mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 16:25 
Cytuj  
No i sprawa z bani.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą


Posty: 32
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 18:05 
Cytuj  
no i po co zescie sie pytali... jedyna szansa na swojego wowa... ;f

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 19:30 
Cytuj  
Jak mi nie przyjdzie pre-paid to się wkurze :har:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 20:11 
Cytuj  
To wy wierzycie, ze cokolwiek by przyszlo? Przeciez to jest wyraznie zrobiony sklep do wyludzania pieniedzy. Ciekawe, ilu frajerow dalo sie nabrac i wyslalo im kase.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 20:15 
Cytuj  
Ztego co wiem to jeden z forumowiczów zapewnił ze zamówił gre i karte a po kilku dniach przyszło ...............

...................więc zupełnie ogłupiałem , bo już zamówiłem :-?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 20:29 
Cytuj  
Hmm, nie wiem kto napisal ze sie udalo, ale jest jeszcze jedna mozliwosc.

1)Twórcy sklepu wiedzac gdzie są ludzie chetni do kupna wow-a( np. te forum) napisali ze "lee, transakcja super wszystko przyszlo a ja zaplacilem 30% ceny! Polecam!" ;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 231
Dołączył(a): 6.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 20:31 
Cytuj  
Ściemnia, a ty dałeś sie nabrać :( . Podziękuj mu :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 21:05 
Cytuj  
kozas15 napisał(a):
Twórcy sklepu wiedzac gdzie są ludzie chetni do kupna wow-a( np. te forum) napisali ze "lee, transakcja super wszystko przyszlo a ja zaplacilem 30% ceny! Polecam!" ;)

Napisal to user ktory jest tu od 2005 roku zapisany i ma ponad 120 postow, co prawda nie wyklucza to go z tego ze moze kantowac...


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9


Posty: 17
Dołączył(a): 20.02.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 21:18 
Cytuj  
misterny plan dlugo sie planuje :D :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 21:22 
Cytuj  
Tak, a mowia ze spiskowa teoria swiata nie istnieje !! :)


Posty: 32
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 21:44 
Cytuj  
dajcie spokój.. mi się wydaje ze to wszystko jednak bylo legalne... no ale w tym przypadku gowno mozna juz zrobic... ehh a juz mialem placic :(( to mi dawalo nadzieje na własna gre... a nie tera cholerne zdzierstwo na allegro : f jedyne co mnie pociesza to ze kain nie odpowiedzial na moja prywatna wiadomosc... (moze gdzies wyjechal bo jednak ponad 100 postow robi swoje...). Mimo wszystko uwazam ze powiadamianie komputronika bylo niekonieczne mogliscie chociaz poczekac z tydzien i zobaczyc komentarze ludzi czy dostali itp... : /

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 22:07 
Cytuj  
Wszystko było legalne? Raczysz żartować. Nic w tym sklepie nie było pewne i od początku były olbrzymie podejrzenia, że to złodzieje. Regon i NIP Komputronika tylko to potwierdziły. Nie rozpoczynajmy dyskusji czy powinno się to zgłosić bo to jest oczywiste.


_________________
Kapitan Gramatyka napisał(a):
gdzie ty do cholery widzisz cytat lub cytaty zostalo z twojego cytatu przytoczone tylko slowo a ty zrobiles z tego pare cytatow no moge ci tylko pogatulowac glupoty

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 22:08 
Cytuj  
Masz im to za zle? A gdybys stracil przez ten "sklep" kase? Swoja droga- zaden listonosz nie da wam nawet powachac paczki zanim nie zaplacicie. No chyba ze wykupicie tamta specjalna opcje...


_________________
Obrazek


Posty: 32
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 22:22 
Cytuj  
chyba kazdy w tym przypadku by wykupil nie? nie powiedzialem ze wszystko jest legalne bo tego nie wie nikt i pewnie nikt sie nie dowie.
wiekszosc informacji z tego sklepu sie zgadzala, tylko ten regon i nip rzeczywiscie mogly zastanawiac. TAK! uwazam ze nie nalezalo tego tak szybko zglaszac, bo jesli ta firma miala dobre intencje i nie miala na celu nikogo oszukac to wlasnie ja udupiliscie... ale jak juz mowilem to moje zdanie wiec po co te teksty ze "wszystko bylo legalne?". tak mi sie wydaje i tyle. nie placilem wiec nie zostalbym oszukany. dlatego czekalem na komentarze jakichs ludzi, ktorzy odwazyli sie juz kupic i dopiero wtedy ewentualnie samemu sie w to pobawic.

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 22:41 
Cytuj  
Mr.Goomis napisał(a):
tylko ten regon i nip rzeczywiscie mogly zastanawiac.


tylko????? kazda firma nawet dzialalnoscgospodarcza ma regon (i chyba musi miec juz teraz nip [jak ja zakladalem to mialemwybr czy chce miec])

Cytuj:
TAK! uwazam ze nie nalezalo tego tak szybko zglaszac, bo jesli ta firma miala dobre intencje i nie miala na celu nikogo oszukac to wlasnie ja udupiliscie...


jkie dobre intencje podrabiajac nip i regon?

@Xanth good idea z powiadomieniem komputronika


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 22:45 
Cytuj  
Cashasty ty zamawiałeś Pre-Paidy ..................przyszły ci już ??

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 07:14 
Cytuj  
ja również tak zrobiłem :wink:


Posty: 32
Dołączył(a): 13.03.2006
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 07:26 
Cytuj  
czy cos oprocz nipu i regonu sie nie zgadzalo? nie? wiec o co ci chodzi... tylko nip i regon byl zly. dobre intencje? tansza sprzedaz wowa [jesli oczywisice mieliby nie oszukiwac ludzi]. szczerze mowiac jesliby sprzedawali po tyle wowa ile tam mial byc to malo mnie interesuje ze oszukuja jakas inna firme... w sumie np. komputronik tez mogla zrobic taki bonus, ale jej sie nie chcialo
i ja bynajmniej uwazam ze to nie byl/jest dobry pomysl (a przynajmniej nie tak wczesnie)... ale po co rozwazac na ten temat skoro i tak juz jest po fakcie...

**

Posty: 339
Dołączył(a): 15.06.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 07:37 
Cytuj  
Dobra , ale teraz całkiem ogłupiałem.
Najpierw kilka osób zapewniało że to może być nielegalna firma , ale swoje produkty przysyłają zgodnie z umową .......................
.........................Później na forum trafia przez forumowicza wiadomość że komputronik dał tą sprawe do prokuratury.

A teraz wynika z tego że jak przyjdzie paczka do mam ją odesłać do nadawcy :har:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 08:57 
Cytuj  
Ech dzieci. ZADNE PACZKI NIGDY by nie przyszly i nie przyjda. NIGDZIE nie mozna kupic WoWa czy prepaidow za 60 zet, nawet u Blizzarda czy u dowolnego dystrybutora. I chyba nie wierzycie, ze ktos ukradl tyle pudelek WoWa, zeby je taniej sprzedawac?

Jeszcze raz: Ten sklep zostal zalozony tylko po to, zeby wyludzac pieniadze, nigdy zadna paczka by nie przyszla, a jak juz, to z cegla w srodku.

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 140 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.