mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 11:40 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
YYYYY no tatuś mu pociął gębę nożem żeby się uśmiechał. Obejrzyj ten dialog.


Tą historyjkę opowiada w filmie 2-3 razy i za każdym razem inaczej więc akurat zgadza się to z wycinkiem który wkleiłeś (tzn jest tak szalony że sam nie wie)

Film mi się nie podobał, ale akurat rola Jokera była naprawdę świetna, dawno nie widziałem tak dobrze zagranego świra ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 14:32 
Cytuj  
Apropo świrów, to Brad Pitt świetnie zagrał jednego (choć innego "Typu") w 12 małpach.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 16:53 
Cytuj  
obejrzałem ostatnio Madagaskar 2 i "troche" starsze The Wild (Dżungla) i musze powiedziec, ze to drugie bije na łeb obydwa Madagaskary.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 16:57 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
http://pachnidlo.filmweb.pl/

Wczoraj obejrzałem, położyłem się o 1 do łóżka i na HBO leciał :). Walcząc ze snem obejrzałem go do końca.
Zajebiste kino.

To dopiero jest nedzne kino. Nudne, przewidywalne, z dupy jakos sfilmowane. Zaluje ze kiedys poswiecilem na to czas. Tobie odwrotnie, Batman sie nie podobal zupelnie. Gust masz strasznie zjebany. :>
Pierwszy Batman byl chyba jednak najlepszy, te z Balem jednak niewiele ustepuja. Reszta to crap. A propos Bale'a to polecam American Psycho. Swietny film, na ktorym ten aktor wyplynal.
@down Ta, pomylilem nazwiska.


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 10 sty 2009, 18:16 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 17:43 
Cytuj  
co ty pieprzysz? co ma nolan do american psycho? chyba ze chodzi ci o bejla xD

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 18:25 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
obejrzałem ostatnio Madagaskar 2 i "troche" starsze The Wild (Dżungla) i musze powiedziec, ze to drugie bije na łeb obydwa Madagaskary.


The Wild ftw.

Polecam JEDNAK wersje PL, jest masakrycznie dobra, a Bazyl to juz w ogole miazdzy.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 20:00 
Cytuj  
The Spirit - komus sie podobalo sin city, to to tez mu sie spodoba, chociaz chujowy aktor na glowna role tbh. Samuel zagral fajnie, podobalo mi sie;]. No i zestaw Eva Mendez + Scarlett Johansson calkiem elo, No i Eva powala swoja naga dupcia na podloge;]. Ogolnie warto isc do kina ale szalu nie ma.

Zmierzch - hmm mieszane uczucia, nie czytalem ksiazki ale wyglada jak teenage komedia, z tym ze jest fajnie mroczny na poczatku, i ciekawie wyglada, potem mdle sceny i gra aktorow sa lekko irytujace, caly film dobrze sie ogladalo do polowy, potem juz tak srednio. Podobalo mi sie jak gral na poczatku filmowy Edward, potem emokido zrobili z niego:/. Ogolnie warto bo sie fajnie oglada ale jak przy poprzednim - szalu nie ma.

Liczylem ze te 2 filmy beda calkiem dobre okazalo sie ze sa przecietne. Szkoda.

*

Posty: 165
Dołączył(a): 27.12.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 20:16 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
The Spirit - komus sie podobalo sin city, to to tez mu sie spodoba, chociaz chujowy aktor na glowna role tbh. Samuel zagral fajnie, podobalo mi sie;]. No i zestaw Eva Mendez + Scarlett Johansson calkiem elo, No i Eva powala swoja naga dupcia na podloge;]. Ogolnie warto isc do kina ale szalu nie ma.

nie zgadzam sie. tak jak sin city bylo dobre, tak spirit jest denne. ogolnie, gdybym zaplacila za bilet na to, a nie wbila na darmowa wejsciowke, to strasznie zalowalabym tych dwoch dych.
film da sie ogladac, ale bez szalu, moze gdybym nie ogladala SC to by mi sie bardzoej podobal, bo tak to razilo mnie to, ze realizacja niemal identyczna.
obaczyc warto, ale srly, lepiej zaczekac az bedzie na dvd i wypozyczyc. ;)
myslalam, ze z taka obsada bedzie lepszy ;) zgodze sie tylko w jednym - panowie zdecydowanie maja na co popatrzec w tym filmie.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 20:23 
Cytuj  
Carol napisał(a):
bo tak to razilo mnie to, ze realizacja niemal identyczna.


