mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 660 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 33  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 21:53 
Cytuj  
Sorry za narzekanie ale to jest kurwa żenada, zazwyczaj gospodarze wychodza z grupy. Tu polska druzyna jest ostatnia.

Ja pierdole i te choragiewki i flagi, ktore wszyscy wyjebia bo przegrali, sry sama plska ma sie czym chwalic, niekoneicznie w pilce noznej, w ktorej od lat polska druzyna jest po prostu mierna. Ale takie traktowanie symboli narodowych to żenua.

Juz chyba lepiej CSa ogladac ;p

w ogole ta grupa A to byl jeden wielki chaos...


_________________
.


Ostatnio edytowano 16 cze 2012, 22:01 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 21:57 
Cytuj  
Pierwsza połowa była ok, 3 razy więcej strzałów niż Czesi. Druga to była jak z Koreą w MŚ, jebali nas jak chceli. Polacy nic się nie stało.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 22:00 
Cytuj  
Całe szczęście, że przespałem ten mecz - żadnego wkurwa, jestem przynajmniej wyspany ;)

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 22:05 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Varenthin napisał(a):
a czego wy się kurwa spodziewaliście? kadra PZPNu była skazana na porażkę już dawno temu dzięki powołaniom Franza


Powolal najlepszych polskich pilkarzy, juz nie pierdol glupot...

chuja nie najlepszych, Brożek nic nie gra w Celticu, Boenisch przez cały sezon zagrał 120 minut, Matuszczyk nie łapie się do składu 2-go ligowej Fortuny Düsseldorf, Perquis miał złamaną rękę i nie trenował... gdzie Piech, Mila, Żewłakow czy Celeban...

do tego nie da się grać na jednego napastnika zostawiając go na pożarcie drużynie przeciwnika, bo nikt nie idzie mu asystować


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 22:06 
Cytuj  
dobrze, ze przynajmniej nie musza wracac do domu ;d

http://www.youtube.com/watch?v=ww7TENIsWE0 to tak w ramach by zobaczyc cos ladnego po tej kopaninie.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 22:14 
Cytuj  
haha - ruski odpadli?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 22:15 
Cytuj  
tak, jak przystalo na polakow pozostalo nam cieszyc sie z cudzych nieszczesc.


_________________
.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 22:16 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
No to prosze powiedz mi jakiego asa Smuda nie powolal? :)

Nigga please..
Sandomierski? Boruc by dał przynajmniej rywalizację, do czasu czerwonej kartki Szczęsny nawet nie czuł, że ma jakichś innych bramkarzy za sobą.
Boenisch bez formy i po kontuzji brany w ciemno? Wolałbym walczaka Lisowskiego.
Matuszczyk? Już wolałbym Borysiuka, który grał w Lidze mistrzów z Legią i Bundeslidze.
Wojtkowiak bez formy? < Celeban, Komorowski, Glik < ŻEWŁAK.
Mierzejewski którego Turcy nikomu nie mogą upchnąć od pół roku? Mila miał ładny sezon.
Brożek?! To już Piech by więcej wniósł.


_________________
Duh, winning

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 22:17 
Cytuj  
Ogólnie rzecz biorąc chujnia. Druga połowa tragiczna, co szczególnie kontrastuje z w miarę dobrą pierwszą dając tylko większy WTF faktor.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 22:20 
Cytuj  
W pierwszej połowie Czechom nie zależało na niczym innym poza remisem, więc dawali luzu. W drugiej połowie, po informacji, że Grecy wygrywają - zaczęli działać.

I zadziałali.

Napisałbym coś o tych naszych patałaszkach ale po co... Nic to nie zmieni, niczemu to nie pomoże, ogólnie to nie ma większego sensu.

Polska mistrzem Polski.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 23:11 
Cytuj  
Ponad pół roku temu Lato powiedział że zrezygnuje ze stanowiska prezesa PZPN jeżeli nie wyjdziemy z grupy, no to czekam :)

http://www.wprost.pl/ar/281187/Przyszlo ... a-z-grupy/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 23:21 
Cytuj  
Od lat raczej sie przygladam niz kibicuje, a stracilem nadzieje dawno temu. Po prostu w pilce noznej jestesmy slabi. Nigdy zreszta nie mialem cisnienia na ogladanie pilki. A sam pewnie tez okazyjnie kibicujesz.

