mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 32  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 21:07 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Bodajze Fabianek napisal, ze "kto chce ten znajdzie pracę" jaaaaasne... ale niekoniecznie taka jakby ten ktos chcial...widziales kiedys ludzi co zarabija gdzies z 5 zł dziennie, nie moga dostac innej roboty...studiowac? niby jak? za co? jak zyc? No i nie kazdy ma zdolosci (nie twierdze, ze trzeba miec wielkie) by isc na studia by pozniej dostac dobra prace... bo praca by sobie popracowac az takiego sensu nie ma.


EEee...5 zł dziennie?...za godzine chciałeś napisać...popracuj w cafejce internetowej za 2,5zł na 1h...a do tego 10-14 godzin dziennie przez 5-6 dni w tygodniu....ehhh...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 21:12 
Cytuj  
moze skrajnie przesadzilem... chodzi mi tu o osoby starsze co nawet do takiej roboty ich nie wezma... a zreszta do takiej kafejki po co w ogole kogos nowego przyjmowac? ;) Niektorych ludzi nie chca nigdzie do roboty przyjac...


_________________
.

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 21:19 
Cytuj  
Nie wiem co wy z takimi stawkami wyskoczyliście... we wrocku za głupie roznoszenie ulotek w normalnych godzinach placą 5,50-6zł (za godzinę ofc) a z rana jeszcze więcej.

Co do tego żeby pomyśleć o innych to brzmi to dosyć śmiesznie w połączeniu z wymienionym wcześniej "realizmem". Jak zarabiasz więcej - to inwestujesz jeszcze bardziej w firmę. Wiadomo, że na początku kupujesz sobie więcej rzeczy z kategorii "lux" ale ile człowiek może "przeżreć"? I imo lepiej zostawić te pieniądze ludziom, którym już się udało - bo oni mają większą szane na ich pomnożenie niż rozdawać je w postaci dofinansowania, specjalnych ulg itp burakom, którzy myślą tylko kategoriami kombinacji, jak tu oszukać żeby wziąść dla siebie.


_________________
Altaya | BF4

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 21:23 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
Nie wiem co wy z takimi stawkami wyskoczyliście... we wrocku za głupie roznoszenie ulotek w normalnych godzinach placą 5,50-6zł (za godzinę ofc) a z rana jeszcze więcej.

Co do tego żeby pomyśleć o innych to brzmi to dosyć śmiesznie w połączeniu z wymienionym wcześniej "realizmem". Jak zarabiasz więcej - to inwestujesz jeszcze bardziej w firmę. Wiadomo, że na początku kupujesz sobie więcej rzeczy z kategorii "lux" ale ile człowiek może "przeżreć"? I imo lepiej zostawić te pieniądze ludziom, którym już się udało - bo oni mają większą szane na ich pomnożenie niż rozdawać je w postaci dofinansowania, specjalnych ulg itp burakom, którzy myślą tylko kategoriami kombinacji, jak tu oszukać żeby wziąść dla siebie.


6zł? za [cenzura] x2 roznoszenie ulotek?????
z tą cafejką mówiłem poważnie....pracowałem tak przez 1/2 roku :evil:
I mnie kuźwa wyrzucili nie dawno...tak sobie...skur* i p*

edit: +zdanie


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 21:26 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
Nie wiem co wy z takimi stawkami wyskoczyliście... we wrocku za głupie roznoszenie ulotek w normalnych godzinach placą 5,50-6zł (za godzinę ofc) a z rana jeszcze więcej.


po prostu przesadzilem ;)

Vorten napisał(a):
Co do tego żeby pomyśleć o innych to brzmi to dosyć śmiesznie w połączeniu z wymienionym wcześniej "realizmem".


dobrze o tym wiem i moj altruizm chyba moze polega na braniu zawsze ulotek od osob roznoszacych... tak to juz za wiele razy sie przejechalem i za wiele razy mnie wykorzystano bym mial pofrajerzyc...

Ale niekoniecznie mi sie to podoba, niepodoba mi sie gdy codziennie przechodze z kamienna twarza jakby nigdy nic obok ludzi grzebiacych w smieciach... ale coz swiata nie zmienie...

