Yes I am still here, just a longer sentance to type.
{SnOOkiE} i dont think i wood like this band. it is a stupid name fro a band.
[GTF]MuffinMan Yes it is, but they were writing social commentary, so the songs MEANT something!!
{SnOOkiE} wot is soceal commentery?
[GTF]MuffinMan It doesn't matter. You are right. You probably wouldn't like the music. Can I ask you some questions?
{SnOOkiE} Ok, like wot?
[GTF]MuffinMan Are you male or female?
{SnOOkiE} femail. and u?
[GTF]MuffinMan Your name is nice. Where did you get it from?
{SnOOkiE} my mom used to call me it when i was young!
[GTF]MuffinMan Why?
{SnOOkiE} because i used to snook around. so she caled me snookie
[GTF]MuffinMan I understand. That makes sense How old are you?
{SnOOkiE} i'am 17. u
[GTF]MuffinMan You are still young Does your mother still call you snookie?
{SnOOkiE} IM NOT YOUNG!!! I AM 17!!! SHE DOSNT CALL ME SNOOKIE ANYMORE!!!!!
[GTF]MuffinMan Sorry.
{SnOOkiE} why are you sorry?
[GTF]MuffinMan Because I said you are young. Because I am older I said you are young. To me you are still young but I know you are an adult. Where do you live?
{SnOOkiE} Ok. i live OK
[GTF]MuffinMan What? What is OK?
{SnOOkiE} Ok. oklahama. Dint you know that? r you an ***!!!
[GTF]MuffinMan Please don't call me an ***. Not I am not. I just didn't know that OK was the abbreviation for Oklahama. Which city do you live in?
{SnOOkiE] tulsa. it is boring!!!!! where do u live?
[GTF]MuffinMan The Czech Republic.
{SnOOkiE} i dont know that. what state is it in???
[GTF]MuffinMan It's not in any state, it is a country in Europe.
{SnOOkiE} like london??
[GTF]MuffinMan Something like that. But it is not close to the country of London.
{SnOOkiE} where is it then?
[GTF]Muffin Man It's between Russia and Germany.
{SnOOkiE} mi uncle told me aboot russia. he was fiting against them once time. he said there are commies or something.
[GTF]MuffinMan Your Uncle was fighting against Russia? Wow! He must be very brave. Which war was this in? WWII?
{SnOOkiE} against the vietnam war against the russians. he siad we lost because our politicens werre all hamos and they dint help people like him to kill the gooks.
[GTF]MuffinMan I didn't know that Russia was in the Vietnam war. You must really know your history! Wow!
{SnOOkiE} yes it was. and vietnam peple as well. hsitory s 1 of my favoirite subjects. why didnt u know? u are russina.
{SnOOkiE} are u still tjhere???
[GTF]MuffinMan I am not Russian, I am Czech. But we are close to Russia. I knew that the Russians were helping the Vietnamese with money and weapons, but I didn't know that they were fighting there. I am very impressed with your knowledge.
{SnOOkiE} thnx!! history is my bestest subject. my teachers sais that i will do realy well in my final exams. r u a commie?
[GTF]MuffinMan Actually, it's communist. Yes I am.
{SnOOkiE} mi uncle and my pop says that comminunists are bastads and shold be bomed with nuclear barns.
[GTF]MuffinMan Then I would be dead. I think that would make me very sad because I am a nice person. Do you think I am a nice person?
{SnOOkiE} i dont know u very well. but probaby it wood be sad if you were dead from a born. killing pople is not nice but commies kill people all the time and they are evil.
[GTF]MuffinMan It's not true. We are very nice people. Just like Americans. Are you really 17 years old?
{SnOOkiE} YES!!! I AM!!! how old r u?
[GTF]Muffin Man I don't know.
{SnOOkiE} ?? WHY DONT U KNOW??
[GTF]MuffinMan Because in communist countries we don't have birthdays. No one knows how old they are. I think I am something like 30 in American age.
{SnOOkiE} u dont have birfdays?? that is very sad. i like my b/day. tell me please what your real name is.
[GTF]Muffin Man I have many names, but my name now is Lenin. Next year I must change my name again. I don't know what I will change it to yet.
{SnOOkiE} ?? why do u change your name??
[GTF]MuffinMan I'm sorry, I can't tell you. It's a secret.
{SnOOkiE} does everone change there name in russia???
[GTF]MuffinMan No, only people like me. But it's not too bad. It means that I don't get my ex-wives chasing after me because they can't find out what my real name is. I like it.
{SnOOkiE} hhow many wifes to you have???
[GTF]MuffinMan So far I have been married 7 times. I am going to get married again soon, but first I must get rid of Olga, my current wife.
{SnOOkiE} why??? do u not like here?
