mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 367 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 07:43 
Cytuj  
ta ac to zarezerwowana nazwa dla bardzo dobrego mmo,


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 07:44 
Cytuj  
ASSassin's Creed 2 ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 07:48 
Cytuj  
ashton nadal sa domena sony. 3 zjebane tytuly na x360 nic nie zmieniaja.
skoncz wiec pieprzyc i pograj lepiej w persone.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 07:54 
Cytuj  
Jakos E3 nie robi w tym roku jakiegos specjalnego wrazenia. Nie mowie tu w sumie o jakosci prezentacji ale o samych zapowiedziach. Jak dla mnie nie bylo zadnego "wielkiego" zaskoczenia. Jeszcze przed startem przeciekow bylo wiecej niz samych informacji podczas targow. A moze juz jestem zbyt starym casualem :< ...

T.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 07:59 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ashton nadal sa domena sony. 3 zjebane tytuly na x360 nic nie zmieniaja.
skoncz wiec pieprzyc i pograj lepiej w persone.


masz na mysli eternal sonata czy moze star ocean 4 ?


ooops, sorry nei zauwazylem ze eternal sonata wyszla tez na ps3... rok pozniej...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 08:13 
Cytuj  
nie gralem w eternal sonate, na x360 wywalilem po paru minutach.
mam na mysli inne gry, a jakie to taki znawca jak ty powinien wiedziec.

ooops, sorry zapomnialem, ze x360 wyszedl chwile wczesniej.

skoncz juz.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 cze 2009, 08:17 
Cytuj  
no idea czemu ludzie mysla ze jezeli znam sie na M&A to jestem tez obeznany w temacie jrpg ...


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 06:57 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
A wiec pojedziemy od poczatku:

1. Uncharted 2 - Ladnie, berdzo ladnie, szybko, efektownie. Tylko skrypt po skrypcie niestety - to widzialem. Ale jak najbardziej na plus.
2. MAG - hmmm.. bez szalu. 256 graczy robi wrazenie ale to trzeba przetestowac bo moze byc srednio grywalne.
3. PSP GO - FAIL na maxa. Stara konsolka z nowa cena - w dodatku brzydsza. I ciagle Sony uporczywie usiluje mi wmowic ze na PRZENOSNEJ konsoli ktora ma mi zapewnic polgodzinna rozrywke podczas jazdy autobusem potrzebuje "malych" wersji "Duzych" gier. NIE. Dlatego DS sie tak dorze sprzedaje - dlatego Nowe GTA na DSa jest ega failem sprzedazy i dlatego najlepsza gra na PSP jest Patapon. FAIL
4. AGENT - Fajnie bo od Rackstar, ale nic nie pokazali, zadnej daty premiery, nic. Jak to Sony.
5. FFXIII - nic nowego. Czekalem na FF Versus - kolejny raz niedoczekalem sie.
5. AC 2 - To jest pewniak i bedzie fajny. Ale to total Multiplatform.
6. FF XIV Online - Fajnie ze bedzie. Oczywiscie nie wiadomo kiedy. 2010 - akurat... MMO... a kiedy bety i inne pierdoly? No wai. No i w sumie niezly tupet zapowiadac czesc 14ta przed wypuszczeniem 13tej. Zreszta szalu na widowni nie bylo.
7. MODNation Racing - Jako ze lubie LPB to na plus. Ale ze nie lubie Mario KArt to na minus. Daliby LBP2 a nie takie pierdoly.
8. GT5 - Render na odpierdol sie. N/C.
9. God Of War 3 - Zajebiste. Koniec. Kropka. DRUGI fajny exclusive pokazany dzis.
6. Last Guardian - MOze byc fajne - jednak jak to sony nas przyzwyczailo wiemy o grze mnostwo. :)

10. I na koniec PSDILDO. Tu powiedzmy ze remis z MS choc mnie jako technologicznego freak'a :) bardziej jara full motion capture i voice recognition niz kopia wii motion.

Tak wiec drogi marku... gdzie ty widzisz kleske MS'a ? BO ja nie widze... Ja widze 2 exy i jak zwykle niepokazane to co chcialem zobaczyc.

BTW. Przestan pisac jakbys glosil prawdy objawione bo nie masz monopolu na prawde i szcerze mowiac jak kolejny raz piszesz "ze gry na PS3 sa lepsze niz na X'a bez JAKICHKOLWIEK argumentow to juz mi sie smiac chce. I ze Sony polozylo kogokolwiek na lopatki a jesli chcesz ta pisac to kurwa wymysl choc jedno podwojnie zlozone zdanie zeby to uzasadnic.



