mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 344 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 22:30 
Cytuj  
Black Crypt.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 22:35 
Cytuj  
Seria Final Fantasy
Shenmue
Vagrant Story
Chrono Trigger
Seria Breath of Fire
Skies of Arkadia

Oraz wiele innych konsolowych rpg.
A z PC to chyba powalilo mnie "Hokus Pokus Rozowa Pantera" w wersji PL :P Poprostu Pazura super zagral.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 23:09 
Cytuj  
@up

Moja siostrzyczka w to giercowala... jak uslyszalem tam glos Pazury i pare tekstow w jego wykonaniu padlem... musialem sam do tego podejsc... tak podszedlem, ze przeszedlem. Humor przedni.

A co do konsolowych gier, masz jakies takie powazne propozycje? Cos jak top lista w ktore trzeba zagrac? Rzucil bys jakies propozycje ;-) Z mozliwoscia downloadu.

SvD.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 24 paź 2005, 23:14 
Cytuj  
MORTAL KOMBAT na jakims zakurzonym automacie w mocno oldschoolowym salonie gier (takim w starym stylu - bywalcy wiedza o co chodzi...). Bylem bardzo mlody i nie wiem czy wieksze wrazenie robila na mnie gra czy "klimat" tego miejsca. :D :D
Ale do dzisiaj jrst to "numero uno" dla mnie jesli chodzi o serie gier komputerowych.

Najlepsza gra w jaka gralem: Diablo 2 + Lord Of Destruction.


_________________
Obrazek


Posty: 21
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 00:30 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
slavec napisał(a):
Europa Universalis - wlasciwie wszystkie czesci

Dobrze, że przypomniałeś... grałem ze znajomym w dwójkę po LANie w szkole - przychodzimy o 8.00, zaczynamy rozgrywkę. Godzina 15 czy 16, wyganiają nas z salii a my "Ejj no przecież dopiero się rozkręciliśmy!" :). Ale na szczęście można było zapisać stan gry.

hehe, fakt, zwykle jak siadalem rano do EU, konczylem poznym wieczorem i sie pozniej dziwilem, gdzie ja ten czas zmarnowalem :) IMO Europa to najlepszy akcelerator czasu :lol:


_________________
Badanie świata jest sztuką wysoce subiektywną : zakłada, że "tutaj" jest ważne, a każde "gdzie indziej" jest tylko rodzajem pod-miejsca, którego główną funkcją jest bycie daleko.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 00:34 
Cytuj  
slavec napisał(a):
Vorten napisał(a):
slavec napisał(a):
Europa Universalis - wlasciwie wszystkie czesci

Dobrze, że przypomniałeś... grałem ze znajomym w dwójkę po LANie w szkole - przychodzimy o 8.00, zaczynamy rozgrywkę. Godzina 15 czy 16, wyganiają nas z salii a my "Ejj no przecież dopiero się rozkręciliśmy!" :). Ale na szczęście można było zapisać stan gry.

hehe, fakt, zwykle jak siadalem rano do EU, konczylem poznym wieczorem i sie pozniej dziwilem, gdzie ja ten czas zmarnowalem :) IMO Europa to najlepszy akcelerator czasu :lol:


Zgadzam sie...przy zadnej innej grze tak dobrze sie nie czytalo ksiazek


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 604
Dołączył(a): 27.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 00:54 
Cytuj  
Kilka.

Pierwsz gra, ktora chyba porazila mnie atmosfera i wykonaniem byl Another World.

Niesamowite filmowe intro, nastrojowe wykonanie, dziwny i tajemniczy swiat, superplynna animacja oparta na wektorach ( w czasach spritow ) jakby smiesznie dzis to nie brzmialo, Another World na poczatku lat 90-tych gwarantowal orgazm wizualno-dziwekowy, zwlaszcza ze synteze mowy i digitalizowana muzyke slychac bylo nawet na buczku od PC.

W nowszej eopce, taka gra bedzie juz przepiekny monumentalny Unreal. Moment, w ktorym z ciemnego statku wychodzi sie na powierzhcnie obcej planety, widac slonca, ogromną piekna przetrzen, wodospad i krazace ptaki, a z glosnikow nagle rozlega sie nastrojowa ambientowa muzyka - porazal, zreszta wiele razy pozniej jeszcze Unreal pokazywal zęba.

W tym samym czasie mniej wiecej Half-life 1, zwlaszcza poczatk, potem jzu troche wialo nudą. Ale filomowy przejazd i interaktywne intro to byl prawdziwi historyczny pomysl, dzieki ktoremu HL robil wraznei jak dobry film w kinie.

Wszystkie 3 gry chyba maja dosc podobny motyw - zetkniecie z obcym, nieznanym swiatem, badz cywilizacja. Nieprzypadkowo chyba takie gry robia na mnie najwieksze wrazenie.

