mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 12:51 
Cytuj  
ale ja nie przypinam tej latki wszystkim kibicom.
ale ta czesc z was, ktora sie tak zachowuje wystawia swiadectwo calej waszej grupie. chcac zachowac dobre imie, pokazac, ze jestescie w porzadku - powinniscie prowadzic troche inne akcje, niz dziecinne transparenty na boiskach - bo, kurwa, badzmy szczerzy - zamykanie stadionow nie wzielo sie z 'dupy'.
SAMI jestescie sobie winni - tylko, ze nie przewidzieliscie, iz przed wyborami ktos sie na tyle wkurwi, zeby wam dojebac.
a teraz zachowujecie sie jak dzieci z przedszkola, ktore psuly zabawki wiec im je zabrano. placz i szukanie winnych gdzie indziej - byle nie wsrod swoich.
i sorry ale twoje zapewnienia, ze 'zalatwiacie' to we wlasnym gronie zupelnie mnie nie przekonuja. bo co chwila slyszy sie o takich rzeczach.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 13:03 
Cytuj  
Gdybym Ci pozbierał linki do akcji typu pomoc domom dziecka/oddawanie krwi/upamiętnianie rocznic narodowych itp. to byłbyś zdziwiony ile to środowisko robi dobrego. Niestety, takie rzeczy słabo sprzedają się w mediach więc o tym się nie pisze. Za to każdy bandycki wybryk, nawet ten nie mający potwierdzenia, jak przypadek z Piekar, jest szeroko komentowany i potem taki zwykły Jan Kowalski wyczyta, że gdzieś kogoś pocięli, bo nosił nie ten szal co trzeba.
Przykre.
No i chyba nie uważasz, że w porządku jest zawijanie kogokolwiek za "matoła donalda" albo zakazywanie prezentowania sektorówek, bo mogą za nimi się skryć bandyci.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 13:05 
Cytuj  
to działa tak
PZPN ma na wszystko wyjebane bo kreci kase na reprezentacji itp
Policja nie ma środków, żeby robić za darmową ochronę prywatnych imprez, więc ogranicza się do pilnowania spokoju na mieście
kluby musza sie dogać z kibicami bo tylko oni regularnie placa za ogladanie boiskowego shitu
bandyci, których wśród kibiców jest całkiem sporo skrzętnie to wykorzystują i robią co chcą
do tego dochodzą powiązania kibole - działacze - miasto jak np w Poznaniu
widać kto tam rządzi na miejskim stadionie

imo zamknięcie stadionu zmusi klub do zerwania zmowy z kibolami i o to chodzi


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 13:17 
Cytuj  
no w meksyku i brazylii tez mafia dozywia biedakow, buduje szkoly dla dzieci, wysyla je na wakacje itd. itp.
twoje srodowisko robi tyle samo dobrego co zlego. bo nie wiem, ale przez te przyklady dzialalnosci charytatywnej chcesz nam pokazac jacy to jestescie zajebisci?
bylibyscie gdy nie wyskoki waszych bandyckich kolegow.
a tak, spoleczenstwo jak zwykle reaguje na czynione zlo. i wtedy ile krwi ktos by nie oddal - nie ma zadnego znaczenia.
i nie czepiaj sie mediow - sami je karmicie.
bo wystarczy jeden mecz z bydgoszczy (gdzie twoj kolega kopie prezenterke telewizyjna w plecy) zeby ludzie mieli o was takie, a nie inne zdanie.
dlaczego tego bandyty nie przyprowadziliscie na smyczy na komende?
bo mial na to WASZE przyzwolenie.

a czy wczesniej ktos was zawijal za podspiewki? nie.
przegieliscie pale i powinni was teraz wsadzac na 24 za spiewanie puszka okruszka.

**
Avatar użytkownika

Posty: 222
Dołączył(a): 13.12.2007
Offline
PostNapisane: 25 maja 2011, 14:10 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
bo wystarczy jeden mecz z bydgoszczy (gdzie twoj kolega kopie prezenterke telewizyjna w plecy) zeby ludzie mieli o was takie, a nie inne zdanie.
dlaczego tego bandyty nie przyprowadziliscie na smyczy na komende?
bo mial na to WASZE przyzwolenie.