[GTF]MuffinMan I like her very much, but in this country when a woman starts to get older she gets VERY fat. I don't like fat women. So I will get a new one who is not fat. Are you fat?
{SnOOkiE} NO I AM NOT""'! I AM NOTT FAT!!!! I AM GOING TO BE A MODEL!!!!
(GTF]MuffinMan That's nice. I like girls that look like models. Maybe you can be my next wife.
{SnOOkiE} NO!!! lM NOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[GTF]MuffinMan Sorry Snookie, I was joking. Really. I know that you can't be my next wife because you wouldn't like it here.
{SnOOkiE} Ok. as long as u were jocking! why woudlnt i like it there in russia?? tell me about russin!
[GTF]MuffinMan Ok, but it will be a long sentance. You will have to wait while I type it, ok?
{SnOOkiE} ok. i will wait.
[GTF]MuffinMan Good, because if you like history, you can tell this to your teacher at school
{SnOOkiE} ok
[GTF]MuffinMan Firstly, I don't think that you would like it here because we don't have televisions. Many years ago there was a man named Stalin, and he became president of Russia and the peoples democracies, countries like mine. Anyway, he said that TV was a very bad thing and made it against the law for people to watch it or sell them. Ok, please wait because my screen is full and I want to type more....
{SnOOkiE} u dont have television? r u jocking?
{SnOOkiE} i have heard of stalin.
{SnOOkiE} r u still there??
[GTF]MuffinMan Anyway, we also don't have cars. This is because the Americans won't let us buy petrol from places like Texas. And there are no other countries in the world that can make petrol. In many ways this is good, because we don't get so fat as we have to walk everywhere. So I think you wouldn't like it here.
{SnOOkiE} america isnt the only cuntry that makes petrol. my uncle was in the war of the gulf which was a war about petrol!!!!!!!! america won thw war!!!!!
[GTF]MuffinMan I'm very impressed! You really do know your history. But did you know that Kuwait (the country that makes petrol) is now an American state? This means that Americans own this petrol and they won't sell it to communists.
{SnOOkiE} of course i knew!!!!!!! thnks. i like hsitory
{SnOOkiE} do u have computers?
[GTFJMuffinMan No, we don't have computers here, except for the government.
{SnOOkiE} if u dont have computores then how r u writing to me??
[GTF]MuffinMan I work for the government.
{SnOOkiE} LIEK A SPY? R U A SPY!!!
[GTF]MuffinMan Snookie, I can't tell you that. If I tell you and you tell someone else then I will be in trouble.
{SnOOkiE} i wont tell anyone else. tell me please!!!
[GTF]MuffinMan You have to promise me. If I tell you and someone finds out, I will be shot in the head. I have been shot in the head before and I don't like it. It hurts!
{SnOOkiE} you havent been SHOT IN THE HEAD!!! If U WERE SHot IN THE HEAD U WOOD BE DEAD!!!! Dont JOKE me!!!!
[GTF]MuffinMan Snookie, I really have been shot in the head. Promise. But it missed my brain and how I have a metal plate in my head.
{SnOOkiE} COOL! r u a spy?
[GTF]MuffinMan Yes, I work for the KGB. PLEASE don't tell anybody.
{SnOOkiE} I promise. i wont even tell my uncle, he wood probably be angry for talking me to an commie anyway. is it cool being a spy? have u killed many people?
[GTF]MuffinMan It's very nice being a spy. It means that I can eat meat sometimes. Most people in communist countries can't eat meat, only bread.
{SnOOkiE} cool. did u kill people??
[GTF]MuffinMan I have only killed two people. But it's not nice. I had to kill my father because he was giving secrets to the Americans.
{SnOOkiE} thats horrible!!!!!!!! i LOVE MY FATHER!!!!
[GTF]MuffinMan Oh my god, someone has come in the room!!
{SnOOkiE} who has cum in the room??
{SnOOkiE} r u still there???
{SnOOkiE} hello??
{SnOOkiE} i will go now. bye bye
[GTF]MuffinMan WHO IS ZIS??
{SnOOkiE} u r back. where did u go?
[GTF]MuffinMan WHO ARE YOU? WHO IS ZIS?
{SnOOkiE} who r u?? where is the person from before??
[GTF]MuffinMan HE IS GONE. WE WILL QUESTION HIM. WHAT DID HE TELL YOU?
{SnOOkiE} i have to GO!!!!!!!!
[GTF]MuffinMan WHAT DID HE TELL YOU? WHERE ARE YOU FROM? ARE YOU A SPY AS WELL?
{SnOOkiE} NO!!!!!!! im NOT a SPY!!!! i must go!!!!
[GTF]MuffinMan WE WILL FIND YOU! TELL US!
{SnOOkiE} u WONT FIND mE!!! im going
[GTF]MuffinMan YOU ARE AMERICAN FROM ZE STATE OF OKLAHOMA.
{SnOOkiE} how do u knwo?? NO IM NOT!!!!
[GTF]MuffinMan WE HAZ VERY BEST TECHNOLOGY AND NOW I KNOW YOU ARE FROM TULSA. WE MUST SPEAK TO YOU!
{SnOOkiE} GO AWAY!!!!! I HAve NOT DONE ANYTNG!!!! I AM tURNIGN MT COMPUTER OFF!!!!!!!!!

