mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 886  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 22:14 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Ostatnio probowalem ogladac ten caly 2012, myslalem, ze jakas akcja w tym filmei bedzie. Cały film przegadalem z kims, az wylaczylem. Nuda i kompletnie nic sie nie dzialo. Szukali tylko caly film jakieos Mkczu pikczu czy innego scierwa. Fajnych efektow nie zdazylem zaaobserwowac. Rozbawil mnie moment, gdy po trzesieniu ziemi zrobiła się bruzda w ziemi i wpadl do niej jakis koles, a pozostala dwojka go chwycila, po czym zrobic heroiczny gest, i sie puscil, bo spadliby wszyscy... i ten efekt spadania niczym z lat 90tych... dla mnie mega gniot.


Huh? Nie oglądałem 2012, ale identyczna scena była w Pojutrze. Koleś wykonuje heroiczny gest i odcina linę, ratując tym samym kumpli.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 23:19 
Cytuj  
Na krawędzi też była, niektórym takie sceny się nie podobają i dlatego cały film to megagniot - pozostaje "rejs" i "seksmisja", zawsze dobre bo polskie :)

Ja właśnie po raz ~3 obejrzałem "matrix-a" - genialny film.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 lis 2009, 23:59 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
łot, muszę przyznać, że ten nowy pełnometrażowy Star Trek całkiem daje radę. Może dlatego, że hype u mnie miał żaden i generalnie szykowałem się na dwugodzinną walkę z przysypianiem z powodu miałkiej akcji i chujowych (albo żadnych) efektów specjalnych. A tu.. niespodzianka :P

Powaznie spodziewales sie chujowych albo wrecz braku efektow specjalnych w superprodukcji hoolywodzkiej za 160 milionow dolarow:P?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 00:01 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Mark24 napisał(a):
łot, muszę przyznać, że ten nowy pełnometrażowy Star Trek całkiem daje radę. Może dlatego, że hype u mnie miał żaden i generalnie szykowałem się na dwugodzinną walkę z przysypianiem z powodu miałkiej akcji i chujowych (albo żadnych) efektów specjalnych. A tu.. niespodzianka :P

Powaznie spodziewales sie chujowych albo wrecz braku efektow specjalnych w superprodukcji hoolywodzkiej za 160 milionow dolarow:P?

Ja trochę się obawiałem sztuczności efektów, ale też byłem miło zaskoczony. Cóż, ostatnio Star Treka widziałem widziałem chyba 10 lat temu kiedy serial leciał w polskiej TV, więc takim go zapamiętałem.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 00:28 
Cytuj  
Hmm star trek byl reklamowany gl przez efekty, jak 2012 wiec nie wiem jak tam cokolwiek moglo kogos zaskoczyc in plus w tej kwesti - ot standard superprodukcji. Swoja droga MOON kosztowal 5mln $ i za to naleza sie brawa :)

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 18:49 
Cytuj  
hmm... na co oni wydali te 5mln USD ?!? :o

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 19:27 
Cytuj  
Na Kevina Spejsi

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2009, 23:39 
Cytuj  
OK, świeżo po MOON.
Film jest jak dobre oldschoolowe opowiadanie SF. Film tłumów nie poruszy (kobita zasnęła), ale udowadnia że nie trzeba wielkich pieniędzy i epickiej fabuły do zrobienia rasowego SF. Nie jest na(albo prze)szpikowany efektami specjalnymi mającymi na celu wywołać spazmy rozkoszy u pryszczatych fanów karabinów laserowych, ma dać do myślenia samym pomysłem - jak opowiadanka Dicka. Więcej takich!