Yhm, to mialo byc inaczej? Tbh nie jest identyczna jednak SC bylo inaczej zrobione i roznice sa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 20:24 
Cytuj  
sin city, 300, spirit, sin city 2 jest robione podobnie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 22:58 
Cytuj  
The Courios Case Of Benjamin Button - pomijajac fakt, ze polska dystrybucja jak zwykle dala dupy i filmu nie ma w kinach ciagle, to mam troche mieszane uczucia. Ogolnie dobre kino, ale... . No wlasnie brakuje czegos co przenioslo by ten film na wyzsza polke. Dialogi czasem siadaja, momentami zbyt nachalny jesli chodzi o madrosci dla widza, troche takze przy dlugi. Przyznam, ze oczekiwalem od Finchera czegos wiecej. Widac Fight Club kreci sie raz w zyciu. :>


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 23:24 
Cytuj  
w sumie fajny topic, podobny troche do tego znalazlem na innym forum, ale bardziej ogarniety.

"filmy na poziomie" - i faktycznie da sie znalezc tam cos ciekawego
http://www.insomnia.pl/Filmy_na_poziomi ... 87-s2.html

A przypomnial mi sie calkiem spoko film z Bradem Pitem, Joe Black ;) znaczy sie jesli juz trza cos ogladac z dziewczyna to lepiej to niz jakas denerwujaca komedia romantyczna :P


_________________
.

*

Posty: 165
Dołączył(a): 27.12.2007
Offline
PostNapisane: 10 sty 2009, 23:58 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Carol napisał(a):
bo tak to razilo mnie to, ze realizacja niemal identyczna.


Yhm, to mialo byc inaczej? Tbh nie jest identyczna jednak SC bylo inaczej zrobione i roznice sa.

tak, mialo byc ;) co jak co, wszystkie te filmy sa na jedno kopyto, sa identyczne, a roznice sa drobne. i przy ogladaniu n-tego robi sie to nudne. imo mozna wymyslec cos rownie oryginalnego [juz nie w sumie] i ciekawego, zamiast sie powielac;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2009, 00:12 
Cytuj  
W 300 afair nie bylo zadnych wstawek komiksowych (sceny b/w). Przesadzone CGI nadajace specyficznego klimatu - tak, ale raczej nie to samo co Sin City. Zreszta jest to odmienny i oryginalny styl. Nie widze w nim nic zlego, tym bardziej, ze kazdy z w/w filmow to adaptacja komiksu. Jesli ktos chce zobaczyc dobry, ale denerwujaco zrobiony film to moge polecic Man on Fire, gdzie calosc zrealizowana jest jak intro do Se7en polaczone z Saw. Spirita zamierzam dopiero obejrzec.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2009, 00:17 
Cytuj  
Carol napisał(a):
tak, mialo byc ;) co jak co, wszystkie te filmy sa na jedno kopyto, sa identyczne, a roznice sa drobne. i przy ogladaniu n-tego robi sie to nudne. imo mozna wymyslec cos rownie oryginalnego [juz nie w sumie] i ciekawego, zamiast sie powielac;)


To wlasnie kwestia estetyki, jeden taki film w roku nie wadzi. Trafia to w pewne gusta, np. moje, poniewaz oddaje to sposob w jaki wyobrazam sobie ksiazki w trakcie czytania.
Przesyt bylby niedobry, ale mila odmiana jest jak najbardziej wskazana. Spirit obejrze z ciekawoscia, wiem ze bedzie milo, ale na nie nastawiam sie na nic 'przelomowego' (bo oryginalne to chyba jednak jest).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 sty 2009, 11:48 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
A przypomnial mi sie calkiem spoko film z Bradem Pitem, Joe Black ;) znaczy sie jesli juz trza cos ogladac z dziewczyna to lepiej to niz jakas denerwujaca komedia romantyczna :P


No fajny jest ten film, a jeszcze lepsza jest aktorka grająca główną rolę :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 sty 2009, 13:45 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
No fajny jest ten film, a jeszcze lepsza jest aktorka grająca główną rolę :D

W takim razie -> CSI New York sezon 3 Dr. Peyton Driscoll (Claire Forlani). I jeszcze ją sobie przypominam z tej bajeczki Jackie Chana "Medalion".


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 sty 2009, 15:54 
Cytuj  
i Hoolingans.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 00:25 
Cytuj  
Obejrzalem Taken.
Kawal dobrego scenariusza. Fajne sceny walki, dobre poscigi. Jak ja to uwielbiam ;-)

Łykam każdy film w tym stylu co do jednego, wiec jak mozecie cos polecic to ja poprosze.


_________________
Obrazek

*

Posty: 58
Dołączył(a): 10.11.2008
Offline
PostNapisane: 15 sty 2009, 00:28 
Cytuj  
Taken to swietny film, sceny walki sa dobre i ogolnie glowny bohater gra bardzo dobrze, czuc ze jest bylym spec-opsem, kolesi rozklada paroma chwyatami, a nie po 10minutowej wymianei ciosow.

90 min mi zlecialo jak 30, super sie oglada.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.