mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 71  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 11:33 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Grill chyba można, sam paliłem na rybach.


spinning? jakie preferencje?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 11:36 
Cytuj  
Nie przepadam za spinningiem i muchą.
Cała reszta tak:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 11:42 
Cytuj  
Oj posiedziałby na leszcza na nocce z gruntu ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 11:43 
Cytuj  
Ja w zeszłym roku polowałem na duże karasie, karpie i ścigałem amura.
Wszystko spławik.
Amur dwa razy porwał mi wszystko:(
W tym roku go zownuję.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 11:54 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Nawet nie planuje ;). Ze sportów wodnych jedyne co ogarniam do kajak i rowerek wodny, więc zapewne nie skorzystałbym i tak z bogatej oferty Helu :D. Generalnie to nastawiam się na rower zwykły + łażenie.
Btw, jakbym pojechał jednak większa ekipą (bo jest taka możliwość) jak wygląda w ogóle sprawa ognisk na plaży - nie jest to dozwolone nad polskim morzem, nie? Z grillem raczej nie byłoby problemu?


To tak jak ja! Na wodzie kajak, na ladzie rower. Przymierzam sie nawet do kupienia wlasnego kajaka.

Ognisko poza sezonem tez zrobisz wieczorkiem w odludnym miejscu. Szanse spotkania jakiegos straznika sa raczej minimalne.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 11:59 
Cytuj  
Z tym ogniskiem na półwyspie to bym uważał, to imo trochę słaba miejscówka, bo straż graniczna od czasu do czasu jedzie na quadach. Zresztą od drogi do plaży jest kilkaset metrów to i jak jakiś konfident doniesie to i niebiescy się zjawią. Przynajmniej w sezonie, chociaż w sezonie to mają interwencje za interwencją, więc może na ognisko im nie starczy czasu. :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 12:01 
Cytuj  
Plażę zdecydowanie odradzam na ognisko, szybko wpadniecie szczególnie w tym okresie.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 12:13 
Cytuj  
Grilla regulują przepisy miejskie. Ustawowo jest tylko coś o rozniecaniu ognia- czyli ognisko, że w promieniu iluś metrów od lasu. Nie jest sprecyzowane c oto jest rozniecanie ognia, niby szef państwowej straży mówi, że on nie traktuje grilla jako rozniecanie ognia.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 12:16 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
Ee Mark, gdzie znalazles? Daj namiary na calosc, bo sie rozgladam za Portugalia ale we wrzesniu.


on ma z angli pewnie za kilka ojro :)


No ja z IRL do UK mam rzut beretem ;)
Zreszta po prostu warto wiedziec co i gdzie, a po sie podzieli wrazeniami.

Szukam wlasnie 7-10 dni , all incl, zeby mozna bylo w basenie core pouczyc plywac i wyskoczyc na plaze z piaskiem.

marek do raportu wystap!


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 12:17 
Cytuj  
On tak pewnie tylko napisał a jedzie na bigos do PL do mamy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 12:23 
Cytuj  
nie sadze. gadalem z kumplem z rainbow i potwierdzil, ze polskie ceny sa chujowe w porownaniu do tych np. w uk.
glownie ze wzgledu na to, ze nadal zbyt malo polakow wybiera 'dobre' wakacje z przelotem aby firmy mogly negocjowac dobre stawki.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 12:38 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Piszpan napisał(a):
mrynar napisał(a):
Piszpan byles w 3city?


nope, bylem gizycko-mikolajki. dzieciakowi sie podobalo. w 3miescie ciezko juz bylo znalezc cos ciekawego do wynajecia a tluc sie 7h zeby pozniej na plaze lezc kilometry to tez sie nie chcialo.


Trzeba bylo dac znac to moze by sie udalo jakies piwo zrobic.

Gdzie nocowales?


jak jezdzilem wczesniej na mazury to pisalem do ciebie ze mozna flaszke zrobic to na pm nie odpowiedziales ;/

nocowalem w hotelu w wilkasach http://www.azs-wilkasy.com.pl/ za 5 dni wyszlo cos 1k+ w sumie poszlo cos 3k na 2 osoby i dziecko ale to ze zwiedzaniem parkow galindi jakis rejs itd. no i zarciem stekow chociaz na mazurach ciezko o dobra wolowine. sam hotel jak hotel fajne to ze bylo co robic na miejscu i dzieciak tez mial co robic. ogolnie fajnie chociaz momentami nudnawo.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 12:55 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Na Helu w maju to jeszcze pustawo... Z pogoda moze byc roznie.

