mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 333  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 12:37 
Cytuj  
ubeck napisał(a):
Dana napisał(a):


O kurwa, jaki chaos:)


http://www.youtube.com/watch?v=xMEYLlDThZU

Tu masz bardziej mainstreamowy kawałek, ale takich jest niewiele ;d

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 12:57 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Dla mniejszych hardcorowcow:

Panie i panowie, ta plytka jest... Granda Moniki Brodki :D

http://www.youtube.com/watch?v=vlh-sFY1vk4 - Granda.

Plytka wali mi od paru tygodni w sluchawkach, dawno tak zajebisty pop w polsce nie wyszedl :D


OMG:<


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 13:20 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
tiomor napisał(a):
Dla mniejszych hardcorowcow:

Panie i panowie, ta plytka jest... Granda Moniki Brodki :D

http://www.youtube.com/watch?v=vlh-sFY1vk4 - Granda.

Plytka wali mi od paru tygodni w sluchawkach, dawno tak zajebisty pop w polsce nie wyszedl :D


OMG:<


ta, to ja już wolę jak ona śpiewała jak "dziecko"


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 14:16 
Cytuj  
A tam stekacie. Biorac pod uwage ze ostatnimi czasy w polsce da sie sluchac wlasciwie tylko rapu(bo tylko z tego gatunku cos senswnego wychodzi) to ta plytka swoja oryginalnością(jak na polskie warunki) wybija sie w pizdu wysoko ;)

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 14:35 
Cytuj  
Nie.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 14:37 
Cytuj  
Tak.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 14:49 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
A tam stekacie. Biorac pod uwage ze ostatnimi czasy w polsce da sie sluchac wlasciwie tylko rapu(bo tylko z tego gatunku cos senswnego wychodzi) to ta plytka swoja oryginalnością(jak na polskie warunki) wybija sie w pizdu wysoko ;)

Ale pierdolisz. Od jakichś 5-10 lat jest pełno przykładów dobrej muzyki robionej u nas, wystarczy czytać raz dziennie jakiś konkretny serwis muzyczny i już świat staje się piękniejszy :(
Żeby daleko nie szukać, premiery ostatnich miesięcy: Vavamuffin, Kim Nowak, Tres b(chociaż to tak średnio polskie ;F), Bruno Schulz, Pablopavo, Miss Polski, Eldo, Dubska, ostatnie projekty Waglewskiego, blablabla można tak w nieskończoność.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 15:02 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
tiomor napisał(a):
Dla mniejszych hardcorowcow:

Panie i panowie, ta plytka jest... Granda Moniki Brodki :D

http://www.youtube.com/watch?v=vlh-sFY1vk4 - Granda.

Plytka wali mi od paru tygodni w sluchawkach, dawno tak zajebisty pop w polsce nie wyszedl :D


OMG:<


http://www.youtube.com/watch?v=PCQpNFNF56c

HORTEX ANYONE ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 15:12 
Cytuj  
shp napisał(a):
Żeby daleko nie szukać, premiery ostatnich miesięcy: Vavamuffin, Kim Nowak, Tres b(chociaż to tak średnio polskie ;F), Bruno Schulz, Pablopavo, Miss Polski, Eldo, Dubska, ostatnie projekty Waglewskiego, blablabla można tak w nieskończoność.


Vavamuffin(reggea, ale sporo 'rapuja';p), Pablo(kij wie co w sumie, ale sam pablo jest swietnym raperem;)), Eldo(rap). 3 na 6 to rap badz ma w sobie spora rapu. ;). Ale w sumie ten moj post jest bezsensu :F.
Ale jakby nie patrzec, jakies 3/4 ambitnej, nowatorkiej, nie powielajacej schematow muzyki powstajacej w polsce to rap. Badz cos z czym muzyce z tego kragu maja maczaja palce(patrz, Kim Nowak. Swoja droga, 26 listopada nowa plytka POE:P)

@Dana
Czego sie czepiasz? To pop. Pop musi sie sprzedawac dobrze, nie wazne jak. Widziales teledysk Chylinskiej? W jednym teledysku trzy reklamy. Jakiego mleka, bramy automatycznej i... kurwa simsow(taka chamska maksymalnie reklama:D)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 16:01 
Cytuj  
Nie przesadzajmy, w Polsce tez ukazuja sie ciekawe rzeczy. Lekkie formy:
Waglewski, Akurat, Lao Che, Kapela ze wsi Warszawa...pierwsze z brzegu kapele ktorych sluchalem w ciagu ostatnich lat.

