mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 10:04 
Cytuj  
Garnitur i rower jakos dla mnie totalnie do siebie nie pasuja, chyba ze ktos ma w pracy prysznic i garderobe. W innym wypadku to jakas parodia elegancji.

Ja na szczescie nie musze codziennie chodzic w garniturze, wiec czesto chodze na piechote, zamierzam tez jezdzic na rowerze, ale jak mam jakies spotkanie z klientami to nie wyobrazam sobie innego transportu do firmy niz samochod z klima.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 11:05 
Cytuj  
Burgman, romet - kurwa...

Pierwsze to pojazd ktory juz nie jest skuterem a chuj wie czym. Za duze, zeby traktowac jako skuter, zbyt gejowskie zeby uwazac za motor. Nie wiem kto na tym jezdzi. Wannabe motorzysci chyba bez jaj. BYL JUZ TU TAKI JEDEN KTORY MOWIL ZE TO PRESTIZ UJEZDZAC BURGMANA W HARDCOROWYCH SKORACH A W MP3 PLAYERZE MOTORHEAD NA USZACH:<.

Chce sie jezdzic na motorze to kupuje sie motor. 600tka nawet nie bedzie najgorsza na start. Albo cos takiego:
Obrazek Albo kawke GPZ500

Chce sie jezdzic na skuterze to sie kupuje skuter.

A romet? :< To juz wolalbym stara MZ 500r ktora byla marzeniem kazdego 20 lat temu ;].


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 11:16 
Cytuj  
jest takie powiedzenie ze na motorze dobrze wygladaja goscie po 40 :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 11:17 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
jest takie powiedzenie ze na motorze dobrze wygladaja goscie po 40 :)

Na motocyklu, ignorancie, na motocyklu. Motor to masz w dupie.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 11:19 
Cytuj  
pierdolisz asmax jak potluczony.
burgman jest wlasnie zajebisty do jazdy po miescie dla 'duzych' osob.
i sprawuje sie calkiem zajebiscie.
do nauki jazdy i zachowania nadaje sie w sam raz.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 11:23 
Cytuj  
Prosze Cie... Ktos kto chce jezdzic motorem nie nauczy sie tego na 200kilogramowym skuterze...

Zjebany srodek ciezkosci, malutkie kola. Nie wiem co poza sprzeglem przyda mu sie w pozniejszej jezdzie na normalnym sprzecie.
Jak chce jezdzic na motorze to kupuje sie motor. I nie wiem w czym ten burgman jest wygodniejszy w miescie od takiej Kawki GPZ500. Kawka jest szybsza, szybciej przyspiesza, lzejsza, mniejsza. Ale fakt, nie siedzi sie jak na fotelu u babci.

A jak chce sie jezdzic na pol-turystyku-z-malymi-kolami-niby-skuterze-dla-yuppie to sie kupuje burgmana.

EDIT: Gosc chce jezdzic na motorze a ty mu jakis skuterek. Jakby chcial jezdzic na skuterze, tez raczej nie proponuje sie 400tki z kosmiczna cena, lipnymi osiagami i 'prestiżem'.

Jak ktos sie boi jezdzic na motorze to niech sobie to odpusci bo sie zabije jak sie wystraszy swiatel przy scinaniu zakretu .


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 11:45 
Cytuj  
Obrazek


Obrazek


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 11:48 
Cytuj  
Burgman kombi?


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 11:54 
Cytuj  
taa najlepiej po zrobieniu prawka i przejechaniu 30h z instruktorem jezdzic motorem po polskich drogach, na ktorych nikt nie zwraca na ciebie uwagi.
na burgmanach jezdza kolesie, ktorzy wyrosli juz z palenia gum, maja rodziny i dzieci - i doceniaja frajde z jazdy plus wygode.
ale ty jak zwykle wiesz lepiej :)

poza tym, jak slusznie zauwazyles to propozycja :) ja nic mu nie kaze kupowac. zreszta to forum srednio nadaje sie do takich pytan :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 11:58 
Cytuj  
Przeciez nie musisz od razu pedzic na zlamanie karku na tym motorze.Skutery tez wszyscy maja w dupie na dordze, wiec nie ejst lepiej. Do tego skuterki sa jak napisal Asmax dla pseudo yuppies. Ci prawdziwi jezdza porzadnymi autami, a nie jakims gownem stylizowanym na lata 70'. :)


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 12:00 
Cytuj  
A co to za roznica czy auto w ciebie pierdolnie jak bedziesz na burgmanie czy na kawce?

No u mnie tez sa goscie po 50tce z rodzinami i dziecmi i rzeczywiscie, dojrzali, wyrosli z palenia gumy, doceniaja teraz wygode i frajde jazdy. Tez sie przesiedli. Z R1 na Yamahy XVS 1100. A "kiedy przesiadziesz sie na burgmana?" to dobry zarcik przy piwku dla motocyklisty .


