mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3913 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 196  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 14:04 
Cytuj  
Jakość produktów się obniża, ale 17 lat i trzymają kolor? Raczej zapomniałeś jak wyglądały. :)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 14:11 
Cytuj  
No oczywiście, że nie są błękitne jak były tylko sprane.
Chodzi mi, że mam to samo co piszesz.
Spodnie Camel Active - po roku spruła się kieszeń w środku oraz pękły w kroku. Druga para czarnych nadal działa.
Spodnie Pierre Cardin - starł się cały zamsz po 2 latach (to jeszcze ok). Dwie pary materiałowych jasnych działają ale mało noszę bo to letnie.
Spodnie Boss Black - wycierają się, siepią ale w klasycznym stylu i dają radę po 2 latach. Kurwa wydaje mi się, że oni nawet projektują je pod kątem wyglądania po znoszeniu lel. Kilka par letnich nadal działa ok po 2-3 latach ale mało noszę.
2x BigStar sprzed kilku ładnych lat (8?), wersja domowa - zero śladów zużycia poza kolorkiem.
Spodnie Marlboro Classic (kurwa za ponad 5 paczek) - pękły po roku w pachwinie, nawet się kurwa nie przetarły. Popłakałem się :(
Ww. spodnie Levis, sprany kolor, 17 kurwa lat - ani jednego przetarcia, zatarcia, wysiepanej nogawki.

Serio jak to są kurwa marki to chuj im w dupę. Masakra jest teraz, portki trzeba co rok kupować i nie ważne czy za 100 czy za 800. No chyba, że kupic 20 par i nosic raz na miesiac a prac tylko chemicznie.

Generalnie mam już wyjebane na jakąkolwiek firmę.
Idę do Peek&Cloppenberg i biorę cokolwiek z przeceny, po pól roku i tak wypierdalasz do śmieci.
Z butami jest dokładnie tak samo.
Jedyne co trzyma fason to koszule jak się o nie dba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 14:14 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ja mam levisy kupione w 97r w Gdyni, do tej pory ZERO sladow zuzycia pomimo, ze sa katowane na rybach :)


Bo tamte Levisy to było co innego niz teraz. Ojciec zresztą od lat kupował i jak już znosił to do pracy brał, przez lata każda para słuzyła.

Ostatni raz kupilem tej marki spordnie - w zeszlym roku, po pół roku zaczeły sie przecierać na szwach, chinszczyzna jadąca na napisie. Chociaż ostatnio slyszalem od kogoś, ze wymieniaja jak coś takiego sie stanie (kiedyś wpadne na pomysl, zeby trzymać paragone na każdą pierdołe w jakimś pudełku).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 14:23 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Generalnie mam już wyjebane na jakąkolwiek firmę.
Idę do Peek&Cloppenberg i biorę cokolwiek z przeceny, po pól roku i tak wypierdalasz do śmieci.
Z butami jest dokładnie tak samo.
Jedyne co trzyma fason to koszule jak się o nie dba.


Mam tak samo, na koszulach mi zależy, a resztę zazwyczaj z outletu biorę. Szukam i tak klasycznych ubrań, więc jebią mnie nowe kolekcje. Niestety dziś marka w ciuchach kojarzy mi się głównie z drogą chińszczyzną. Dwa produkty mogę uznać za dobre jakościowo z kilkunastu marek, które kupowałem: koszule TH i sweter z graczem polo, który po 3 latach wygląda świetnie. Niestety przy płaceniu takich sum za ubrania mam wrażenie, że ktoś mnie dyma i chyba nawet jakbym zarabiał x10 to się nie zmieni. :<


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 14:26 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
A jakie firmy? Po pół roku na levisach są już ślady sprania widoczne, wranglery to samo. Mam też sztruksy Pierre Cardin, po roku wyglądają jakbym ich na budowie używał. Jakość taka sobie, a 300+ za parę to nie jest tanio.


Wranglery z przyzwyczajenie, ale jest tak jak mowisz. Trzeba kupic z 4 pary zeby nie trzeba bylo przyjezdzac za pol roku znowu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 14:27 
Cytuj  
Z koszul polecę Tobie Willsoor London w Outlecie od 100 (czasami nawet poniżej) do 199 przebierasz oczami bo są zajebiście uszyte, rewelacyjne materiały, kapitalnie się prasują a jeden wzór kupuję już 3ci raz z rzędu.
Spodnie to dramat, serio tylko Boss zostaje ale też jak patrzę jak są zrobione to jebie małymi chińskimi łapkami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 14:31 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Niestety przy płaceniu takich sum za ubrania mam wrażenie, że ktoś mnie dyma i chyba nawet jakbym zarabiał x10 to się nie zmieni. :<


No wlasnie... taka kase naprawde mozna ciekawiej wydac. Dwa razy kupilem ciuchy w przedziale 500-1000zl (nie liczac garniturow), polo hugo bossa i sweter tommy hillfigera. Obie rzeczy mam do dzis.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 14:33 
Cytuj  
No ja świrowałem z Camelem, Bossem, Joopem i GA.
Dałem sobie spokój, nie ma sensu.
Jedyne co mi poza portkami bossa zostało to płaszcz (mega pedo wersja dla nocnego łowcy) i kurtka a'la morderca z motocykla Camela.
Reszta dawno wyjebana albo zamiata podłogi w piwnicy.