**

Posty: 359
Dołączył(a): 16.05.2003
Offline
PostNapisane: 23 paź 2003, 15:29 
Cytuj  
EUROENGLISH :grin:


"The European Commission have just announced an agreement whereby English will be
the official language of the EU rather than German, wich was the other possibility.
As part of negotiations, Her Majesty's Government conceded that English speelig had
some room for improvement and has accepted a 5 year phase in plan that would be known
as "EuroEnglish": In the first year, "s" will replace the soft "c".

Sertainly, this will make the sivil servants jump for joy. The hard "c" will be dropped of the "k".
This should klear up konfusion and keyboards kan have 1 less letter.
There will be growing publik enthusiasm in the sekond year, when the trouble- some "ph" will be
replaced with the "f". This will make words like "fotograf" 20% shorter.

In the 3rd year, publik akseptanse of the new spelling kan be expekted to reach
the stage where more komplikated changes are possible. Governments will enkorage the
removal of double letters, which have always ben a deterent to akurate speling.
Also, al wil agre that with the horible mes of the silent "e"'s, the language is
disgraceful, and they should go away. By the 4th yar, peopl wil be reseptiv to steps
such as replasing "th" with "z" and "w" with "v". During ze fifz yar, ze unesesary "o"
kan be dropd from vords kontaining "ou" and similar changes vud of kors be aplid to ozer
kombinations of leters. After zis fifz yar, ve vil hav a reil sesibl riten styl.
zer vil be no mor trubls or difikultis and evrivun vil find it ezi tu understand ech ozer.
ZE DREM VIL FINALI KOM TRU !!!"

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2003, 22:54 
Cytuj  
http://starterupsteve.servepics.com/swf/scampi.html?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lis 2003, 12:24 
Cytuj  
Flashowa gra przygodowa :smile:
http://www.freshsensation.com/samorost.swf

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 lis 2003, 14:41 
Cytuj  
Fajna rzecz Coval - przeszedłem do końca :razz:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2003, 11:50 
Cytuj  
KV - taki "na czasie" :smile:

Pierwszego dnia szkoly, przed rozpoczeciem lekcji, nauczycielka przedstawia nowego ucznia amerykanskiej klasie:
- To jest Sakiro Suzuki z Japonii
Lekcja sie zaczyna. Nauczycielka mowi:
- Dobrze, zobaczymy jak sobie radzicie z historia. Kto mi powie czyje to ja slowa:
"Dajcie mi wolnosc albo smierc"?
W klasie cisza jak makiem zasial, tylko Suzuki podnosi reke i mowi: "Patrick Henry,1775 w Filadelfii."
- Bardzo dobrze Suzuki. A kto powiedzial: "Panstwo to ludzie, ludzie nie powinni wiec ginac"?
Znowu wstaje Suzuki: "Abraham Lincoln 1863 w Waszyngtonie."
Nauczycielka spoglada na uczniow z wyrzutem i mowi:
- Wstydzcie sie. Suzuki jest japonczykiem i zna amerykanska historie lepiej od Was!
W klasie zapadla cisza i nagle slychac czyjs glosny szept
- Pocaluj mnie w dupe pierprzony japonczyku !
- Kto to powiedzial? - krzyknela nauczycielka na co Suzuki
podniosl reke i bez czekania wyrecytowal: "General McArthur 1942 w Guadalcanal oraz Lee Iacocca 1982 na walnym zgromadzeniu w Chryslerze."
Wklasie zrobilo sie jeszcze ciszej i tylko dalo sie uslyszec
cichy szept: "Rzygac mi sie chce..."
- Kto to byl? - wrzasnela nauczycielka, na co Suzuki szybko
odpowiedzial: "George Bush senior do japonskiego premiera Tanaki w 1991 podczas obiadu."
Jeden z naprawde juz wkurzonych uczniow wstal i powiedzial kwasno
- Obciagnij mi druta!
Na to nauczycielka zrezygnowanym tonem
- To juz koniec. Kto tym razem?
- Bill Clinton do Moniki Levinsky w 1997 roku w Gabinecie Owalnym w Bialym Domu - odparl Suzuki bez drgnienia oka
Na to inny uczen wstal i krzyknal
- Suzuki to kupa gowna!
Na co Suzuki:
- Valentino Rossi w Rio na Grand-Prix Brazylii w 2002 roku
Klasa juz calkowicie popada w histerie, nauczy! cielka mdleje gdy otwieraja sie drzwi i wchodzi dyrektor
- Cholera, takiego burdelu to ja jeszcze nie widzialem
Suzuki:
- Leszek Miller do wicepremiera Hausnera na posiedzeniu komisji budzetowej w Warszawie w 2003 roku :grin:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2003, 00:06 
Cytuj  
heh ja bym nie mieszkal w tym kraju to bylo by smieszne..