PS. ale wyzyj za te 2,5 zł za godzine...
PPS. nigdzie nie pracuje i tak na to na tych durnych dziennych studiach bym nie mial czasu bo mam przerabane ;) kase dostaje co miesiac od rodzicow, staram sie ograniczac troche, nie byc rozrzutnym ale mimo wszystko kasa sie rozplywa jak cholera ;)


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 21:36 
Cytuj  
Highlander, zgodzę się w stu procentach z tobą w jednej kwestii. Nie znasz się zupełnie na polityce.
[edit] literówka


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Ostatnio edytowano 28 paź 2005, 21:43 przez SwenG, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 paź 2005, 21:38 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Highlander, zgodzę się w stu procentach z tąbą w jednej kwestii. Nie znasz się zupełnie na polityce.

Okrutny jestes ;]
Ale coz, prawda taka jest.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 08:45 
Cytuj  
wiec uciekaj z Polski ale nie wiem czy jeszcze sie zmiescisz do pociagu...


_________________
.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 08:59 
Cytuj  
Zycie to nie bajka ja za 460 zl miesicznie zapieprzam od poniedzialku do piatku po 8h przeliczalem to tez wyjdzie kolo 2-2,50 zl/h ehh polska rzeczywistosc zyje z dnia na dzien jakos sobie radze, dobrze ze mam dziadkow ktorzy czasem wspomoga, ale panowie oplata mieszkania jak dobrze pojdzie 100zl miesiecznie oplata za net (bo to musi byc chocbym mial z glodu umrzec, z vatem tez wychodzi prawie 80 dyszek) zostaje 280zl na miesiac na przezycie i teraz sie pytam czy to jest normalna sytuacja (kur** mac czuje sie jak bialy murzyn na wygnaniu), mowia ze ludzie nie chca pracowac za takie pieniadze nie dziwie sie bo zailku prawie tyle mozna dostac a do tego ma sie full duzo czasu i na czarno mozna dorobic takie to oto nasze polskie panstwo sie prezentuje :(

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 10:09 
Cytuj  
I kogo za to winisz ? Czy wy nie potraficie zrozumieć, że państwo socjalne w naszym wypadku nie ma szansy bytu ? Kto ma podnieść gospodarkę i wypracować PKB ? Firmy państwowe ? Niby jak, skoro większość z nich to jakieś kolosy nie przynoszące dochodu i trzeba do nich dopłacać. Firmy prywatne, owszem, podatkami, tyle, że nikt nie rozumie, że zwiększając podatki powiększamy szarą strefę, pracę na czarno, etc. Co za problem mieć firmę działającą w Polsce a płacącą podatki w Słowacji, to coraz częściej stosowane metody i rośnie PKB ale nie nasz. Jakie rozwiązania ma PiS ? Dowalić następny podatek - obowiązkowe ubezpieczenie od bezrobocia - dzielone między pracodawcę i pracownika - koszty pracy, ktore są i tak wysokie jeszcze wzrosną ! Jak PiS chce walczyć z korupcją ??? Tworząc kolejny URZĄD d/s zwalczania korupcji ;) Wogóle nie wspominam o kiełbasie wyborczej pt. 3 mln. mieszkań bo to już w trakcie kampani zakrawało na kpinę z wyborców a jednak ludzie uwierzyli.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 10:19 
Cytuj  
Sam zatrudniam dwie osoby na czarno :/
Oni zarabiają więcej a ja wydaje mniej... co zrobic, że ZUS cuchnie :|

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 11:49 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Uwazam, ze praktycznie mam 0 pojecie o polityce


100% prawda. Przyrownywac Piłsudskiego do Kaczyńskiego to jak przyrownywac ojca Rydzyka do Jana Pawła II.

PiS wybralo tylko 30% z 40% spoleczenstwa ktore ma prawo do glosu.

Mowisz ze PiS nie chce tworzyc rzadu z Samoobrona. To dlaczego w sejmie widzimy nieformalną koalicje PiS, Samoobrona, LPR ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 12:01 
Cytuj  
ehm... nie chcialem by to wyszlo na pprzyrownanie Piłsudzkiego do Kaczynskiego... nie myslalem, ze tak to zabrzmi ;) Ale powiedz mi czy w tamtych czasach wszyscy tak entuzjastycznie podchodzili do wladzy Piłsudzkiego? Raczej nie ;) Przeciez Piłsudzki byl lewicowy jak tak w ogole mozna ;) Moi dziadkowie nawet do kina im. Piłsudzkiego nie chcieli chodzic ;) To juz tak pisze nie do konca serio ;)

PiS chcialo wylacznie tworzyc koalicje z PO


_________________
.


Ostatnio edytowano 29 paź 2005, 12:06 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 12:05 
Cytuj  
Dla mnie PO specjalnie sie nie rozni od PIS. Glowne twarze PO w tej chwili to Hanna Gronkiewicz-Waltz, ktore swego czasu swoje decyzje ekonomiczne konsultowala wieczorami z matka boska i Stefan Niesiolowski - glowny dzialacz ZCHN (to taka LPR sprzed lat jak by ktos nie wiedzial).