Koszule teraz to właśnie willsoor ew. christian berg, spodnie to cokolwiek byle było wygodne i wyglądało, polo też berg.
Buty to nadal ciemna dupa bo cokolwiek nie kupię to się rozpadają ale ciężka świnia jestem więc raczej to wina właśnie tego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 14:42 
Cytuj  
Ja ciśnienia na marki nie miałem i nie mam, ogólnie lubię rzeczy dobre jakościowo. Wychodziłem z założenia, że drożej będzie lepiej, a kiedyś się to sprawdzało. Koszule Wilsoor sprawdzę, wyglądają obiecująco. Thx.

Przypomniałem sobie jeszcze jedną dobrą markę jakość/cena: fynch-hatton. Są w galeriach, ceny umiarkowane i solidne produkty (koszula, sweter). Przynajmniej na razie.


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 9 cze 2014, 14:44 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 14:44 
Cytuj  
Patrzę teraz online sklepik i mają polówki i sweterki całkiem fajne :o

**

Posty: 238
Dołączył(a): 23.05.2007
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 14:52 
Cytuj  
ohoho temat o dzinach. Ja jak już potrzebuje nowych dzinów ide do C&A, daje 70-90zl i laze w takich ~2lata. Kazdy rozmiar sie znajdzie i nie sa zadne wiszace shity.

Kiedys kupilem na promocji w levisie albo wranglerze, juz nie pameitam, za 250zł i po pol roku mi poszly w kroku. Zajebiscie wydane pieniadze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 15:02 
Cytuj  
bo towar szyty do polski to ochlapy.
spodnie/podkoszulki/polowki kupione w uk pare lat temu mam do tej pory.
w peeku sa fajne ciuchy i niezle promocje.
zmartwiles mnie z tym camelem radziu, bo w zeszlym miesiacu kupilem tam kurtke wiosenno/jesienna. ale jest calkiem porzadnie uszyta, wiec moze przezyje troche.
buty kupuje/sciagam tylko clarksa, sa nie do rozjebania.


Ostatnio edytowano 9 cze 2014, 15:04 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 15:03 
Cytuj  
meanwhile in brazil:

https://www.youtube.com/watch?v=dNEeSWYLouo
Ostatnia akcja z samolotem toż to lepsze kino akcji niż Hollywood.
https://www.youtube.com/watch?v=hBvG8g6P_SM

że niby mundial i olimpiada mają się tam teraz odbywać? :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 15:23 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
A jakie firmy? Po pół roku na levisach są już ślady sprania widoczne, wranglery to samo. Mam też sztruksy Pierre Cardin, po roku wyglądają jakbym ich na budowie używał. Jakość taka sobie, a 300+ za parę to nie jest tanio.


W Lee na 100% możesz poprosić o modele jeansów nie spierających się, te spierające się u nich to te tańsze, które podążają za modą, klasyczne nadal nie do zajechania.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 16:26 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
meanwhile in brazil:

https://www.youtube.com/watch?v=dNEeSWYLouo
Ostatnia akcja z samolotem toż to lepsze kino akcji niż Hollywood.
https://www.youtube.com/watch?v=hBvG8g6P_SM

że niby mundial i olimpiada mają się tam teraz odbywać? :D


Hhoho widze sie nie pierdola


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 16:39 
Cytuj  
Obejrzyjcie Tropa de elite obie części. Świetne filmy i pokazują jak działa policja w fawelach. :)


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 16:46 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Obejrzyjcie Tropa de elite obie części. Świetne filmy i pokazują jak działa policja w fawelach. :)


I jak działa korupcja w policji


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 16:53 
Cytuj  
Oczywiście, w Ameryce łacińskiej korupcja to powszechne zjawisko, naturalne ze występuje w policji. Pierwszy jest głownie o BOPE, ale w drugim jest już szersza perspektywa. Z racji mistrzostw jest sporo artykułów o Brazylii, bardzo ciekawie ma sie tam np. Kościół zielonoświątkowców. Warto poczytać. Hehe


_________________
Χ Ξ Σ

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2014, 16:57 
Cytuj  
Jadąc do Brazylii to chyba trzeba iść wpierw pierwszy raz życiu na strzelnice, żeby umieć odróżnić wystrzał, żeby nie oberwać jakiejś przypadkowej kulki. Nie wiem co za debile w krajach 3 świata takie imprezy ustawiają. Ten pomysł, żeby igrzyska na stałe zostały w Atenach wcale nie wydaje się głupi. Nie wiem tylko co na to niemieccy podatnicy hehe. Spokojnie kawy nie mogą pewnie wypić czytając artykuły na ten temat.

W takim rpa ponoć jest 5 razy więcej ochroniarzy niż policji razem wziętej, a Brazylia to statystycznie większe bagno.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2014, 21:29 
Cytuj  
samochody na które nie potrzeba prawa jazdy (max prędkość do około 50km czy jakoś tak z tego co przeczytałem, więc teoretycznie styknie do jazdy po mieście)

http://www.aixam.pl/
http://olx.pl/oferta/microcar-virgo-lux ... 5gvpw.html

Te nowe nawet spoko wyglądają.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3913 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 196  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.