mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 31.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 01:45 
Cytuj  
heheh a ja tam grywam jeszcze czasami :har: macie racje serwer jest do d** dzis GM gracz zgubil runika valo ktorego nawet nie ma w donate do kupienia i trzasnol cofke o 12 godzin co by zaden gracz nie skorzystal bo to zburzylo by cala gospodarke swiata :D ciekawe po co on mial ten runik w grze:P: odradzam wszytkim ten shard ja rozpoczolem gre na MG bo to byl moj 1 kontakt z UO ale przy takiej ekipie to nie oplaca sie marnowac czasu mam nadzieje ze ekipy DM i CL sa bardziej ulozone gdyz chce tam sie przeniesc

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 07:38 
Cytuj  
Ja po paru sytuacjach na IRCu (z GMami) odpuściłem sobie gre na tamtejszym Shardzie... a miałem już postać dwutygodniową (I'm a newbie).

Teraz idę do Endore, co o tym sądzicie?

SvD.


_________________
Obrazek


Posty: 1
Dołączył(a): 6.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 19:06 
Cytuj  
Witam,ja tez grywam na tym serwie, a wogóle to własnie tam miałem pierwszy kontakt z uo.Na początku jakos donate mi nie przeszkadzało,gdyz cieszyłem sie samum UO,jednak po pewnum czasie człowiek zaczyna mieć większe aspiracje i idzie np powalczyć sobie pvp.W pierwszym miesiacu działania serwu było nawet spoko ale pózniej dzieciaki nazbierały od rodziców kasy i zaczeły sobie kupywać postacie :har: .W efekcie pojawiła sie kupa nowych,nieznanych wczesniej charów wyposazonych w zaje...itemy(oststnio artefakty sa w modzie:P,najtańszy dwie stówy:D).Człowiekowi sie chce zygac,bo siedzi od miesiecy i koksi postać a tu komus babcia da kase i jest lepszy!!!To jest chore.Pozatym zgadzam sie z moim przedmówcą,iz z każdej strony utrudniaja ci zycie.Jak gm zobaczy ze robisz na czymś kase zaraz blokuje wszystko.kolejna ciekawą sprawa sa power scrole...co tu duzo mówić,nie polecam nikomu tego shardu ,bo bez real cash nie zostanie sie najleszym..ba srednim nie bedziesz!!!Lepiej zaczać gre gdzie indziej,bo tak jak mówie to strata czasu.Ja załuje tulko jednego,a mianowicie iż na tym shardzie miałem mój pierwszy kontakt z Ultimą.Wiem ze to super gierka,ale mam jakis uraz po tym co zobaczyłem na moongate.Mysle ze szybko mi przejdzie i zaczne grac na jakims lepszym serwie:P

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 19:22 
Cytuj  
A dużo osób jest tam średnio online? Np. ile bywa średnio w dzień, w nocy i w weekend. To dość ciekawe... :)

Edit: dobra, znalazłem na stronce. W szczycie pod 180 - dość sporo.

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 20:24 
Cytuj  
Dosc sporo to bylo na IPY 1,2k+
Tez mieli donate.
Tez padli.
Ale nikt im sie do dupy nie zabral.
Myslicie, ze w Polsce ktos sie im zabierze? :)
rofl


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 20:42 
Cytuj  
Peonz0r napisał(a):
Dosc sporo to bylo na IPY 1,2k+
Tez mieli donate.
Tez padli.
Ale nikt im sie do dupy nie zabral.
Myslicie, ze w Polsce ktos sie im zabierze? :)
rofl


imo jakby komuś, kto posiada odpowiednie kontakty, bardzo zależało, to by sie zabrali.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 20:49 
Cytuj  
Taunis napisał(a):
imo jakby komuś, kto posiada odpowiednie kontakty, bardzo zależało, to by sie zabrali.

Raczej nie. Chyba ze jakiemus fanatykowi. Jest za duzo powazniejszych spraw, zeby zajmowac sie dziecinadami.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2005, 20:52 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Taunis napisał(a):
imo jakby komuś, kto posiada odpowiednie kontakty, bardzo zależało, to by sie zabrali.

Raczej nie. Chyba ze jakiemus fanatykowi. Jest za duzo powazniejszych spraw, zeby zajmowac sie dziecinadami.


siur.

ale potencjalna możliwość istnieje. wystarczy że taki społeczniak (fanatyk) będzie miał jakiegoś znajomego w psach :)

**

Posty: 223
Dołączył(a): 16.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 lut 2005, 21:04 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
rafgate Samuraj powinien mieć wiecej str a nin dex imo :wink:

ja dalbym 60str

Na ginach ktore sa obenie na MG, postac od zera do ostatecznego template budowalem w dwa tygodnie. Mam itemy ktore pozwalaja mi na spokojne pvp z najlepszymi, a w doante "kupielm kilka razy" cos za UO Gold (tamerke). Wystarczy mniec kolegow, wiedziec i jak, co, gdzie i kiedy.
Gdybym mial wybierac jeszcze raz sharad to wybralbym taki na ktorym gra wieksza liczba graczy niz 200 w szczycie bo to naprawde biedna suma. Donate niszczy gospodarke i zle wplywa na rownowage w grze.


