mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 30  Następna strona

Co zrobisz?:)
Raczej kupie gre i pogram. 41%  41%  [ 91 ]
Raczej nie kupie gry i pogram ;) 17%  17%  [ 37 ]
Raczej omine ten tytul. 12%  12%  [ 27 ]
Chce tylko widziec wynik ankiety :) 30%  30%  [ 67 ]
Liczba głosów : 222
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 20:36 
Cytuj  
Mysle, ze nie powinnismy rozwazac w kategorii Polski, a w bardziej rozwinietych krajach mlodziez stac na kupno gry. To jak zostanie zaklasyfikowana gra zalezy od specy od marketingu. Wiedzmin ma szanse zmienic spojrzenie na gry w naszym kraju. Polityka poswiecila mu caly artykul.


_________________
Χ Ξ Σ

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 20:48 
Cytuj  
Nie wiem jak na zachodzie, ale w Polsce przeciez nie ma zadnego problemu z kupnem towaru 18+, gdy jest sie under 18.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 23:36 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mysle, ze nie powinnismy rozwazac w kategorii Polski, a w bardziej rozwinietych krajach mlodziez stac na kupno gry. To jak zostanie zaklasyfikowana gra zalezy od specy od marketingu. Wiedzmin ma szanse zmienic spojrzenie na gry w naszym kraju. Polityka poswiecila mu caly artykul.

No tak, wlasciwie to masz racje. TO jest produkt ogolnoswiatowy.
No ale tak czy inaczej gierka powoli przechodzi na status 'kultowej' miedzy innymi dzieki tekstom definitely 18+ (vide: Co slychac?) tudziez dzieki zbieraniu kart z dupami.

Inna sprawa jest to, jak mowi spec Mirtul, ze kupic gre 18+ to nie problem dla szesnastolatka.Poza tym jak sie zrobi gre 18+ to wiadomo, ze obecne gowniarstwo dorosnie do tej gierki, ale jak sie zrobi gre dla gowniarstwa to nie ma co marzyc, ze obecni dorosli zdziecinnieja zeby w nia popykac.

Jak dla mnie 18+ target to strzal w dziesiatke.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 865
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 07:57 
Cytuj  

W ramach akcji promowania zakupu polskiej produnkcji: gry Witcher razem z innymi polskimi forami ed2k przez najblizsze pol roku nie ukazą sie sumy ed2k/torrent/warez na forum. Wszelkie proby umieszczenia linkow do gry na forum beda karane. Pozdrawiamy: www.osloskop.net, www.osiolek.com, www.shareosiol.com, www.emulek.com.pl, www.osiol.com, www.oslozone.de
znalezione na peb

Kurcze ten caly wiedzmin przypomina mi strasznie fallouta, tam miales narkotyki, dziwki, mutanty. Nawet jezyk podobny i oczywiscie dzieki targetowi 18+ mamy taki fajny klimacik.


Zgadzam sie z Karolem66, dokladnie fallout, planscape i wiedzmin obok siebie, potem dlugo nic. Szkoda, ze koszulki nie dali jak w planscape. Najlepszy jest system retrospekcji, oraz to, ze mozna grac kilka razy i sie nie nudzi. Przypomnialy mi sie wlasnie podczas grania w wiedzmina stare czasy jak sie wsiakalo w gre.


_________________
KISS - Keep It Simple, Stupid
http://gry-linux.blogspot.com/

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 08:35 
Cytuj  
Koszulka jest w wersji CE. Przynajmniej miala byc ...

T.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 11:12 
Cytuj  
malek69 napisał(a):
[i]

Zgadzam sie z Karolem66, dokladnie fallout, planscape i wiedzmin obok siebie, potem dlugo nic. Szkoda, ze koszulki nie dali jak w planscape. Najlepszy jest system retrospekcji, oraz to, ze mozna grac kilka razy i sie nie nudzi. Przypomnialy mi sie wlasnie podczas grania w wiedzmina stare czasy jak sie wsiakalo w gre.