Bo oni maja moralnosc i kodeks rodem jak z wiezienia, na "swoich" nie donosza, i nie wazne co zlego zrobia.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 maja 2011, 23:48 
Cytuj  
Obrazek


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 29 maja 2011, 21:08 
Cytuj  
po imprezie kibiców na rynku głównym świętując zdobycie przez wisłe mistrza polski, mam obawy czy Tusk nie zamknie nam rynku głównego :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 19:26 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Polityka, polityką a rzeczywistość skrzeczy:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,9655666,Kibolska_ustawka_przed_szkola.html
Cytuj:
To już trzecie w tym miesiącu bandyckie zdarzenie w regionie z udziałem kiboli. W zeszłym tygodniu w centrum Piekar Śląskich kibole Ruchu napadli na 15-letniego sympatyka Górnika Zabrze i wycięli mu na czole i policzkach symbole HKS, R oraz PS. W piątek zamaskowani kibole GKS-u Katowice wpadli do szkoły dla dorosłych w Jaworznie i uzbrojeni w metalowe rury gonili po niej 19-letniego byłego piłkarza Victorii Jaworzno. Chłopak zdołał uciec, ale został lekko ranny w nogę.


Taaa... daaam!
http://katowice.gazeta.pl/katowice/1,35 ... mal_i.html

24. maja napisałem:
Cytuj:
Możesz sądzić po artykułach z gazet i przybić kibolom łatkę barbarzyńców możesz poczekać na wyjaśnienie.

Już chodzą głosy iż "melanż był zbyt epicki...."
ale wiadomo wina kibola


Problem w tym, że podana przez Ciebie informacja o rzekomym pocięciu Żabola przez Niebieskich była na "jedynce" strony www "głosu tel avivu", a sprostowanie/wyjaśnienie już tylko na regionalnych, śląskich stronach. Nie widzisz jakiegoś zakłamania w tym wszystkim?

Co do wklejonego zdjęcia:
Man Utd - Juve, mecz sprzed tygodnia, pożegnanie G. Nevilla:
http://img838.imageshack.us/img838/8421/p1090788.jpg

ale wiadomo, popierają nas tylko jeszcze bardziej barbarzyńscy Serbowie.

Nawet piłkarze widzą, że Donek przesadził, tu Djurdjevic z Lecha:
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/26914/djurdjevi ... s_470.jpeg

@Feta "Białej Gwiazdy":
Cytuj:
Około 50 tysięcy kibiców świętowało na ulicach Barcelony zwycięstwo "Dumy Katalonii" 3:1 nad Manchesterem United w finale piłkarskiej Ligi Mistrzów. Część z nich przy okazji dopuszczało się aktów wandalizmu. Policja zatrzymała 84 osoby.

Oprócz niszczenia miejskiego mienia dopuścili się także ataku na funkcjonariuszy. 37 policjantów zostało niegroźne rannych. Pomocy medycznej potrzebowało również 130 kibiców.


Zamkną Camp Nou? I od razu powiedzcie mi dlaczego nie?

http://www.wykop.pl/artykul/760201/18-j ... -slimakow/

I foto poszkodowanego (klikasz na własną odpowiedzialność):
http://i54.tinypic.com/34yb51h.jpg

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 19:38 
Cytuj  
no i co chcesz w ten sposob udowodnic?
ze kibice to aniolki? :)
prosze cie, daruj juz sobie. my nie mamy po 15 lat zeby wierzyc, ze na pewno jedna strona ma tylko racje.
jak juz tak szukasz i wklejasz to badz konsekwentny - poszukaj i powklejaj zadyby/pobicia, ktore mialy miejsce w Polsce w ostatnim czasie.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 19:50 
Cytuj  
Dobra, Mendol. Specjalnie dla Ciebie i takie wynajdę.
Ale krew mnie zalewa jak słyszę 'fachowców' z forum piszących o tym jak to by nas najlepiej powystrzelać, ewentualnie spędzić na jedną wielką ustawkę i spuścić nuke'a.