Kabraxis nie kryje się, że nie lubi Sony a kocha analnie M$ :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 08:27 
Cytuj  
a ja się chetnie porozbijam :]

E3 2009: Need for Speed Shift Update
http://pc.ign.com/articles/991/991363p1.html


_________________
psn

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 08:49 
Cytuj  
Lionhead Milo Project jak dla mnie to jest przerażające, naprawdę dzieciak jest straszny i szczerze się zastanawiam czy im to wypali, osobiście źle się czuję jak kamerka internetowa jest skierowana na mnie a co dopiero coś takiego :o

http://www.gametrailers.com/video/e3-09 ... milo/50016

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 08:59 
Cytuj  
Dave Bowman: Hello, HAL do you read me, HAL?
HAL: Affirmative, Dave, I read you.
Dave Bowman: Open the pod bay doors, HAL.
HAL: I'm sorry Dave, I'm afraid I can't do that.
Dave Bowman: What's the problem?
HAL: I think you know what the problem is just as well as I do.
Dave Bowman: What are you talking about, HAL?
HAL: This mission is too important for me to allow you to jeopardize it.
Dave Bowman: I don't know what you're talking about, HAL?
HAL: I know you and Frank were planning to disconnect me, and I'm afraid that's something I cannot allow to happen.
Dave Bowman: Where the hell'd you get that idea, HAL?
HAL: Dave, although you took thorough precautions in the pod against my hearing you, I could see your lips move.

**

Posty: 329
Dołączył(a): 4.01.2009
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 14:01 
Cytuj  
No i będzie w co pograć na PSP w roku szkolnym
Invizimals
Assassin's Creed: bloodline
Little Big Planet
SOCOM:Fireteam Bravo 3
Motorstorm
Soul Calibur: Broken Destiny
Gran Tursimo
Metal Gear Solid:Peace Walker
Resident Evil Portable
Buzz:Quiz world
Marvel Super Hero Squad
Jak & Daxter: The Lost Frontier
Echochrono
PixelJunk Monsters Deluxe
Fat Princess: Fistful of Cake
Army of Two: the 40th Day.
Colin McRally: Dirt 2
Need For Speed: Shift
Rock Band: Unplugged


Teraz mały dylemacik: Którą wziąść?
Ja najbardziej czekam na Invizimals

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 16:43 
Cytuj  
Malo rpgow :/ Ale i tak PSP leci juz do mnie z Ultimy. Oby bylo przerabialne 8) A chcialem kupic PSP GO, ale w tej cenie to niech sie pocaluja w rzydz.

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 17:58 
Cytuj  
Guciek napisał(a):
No i będzie w co pograć na PSP w roku szkolnym
Teraz mały dylemacik: Którą wziąść?


weź sie za nauke


_________________
Free your brain of your mind

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 19:14 
Cytuj  
http://www.gram.pl/news_8gjqJ,i7_E3_09_ ... ygral.html fail


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 19:16 
Cytuj  
NATAL w praktyce:

Jak widać nie wszyscy wyrażają zachwyt nad nowym wynalazkiem Microsoftu. W wywiadzie dla MTV Multiplayer Tony Hawk stwierdził, że mimo usilnych prób grania w Ride za jego pomocą, okazał się on "nie dość dokładny". Nie ma się szczerze powiedziawszy co dziwić. Takie gry jak Tony Hawk:Ride wymagają szybkich ruchów, z czym kamera może nie nadążyć.

Szkoda tylko, że na swoim pokazie na konferencji MS również prezentował jazdę na desce. Wówczas wszystko śmigało. Jak się jednak okazuje rzeczywistość a prezentacje przygotowywane pod publiczkę to dwie różne kwestie, a koncern z Redmond nad swoim wynalazkiem będzie musiał jeszcze długo popracować.


jak widać nasze obawy co do dokładności NATAL-a się sprawdziły, moze dlatego prace nad nim trwają i trwają - podobny stan projekty był już rok wcześniej. Co zrobi Microsoft? Próbował podkraść i rozbudować Eye Toy-a ale jak widać moze się równie dobrze okazać że zabrnął w ślepy zaułek.... Napięcie rośnie jak w brazylijskim serialu, tylko czekać na Kabraxis który dopisze, że on NATAL już ma i zajebiście się on sprawdza w facebooku ;)

Need of speed Shift zajefajne, ta ulica którą jechał koleś jest w Londynie btw. Rozpierdzielił się tuż przed Big Benem. Omg.. Omg... grafika oszałamiająca trzeba przyznać.