Sorry ale ostatnie miejsce jako gospodarze to jest żenada. Postawy naszych pilkarzy, ktorzy wiecej sie klocili z sedzia tracac czas niz robiac cos konkretnego? Ile jeszcze druzyn polskich bedzie, ktore beda udowadniac, ze jednym zawodnikiem nie da sie wygrac...

jest wiele innych dziedzin sportu co jestesmy lepsi.

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... B0Mxv6-gSI - ktos zauwazyl jak sie zaplatal ten czech w bramce? ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 23:33 
Cytuj  
roball napisał(a):
A ja jestem dumny z reprezentacji, organizacji turnieju, postawy naszych pilkarzy.

Wszyscy placzacy moga serdecznie wypierdalac, kibice, ktorzy kibicuja tylko jak druzyna wygrywa to nie kibice.


Szkoda, że polska reprezentacja wszystko zawsze przegrywa. Pamiętaj, żeby się porządnie oflagować jutro i zaprezentować swoją dumę.

@High Igrzyska za chwilę, dużo ciekawsza impreza.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 23:33 
Cytuj  
roball napisał(a):
A ja jestem dumny z reprezentacji


Z reprezentacji która w najłatwiejszej grupie ani razu nie wygrała, zdobyła dwa punkty, strzeliła dwa gole i zajęła ostatnie miejsce.

No można być dumnym jak chuj. Więcej takich mistrzostw! Jeszcze im pensję podnieść za tą doskonałą robotę którą zrobili na boisku.

Smuda poddaje się do dymisji, Lato też niby obiecał, ale my powinniśmy być dumni, bo jedenastu panów wybiegło na murawę i łaskawie pograło dla nas w taką piłkę na poziomie podwórkowym.

Powinniśmy być wkurwieni i trąbić o tym do znudzenia, jak bardzo chujowa jest nasza pseudo reprezentacja, może właśnie dzięki temu uda się uniknąć takiej kompromitacji na przyszłych mistrzostwach. Kompromitacji której świadkami byliśmy dzisiaj (wczoraj).

Do organizacji mistrzostw nie mam większych zastrzeżeń tho, spoko robota.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.


Ostatnio edytowano 16 cze 2012, 23:34 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 23:33 
Cytuj  
roball napisał(a):
A ja jestem dumny z reprezentacji, organizacji turnieju, postawy naszych pilkarzy.

Wszyscy placzacy moga serdecznie wypierdalac, kibice, ktorzy kibicuja tylko jak druzyna wygrywa to nie kibice.

Dokładnie! Dlatego dzięki Franzowi im nie kibicuję :) wszystkie mecze totalnie bez emocji oglądam

Obrazek

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... zbQ6P4yFvQ


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 23:36 
Cytuj  
Smuda nie musi sie podawac do dymisji jak slyszalem bo ma kontrakt do konca ojro...

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... B0Mxv6-gSI pepik w bramce ;d


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 23:44 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Smuda nie musi sie podawac do dymisji jak slyszalem bo ma kontrakt do konca ojro...

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... B0Mxv6-gSI pepik w bramce ;d

Smuda już dawno temu powiedział że odchodzi od reprezentacji, ale Lato też się zadeklarował że jeżeli nie wyjdziemy z grupy to odejdzie ze stanowiska prezesa PZPN (w ogóle co to za pomysł, że w nogach piłkarzy ma być być decyzja czy ktoś ma ciepłą posadkę czy nie).

btw, trochę o dupowłazach z TVP
http://www.weszlo.com/news/10834-Telewi ... awdy_w_TVP


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 23:47 
Cytuj  
Aż się zaśmiałem

Cytuj:
To nie koniec, to dopiero fundament, na którym możemy budować…


:lol: :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 23:51 
Cytuj  
Juz widze jak sie Lato podaje do dymisji, roflmao :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 cze 2012, 23:56 
Cytuj  
Skoro po euro, w klubowej nic nie znaczymy to może teraz ktoś się weźmie za leśnych dziadków. Czy mi się wydaję, czy polska drużyna nie miała żadnej taktyki a smuda nie potrafił zareagować na to co się dzieje, ani zmotywować piłkarzy w przerwie? Ale jak na gościa po podstawówce to przyznacie, że się nieźle ustawił. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 660 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 33  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.