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2003, 23:32 
Cytuj  
Moc allegro :smile:

http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=1252988#im0

ZAPŁAĆ LEPIEJ ZA TOWAR, BO POMPUJESZ PENISA MOJĄ POMPKĄ ZA DARMO. A JA CI ZAUFAŁEM TY OSZUŚCIE. DOŁOŻE WSZELKICH STARAŃ ŻEBY CIĘ USUNIĘTO Z ALLEGRO-PODŁY CZŁOWIEKU.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2003, 23:44 
Cytuj  
Ta, stare, zawsze jak mam "humorek" to sobie ten tekst przypominam... :smile:

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 28 lis 2003, 23:47 
Cytuj  
Cytuj:
2001-12-02 09:07, Tuxedo napisał:
Dwóch Polaków przed sklepem monopolowym.
- Wezmę dwie.
- Weź jedną, tyle nie wypijemy...
- Wezmę dwie, damy radę.
- Wie damy, zobaczysz.
- Damy radę.
Wchodzi do sklepu:
- Poproszę skrzynkę wódki i dwie lemoniady.


Damn, stare czasy mi sie przypominaja... "Man do Materny, Materna do Mana" aka Gruby i Chudy i wszystkie KOCe... Mam to jeszce ponagrywane :smile:

To byly najlepsze programy komiczne nadawane w Polsce (a po nich rosyjskie MASKI :smile:) - szkoda, ze teraz sie tego nie robi.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 lis 2003, 23:52 
Cytuj  
To tez stare?
http://bash.org/?top

t0rbad> so there i was in this hallway right
BlackAdder> i believe i speak for all of us when i say...
BlackAdder> WRONG BTICH
BlackAdder> IM SICK OF YOU
BlackAdder> AND YOUR LAME STORIES
BlackAdder> NOBODY HERE THINKS YOURE FUNNY
BlackAdder> NOBODY HERE WANTS TO HEAR YOUR STORIES
BlackAdder> IN FACT
BlackAdder> IF YOU DIED RIGHT NOW
BlackAdder> I DON"T THINK NOBODY WOULD CARE
BlackAdder> SO WHAT DO YOU SAY TO THAT FAG
*** t0rbad sets mode: +b BlackAdder*!*@*.*
*** BlackAdder has been kicked my t0rbad ( )
t0rbad> so there i was in this hallway right
CRCError> right
heartless> Right.
r3v> right

_________________
I believe in dragons, good women, and other fantasy creatures.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Coval dnia 2003-11-28 23:52 ]</font>

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 30 lis 2003, 17:17 
Cytuj  
Obrazek

Na poprawe apetytu.

***

Posty: 503
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2003, 16:40 
Cytuj  
Nagrodę za najbardziej bezsensowną wypowiedź roku otrzymał we wtorek minister obrony USA Donald Rumsfeld.

Nagroda, przyznawana przez Plain English Campaign, brytyjską grupę walczącą o zrozumiały język angielski w wystąpieniach publicznych, dotyczy wypowiedzi amerykańskiego polityka podczas jednej z konferencji prasowych na temat Iraku:

"Informacje, z których wynika, że nic się nie dzieje, uważam za bardziej interesujące, ponieważ wiemy, że - jak wiadomo - są rzeczy, o których wiemy, że o nich wiemy. Wiemy też, że są znane niewiadome, to znaczy, że są rzeczy, o których wiemy, że nic o nich nie wiemy. Ale są również nieznane niewiadome - takie, o których nie wiemy, że o nich nie wiemy".

Najsilniejszym konkurentem Rumsfelda był nowy gubernator Kalifornii Arnold Schwarzenegger. Jest on autorem następującego zdania: "Myślę, że małżeństwo homoseksualne jest czymś, co powinno odbywać się między mężczyzną i kobietą".