Podobno FFXIV ma też wyjść na X360, na szczęście online nie będzie można grać na piratach więc i tak nikt tego na X-a nie kupi (przecież nie będzie płacił za grę 200zł, jak inne tytuły kosztują tylko 7zł..)
Lost Planet 2 wychodzi za to na PS3, może 2 będzie lepsza bo jedynka to delikatny crapik. Ma być tryb cooperative.

Demon Soul i White Knight Chronicles - zapowiedziane daty premiery EU - Q4 2009 i Q1 2010 - nie jest źle.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 19:24 
Cytuj  
Jakbys choc troche pomyslal na tekstem ktory wkleiles to bys zczail ze Tony Hawk Ride bedzie sprzedawany z wlasna deskorolka, ktora to w obliczu Project Natal traci prawo bytu jako bardzo (przypuszcalnia - patrz GH i RB) drogi kontroler do jednej gry.
Takiego tonu wypowiedzi upatrywalbym raczej wlasnie w czystym marketingu i checi zarobienia na wlasnym kontrolerze.

Na wiekszosci portali opinie sa o wiele bardziej entuzjastyczne moj drogi marku. :)

PS. Jak kogos cytujesz to zdaloby sie linknac zrodlo.

PS2. Wg internetowych plotek najwczesniejsza ORIENTACYJNA data trafienia Project Natal pod strzechy to jesien 2010.

PS3. Wg oficialnych wypowiedzi szefostwa MS, XBOX 360 bedzie wspierany do roku 2015 a Project Natal bedzie wspolpracowal z kazda wersja konsoli.


Ostatnio edytowano 4 cze 2009, 19:31 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 313
Dołączył(a): 17.05.2009
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 19:30 
Cytuj  
no zapewne fanboje xbox-a wznoszą kolejne Ahh na przemian z Ohh.
Tylko nie wiem czy "Ahh NATAL Oooohhhh NATAL" można nazwać opinią, by by coś opiniować trzeba z produktem się zetknąć, dotknąć, spróbować, posmakować, czy nadgryźć, niestety NATAL w stadium wczesnego projektu (czyli dokładnie jak rok temu na jakichś tam pokazach bodajże w Berlinie).
Równie dobrze ja mogę opiniować wycieczki na Mars-a - znaczy nigdy nie byłem i pewnie nie będę ale podobno będzie zajebiście!

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 19:34 
Cytuj  
szaki24 napisał(a):
no zapewne fanboje xbox-a wznoszą kolejne Ahh na przemian z Ohh.
Tylko nie wiem czy "Ahh NATAL Oooohhhh NATAL" można nazwać opinią, by by coś opiniować trzeba z produktem się zetknąć, dotknąć, spróbować, posmakować, czy nadgryźć, niestety NATAL w stadium wczesnego projektu (czyli dokładnie jak rok temu na jakichś tam pokazach bodajże w Berlinie).
Równie dobrze ja mogę opiniować wycieczki na Mars-a - znaczy nigdy nie byłem i pewnie nie będę ale podobno będzie zajebiście!


Kurwa z toba sie naprawde ciezko dyskutuje. Opniuja konferencje MS i to co zostalo pokazane i nie fanboje ja pierdole tylko najwiesze gemingowe portale na swiecie, tak samo jak ty opiniujesz jebiac na prawo i lewo Fap Fap Fap konferencje Sony i wszytkie gry ktore maja na ich konsole wyjsc wiedzac tylk tyle ze moze beda do roku 2012. OMG

**

Posty: 329
Dołączył(a): 4.01.2009
Offline
PostNapisane: 4 cze 2009, 19:34 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Malo rpgow :/ Ale i tak PSP leci juz do mnie z Ultimy. Oby bylo przerabialne 8) A chcialem kupic PSP GO, ale w tej cenie to niech sie pocaluja w rzydz.

PSP Go! to niewypał.
Brak UMD, Rozkładany, zmniejszony ekran(!) i cena
Jak masz wersje 2004 i soft podstawowy był poniżej lub 4.01 no to masz przerabialne
Jak masz 3004 to nieprzerabialne
100x-Fat
200x-Slim & Light
300x-Slim & Bright
N100x-Go!
@EDIT
Karioker, serio nie wiesz o co mi chodziło z rokiem szkolnym? Chodziło mi o to że jak mam czas wolny to z kolegami sobie pogramy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 367 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.