mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 lip 2005, 20:32 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Trzeba przyznac, ze z tym maksymalnym zaciemnieniem calej gry troche panowie z id przegieli

W Resurrection of Evil (dodatek do D3) jest juz z tym troche lepiej, klimat tez jakby lepszy ;)

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 11:53 
Cytuj  
D3 jak dla mnie byl porazka. Granie sprowadzalo sie do otwierania kolejnych drzwi, eksterminacji kolejnych potworow. Bylem nastawiony na produkt, ktory dorowna H-L, System Schock czy misji marinem w AvP2. Stad moje rozczarowanie. Gdyby ta gra nie nazywala sie D3 i nie poprzedzala jej premiery wielka kampania reklamowa podsycajaca apetyt, pewnie bym uznal ta gre za pozycje troche powyzej przecietnej.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 14:02 
Cytuj  
No jak sie oczekuje ze zupka chunska bedzie smakowac jak homar z restauracji francuskiej to trudno sie nie rozczarowac.

DOOM to zawsze byla napierdalanka z fajnym klimatem i nowy DOOM to wlasnie tez fajna napierdalanka z klimatem.

A to ze nad gra ciazy "fatum" ojca-legendy to juz nie jest wina samego D3.

I jeszcze co do tego ze gra byla szumnie reklamowana jako "najlepszy FPS", "pogromca all", "H-L2 to kila" to nie wmowicie mi ze wierzycie w takie chwyty marketingowe. :D

BTW. Porownanie z HL i DeusEx jest zwyczajnie w swiecie glupie, DOOM to jest zupelnie co innego. I na co innego jest w nim postawiony nacisk.

Sorry za troche dlugi OT.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 15:00 
Cytuj  
Widze, ze nie zrozumiales. Jak dla mnie ta gra jest zuplnie pozbawiona klimatu, bo ciemne pomieszczenia to zamalo. Wystarczyloby zmniejszyc liczbe wrogow, a postawic bardziej na budowanie napiecia plus wiecej smaczkow w stylu skrzynki z kodem 666 :). Powinni wziac przyklad z takiego AvP2, prze pierwsze kilkanscie minut wogole nie bylo przeciwnikow, tylko trzaski, przemykajace cienie, i piszczacy radar, co stworzylo kapitalny klimat. A co do reklamy, jakby takie hasla pisala jakas przypadkowa firma, mialbym to gdzies, ale mowil to jeden z najbardziej zasluzonych dla rynku gier ludzi. Zreszta wg Ciebie przeciez mowil prawde i gra jest klimatyczna, nie?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 15:52 
Cytuj  
Mi chodzi glownie o to ze ludzie oczekiwali bog wie czego, dostali dobra gre - czyli kicha. Zawsze tak jest z grami ktore maja "ojcow legendy".
Nastepny IMHO bedzie HoM&M 5 bo juz (po paru screenech i filmie) chodza sluchy "ze to nie to", "3D jest be"......

To tak jak najglupszy IMHO argument na swiecie:

- Czemu stare Star Warsy sa lepsze ??
- bo sa starsze i maja klimat a nowe sa nowe i nie maja klimatu.

:D :D :D


_________________
Obrazek

***

Posty: 557
Dołączył(a): 9.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 18:05 
Cytuj  
Ludzie oczekiwali nawalanki z elementami myślenia....

...dostali samą masakre (krefff krefff)

Cytuj:
Nastepny IMHO bedzie HoM&M 5 bo juz (po paru screenech i filmie) chodza sluchy "ze to nie to", "3D jest be"......


To ma być film od razu zatytułowany 5?? to chyba gierka kolejna

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 18:51 
Cytuj  
ciocia eusta napisał(a):
Ludzie oczekiwali nawalanki z elementami myślenia....

Ja oczekiwalem Dooma. I Dooma dostalem (kiedy Doom mial jakies elementy myslenia?) :)

X.