Posty: 2
Dołączył(a): 31.01.2005
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 15:00 
Cytuj  
napewno nie pozwalaja na walke z najlepszymy bo najlepsi maja wlasnie sprzety z donate albo sie dogadali z ekipa albo ekipa chodzi w uber zlomie
Obrazek[/img]
pozatym wczoraj wyszledl walek z runikami sa tak zmienone szanse na dostanie runika z bulka aby jedyna sluszna mozliwosc to kupno z donate lub czekanie pol roku na fuksa :evil:
ciekawe bonusy :)
http://www.sam.frandt.com/e107/e107_files/imagegallery/15-Sosaryjskie%20ciekawostki/4_1127_20.21.jpg[/url]
ten sam kyrys dzien pozniej
http://www.sam.frandt.com/e107/e107_files/imagegallery/15-Sosaryjskie%20ciekawostki/4_1128_12.57.jpg[/url]

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2005, 23:47 
Cytuj  
Ice biznesmen... nie moge z tego czlowieka normalnie.


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 06:06 
Cytuj  
tak czy siak cos trzeba zrobic gracze sa tam zmuszani na kazdym kroku d0o placenia w doslownym temu slowu znaczenia zmuszani bo inaczej graja jak w triala lolbez fajnego stufu i wogule

**

Posty: 223
Dołączył(a): 16.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 12:44 
Cytuj  
rafgate napisał(a):
tak czy siak cos trzeba zrobic gracze sa tam zmuszani na kazdym kroku d0o placenia w doslownym temu slowu znaczenia zmuszani bo inaczej graja jak w triala lolbez fajnego stufu i wogule

Nie grac?

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 12:48 
Cytuj  
tez:)

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 13:01 
Cytuj  
patrycjusz napisał(a):
rafgate napisał(a):
tak czy siak cos trzeba zrobic gracze sa tam zmuszani na kazdym kroku d0o placenia w doslownym temu slowu znaczenia zmuszani bo inaczej graja jak w triala lolbez fajnego stufu i wogule

Nie grac?


Nie ma najmniejszego sensu


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

**

Posty: 223
Dołączył(a): 16.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 lut 2005, 13:29 
Cytuj  
Dodam ze w PL nie ma innego tak liberalnego pirata jak MG. Nie wygladaja pseudo klimatu, wolne pk i ogolem swoboda jak na rodzime warunki piekna. Jest jeszcze SoA ale tam liczba graczy siega okolo 60, a wlake pvp trudno nazwaca zbalansowana. Moze oczywiscie grac na OSI, lub na zagranicznych piratach i miec wszystko duzo lepsze tylko ze czasem lepiej pograc wsrod ludzi z sasiedniego miasta. Donate wypacza gre, ale jeszcze raz powtarzam i bez niego (w zl) i bez znajomosci GM mozna dojsc do na MG do scislej czolowki.

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 12:09 
Cytuj  
NEWS omg
Przenosiny postaci między kontami
~ Melantus @ 14:40 - 06/03/2005

Niezmiernie mi miło poinformowac, iż trwają prace nad umożliwieniem przenosin postaci graczy pomiędzy kontami. Przeniesienie postaci docelowo oznaczac ma równiez przenosiny na inne konto jej banku czy domków i vendorów.

Nowa opcja -- o której wprowadzenie od dawna kierowano prosby do PhoeniXa , w najblizszych dniach będzie testowana przez Morgana -- by ostatecznie trafić do systemu donate za real lub złoto z gry.

Mamy nadzieję, iż umozliwi to Wam jeszcze bardziej efektywny obrót posiadanymi kontami w grze.


oze Blizzard i NCsoft powinni sie uczyc od melantusa aka phoenixa aka ice
:)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 13:16 
Cytuj  
rafgate napisał(a):
oze Blizzard i NCsoft powinni sie uczyc od melantusa aka phoenixa aka ice

powinni :D


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 7 mar 2005, 14:24 
Cytuj  
oczywiscie tylkot ego bo reszta sux:P czlowiek by neiwydolal na itemy kasy wplacac :o

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 mar 2005, 16:42 
Cytuj  
e ja tam wole bardziej minasamon niż moongate lepszy klimat na minas amon i lepsi admini niolewają ludzi tak jak na moongate

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.