mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 275 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 18:17 
Cytuj  
Asmax nie on jest po prostu tym „wyjątkiem” (tak myślę).

Mogę się założyć, że ma z górki. Nigdy nie odczuł, co to znaczy leczyć się w tym kraju. Nigdy nie musiał szukać pracy przez 9 miesięcy. Nigdy nie robił jak wół przez 8 godzin za 766 zł.

I nigdy nie doznał załamania „pracuje i mi nawet na podstawowe potrzeby mi nie starcza ……. Itd.”

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 18:22 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
spoko w ramach programu tansze panstwo, pielegniarki ktore zarabiaja 800zł maja prawo sie awanturowac, a manifestowac publicznie swoja orientacje seksualna?


ale np. górnicy juz protestowac nie moga...zwykla banda chuliganow i naciagaszy

Neonin napisał(a):
Sar - epatujesz tutaj faktami troszkę wybiórczo:
Lech Kaczynski - Eurooptymista?


while(NeoninZrozumieniePostSargerasa == false)
{ PrzeczytajJeszczeRaz(); }


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 15 mar 2006, 00:38 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 18:24 
Cytuj  
Nigdy nie musiał szukać pracy przez 9 miesięcy. Nigdy nie robił jak wół przez 8 godzin za 766 zł.

to raczej nie wina kaczynskich, kazdy pracuje tam gdzie mu to odpowiada, albo na co jego kwalifikacje pozwalaja.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 236
Dołączył(a): 22.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 18:32 
Cytuj  
Nie ich wina, ale chyba mieli coś z tym zrobić ?

Licze na to, że może się za to wezmą a nie będą bawić się w Leppera (Balcerowicz musi odejść)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1491
Dołączył(a): 14.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 18:44 
Cytuj  
Nie dokładnie mi o to chodzi. Ja po prostu nie lubię jak ktoś na silę się chce mi wmówić, że w tym kraju jest „dobrze”.

Jestem studentem mam 20 lat od rodziców już kasy przecież na wszystko nie będę brał. Więc idę szukać pracy. A tu Zonk ile razy mi powiedzieli wprost w oczy, że im się nie opłaca mnie zatrudnić i co najwyżej mogę robić na „czarno”.

Jak długo te pedały w żadzie robią ustawę „żeby uprościć i zachęcić pracodawcę do zatrudniania ludzi”.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 18:56 
Cytuj  
No wlasnie co do Balcerowicza, to zlotowka spadnie jak (nie daj boze) go udupia.
A co jak co, w swiecie polskiego biznesu i nawet na uczelniach, jest to zyjaca legenda, a jego zdjecie po smierci bedzie wisiec kolo takich ludzi jak Prof. Rutkowski.
Druga sprawa, jak jednak go udupia, to niech licza sie z tym ze cala wyksztalcona i wplywowa strefa spoleczenstwa bedzie przeciwko istniejacemu rzadowi. Zaczynajac od samych prezesow bankow...a cholera wie na kim konczac. Plus UE.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 19:11 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
a cholera wie na kim konczac.

Na mnie. ^^

Kaczynski jest burakiem ("spieprzaj dziadu"?) i dopoki wszelkie argumenty przeciw niemu bedziecie(zwolennicy) traktowali jako atak masonskich mediow na niepodlegla polske to sie nie zmieni.

A co do Tymochowicza to gosc zna sie na rzeczy. W koncu to on sprawil, ze Lepper potrafi gadac nie tylko z kurami. I solarium tez mu polecil Tymochowicz. Byl u nas jego wyklad to sobie poszedlem. Warto go posluchac.

Sarg**** - skomentuj cos jeszcze plx.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 19:13 
Cytuj  
Jak go udupia to napewno wyjade szukac pracy za granica, narazie mi to zwisa, i jak mam wyjezdzac za granice to nie po to by pracowac.
Ale jezeli beda takie jaja to euro podskoczy pewnie do 5-6zl jak nie wiecej, a gospodarka bedzie miala ostre problemy :<


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 19:35 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Tolerancja:
geje niech sobie żyją -ale:
- najlepiej niech sobie mieszkają np w Izraelu



podpisze sie pod tym wszystkimi czterema lapami.


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 20:23 
Cytuj  
haha enkil, jaki sig :D


btw, chce jechać tutaj: Klikers


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 21:15 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):

Efekt tej wizyty był taki, że Niemcy nazwali Lecha Kaczyńskiego "ostrożnym eurooptymistą". Poruszył wiele przyjemnych i nieprzyjemnych tematów, określił cele polityki polskiej wobec Niemiec i to się najwyraźniej Niemcom spodobało. Przy okazji przekonali się, ile warte są miotane pod adresem Lecha Kaczyńskiego oskarżenia o ksenofobię, homofobię, rusofobię, eurosceptycyzm itd., itd.