I tak osobiście - jak sądzisz - jest jakiś sens w tym całym zamykaniu stadionów? Jest jakiś sens w tej głupiej nagonce nieprzychylnych mediów i wyolbrzymianiu tego jaki to kibic nie jest zły?

Zobacz, kibice Falubazu polecieli na mecz samolotem:
http://falubaz.com/aktualnosci/3609,fal ... video.html
Wśród nich byli posłowie czy tam senatorowie.
A podczas meczu wznosili okrzyki "Donald matole, Twój rząd..." i takie tam. Na siatce (ktoś Ci proponował byś tam syna zabrał) także takie okrzyki były, na "grzecznej" piłce ręcznej podczas finału Vive z Wisłą też.

Kibice nie są aniołami, ba, daleko im do tego. Ale sam przyznasz, że skoro my nie mamy po 15 lat zeby wierzyc, ze na pewno jedna strona ma tylko racje to cała racja nie stoi po stronie Rudego?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 19:54 
Cytuj  
racja rzadko stoi w pelni po jednej stronie :)
ale ja jako niedzielny, telewizyjny kibic stoje po stronie donka.
dzisiejszy projekt ustawy podoba mi sie, jesli prawo bedzie odpowiednio egzekwowane to moze cos z tego bedzie.
i powtorze ci po raz setny - gdyby nie akcje 'kibicow' to nikt by pewnie stadionow nie zamykal.
ale oczywiscie winny jest rzad :) bo to przeciez przez tuska, twoj kolega kibic z kopa wyjebal operatorce tvn w plecy :)
i nie wiem czemu dziwi cie fakt, ze telewizja pokazuje to co najlepiej sie sprzedaje - czyli burdy i bijatyki.
a dopoki ja nie bede w 100% pewien, ze bede mogl isc bezpiecznie z dzieckiem na stadion - to bede po stronie tych, ktorzy probuja cos z tym zrobic - a nie po stronie kibicow :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 20:45 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale ja jako niedzielny, telewizyjny kibic stoje po stronie donka.

Obrazek


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2011, 23:49 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
dzisiejszy projekt ustawy podoba mi sie)


Ta, tylko miej na uwadze, że race naprawdę są bezpieczne. Pokaż mi przykład 1. (słowem - jednego) zdarzenia w naszej kochanej ekstraklasie, gdzie komuś postronnemu stała się krzywda z powodu odpalonych rac podczas oprawy. JEDEN PIERDOLONY DOBITNY PRZYKŁAD dlaczego Oni tak bardzo chcą w "ustawie o bezpieczeństwie imprez masowych" zaniechania rac. Bo ja widziałem piłkarzy wychodzących w koszulkach "race to nie zbrodnia". Ale to nie zamknie Wam gęby.

Cytuj:
jesli prawo bedzie odpowiednio egzekwowane

Tak w tym szkopuł. Nie ważne, czy za wbiegnięcie na murawę damy 500 czy 5000 zł kary. Ważne by tak kara była wyegzekwowana! Na pierwszym roku prawa uczą o tym, iż bardziej trwoży nie wymiar kary ale jego nieuchronność.
Kogo ukrają na pustym stadionie i co zrobią z ludźmi, którzy kupili karnety?

Cytuj:
dopoki ja nie bede w 100% pewien, ze bede mogl isc bezpiecznie z dzieckiem na stadion

Tłumaczyłem do znudzenia i będę tłumaczył znowu - możesz iść w 100# bezpiecznie na stadion. Chyba, że czekasz na znak z tv. W Anglii było podobnie - ale tam ludzie NA PRAWDĘ bali się pójść by ich dzieciak nie oberwał. Czym przyciągnęli "kibiców"? Poziomem. U nas tego nie uświadczysz. Weź Młodego na mecz i zapytaj po nim co bardziej zapamiętał - oprawę złych kiboli czy grę Dudu czy innego Grzelczaka....