Nie wiem jeszcze czy faktycznie jest sens grania wielokrotnego - jak na razie ja i kumpel jesteśmy w 3 akcie i mimo różnych wyborów dużych róznic nie widzę (być może końcówka gry będzie sie bardziej różniła - wiadomo że konsekwencje pojawiają się z dużym opóźnieniem).

A co do opinii na świecie to mi sie najbardziej podobał komentarz w play.com (UK): "Great title thats come from no-where".
A tak na marginesie to w tym sklepie Wiedzmin jest na #4 miejscu listy bestselerów :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 11:18 
Cytuj  
Cytuj:
W ramach akcji promowania zakupu polskiej produnkcji: gry Witcher razem z innymi polskimi forami ed2k przez najblizsze pol roku nie ukazą sie sumy ed2k/torrent/warez na forum. Wszelkie proby umieszczenia linkow do gry na forum beda karane. Pozdrawiamy: www.osloskop.net, www.osiolek.com, www.shareosiol.com, www.emulek.com.pl, www.osiol.com, www.oslozone.de znalezione na peb


O Boże jakie to żałosne.

Cytuj:
"Great title thats come from no-where".


No-where ? Akurat hype był duży nawet za granicą (szczególnie w niemczech).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 11:28 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
W ramach akcji promowania zakupu polskiej produnkcji: gry Witcher razem z innymi polskimi forami ed2k przez najblizsze pol roku nie ukazą sie sumy ed2k/torrent/warez na forum. Wszelkie proby umieszczenia linkow do gry na forum beda karane. Pozdrawiamy: www.osloskop.net, www.osiolek.com, www.shareosiol.com, www.emulek.com.pl, www.osiol.com, www.oslozone.de znalezione na peb


O Boże jakie to żałosne.

Kodeks zlodzieja:nie kradne na wlasnej ulicy. hehe
Wiedzmin rzeczywiscie moze byc okreslany w zagranicznej prasie jako gra z nikad. Polska oprocz Painkillera niczym sie nie przebila na zachodzie, wiec to biala plama na mapie deweloperow gier. Nie mowiac o cdprojekt, dla ktorego to pierwszy tytul. Same ksiazki Sapkowskiego znane sa bardzie na wschodzie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 12:22 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):

A co do opinii na świecie to mi sie najbardziej podobał komentarz w play.com (UK): "Great title thats come from no-where".


"w Polsce czyli nigdzie"

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 12:27 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
W ramach akcji promowania zakupu polskiej produnkcji: gry Witcher razem z innymi polskimi forami ed2k przez najblizsze pol roku nie ukazą sie sumy ed2k/torrent/warez na forum. Wszelkie proby umieszczenia linkow do gry na forum beda karane. Pozdrawiamy: www.osloskop.net, www.osiolek.com, www.shareosiol.com, www.emulek.com.pl, www.osiol.com, www.oslozone.de znalezione na peb


O Boże jakie to żałosne.


Żałosne? To dobrze że będzie trudniej ściągnąć z internetu.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 12:38 
Cytuj  
Też nie widze w tym nic żałosnego, nawet złodzieje mają (mieli ?) zawsze swoje zasady. Jak nie mają ochoty okradać sąsiada bo wiedzą że fajny z niego chłop a ledwo co koniec z końcem wiąże to tylko plus dla nich.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 12:40 
Cytuj  
Tak żałosne, piraci nagle wzieli się za obronę producentów i publisherów gier (w ramach promowania-lol). A po pół roku wracamy do "rabunku". Aż jebie po oczach hipokryzją.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 13:40 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Tak żałosne, piraci nagle wzieli się za obronę producentów i publisherów gier (w ramach promowania-lol). A po pół roku wracamy do "rabunku". Aż jebie po oczach hipokryzją.