PO nie weszla do rzadu tylko z przyczyn personalnych, a nie programowych.

PO chodzi tylko i wylacznie o obsade kilku tysiecy lukratywnych stanowisk, PiS oczywiscie nie jest specjalnie lepszy, ale zdaje sie miec chociaz jakas wizje naprawy panstwa. Pewnie nic im z tego nie wyjdzie, ale to juz osobna sprawa.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 13:05 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Dla mnie PO specjalnie sie nie rozni od PIS. Glowne twarze PO w tej chwili to Hanna Gronkiewicz-Waltz, ktore swego czasu swoje decyzje ekonomiczne konsultowala wieczorami z matka boska i Stefan Niesiolowski - glowny dzialacz ZCHN (to taka LPR sprzed lat jak by ktos nie wiedzial).


Nie wiem co masz do Niesiolowskiego, kiedyś rzeczywiście, ale teraz znormalnial...i jest n razy lepszy niz Boruszewicz, Lepper, pare innych oszolomow ktorzy dzieki PiS maja wysokie stanowiska.................ehhhhh


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 13:29 
Cytuj  
prawda, ze Lepper z lekka oszolom ale Niesiolowski tez nie jest wspanialy, a Boruszewicz nie jest z nich najbardziej normalny? ;) ... tyle, ze niestety Samoobrona jednak spore poparcie ma... PiS jednak zapowiedzial, ze ma byc wicemarszalek z kazdego ugrupowania, nie chce dyskryminowac innych partii czy cos tam ;) a i chyba z poczatku nie mial byc Lepper...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 13:59 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Nie wiem co masz do Niesiolowskiego, kiedyś rzeczywiście, ale teraz znormalnial...i jest n razy lepszy niz Boruszewicz, Lepper, pare innych oszolomow ktorzy dzieki PiS maja wysokie stanowiska.................ehhhhh


Jasne! Jak kiedys Zygmunt Wrzodak i Roman Giertych wstapia do PO i beda udawac liberalow to tez uwierzysz ze znormalnieli?

Akurat Borusewicz jest stosunkowo normalny, znam go osobiscie dosc dobrze. Startowal w Gdansku z nieoficjalnym poparciem i PO i PIS, obie partie zbieraly dla niego podpisy.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 14:06 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Jasne! Jak kiedys Zygmunt Wrzodak i Roman Giertych wstapia do PO i beda udawac liberalow to tez uwierzysz ze znormalnieli?


A moze chodzilo mi o postawe/ wypowiedzi?


mrynar napisał(a):
Akurat Borusewicz jest stosunkowo normalny, znam go osobiscie dosc dobrze. Startowal w Gdansku z nieoficjalnym poparciem i PO i PIS, obie partie zbieraly dla niego podpisy.


Yyyy....rzeczywiscie, moj blad :oops:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 16:13 
Cytuj  
PiS powinien dokladnie przyjzec sie wedlug mnie genialnemu projektwoi PO, a mianowicie chodz o 3 x 15 podatek liniowy panowie pomyslcie sami, teraz gigantyczne firmy za pracownika odprowadzaja do ZUSu 42% podatku to jest chore, jestesmy drudzy na swiecie pod tym wzgelede !! (wyzej tylko szwedzi), podatek 15% moglby przyciagnac do nas wielkich inwestorow i mnostwo miejsc pracy a to ze niekotre artykuly podrozeja bo zamiast 7% bedzie 15% coz z tego te produkty szczerze mowiac moge policzyc na palcach jednej reki. Przeciez paliwo stanieje rowniez za czym idzie cena artykolow w dol... wystarczy sie tylko zastanowic, a nie gadac bez sensu jak poparzony kaczor :_)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2005, 19:10 
Cytuj  
heh... Lepper chce by Kwasniewski wyznaczyl premiera?... wtedy wyznaczy pewnie Tuska, juz to ktos przewidzial... PO bedzie razem z Samoobrona? ;)


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 633 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 ... 32  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.