mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 14:42 
Cytuj  
heh


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 19:49 
Cytuj  
1. embe nie wiem w sumie za kim jestes ale skoro PO ci sie podoba to kto? bo twierdzisz ze ten rzad musi odejsc ok ale kto ma rzadzic? wg rankingu gdyby PO odeszlo z polityki wladze przejalby PiS. wiec ?

2. totalne poparcie w miediach dla PO? lol obejrzyj sobie troche tv to zobaczysz jak jada po calym PO. jesli zalicza faila kazde media im to wytkna bez wyjatku.

3. ogolnie jak sie patrzy na nasze spoleczenstwo to czasem czlowiek ma dziwne mysli... moze jebac ta demokracje. jeden silny czlowiek wysle kryminalistow narkomanow i menelow do kamieniolomow zatrudni dobrych finansistow w gospodarce (bo to mu sie oplaci) i w sumie lepiej zeby sie jeden nachapal czy kilku niz kilka tysiecy....


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 20:00 
Cytuj  
ta zwłaszcza tvn jedzie po PO, pamietam jak wybronili tego młodego kandydata na radnego od "ja pierdolę, nie wiem", że taki wyluzowany niby i spontaniczny

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 20:39 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
1. embe nie wiem w sumie za kim jestes ale skoro PO ci sie podoba to kto? bo twierdzisz ze ten rzad musi odejsc ok ale kto ma rzadzic? wg rankingu gdyby PO odeszlo z polityki wladze przejalby PiS. wiec ?

Teoretycznie dla dobra gospodarki i finansow kazda inna partia byle stawiala sobie za cel naprawe tego co jest od dwudziestu lat utrwalane.

Piszpan napisał(a):
2. totalne poparcie w miediach dla PO? lol obejrzyj sobie troche tv to zobaczysz jak jada po calym PO. jesli zalicza faila kazde media im to wytkna bez wyjatku.

To jest socjologia, tzreba umiec wytykac bledy ale w ostatecznym rozrachunku pokazac ze i tak jest lepiej, a jak juz jest źle to zawsze mozna postraszyc pis-em i jarkiem.

Piszpan napisał(a):
3. ogolnie jak sie patrzy na nasze spoleczenstwo to czasem czlowiek ma dziwne mysli... moze jebac ta demokracje. jeden silny czlowiek wysle kryminalistow narkomanow i menelow do kamieniolomow zatrudni dobrych finansistow w gospodarce (bo to mu sie oplaci) i w sumie lepiej zeby sie jeden nachapal czy kilku niz kilka tysiecy....

Nie koniecznie, politycy obecni w tej chwili w PO są w polityce od lat 80-tych, ciążą na nich rożne legalne i nielegalne zobowiązania, musza po dojściu do władzy realizować to co chce od nic partia, biznes, znajomi, rodzina, cel to utrzymać się przy władzy/kasie i ewentualnie znaleźć miejsce w nowej partii w przyszłości.
Dlatego tak trudno jest w tej chwili z opozycja bo najwygodniejsza sytuacja dla PO i mediów jest by każdemu opozycja kojarzyła się z pis-em bo to łatwe do straszenia, sld bo to zawsze łatwo postraszyć komuna, z mikke bo to łatwo ośmieszyć itp.
To że TVN umiejętnie kreuje wizerunek PO i im pomaga nie dziwi, dzięki tym politykom tvn/iti istnieje i ma sie tak dobrze od lat 80-tych ( afera exbud ), za to PO musi zostać u władzy na dłużej by bez afer rewanżować się.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 21:18 
Cytuj  
Najgorsze jest to że nawet w nowym pokoleniu są ludzie którzy nie interesują się polityką ,a mimo to idą głosować. Przykładem z mojego otoczenia jest koleżanka studentka ,która głosowała na Komorowskiego ,bo wydawał jej się takim dobrym człowiekiem z twarzy :D

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 22:06 
Cytuj  
Tak to akurat jest na całym świecie - ludzie idą i głosują, bo im się jakiś polityk wydaje przystojny. Sama pamiętam koleżankę, która głosowała na Kwaśniewskiego 'bo miał ładne oczy'. Trzeba się z tym pogodzić.

Ja kiedyś głosowałam na PO, ale już nie będę. I gówno mnie to już obchodzi, że nie ma alternatywy. Najwyżej zostanę w domu. Kiedyś też uważałam, że zawsze trzeba oddać jakiś głos, ale PO przekroczyło już wszelkie granice dobrego smaku i w tej chwili potrzebuję jakiegoś lepszego argumentu, żeby na nich głosować.

Zawsze byłam w stanie znieść wiele: nie miałam roszczeniowej postawy, doceniałam to, co im wyszło, nie przejmowałam się nie zrealizowanymi obietnicami, bo zdaję sobie sprawę z tego, że życie bywa brutalne i czasami po prostu coś się nie uda.