Plain English Campaign nie liczy na udział laureata we wtorkowej uroczystości wręczenia nagrody.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 gru 2003, 16:22 
Cytuj  
Byłem szczęśliwy. Byłem tak szczęśliwy jak tylko mógłbym to sobie
wyobrazić. Z moją dziewczyną spotykałem się ponad rok i w końcu
zdecydowaliśmy się wziąść ślub. Moi rodzice byli naprawdę zachwyceni i
pomagali nam we wszystkich przygotowaniach do naszego wspólnego życia,
przyjaciele cieszyli się razem ze mną a moja dziewczyna... była jak
spełnienie moich najśmielszych marzeń. Tylko jedna rzecz nie dawała mi
spokoju - dręczyła i spędzała sen z powiek... jej młodsza siostra.
Moja przyszła szwagierka miała dwadzieścia lat, ubierała wyzywające
obcisłe mini i króciutkie bluzeczki, eksponujące krągłości jej młodego,
pięknego ciała.
Często kiedy siedziałem na fotelu w salonie, niby przypadkiem schylała się
po coś tak, że nawet nie przyglądając się, miałem przyjemny widok na jej
majteczki. To nie mógł być przypadek, nie zachowywała się tak nigdy kiedy
w pobliżu był ktoś jeszcze.
Któregoś dnia siostrzyczka mojej dziewczyny zadzwoniła do mnie i poprosiła
abym po drodze do domu wstąpił do nich rzucić okiem na ślubne zaproszenia.
Kiedy przyjechałem była sama w domu. Podeszła do mnie tak blisko, że
czułem słodki zapach jej perfum i wyszeptała, że wprawdzie wkrótce będę
żonaty, ale ona pragnie mnie tak bardzo... i czuje, że nie potrafi tego
uczucia pohamować... i nawet nie chce. Powiedziała, że chce się ze mną
kochać, tylko ten jeden raz, zanim wezmę ślub z jej siostrą i przysięgnę
jej miłość i wierność póki śmierć nas nie rozłączy.
Byłem w szoku i nie mogłem wykrztusić z siebie nawet jedenego słowa.
Powiedziała "Idę do góry, do mojej sypialni. Jeśli chcesz, chodź do mnie i
weź mnie, nie będę czekać długo"
Stałem jak skamieniały i obserwowałem ją jak wchodziła po schodach kusząco
poruszając biodrami. Kiedy była już na górze ściągnęła majteczki i rzuciła
je w moją stronę. Stałem tak przez chwilę, po czym odwróciłem się i
poszedłem do drzwi frontowych.
Otworzyłem drzwi i wyszedłem z domu, prosto, w kierunku zaparkowanego
przed domem samochodu.
Mój przyszły teść stał przed domem - podszedł do mnie i ze łzami w oczach
uściskał mówiąc "Jesteśmy tacy szczęśliwi, że przeszedłeś naszą małą
próbę.
Nie moglibyśmy marzyć o lepszym mężu dla naszej córeczki. Witaj w
rodzinie!"
A morał z tej historii...



















Zawsze trzymaj prezerwatywy w samochodzie :smile:

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2003, 11:07 
Cytuj  
Dzien kobiet, a tu jeden z podwladnych przynosi swojemu
kierownikowi (mezczyznie) kwiaty. Na to kierownik zdumiony:
Co pan, przeciez to dzien Kobiet.
No wiem ale pomyslalem ze przyniose bo z pana taka kurwa :wink:



STRESZCZENIE "PAN i WLADCA...."