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 00:36 
Cytuj  
Cardano napisał(a):
Mendol napisał(a):
dopoki ja nie bede w 100% pewien, ze bede mogl isc bezpiecznie z dzieckiem na stadion


Tłumaczyłem do znudzenia i będę tłumaczył znowu - możesz iść w 100# bezpiecznie na stadion. Chyba, że czekasz na znak z tv. W Anglii było podobnie - ale tam ludzie NA PRAWDĘ bali się pójść by ich dzieciak nie oberwał. Czym przyciągnęli "kibiców"? Poziomem. U nas tego nie uświadczysz. Weź Młodego na mecz i zapytaj po nim co bardziej zapamiętał - oprawę złych kiboli czy grę Dudu czy innego Grzelczaka....


Jak Polska piła prezentuje według Ciebie taki poziom (co może jest prawdą, nie wiem, nie lubię = nie interesuję się) to po cholerę na nią chodzisz? Zakładam, że jesteś dużym chłopcem i nikt Cię nie zmusza ;) Więc?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 07:29 
Cytuj  
Cardano czasami mam wrazenie, ze jednak naprawde jestes jednym z tych bezmozgich debili w maskach na stadionach.
Po tym jaka jest reakcja opinii publicznej na WASZE zachowanie (powyzej 60% popiera zamykanie stadionow) to oczekujesz, ze ustawa bedzie przygotowana tak, zeby WAS zadowolic?
NIE. ma wam dop..... - i bardzo dobrze.
wez tez pod uwage, ze jesli przez jakis okres czasu bedziecie w stanie wykazac, iz mecze sa bezpieczne, mozna bawic sie bez zadym na stadionach i poza nimi to otworzy wam furtke do negocjacji warunkow.
ale sorry za porownanie - z terrorystami sie nie negocjuje :)

czyli reczysz wlasna dupa za to, ze jak pojde na stadion to ani pod stadionem, ani na stadionie nikt nie wpadnie na to zeby rzucic kamieniem, zmienic sektor i wyrwac krzeselko zeby nim rzucic?
ok.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 08:12 
Cytuj  
bylem w sobote w Barcelonie, ogladalem mecz pod lukiem tryumfalnym (ok 35k tlum) i bylo calkiem spoko, byly race, full alkoholu i nikomu sie nic nie stalo, nie widzialem tez by ktokolwiek cos niszczyl przed, w trakcie, lub po meczu (a chodzilem po miescie z dziewczyna do 3ciej w nocy).

u nas jednak "zagorzali" kibice to bydlo, dresy i inne penery, ktore bym lal po mordzie za sam wyglad - tam kibicuja "normalni" ludzie - nie bylo wogole policji w okolicy (a potrafia obstawiac okolice-widzialem to podczas protestow) a sadze,ze kazdy czul sie bezpiecznie.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 14:59 
Cytuj  
Smiech mnie ogarnia jak czytam takie posty mendol. Przeciez tu nie chodzi o to by bylo bezpieczniej na stadionach. Tam jest z roku na rok bezpieczniej co pokazuja statystyki policyjne.

Ogromny problemem z kibolami to fikcja.

A ze sa wybryki? Zawsze sie beda zdarzac. Na koncerty tez dzieci zabierac nie bedziesz, bo pijany debil moze im krzywde zrobic podskakujac w rytm muzyki?
W ogole ich z domu nie wypuszczaj najlepiej, bo tam na zwewnatrz, to dobiero mnostwo debili chodzi.

Donek znalazl sobie temat, w ktorym sie moze wykazac i zdobyc troche poklasku najpierw kreujac wizje ogromnego problemu, a pozniej dzielnie go rozwiazujac...
Ze tez ludzie daja sie na to lapac jeszcze.

A prawda jest taka, ze starczy nieuchronnosci kary, szybkie i sprawne jej egzekwowanie, monitoringu i zakazow stadionowych na dlugie okresy czasu/dozywotnio takze za rozroby poza stadionami.
I tyle, zeby za pare lat miec juz zupelny spokoj na stadionach. Trend jest wyrazny, ilosc ekscesow spada gwaltownie od wielu lat. To jest obecnie ulamek tego co bylo jeszcze 10-15lat temu.