Jednak to, czego znieść nie mogę, to robienie ze mnie idiotki. Najpierw Komorowski. Jezu Chryste. Naprawdę nie było kogoś innego? Kaczyński mnie irytował swoim nieprofesjonalnym podejściem, ale to obecne lelum polelum z lasu, to jest jakaś totalna porażka. Mam wrażenie, że nie ma swojego zdania na żaden temat, a jak idzie do toalety, to Tusk mu musi sam podpowiedzieć, którą potrzebę ma załatwić najpierw. Gdzie nie pojedzie, to wszędzie wygląda jak kołek, a jak już coś zawetuje, to akurat ustawę o ograniczeniu ilości urzędników. Bez jaj. Niech spada na bambus.

Kroplą, która przepełniła czarę goryczy jest dla mnie II filar. Jasne, i tak nie liczyłam na nie wiadomo jaką emeryturę. Ale jednak cieszyłam się choć trochę patrząc, jak jakieś pieniądze jednak mi się zbierały w OFE. A potem wyskakuje Tusk i mi mówi, że je zabiera, ale to dla mojego dobra i w ZUSie moje pieniądze będą bezpieczniejsze. Ha, ha, ha. Uśmiałam się do łez.

Katastrofa w Smoleńsku to świetny temat zastępczy. Ludzie się pobiją po mordach, ostatecznie i tak prawdę będzie znał tylko Putin, ale co tam - i tak nie polecą żadne głowy. Martwi się nie mogą bronić, z Kaczyńskiego i tak już dawno temu zrobiono wariata. Nie ma tego złego. Grunt to przetrwać do kolejnych wyborów.


_________________
http://karolinacianciara.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 22:20 
Cytuj  
no najlepiej zostac w domu i udawac rebela.
pro w chuj jak to kiedys mowilismy.
powiedz mi plutonka, biorac pod uwage to co sie dzieje w europie - czy naprawde uwazasz, ze ktos nas strasznie krzywdzi podnoszac vat?
i zabierajac pieniadze z ofe? odkladaj sobie sama i bedziesz miala.
a na razie sie ciesz, ze nie mieszkasz w grecji, portugalii, hiszpanii, uk.
moze czas otworzyc oczy i zobaczyc, ze nie jestesmy pepkiem swiata i to co sie dzieje dookola ma wplywa na nas? i biorac pod uwage kryzys i jak inne kraje przez to przeszly to u nas nie ma jeszcze wielkiej tragedii?
bo ja wole, zeby tusk mi 'zabral' ofe niz pracodawca ujebal 20% pensji - z ktorej sam moge sobie odlozyc na emeryture.

i jak rozumiem znasz komorowskiego na tyle dobrze, ze mozesz go juz oceniac? po tych paru miesiacach?
gdybym ja mial cie oceniac po paru postach, tez nie wyszloby to za rozowo.

**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 22:43 
Cytuj  
Jak już napisałam - też kiedyś uważałam, że zawsze trzeba oddać głos - cóż, nawet w ostatnich wyborach mi się chciało iść i oddać głos nieważny. Ale nie oddam głosu na PO, nawet, jeśli nie będę miała wyboru. Sorry - jestem trochę bardziej wymagająca.

Odkładać sama? Proszę bardzo, niech mi dadzą wybór. Będę wiedziała jak je odkładać.

Gdyby powiedzieli - jest ciężka sytuacja, dostaliśmy po dupie tu, tu i tu - i musimy ZABRAĆ pieniądze do ZUS - też bym to przełknęła. Już dawno z mężem postanowiliśmy o przyszłą emeryturę zadbać sami. Ale nie będę słuchać, jak mi ktoś wmawia, że to dla mojego dobra, żeby mi OFE tych pieniedzy nie ukradły. Dla mnie to już było zbyt wiele.

Jest kryzys? To niech zrobią cięcia w budżetówce. Na pewno coś by się znalazło. Ale nie, po co. Lepiej zabrać każdemu parę procent, niż komukolwiek całą pensję. Młodzi i wykształceni z dużych miast i tak pójdą głosować.