Była cisza a powietrze było spokojne i równie przejrzyste, jak w barze dla stoczniowców w dzień wypłaty, kiedy Sobowtór Russela Crowe (autorzy starają się nam wcisnąć kit, iż to JEST Russel Crowe ale ja oglądałem &#8222;Gladiatora& #8221; więc wiem, że prawdziwy Russel jest przynajmniej o trzydzieści kilo szczuplejszy) wyszedł na pokład rufowy swej jednostki pływającej. I pewnie gdyby nie wyszedł to poranek pozostałby cichym i spokojnym a przygody Sobowtóra można by obejrzeć jedynie na Discovery Channel, w programie &#8222;Działania floty angielskiej w okresie 1805-1806 poza basenem europejskim&#8221; , który obejrzałyby jakieś cztery osoby (w tym żona i dwójka dzieci twórcy tejże produkcji). No ale, jako się rzekło, Sobowtór nieroztropnie wylazł i zapoczątkował serię fascynujących i niebezpiecznych wydarzeń, bo w momencie kiedy tylko przeszedł się na dziób ściągnął na swój statek huraganowy ogień francuskiej fregaty. W pierwszej chwili trochę zdziwiło mnie jakim cudem Francuzi wypatrzyli go we mgle, w której ciężko było dostrzec wyciągniętą przez siebie dłoń (wołowinowy spaślak &#8211; Sobowtór tak bardzo rzucał się w oczy?!) ale sytuacja szybko się wyjaśniła, okręt francuski był bowiem produkcji Amerykańskiej. No, to wszelkie moje wątpliwości tłumaczy. Amerykanie, jak powszechnie wiadomo, są we wszystkim najlepsi i wszystko co ważne i wartościowe na tym świecie, w tym demokrację, pizzę, prawo rzymskie, miłość francuską oraz rewolucję październikową, zawdzięczamy właśnie Im. Niech się schowają Anglicy ze swoimi Rolls-Royceami, Bentleyami czy Aston Martinami kiedy USA-mani tworzą takie cuda inżynierii jak Rambler, Pontiac czy Dodge. Krótko mówiąc, doskonali Amerykańscy Konstruktorzy Okrętów wyposażyli swoją jednostkę w Pokładowego Jasnowidza (Kaszpirowskij), który wróżąc z fusów kierował ogniem artylerii. W srogiej więc opresji znalazł się, wystawiony na niechybne strzały, Sobowtór i cudem jedynie uniknął dłuższej kąpieli. Uratowało go to, że zrobił błyskawiczny w tył zwrot i zaczął uciekać zaś Francuzi uznali, że czmychający wróg nie jest dżentelmenem w związku z czym nie warto się z nim pojedynkować. Koniec bitwy.
Na statku Sobowtóra (nazwijmy go Bentleyem) za wesoło nie jest. Mordercze salwy naprowadzane przez Kaszpirowskiego poharatały zarówno okręt jak i jego załogę. Mamy więc okazję przyjrzeć się pracy drugiego z ważnych bohaterów &#8211; pokładowego lekarza, Chirurga Hobbysty (ChiHo). Przyznam szczerze, że kiedy zobaczyłem jego wyczyny to doszedłem do wniosku, że służba zdrowia w Polsce jest stanowczo przepłacana. Ludzie, co ten facet wyrabiał. Amputacja ręki złotowłosemu cherubinkowi trwała 15 sekund i została przeprowadzona przy użyciu zwykłej piły. Trepanacja czaszki ze wstawieniem płytki w płacie czołowym &#8211; 30 sekund (tylko dlatego tak długo, że ChiHo tłumaczył szczegóły zabiegu licznie zgromadzonej gawiedzi) a potrzebna była do niej jedynie łyżeczka od herbaty i moneta o niskim nominale. Po prawdzie to ten drugi zabieg ChiHo trochę sknocił, bo pacjent już do końca filmu wygaduje głupoty, których wstydziłby się szerzyć nawet zespół Strefy 11. No ale tak czy siak przeżył i mógł wygadywać te głupoty. Ba, ChiHo był w stanie nawet zopeować się sam. Mało tego, jak już powiedziałem bohater nasz był jedynie chirurgiem hobbystą ponieważ jego prawdziwym powołaniem i celem misji było Poszukiwanie Ptaka, Który Się Nie Podrywa. Krótko mówiąc był multiutalentowany jak Shaquille O&#8217;Neal. A nasi lekarze? Uczy się taki 15 lat, grzebie się przy stole operacyjnym ze 12 godzin, marudzi, że tomograf popsuty i jeszcze chciałby zarabiać. No bezczelny, po prostu. Wszyscy lekarze marsz do kina aby obejrzeć film w celu edukacyjnym.
Kiedy już wszyscy marynarze są, jako tako, połatani dowództwo okrętu musi podjąć kroki aby rozwiązać Problem. Problem, który doskwiera. I to bardzo doskwiera. Jakiż to Problem? No zastanówmy się, czegóż potrzeba załodze okrętu. Żarło mają i chociaż nie całkiem świeże to i tak zdrowsze niż w pewnej znanej sieci oferującej szlamburgery. Wodę ognistą dostają codziennie &#8211; raj na ziemi. Słodkiej wody mają niewiele ale to i lepiej bo dzięki temu nie muszą myć się za często - kąpiel maksymalnie co drugą Wielkanoc. No więc czego im trzeba? Zgadliście, trzeba im bab. Albo jakiegoś surogatu bab chociaż. A w wyniku ostrzału nawet z surogatami jest krucho. Złotowłosy cherubinek w wyniku amputacji ręki stracił sporo ze swej atrakcyjności i w dodatku cały wolny czas zaczął spędzać z ChiHo udzielając mu pomocnej dłoni w Poszukiwaniach Ptaka. Dwóch, hmm, Afroamerykanów tak wbiło się w dumę na widok amerykańskiego okrętu, że przyjęli ideały ruchu abolicyjnego, ciągle śpiewają &#8222;John Brown najlepszym naszym przyjacielem był, glory, glooooory, hallelujaaaaah...& #8221; i pożytek z nich jako surogatów żaden. O skali Problemu świadczy dobitnie fakt, że pierwszą naprawą jaką załoga przeprowadza na Bentleyu nie jest wcale załatanie dziury poniżej linii wodnej a sklejenie żeńskiego posążka na dziobie okrętu. No ale sam posążek to za mało, bo jest tylko jeden i w dodatku drzazgi włażą. Aby rozwiązać problem Sobowtór zaprasza swych oficerów na naradę połączoną z obalaniem Napoleona (V.S.O.P.). Większość członków załogi, całkiem sensownie, jest za powrotem do Anglii w celu wzięcia większego okrętu i użycia co nieco pochędóżki (nie mówią tego ale widać, że oczęta mają chytreńkie, chytreńkie), Sobowtór decyduje się jednak na pościg za Francuzami, przekonując malkontentów starożytną paremią &#8222;Jak mawiają Francuzi, co stoi to do ...&#8221;. Być może jego obojętność na uroki dam bierze się stąd, że każdą wolną chwilę spędza z ChiHo, w zaciszu swej kajuty oddając się szarpaniu drutów (przy użyciu smyka, oczywiście).