Twoja matka to hipokryzja... Piraci tez ludzie, jest szansa
na wypromowanie polskiego tytulu i polskiego studia jako jednego z naj na swiecie, to nawet i tacy ludzie chca sie do tego w jakis sposob przylozyc. Nawet nie wiesz jak duzo ludzi nie jest swiadoma swojego patriotyzmu i przywiazania do ojczyzny.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 13:46 
Cytuj  
lutus napisał(a):
Dana napisał(a):
Tak żałosne, piraci nagle wzieli się za obronę producentów i publisherów gier (w ramach promowania-lol). A po pół roku wracamy do "rabunku". Aż jebie po oczach hipokryzją.


Twoja matka to hipokryzja... Piraci tez ludzie, jest szansa
na wypromowanie polskiego tytulu i polskiego studia jako jednego z naj na swiecie, to nawet i tacy ludzie chca sie do tego w jakis sposob przylozyc. Nawet nie wiesz jak duzo ludzi nie jest swiadoma swojego patriotyzmu i przywiazania do ojczyzny.

Otrzasnij sie ze swojej zasciankowosci czlowieku. Jak widze stronke, ktora codziennie umozliwia kradziez czyjejs wlasnosci intelektualnej, natomiast teraz wskazuje:tych nie okradamy bo to nasi, to ogarnia mnie pusty smiech. Widze, ze jednak taka kaleka moralnosc wynikla ze zle rozumianego poczucia patriotyzmu jest popularna.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 13:49 
Cytuj  
No i ? Mają w obowiązku okradać wszystkich ? Nie rozumiem. Okradają kogo chcą, twórców wiedźmina nie chcą. To tak samo jakbys nzawał hipokrytami wszystkich którzy zazwyczaj kupują piraty a po Wiedźmina pobiegli do marketu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 14:01 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam - prosze - nie obrazaj mnie, bo ja Ciebie nie obrazam. Pisanie o hipokryzji jest tu totalnie nie na miejscu, a od razu przypomina mi dzialania PiS'u, ktory w momencie, gdy strona przeciwna cokolwiek robi dobrze, to zawsze doszukuje sie jakiegos kruczka, badz poprostu stwierdza , ze inni smierdza i nie maja racji...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 14:07 
Cytuj  
Gdzie cie obrazilem? Taka postawa wynika z zasciankowego myslenia w kategoriach my-oni. Postepuja dobrze, bo nie okradaja swoich? Wybacz, ale ja tego nie widze. Hipokryzja to doskonale slowo na ta okazje. Nieznajacych jego znaczenia odsylam do slownika wyrazow obcych.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 620
Dołączył(a): 20.11.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 14:10 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
No i ? Mają w obowiązku okradać wszystkich ? Nie rozumiem. Okradają kogo chcą, twórców wiedźmina nie chcą. To tak samo jakbys nzawał hipokrytami wszystkich którzy zazwyczaj kupują piraty a po Wiedźmina pobiegli do marketu.


No i wlasnie szkoda ze nie kradna Wiedzmina.


_________________
[GM]Dave>> Hail, Adventurer.
[GM]Dave>> What begins with B and rhymes with Ban?
Player>> Umm...
Player>> Ban?
[GM]Dave>> If you insist.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 14:11 
Cytuj  
Pomijąc czy to swoi czy inni, już samo nie okradanie w ramach promowania zachacza imho o groteskę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2007, 14:28 
Cytuj  
Tutaj występuje pewien problem logiczny. Oni nie postępują dobrze nie okradając CDP. Oni wyjątkowo tym razem nie postępują źle. Co nie zmienia faktu, że są spedalonymi frajerami. Jak każdy złodziej, oszust czy jakikolwiek inny przestępca.

Tym razem wyjątkowo oni nie udostępnili. Ja widziałem już na pewnych serwisach grę dostępną w obu wersjach (polskiej i angielskiej) - i to polskich serwisach. I mimo wszystko znalazło się sporo fiutków, którzy grę ściągali, udostępniali tym samym kradnąc czyjąś pracę.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 587 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 30  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.