A ze poza nimi sobie skacza do gardel, to tego zadna ustawa nie rozwiaze. Przykro, ze rozwiewam Twoja wiare w sile sprawcza Slonca Peru.


Rufen byles tam?

Cytuj:
Około 50 tysięcy kibiców świętowało na ulicach Barcelony zwycięstwo "Dumy Katalonii" 3:1 nad Manchesterem United w finale piłkarskiej Ligi Mistrzów. Część z nich przy okazji dopuszczało się aktów wandalizmu. Policja zatrzymała 84 osoby.
Oprócz niszczenia miejskiego mienia dopuścili się także ataku na funkcjonariuszy. 37 policjantów zostało niegroźne rannych. Pomocy medycznej potrzebowało również 130 kibiców.


50 tys kiboli, zaczelo niszczyc Barcelone. Jestem pewien, ze GwnoWyborcze tak wlasnie zatytulowaloby swoj artykul :lol:

Pytanie Cardano jest jak najbardziej na miejscu.
Czemu nie zamkneli Camp Nou?
Ehh najwyrazniej "zachod" za bardzo zacofany jest jeszcze. Dobrze, ze Donald wskazuje im swiatelko w tunelu :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 15:18 
Cytuj  
bylem - caly zeszly tydzien bylem w Barcelonie, wylatywalem w niedziele rano. moze na osiedlach kolorowych byly takie zadymy. nazwijmy to "starym miastem" - w tym arc de triomph, gdzie Heineken z miastem i jakas miejscowa tv i radiem zorganizowaly ogladanie meczu,gdzie bylo 35-40k ludzi bylo spokojnie, sporo smieci na ulicach, ale wloczylem sie z dziewczyna gdzies do 3ciej po uliczkach, bylismy na La Rambli (taki glowny deptak miasta) - dziki tlum, wszyscy pili (+masa arabow sprzedajacych piwa po 1-2euro :wink: ),ale nie widzialem zadnych bijatyk, niszczenia, rzucania czymkolwiek + piosenki to nie "jebac pzpn", "legia kurwa" itp - jak dla mnie wielki pozytyw z tego co widzialem (+pilismy chwile z ichniejszymi "ultrasami" i spoko ludzie - nie penery jak na Lechu*przynajmniej ci, ktorych ja znam).
ok 1 bylismy znow pod lukiem tryumfalnym i pare k ludzi dalej tam swietowalo, jakas kapela dawala koncert - smierdzialo moczem jak cholera w okolicznych uliczkach(50k luda i tylko kilkanascie toi-toi), ale poza tym nie widzialem zadnej rozpierduchy.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 17:15 
Cytuj  
rzeznik - nikt ci nie broni sie smiac.
masz dzieci, wychowuj je jak uwazasz.
ja swoje bede wychowywal na podstawie wlasnego doswiadczenia i wiedzy :)
i niestety nic nie rozwiewasz, wiec nie musi ci byc przykro :)

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2011, 18:10 
Cytuj  
Mendol napisał(a):

czyli reczysz wlasna dupa za to, ze jak pojde na stadion to ani pod stadionem, ani na stadionie nikt nie wpadnie na to zeby rzucic kamieniem, zmienic sektor i wyrwac krzeselko zeby nim rzucic?
ok.


Nawet kawałkiem dupy za to nie ręczę. Ale mogę Ci powiedzieć, po 18. latach wojaży po stadionach - żadna krzywda mi się nie stała. Więc nie przypuszczam by stała się i Tobie. I serio, jest to rzecz którą mogę opisać z autopsji, w przeciwieństwie do tych co wnioskują o zamknięcie stadionów. Chorzy, zastraszeni przez wykreowany w mediach obraz debile.

Daj mi jeden powód dlaczego Camp Nou po zamieszkach w Barcelonie nie zostało zamknięte. JEDEN.
1) bo nie było żadnych zadym i całe te zajścia to wymysł prasy (więc nadal punkt dla mnie, bo tvn i "gówno prawda" kłamią w sprawie 'kiboli')
2) bo nie tędy droga, ale Rudy tego nie widzi i woli leczyć skutki a nie przyczyny

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.