Bentley niesiony entuzjazmem załogi w ciągu paru dni nadrabia trzytygodniowe opóźnienie do okrętu Franzuzów (nazwijmy go Ramblerem). Niestety załoga przesadziła nieco z entuzjazmem i płynęła tak szybko, że Francuzów znalazła za rufą. A przecież chodziło o to aby to Anglicy wpakowali Francuzom od tyłu parę salw, a nie odwrotnie. W tym momencie Sobowtór użył pierwszego ze Szczwanych Forteli. Spuścił on bowiem na wodę wianki (na które Francuzi są niezwykle łasi) a sam zawrócił aby przyjąć wymarzoną pozycję, zachodząc przeciwników do tylca. Manewr ten spowodował u mnie opadnięcie szczęki na podłogę. Skoro Bentley płynął najpierw dokładnie z wiatrem to po dokonaniu zwrotu o 180 stopni musiał zaiwaniać dokładnie pod wiatr. Nie jestem Nelsonem ale wydaje mi się to dość nieprawdopodobne. Jedynym wytłumaczeniem może być to, że Sobowtór uznawszy przewagę techniczną Amerykanów zamówił sobie usługi zaklinacza wiatru z plemienia Navaho. Nieistotne to jednak, istotne jest to że mają Francuzów jak na widelcu (Kaszpirowskij widać przysnął zmożony &#8222;Stoliczną&# 8221;- jedynym alkoholem jaki mu pozostał bo wszystkie bourbony zostały wcześniej obalone przez francuskich rewolucjonistów). Ci jednak gnani troską o integralność swojej okrężnicy przyspieszają gwałtownie i znikają załodze Bentleya z oczu.
Morale siada dokumentnie. Nie ma bab, nie ma surogatów, nie ma Francuzów. W dodatku psuje się pogoda &#8211; jest ciepło, słonecznie i nie wieje &#8211; każdego by szlag trafił. Dyscyplina jest niemożliwa do utrzymania nawet przy użyciu klasycznie wojskowej i zawsze dotąd skutecznej urrrwywaszejmaci. Sobowtór chwyta się desperackiego rozwiązania &#8211; kieruje okręt na wyspy Galapagos, chcąc ocalić strategiczne zasoby tranu i wmawiając jednocześnie załodze, że znajdą tam całe rzesze spragnionych męskiego towarzystwa seniorit. Angielscy marynarze są klasycznymi męskimi szowinistami bo znajomość faktu, iż wyspy Galapagos są bezludnie wcale nie oznacza dla nich, że nie występują na nich kobiety.
Na Galapagos oszustwo Sobowtóra się wydaje &#8211; załoga spotyka jedynie wielorybników (płci męskiej). Wielorybnicy cuchną gorzej niż ich okręty (a te cuchną wręcz niemożebnie) więc na surogaty się nie nadają. Groźba przeciągnięcia Sobowtóra pod kilem staje się coraz bardziej realna. Mamy jednak do czynienia z fartem pięciolatki bo ChiHo odnajduje swego Ptaka, Który Się Nie Podrywa a przy okazji zauważa Ramblera. Sobowtór chcąc być pewnym, że tym razem Francuzi nie wywiną się od posług różnych obmyśla drugi i na szczęście ostatni Szczwany Fortel. Fortel jest tak chytry jakby został opracowany przez Stały Komitet ONZ ds. Szczwanego Planowania. Polega on na upodobnieniu Bentleya do statku wielorybniczego i wystawienie się Ramblerowi na łup. Jak zobaczyłem ten wyczyn scenarzysty to wydałem z siebie rozpaczliwy kwik a mózg uciekł mi gdzieś w głąb czaszki. Co za bzdura! Doświadczona załoga Ramblera (że o Kaszpirowskim nie wspomnę) nie rozpoznała okrętu wojennego z odległości 50 metrów?! To tak jakby mechanik samochodowy nie odróżnił czerwonego Ferrari od zielonego malucha mając je dwa kroki przed sobą. Francuzi byli na głodzie tranowym, który przyćmił im mózg? Ech, głupie to strasznie. W każdym razie Rambler zostaje zdobyty, Francuzi są związani i nie mogą się opierać co Anglików bardzo raduje. Jedynie francuskiemu dowódcy udaje się uniknąć strechingu zwieracza i zwiewa. Czy zwiał czy nie, tego się nie dowiemy bo film się kończy.
Podsumowanie: nie jest najgorzej. Film całkiem realistycznie pokazuje życie na okręcie wojennym (ciasnota, robaczywe suchary, brakowało mi tylko cuchnącej, zielonej wody w beczkach). Parę scen jak przejście przez wokół Hornu czy efekty ostrzału artyleryjskiego są naprawdę imponujące. Muzyka świetnie dobrana &#8211; obok klasycznej filmowej (proste tematy w bardzo rozbudowanej instrumentacji) są utwory osiemnastowieczne, szanty etc. Film jest jednak troszeczkę za długi, moim zdaniem pokazywanie dwukrotnie tej samej jaszuczurki schodzącej do wody można było sobie darować. Crowe gra koncertowo, ba nawet nie tyle gra &#8211; on jest kapitanem. Reszta obsady trochę gorsza ale trudno żeby ktokolwiek był od Russela lepszy. Ogląda się to nieźle, bzdury, które opisałem w streszczeniu nie przeszkadzają tak bardzo. Polecam.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2003, 11:19 
Cytuj  
Cytat z księgi nieurodzaju :
"... i wziął Pan dres ortalionowy, napełnił go nieczystościami
przeokropnymi i w postać człowieczą uformował, czapeczkę palantową na nim zatknął, po czym spojrzał na dzieło swoje, usiadł i zapłakał, bo nie było doskonałe. Rzekł jednak do stworzenia owego: "w Hucie mieszkał będziesz, blok z betonu ci przyszykowałem, furę ze spojlerami, a kij
bejsbolowy w bagażniku znajdziesz..."