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 12:02 
Cytuj  
no widzisz, co miasto to obyczaje :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 12:27 
Cytuj  
wracając do tematu

Vlog z Gdańska. PGE Arena jak Ferrari, Lamborgini! (videoblog Michała Pola)
http://www.youtube.com/watch?v=uavKKfeWsOU

edit:
przy okazji polecam zobaczyć vlogi z innych miast, na Ukrainie to jakaś totalna masakra jest
http://www.youtube.com/user/MrMichalpol


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 11 cze 2011, 14:24 przez Varenthin, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 14:20 
Cytuj  
Rufen - nie nie orientowalem sie jeszcze, widzialem tylko jakies 860 zl. I w sumie wlasnie czytalem to na http://www.prawko.iq.pl/Kategoria,A,15.html .

Ogolnie to gadalem dzis z kumplem i mi powiedzial by sie nie pierdolic, tylko wziac 600. I doradzil Suzuki Bandit 600. Mowil, ze do ogarniecia, trudne poczatki, ale przynajmniej nie wyglada sie jak ciota ;]
http://www.youtube.com/watch?v=uhmQwhRlwxw
Mysle, ze taki uzywany styknie na poczatek. Hornet 600 tez pewnie.

Co do rometa- dzieki za tak spontaniczna krytyke ;d

z wygodnych to ponoc kawasaki z1000 to super moto.

Tylko pytanie, da rade postawic pod blokiem i przykryc zasłoną? lol i jak wyglada kwestia OC?

http://forum.scigacz.pl/about17948-0-asc-0.html
http://forum.scigacz.pl/about628.html
woot, wyczytalem, ze koles 175 cm wzrostu, 65 kg i na lajcie daje sobie rade z yamaha r6...


_________________
.


Ostatnio edytowano 11 cze 2011, 15:37 przez Highlander, łącznie edytowano 10 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 14:32 
Cytuj  
Varenthin napisał(a):
edit:
przy okazji polecam zobaczyć vlogi z innych miast, na Ukrainie to jakaś totalna masakra jest
http://www.youtube.com/user/MrMichalpol


E tam, dombas arena calkiem fajna jest:

Obrazek

Ich narodowy pewnie otworza szybciej niz nasz, problem jest tylko z Lwowem, ale tez do 2012 zdaza.


Ostatnio edytowano 11 cze 2011, 18:26 przez mrynar, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 18:04 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Nie wiem co poza sprzeglem przyda mu sie w pozniejszej jezdzie na normalnym sprzecie.

Jakim sprzeglem? Skutery to automaty ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 18:50 
Cytuj  
OC na motor jest raczej niskie, bo ty mało co możesz komuś zrobić. AC za to jest tak kosmiczne, że nikt nie kupuje, no ale trudno się dziwić.

Jak dla mnie motory i skutery to w Polsce trochę za bardzo ryzykowanie życiem. Niby mamy najtrudniejsze testy i egzaminy na prawko, a ludzie jeżdżą tragicznie i szansa, że jakaś blondyna, jakiś fagas uderzy, zahaczy chgw jest za duże. Jeszcze sobie tłumacze, że połowa kraju kupuje jednak te prawka na ukrainie za dolce. Chociaż jak rowerzysta jedzie to wszyscy uważają i jak z zgniłym jajem.

Jak jesteś w furze to nic nie grozi ot blacha do wymiany, a tutaj żadnego buforu nie ma. Jakby zrobili osobny pas ala bus jak w wawie z tą wyginającą się barierką - oddzielającą od puszek to bym tym po mieście jeździł. 8)

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2011, 18:53 
Cytuj  
Takie coś jest fajne:
Obrazek
Ale pewnie nie bardzo dla kogoś kto nigdy nie jeździł na moto :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2011, 10:18 
Cytuj  
ale to chyba cross nie ? i niby czemu sobie nie mozesz kupic, tylko, ze tym to po lesie ;p ale

choc czytam, ze moze tez byc uniwersalka, ale drogie to chyba ;]


_________________
.

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 12 cze 2011, 10:26 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Nie chce mi się jechać 30km na dwóch kółkach z notkiem i czasami w garniturze.

No ja tak czesto jezdze. Notebook do plecaka, marynarka do kufra, na grzbiet kurtka od kombinezonu i jazda. 15 minut i na miejscu, w centrum Warszawy (mam troche blizej) ;)

X.


Ostatnio tak na egzamin jechalem ;). Tylko ze w calym gajerku, bo nie chcialem wlasnie nic skladac.

Ja tam jezdze na tym nowym Junaku M11, od dluzszego czasu skladane sa juz w Polsce i zlego slowa o wykonaniu nie moge powiedziec. W przeciwienstwie do Rometow nic nie lata, nie odpada, a jest wykonany naprawde porzadnie. Jak za ta cene to idealnie ;)


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 651 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.