_________________
http://zaginiony.net

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 22:14 
Cytuj  
kurcze... czy tylko mi sie podoba ten klimat ciemnosci w doomie ? tak samo jak w SC(wiem ze powiazenie gier jest zerowe, ale w obydwoch grach nie wystarczy powiekszyc "brightness" zeby bylo cos widac), tam ciemność, to jest ciemność.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 22:14 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
ciocia eusta napisał(a):
Ludzie oczekiwali nawalanki z elementami myślenia....

Ja oczekiwalem Dooma. I Dooma dostalem (kiedy Doom mial jakies elementy myslenia?) :)

X.


Nic dodac nic ujac, 100% prawda. Ja tez oczekiwalem Dooma (czyli rzezi w czystej postaci) i to dostalem. Jak ktos oczekiwal "elementow myslenia" to poprostu zle trafil i stad potem teksty: "eeee, kicha", "stary byl lepszy", "zero klimatu".....

BTW. Ciocia ja o grach pisze i zobaczysz co bedzie jak wyjda hirosi nowi, bedzie placz i lament ze do dupy chociazby nie wiadomo jak dobra gierke zrobili.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 22:20 
Cytuj  
Cytuj:
jak wyjda hirosi nowi, bedzie placz i lament ze do dupy chociazby nie wiadomo jak dobra gierke zrobili.

tak samo jest z filmami -_-' kazda druga czesc wg wszystkich(wiekszosci) jest gorsza. Ja tak nie uwazam :p mi sie prawie zawsze podobaja wszystkie czesci gry jezeli pierwsza czesc tez mi sie podobala(oczywiscie jesli nie zostaly wprowadzone jakies wieksze zmiany)


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 22:28 
Cytuj  
Ja powiem nawet wiecej, przewaznie te sequele sa duzo lepsze od "jedynek" (jesli nie wprowadzili duzych zmian).

Przyklad ? Diablo 1 i 2. Dokladnie to samo tylko wieksze, szybsze, lepszy dzwiek, lepsza grafa, wiecej postaci, skilli, kombinowania, itemow, potworow, etc.....

Oczywiscie sa od tego wyjatki ale one tylko potwierdzaja regule.

Ps. Fanow Diablo 1 prosze o nie rzucanie miesem w stylu "a Diablo 2 jest do dupy bo nie ma klimatu" bo takich rzeczy sie juz naczytalem az za duzo i od razu odpowiadam ze dla mnie takie argumenty to sa pierdoly...


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2005, 22:42 
Cytuj  
Ehhh, a mi akurat bardziej przypasil Diablo 1 od 2 :D

No, ale rzeczywiscie next czesci sa czesto lepsze od pierwowzoru. Mi sie akurat nasunely 2 argument

Filmowy- Terminator 1 i 2( dwojka jest dla mnie spora lepsza, choc nie oznacza ze 1 to byla kicha. Za to trojka tak, kicha wedlug mnie spora, no ale to juz nie Cameron)

Growy- Fallout 1 i 2 (dwojka byla po prostu rozbudowana dwojka- jedynke jestem w stanie przejsc z wiekszoscia( jesli nie wszystkimi questami w 2-3 dni, a dwojka... ho, ho, ho. To juz zabawa na tygodnie zrobic wszystko :D)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 00:04 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Growy- Fallout 1 i 2 (dwojka byla po prostu rozbudowana dwojka- jedynke jestem w stanie przejsc z wiekszoscia( jesli nie wszystkimi questami w 2-3 dni, a dwojka... ho, ho, ho. To juz zabawa na tygodnie zrobic wszystko :D)

Dwojke mozna w 12 minut przejsc [czy 14, gdzies krazy taki filmik;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 00:18 
Cytuj  
Kabraxis co cie sklonilo do myslenia ze grafa z diablo2 jest lepsza od jedynki? , w pierwszej czesci to byl majsterszyk i do dzis mnie urzeka , te cienie , mrok , krew , wnetrznosci , przejmujace voiceover ...