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 00:53 
Cytuj  
Moona sobie na jutro zostawiam, zobaczymy czy lepszy od District 9. Jestem za to po seansie Inglorious Bastards. Bardzo fajny film, dialogi jak zwykle mistrzowskie, soundrack zajebisty, jednak mam wrazenie, ze kazdemu filmowi Tarantino nakreconemu po Pulp Ficition czegos brakuje, no ale cos takiego jak PF kreci sie raz w zyciu. Moze kiedys mu sie jeszcze uda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 11:15 
Cytuj  
IB stawiam na równi z PF.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 11:51 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
IB stawiam na równi z PF.


bluznisz synu


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 12:47 
Cytuj  
Niby Pitt psuje efekt, ale cała reszta... majstersztyk. Dyskusja w piwnicy, antyżyd spijający mleczko. Mistrzostwo.
W filmach Tarantino największy klimat tworzą dialogi - te zaś w IB były genialne.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 12:59 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Moona sobie na jutro zostawiam, zobaczymy czy lepszy od District 9.

Raczej bym tych filmów nie porównywał, oba są bardzo dobre ale w różnych kategoriach wagowych :P.

A co do tarantino to i na IB i DP byłem po 2 razy w kinie - jak wyżej - oba bardzo dobre w kategorii kino Tarantino, ale nie widzę sensu ich porównywania <>, szczególnie do PF. A Pitt w roli wojskowego z akcentem typowego rednecka sprawił się imo genialnie i tylko dodał filmowi specyficznego charakteru :P W kinie za każdym razem widownia boki zrywała słysząc jego "błondziorno".


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 20:04 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Moona sobie na jutro zostawiam, zobaczymy czy lepszy od District 9. Jestem za to po seansie Inglorious Bastards. Bardzo fajny film, dialogi jak zwykle mistrzowskie, soundrack zajebisty, jednak mam wrazenie, ze kazdemu filmowi Tarantino nakreconemu po Pulp Ficition czegos brakuje, no ale cos takiego jak PF kreci sie raz w zyciu. Moze kiedys mu sie jeszcze uda.


bardzo podobne wrażenia, gdyby to nie był film Tarantino, dostałby u mnie 9+/10. Jednak maczał on w tym palce i szczerze mówiąc spodziewałem się dużo więcej. Czyli, film bardzo dobry, ale bomba to to nie jest, a powinna być ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2009, 22:28 
Cytuj  
bardzo podobne wrażenia, gdyby to nie był film Tarantino, dostałby u mnie 9+/10. Jednak maczał on w tym palce i szczerze mówiąc spodziewałem się dużo więcej. Czyli, film bardzo dobry, ale bomba to to nie jest, a powinna być

dokladnie troche malo "miesa" spodziewalem sie wiecej mordowania nazistow.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2009, 03:13 
Cytuj  
RD > PF > IB > KB = JB > GH.

I tyle w tym temacie.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2009, 06:24 
Cytuj  
Moon
ehhh było by całkiem dobrze gdyby w trailerze za dużo nie pokazali. Tak jeszcze przed obejrzeniem filmu domyślałem się większości... Zaskoczenia niestety nie było. Moim zdaniem film zdecydowanie zbyt przewidywalny jak na "ambitne" sf, jedyne co go trochę ratuje to gra aktorska.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2009, 08:40 
Cytuj  
Dana napisał(a):
RD > PF > IB > KB = JB > GH.

I tyle w tym temacie.


JB to chyba film do ktorego najbardziej lubie wracac. Ale RD > PF?

I gdzie True Romance? (czy tego nie zaliczamy?)

W ogole tych wszystkich filmow nie da sie w jednym szeregu ustawic, a co dopiero porownywac.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2009, 08:47 
Cytuj  
dokladnie, nie mozna porowynywac PF z IB czy tam innym KB.

w IG naprawde duzo czasu trwaja dialogi ktore są swietne ale to nadal tylko dialogi.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2009, 08:50 
Cytuj  
tak jak tomu powiedzial ;p
jak mozna porownywac pf z kb i ib?
takie porownania to sobie mozna robic w przypadku szklanej pulapki ;p
jak dla mnie i tak kill bill jest najlepszy. o bedzie 3 czesc.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17720 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 886  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.