Tom zostal skazany na kare smierci. To nie byla jego wina. Nie mial wyboru. Musial wtedy pociagnac za spust. Lawa przysieglych zadecydowala jednak inaczej. Istniala dla niego juz tylko jedna szansa. I on zamierzal z niej skorzystac. Dlatego wyslal list z prosba o ulaskawienie do gubernatora. Od zawsze byl republikaninem i chocby z tego powodu mial nadzieje, ze nowy gubernator Kalifornii - Arnold Schwarzenegger przychyli sie do jego prosby i ocali mu zycie.
Mijaly jednak dni, a spodziewana odpowiedz nie nadchodzila.
Wreszcie przyszedl dzien egzekucji. Po raz ostatni sie wyspowiadal, ucalowal zdjecie swojej zony i poslusznie dal sie doprowadzic do miejsca swego przeznaczenia. Straznicy po chwili posadzili go na krzesle. Juz mieli zaslaniac mu oczy, gdy wtem wpadl zdyszany policjant z telefonem w reku:
- Zatrzymajcie egzekucje, gubernator dzwoni. Pilnie chce sie skontaktowac z Tomem.
Po chwili sluchawka wyladowala w reku skazanca:
- Tak, panie gubernatorze ? - spytal z nadzieja w glosie..
- Hasta la vista, baby !




Jest tez taka fajna stronka panienki ktora kolekcjonuje komentarze z allegro.
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=1252988#im0

Topowe:

"ZAPŁAĆ LEPIEJ ZA TOWAR, BO POMPUJESZ PENISA MOJĄ POMPKĄ ZA DARMO. A JA CI ZAUFAŁEM TY OSZUŚCIE. DOŁOŻE WSZELKICH STARAŃ ŻEBY CIĘ USUNIĘTO Z ALLEGRO-PODŁY CZŁOWIEKU."


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2003, 16:18 
Cytuj  
http://www.unf-unf.de/show.php?did=387

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2003, 16:50 
Cytuj  
Zaczerpniete z innego forum :smile:.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 gru 2003, 16:55 
Cytuj  
Nie ma obrazkow, bo ktos zrodla okradl :smile:

Zrodlo: http://www.revscene.net/forums/showthre ... did=167092

_________________
I believe in dragons, good women, and other fantasy creatures.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Coval dnia 2003-12-13 12:27 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 358  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.