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4673
Dołączył(a): 24.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 00:45 
Cytuj  
Cytuj:
Filmowy- Terminator 1 i 2( dwojka jest dla mnie spora lepsza, choc nie oznacza ze 1 to byla kicha. Za to trojka tak, kicha wedlug mnie spora, no ale to juz nie Cameron)


Terminator 3? Bomba :]
Mi się podobał.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 05:21 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Kabraxis co cie sklonilo .....
No ja juz tak mam ze czasem lubie myslec inaczej niz wiekszosc ludzi. :D :D


_________________
Obrazek


Posty: 45
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 07:36 
Cytuj  
Co do filmu, to uważam że będzie kiepski... po pierwsze będzię miał inny klimat niż gra.

A co do samego dooma 3 to gra była strasznie przereklamowana. Ludzie z ID mówili że będzie wyposażona w BÓG wie co.

Fps do którego należał rok 2004 to FarCry. Ani HL2 ani Doom3 nie przebijają go. FarCry-a nikt nie rekalmował nikt!!! A tamte dwie gry były totalnie przereklamowane i ich premierybyły dużo razy przekładana. I mimo że HL2 wygrał na TopListach jako najlepsza gra 2004 to FarCry wprowadził pierwszy to co miało być w Doomie i to co miało być w HL2. A zobaczycie jaka będzie fizyka w Dodatku do FarCry... HL wymięknie...


_________________
Przykro mi że twoje oczy nie widzą tu jakiegoś ciekawego podpisu, no ale nie miałem weny żeby go napisać... Może niedługo jakiś ciekawy podpisik tu zamieszcze

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 09:21 
Cytuj  
mi sie trailerek podoba... :) i ten napis "no one get's out alive" ;)
a co do gier... BG(Baldur's Gate)wszystkie części są wporządku :) zadna mi sie nie znudzila a w kazdej nie bylo nic wiecej zmienionego oprocz questow postaci i broni.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 10:15 
Cytuj  
Doom 3 mi się znudził w połowie, Half Life 2 też w połowie z różnych powodów (Doom 3 - męcząca ciemnota oraz standardowe spawny mobów za plecami - czyli słyszymy "booom" i mob-a mamy oczywiście za plecami, giniemy bo za wolno odwróciliśmy się, quickload i do przodu aż przebrniemy i naczymy się spawnów na pamięć; H-L2 było dla mnie jakieś dziwne - tekstury za dokładne i nieklimatyczne, dziwnie mi sie w to grało, w końcu utknąłem na jakiejś plaży.. ).
Ale nie można powiedzieć, ze obie gry były słabe lub kompletnie mi się nie podobały. Może nie były wybitne czy przełomowe ale na pewno bardzo dobre.

FarCry natomiast to gra którą przeszedłem do końca (ostatni lvl na trainerze). Rzeczywiście gra wymiata jak dla mnie. Chowanie się za krzaczorami, zmylanie rzutem kamienia, świetna grafa, świetny perfomance, świetna fizyka, świetne AI przeciwnika - jedną wioskę potrafiłem atakować 10-20 razy skradając się po krzaczorach i dawało mi to fun.
Inny dobry tytuł to Riddick - chociaż to nie jest czysty FPS, raczej skradanko-napierdalanka. FarCry zresztą ma też dużo ze skradanki.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 1 sie 2005, 10:23 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
kozas15 napisał(a):
Growy- Fallout 1 i 2 (dwojka byla po prostu rozbudowana dwojka- jedynke jestem w stanie przejsc z wiekszoscia( jesli nie wszystkimi questami w 2-3 dni, a dwojka... ho, ho, ho. To juz zabawa na tygodnie zrobic wszystko :D)

Dwojke mozna w 12 minut przejsc [czy 14, gdzies krazy taki filmik;]


Wiem widzialem. Ale mi chodzi o zrobienie WSZYSTKICH questow i wszysto zrobienie. Sam tez spokojnie moglbym przesjc Fallouta w 25 minut. Ale czy o to chodzi??


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.