W ciezszej muzie rowniez mamy pewne sukcesy:Behemoth, Azarath, Hate, Lux Occulta, Hellborn...

Jak ktos muzyki szuka w radiu zet to sie nie dziwie, ze nie wie co sie dzieje.


pozdro666


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 588
Dołączył(a): 12.02.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 16:05 
Cytuj  
Mam wrażenie, że boicie się napisać tutaj "Coma" przy okazji dyskusji nt. polskich kapel.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 16:09 
Cytuj  
oraz feel


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 16:42 
Cytuj  
tiomor i buffchef idźcie trollować gdzie indziej


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 16:43 
Cytuj  
Ostatnio Indigo Tree wydali nową płytę - jak ktoś lubi takie brzmienia, to czemu nie. Do tego Pustki, całkiem sympatycznie grający zespół. Niwea szykuje coś nowego i Nosowska cały czas coś robi.

To jeśli chodzi o takie lżejsze granie.


A tu piekielnie mocny hard rock polski: http://www.youtube.com/watch?v=1qFClY7AKX4


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 16:55 
Cytuj  
Nosowska 2 ;-)

Posłuchałem ze dwóch piosenek i wydaje mi się że pani Monika słuchała w młodości pani Kasi ;-)

Nie twierdzę, że to źle, każdy czegoś słuchał w młodości i każdy się na czymś wzoruje. Tak tylko chciałem się pochwalić, że zauważyłem podobieństwa pomimo, że się nie znam.
Dobrze że akurat na Nosowskiej, a nie na tych dupach typu "widziałam orła cień".


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 18:03 
Cytuj  
@tiomor
W zasadzie to już nie ma podziału na gatunki muzyczne. Kiedyś rzucałeś hasło np. led zeppelin i było wiadomo co tworzą, a dziś każdy czerpie i miesza, wszystko się zaciera, każda kolejna płyta w innym klimacie. Więc nie ma co psioczyć, które rap a które nie. Ale to prawda, że najłatwiej w hh/reggae robić, bo jest w pip minor labeli zajmujących się tą tematyką u nas (łatwiej wymiksować bicik niż wynająć muzyków sesyjnych).


Julia Marcell, Igor Boxx - też niezłe.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 18:12 
Cytuj  
Кошка Сашка - Враг


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 19:00 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=HamWBUdmMnk

:<[/url]


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1083
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 19:21 
Cytuj  
Polska scena metalowa jest naprawdę potężna, chociaż nie słychać tego w radio i nie widać w tv (poza Behemoth i ostatnio nieco mniej Vader). Ja ostatnio katuję się premierowym albumem side-projektu mojego kumpla ze Stillborn - nazywa się Genius Ultor. Chłopaki napierdalają aż miło. Swoją drogą ich macierzysta kapela - Stillborn to kawał porządnego death metalu. Jak ktoś chce pogrzebać w dobrej muzyce, a nie mainstreamowym gównie to na pewno znajdzie w naszym kraju to, czego szuka. W każdym gatunku muzycznym. Wystarczy tylko chcieć.

Swoją drogą ta Brodka to nie taka wiocha, chociaż sobie nie kupię i nie będę tego słuchał to nie powoduje odruchów wymiotnych jak większość tego, co pokazują w tv czy jakimś gównianym radio rmf.


_________________
- Conan, what is best in life?
- To crush your enemies, see them driven before you... and to hear the lamentation of their women!

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2010, 19:54 
Cytuj  
RufeN napisał(a):

Ty, no nie wiem o co chodzi ale to jest wyjątkowo przeciętne. I do tego nienastrojona gitara.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6647 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159 ... 333  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.