Napewno mozna zjesc rybe i zajrzec do fokarium. Z tanimi noclegami nie powinno byc problemu.


bylem teraz na weekend na helu a konkretnie w jastarni, wszystko juz dzialalo ludzi duzo nawet, ogolnie tam jak nie plywasz na desce/kajcie to nudno bo co mozna na plazy robic, ale popelnilem jeden blad, wyjechalem w niedziele i droga 400km zajela mi prawie 9h.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 13:08 
Cytuj  
No niestety, to kolejna rada.
Wyjeżdża się w nocy albo po :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 14:13 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):

jak jezdzilem wczesniej na mazury to pisalem do ciebie ze mozna flaszke zrobic to na pm nie odpowiedziales ;/

nocowalem w hotelu w wilkasach http://www.azs-wilkasy.com.pl/ za 5 dni wyszlo cos 1k+ w sumie poszlo cos 3k na 2 osoby i dziecko ale to ze zwiedzaniem parkow galindi jakis rejs itd. no i zarciem stekow chociaz na mazurach ciezko o dobra wolowine. sam hotel jak hotel fajne to ze bylo co robic na miejscu i dzieciak tez mial co robic. ogolnie fajnie chociaz momentami nudnawo.


Wtedy mnie nie bylo. PM odebralem juz chyba po fakcie.

Wilkasy to ja z okna widze, po drugiej stronie Niegocina. Czesc weekendu bylem poza domem, ale pewnie jakos bysmy sie zgrali. Daj znac jak nastepnym razem bedziesz w tych stronach.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 19:55 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Ee Mark, gdzie znalazles? Daj namiary na calosc, bo sie rozgladam za Portugalia ale we wrzesniu.


first choice.

turcja aktualnie ma zajebiste ceny i te ich hotele mają bardzo dobre oceny na traveladvisor, brałem też pod uwagę znów Canary - ale 4-5h lotu z dwójką małych to zbyt duży hardcore jednak. Stąd ta Portugalia.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 20:23 
Cytuj  
yy przecież do faro to i tak będą 3h lotu jak nic.

Jeśli chodzi o Portugalię to spędziłem tam trochę czasu, ale akurat do kurortowego południa nie zajrzałem. Jakby ktoś chciał robić coś innego niż wylegiwanie na plaży i potrzebuje jakiejś info z pierwszej ręki to mogę pomóc.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2014, 21:44 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
No niestety, to kolejna rada.
Wyjeżdża się w nocy albo po :)


noo na autostradzie byla masakra.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 maja 2014, 07:18 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
yy przecież do faro to i tak będą 3h lotu jak nic.

Jeśli chodzi o Portugalię to spędziłem tam trochę czasu, ale akurat do kurortowego południa nie zajrzałem. Jakby ktoś chciał robić coś innego niż wylegiwanie na plaży i potrzebuje jakiejś info z pierwszej ręki to mogę pomóc.


2.40h z londynu. Do Turcji lecialem prawie 5h z londynu, Canary to jakies 4h. Jak bedziesz lecial kiedys z maluchami to uwierz mi ale kazde 10min robi roznice.
A i lotnisko jest rzut beretem od hoteli, w takiej Turcji transfer autobusem do hotelu to bylo kolejne 1.30h.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2014, 22:39 
Cytuj  
wrocilem wlasnie z Egiptu , pogoda zajebista 30 stopni w Hurghada , w Luxor (thebes) z 45 bylo
jak chce sie obejrzec valley of kings i sale kolumnowa w hatszepsut temple to radze sie pospieszyc bo
niedlugo bedzie tam z 60 stopni , piekne zabytki ale nie pozwiedza sie w takim upale

handel egipski wymiera , na kazdym kroku galerie z fixed cenami , takimi cenami ze tylko fanatykowi by sie chcialo
jebac z negocjacjami , pozatym bialas dostaje i tak na dzien dobry bonus +200% do ceny

teraz ludzie pierdola to , wchodza , biora do kasy , placa , wychodza

polecam Lillyland beach club w Hurghada , lecialem z Rainbow , 1500 zl + 300 zl luxor 40 zl wycieczka do hurghada
samolot w chuj nie wygodny podczas tych 4h lotu , zajebac sie idzie

w osrodku dobre jedzenie , fajna plaza , nurkowanie , plazowanie dupy w relaxation zone , przejazdzki na wielbladach , safari itd , co sie chce to jest za $

warto brac hibiscus , slodycze , dobre alko , shishe

nie warto brac papirusu i alabastru


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1411 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 71  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.