A że Ty mnie Mendol nie ocenisz różowo po paru postach, to jakoś przeżyję. Będzie ciężko, ale napiję się meliski i może dam radę zasnąć. 8)


_________________
http://karolinacianciara.pl/

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 22:43 
Cytuj  
Akurat komorowski ma barwna przeszłość, uklepywanie interesów z prywatnymi firmami na przetargi trzeba było latami oczyszczać by stały się legalne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 22:59 
Cytuj  
znajdz takiego, ktory jest nieskazitelnie czysty embe.

plutonka jak jestes taka wymagajaca to dlaczego sama nie startujesz w wyborach tylko narzekasz?
malo masz wyborow przy odkladaniu pieniedzy? prosze cie.
PO nie musi ci nic wmawiac, skoro sama jestes w stanie zrozumiec sytuacje, to propagandowe zagrywki dla zwiazkow zawodowych, ktore u nas sa 4 wladza.

a gdzie bys zrobila ciecia w budzetowce? bo ostatnio tez sluchalem jak to wszyscy napierdalali na gronkiewicz, ze zatrudnila w wawie pareset urzednikow wiecej. i co? i sie okazalo, ze zamiast xx funduszy z unii warszawa dostala xxx pieniedzy. oplacalo sie? mysle, ze tak.

i to jest wlasnie myslenie, bez zrozumienia tematu.
'jest mi zle, zawsze bedzie mi zle, i w ogole wszyscy dookola chca mnie skrzywdzic'.
'na wybory nie pojde bo jestem obrazona'.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 22:59 
Cytuj  
Cytuj:
Akurat komorowski ma barwna przeszłość, uklepywanie interesów z prywatnymi firmami na przetargi trzeba było latami oczyszczać by stały się legalne.


Powtarzam się ,ale wkurwiają mnie wasze nawyki wzięte z wieców wyborczów i przepychanek w tv.

Jak kogoś pomawiasz/osądzasz kogoś publicznie to wypadałoby dać jakąś argumentacje.Szanujmy się proszę.

Służby specjalnie za czasów panowie PiSu tego nie wykryły?
:wink:

Z tym ofe to trzeba przyznać ,że to był szczyt bezczelności .No ale cóż nie ma alternatywy więc co nie za bardzo jest jakieś pole manewru?Zbojkotować i co? Koalicja PiS +PSL +SLD?

rebel to jesteś ty Mendol

Twoim zdaniem powinniśmy założyć własną partie polityczną zapierdalać po całym kraju i zbierać partie patriotów technokratów.Przekonać do siebie społeczeństwo ,znaleźć miliony na kampanie ,przekroczyć próg wyborczy i zdobyć miejsca w parlamencie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 23:02 
Cytuj  
MY? chyba ci sie cos popierdolilo white.
juz wolalbym leppera zobaczyc ponownie w sejmie niz ciebie :)

i swoje zdanie ogolne wyrazilem. 'pomagalem' w wyborach parenascie lat temu, wiem co to za biznes, wiem co musisz zrobic zeby cos osiagnac.
ale staram sie tez spojrzec z boku na to co sie dzieje i szukac jak najwiecej punktow odniesienia do sytuacji.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 23:02 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
gdybym ja mial cie oceniac po paru postach, tez nie wyszloby to za rozowo.


powiedział Mendol :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 23:09 
Cytuj  
szkoda mag, ze jak zwykle zalapales 'dowcip' tylko czesciowo.
ale w sumie dobrze, ze w ogole zrozumiales.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 23:11 
Cytuj  
zawsze to jakiś postęp :]


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 23:14 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Cytuj:
Akurat komorowski ma barwna przeszłość, uklepywanie interesów z prywatnymi firmami na przetargi trzeba było latami oczyszczać by stały się legalne.

Powtarzam się ,ale wkurwiają mnie wasze nawyki wzięte z wieców wyborczów i przepychanek w tv

Nie z wieców, to jest z lat 90-tych jak ludzie co teraz siedzą w PO robili koło dupy aws, przepychanki zawsze były ale nie zwraca się uwagi jak przez te dwadzieścia lat zmieniali partie polityczne.
Przepychanki zawsze były, afery też i jakoś żadna afera nigdy nie została doprowadzona do końca, chyba że chodziło o opozycje lub ludzi z opozycji do aktualnej władzy.
Kto jeszcze pamięta takie afery jak exbud, alkoholowa, paliwowa, dziesiątki prywatyzacyjnych albo jak to sekuła popełnił samobójstwo strzelając sobie kilka razy w brzuch itd itp ? :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 23:24 
Cytuj  
Ja tam pamiętam tą aferę z rezerwami zboża.Rozwiązali to w ogóle? :D

*paliwową też ,ale tutaj to połapali między innymi trochę gangsterów co nie ?Czy to inna sprawa? Na resztę jestem chyba za młody żeby pamiętać ;p.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 23:28 
Cytuj  
Mendol ja pierdole PO jebie cie w pupe kradnac twoja kase a ty jeszcze im dziekujesz...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 23:31 
Cytuj  
ja pierdole a ty z chujem sie na glowy pozamieniales?
czy tak wpadles pierdolnac tekst z dupy, zebysmy o tobie nie zapomnieli?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 15 sty 2011, 23:49 
Cytuj  
Nie luz spoko ze podnosza podatki tylko sie cieszyc.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.