****

Posty: 1309
Dołączył(a): 7.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 07:56 
Cytuj  
Heh
Golden Sun
FF IX
MMO:
UO


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 07:58 
Cytuj  
Jetpack (to chodziło na Speccy 16) :D
Jest Set Willy (bosz ile ja w to grałem)
Manic Miner (następca powyższego)
Dizzy - cała seria (rewelacja)
Laser Squad - wersja na Speccy


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 08:08 
Cytuj  
Bruce Lee na atarka
Microsoft Soccer na c64
basic tez na c64 :)
Settlers na amidze
Dune2 na blaszaka


_________________
retired...

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 08:16 
Cytuj  
A co do konsolowych gier, masz jakies takie powazne propozycje? Cos jak top lista w ktore trzeba zagrac? Rzucil bys jakies propozycje Z mozliwoscia downloadu.


Chyba jeszcze na necie dorwiesz ta liste co tu podalem, niektore sa na PSX a niektore na Dreamcast alle zawsze juz sa emulatorki.
Tylko na dzien dzisiejszy takie Vagrant Story moz przerazic pixelkami.
Aha wszystkie te gry (oprocz Shenmue) to tysiace dialogow i ogolnie sa to dobre ksiazki w oprawie konsolowej.

***

Posty: 909
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 08:24 
Cytuj  
Eye of Beholder 3 - pierwszy mój cRPG i do tego pierwsza gra odpalona na nowej karcie dzwiękowej kompatybilnej z Sound Blaster. Wcześniej tylko PC Speaker. :]

X-Wing - och to była miłość :) Skończyłem tą grę używając myszy. A to był naprawdę hardcore. :P
Pierwszy prawdziwy symulator w świecie Gwiezdnych Wojen. Ależ to była radocha. Po zainstalowaniu i rozpoczęciu gry, spojrzałem na zegarek i już była 6 rano. :D

The Legacy - cRPG w klimatach horroru. Super klimat, świetne zagadki i jeszcze świetnie opowiedziana historia. Czy ktoś w to w ogóle z Was grał i czy ktoś to jeszcze pamięta?


System Shock 2 - takich gier już się nie robi. Klimat, pomysły, zagadki. I atmosfera wszechogarniającego strachu i przytłaczającego smutku. Ach Shodan. :]

Fallout - wiadomo za co. :) Ten mroczny postfuturystyczny klimat wciągał na całego. Klasyka.

****

Posty: 1042
Dołączył(a): 27.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 15:18 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Najlepsza gra w jaka gralem: Diablo 2 + Lord Of Destruction.


Wlasnie otworzylem paczuszke z LoD. Mam nadzieje ze sie nie rozczaruje zmianami bo podobno jest ich sporo w porwonaniu do org. O dziwo Diablo i Diablo 2 uwielbiam a w nie gralem w dodatki do tych gier. Hmm ot taki psikus ;)



Edit: Qr.. normalnie mnie krew zalala. Wlaczam LoD a tam napis, ze Diablo 2 musi byc w tej samej wersji jezykowej co dodatek :har: No i klops. Heh mam dwa org. Diablo 2 oba kupione w Polsce i sie nie przydadza :/ Teraz musze sciagac D 2 z neta i uzywac cd keya z Polskiego(mam nadzieje ze sie da :/)


_________________
"I forgot that I might see,
So many beautful things.
I forgot that I might need,
to find out what life could bring."

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 15:53 
Cytuj  
1. Civ - moja pierwsza orginalna gra, niesamowita grywalność.
2. Doom - poprostu odleciałem. Nigdy wcześniej nie widziałem takiej grafiki.
3. Mortal Kombat - razem z kumplem zmasakrowaliśmy przy tym dwie klawiatury.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 16:38 
Cytuj  
Najwieksze odloty mialem przy:
Scorch
Maniac Mansion I i II "Day of the Tentacle"
Mortal Kombat
Doom -> Quake
Civilisation
Master of Orion
Star Control 3
Betrayal at Krondor
GTA "jedynka"
System Shock 1
X-Wing -> Tie Fighter
Ultima Online
i wielu, wielu innych.
Obecne produkcje, z wyjątkiem MMO, juz mnie tak nie wkrecaja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 17:26 
Cytuj  
Cytuj:
System Shock 2 - takich gier już się nie robi. Klimat, pomysły, zagadki. I atmosfera wszechogarniającego strachu i przytłaczającego smutku.


Fear się kłania.

***

Posty: 958
Dołączył(a): 19.06.2005
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 17:38 
Cytuj  
Zelda na GBC

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 21:05 
Cytuj  
cyce Ewy Sonnet :]

ok zartowalem....Ultima 7 : the black gate


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 25 paź 2005, 21:13 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
cyce Ewy Sonnet :]


chcesz wywołać flame? cyce Ewy Sonnet są....są jak cyce Pameli Anderson...przerost treści nad formą

Edit: Żeby nie było....yyy...Stonekeep jeśli dobrze pamiętam pierwszy cRPG z taką grafiką...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 paź 2005, 00:57 
Cytuj  
no to po kolei:
mario na nesa - na filmie widzialem i od tego czasu zostalem stracony
pong - pierwsze hmm urzadzenie na ktorym moglem pograc ;p
dn3d - kilka miesiecy przed kompem ;]
fallout - pierwszy kontakt z crpg i w ogole rpg ;p
ze strategii Imperialism
Unreal Tournament - nastepny fpp
Asheron's Call, Ultima Online z mmorpg ;p
a no i morrowind troche mnie zaintrygowal swego czasu ;]
Go - to niesamowite ile w tym zabawy i emocji ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 344 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.