Między innymi po raz kolejny wykazał się czystą ignorancją dla mediów niemieckich i po raz kolejny poruszył sprawę Centrum przeciw Wypędzenio. Mimo, że gazety niemieckie informowały o stanowczym sprzeciwie nowego ministra ds. kultury i mediów dotyczącego projektu Steinbach. Strona niemiecka daje wyraźne znaki, że nie chce drążyć tego tematu, a Kaczyński w kółko nawija swoje i podnosi rankingi popularności Steibach, która tak na marginesie w Niemczech jest bardzo słabo znaną personą.
O reszcie ksenofobicznych i nieprzemyślanych zagrywek, które tylko psują nasz wizerunek na świecie już nawet nie będą pisał, bo odwrócona flaga Polski na samochodzie rządowym jest wystarczającym komentarzem na temat kierunku dyplomacji polskiej.
Tyle.

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 mar 2006, 23:16 
Cytuj  
Escaflone napisał(a):
Mogę się założyć, że ma z górki. Nigdy nie odczuł, co to znaczy leczyć się w tym kraju. Nigdy nie musiał szukać pracy przez 9 miesięcy. Nigdy nie robił jak wół przez 8 godzin za 766 zł.
I nigdy nie doznał załamania „pracuje i mi nawet na podstawowe potrzeby mi nie starcza ……. Itd.”

Trafiłeś jak kulą w płot zarozumialcze. Tak się składa, że studia skończyłem prawie 4 lata temu. Doskonale wiem, co to znaczy szukać pracy przez 9 miesięcy, albo i dłużej. Wiem aż za dobrze, jak się żyje za 270, 920, 790, czy 730 PLN miesięcznie, kiedy na wszystko trzeba codziennie ciułać. Wiem dobrze, co to znaczy pracować 8, 9, a w wyjątkowych wypadkach 12 godzin dziennie. I na koniec w nagrodę nie mieć przedłużonej umowy, albo być upokarzanym nieuzasadnionymi pretensjami, albo jedno i drugie naraz. Więc wiem też, jak wygląda załamanie młodego, wykształconego, zdrowego i pracowitego człowieka, który rusza na rynek pracy, a tam okazuje się, że wszytko, czego sie nauczył, wszytko co poznał i wszystko co wie jest warte zero.
Nie wyśmiewaj więc mojej biografii, bo nie masz pojęcia jak żyli/ żyją ludzie i nie pouczaj mnie na temat brutalności życia, bo wiem więcej niż ty, przemądrzały człowieczku, który dopiero studiuje.
Pieszczoch napisał(a):
No wlasnie co do Balcerowicza, to zlotowka spadnie jak (nie daj boze) go udupia.

Nie udupią. Balcerowicz jako prezes RPP jest poza wszelką odpowiedzialnością (przynajmniej przed władzą ustawodawczą i wykonawczą). Można co najwyżej nie wybrać go na następną kadencję. Tylko że to było przesądzone od dawna.
Pieszczoch napisał(a):
A co jak co, w swiecie polskiego biznesu i nawet na uczelniach, jest to zyjaca legenda, a jego zdjecie po smierci bedzie wisiec kolo takich ludzi jak Prof. Rutkowski.

Ten gloryfikujący pean nie jest niestety dowodem na to, że Balcerowicz jest nieomylny i nie podlega jakiejkolwiek krytyce, ani jakiejkolwiek odpowiedzialności za skutki swoich decyzji.
Pieszczoch napisał(a):
Druga sprawa, jak jednak go udupia, to niech licza sie z tym ze cala wyksztalcona i wplywowa strefa spoleczenstwa bedzie przeciwko istniejacemu rzadowi. Zaczynajac od samych prezesow bankow...a cholera wie na kim konczac. Plus UE.

Ashton napisał(a):
Ale jezeli beda takie jaja to euro podskoczy pewnie do 5-6zl jak nie wiecej, a gospodarka bedzie miala ostre problemy

Straszenie, straszenie, straszenie... Jeden z posłów twardej opozycji straszył dzisiaj, że PiS będzie zabierał polskiej młodzieży telefony komórkowe.
A Unia Europejska wypowie się sama w odpowiednim momencie.
Neonin napisał(a):
Lech Kaczynski - Eurooptymista?
- Euro - nie

W Wielkiej Brytanii, Danii i Szwecji nie ma Euro do dzisiaj. Wyborcy w tych krajach odrzucili Euro w ogólnonarodowym referendum (Szwedzi nawet 2 razy). Jak ich nazwiesz?
Neonin napisał(a):
- Konstytucja UE - nie

Obywatele Francji i obywatele Holandii odrzucili Konstytucję UE w ogólnonarodwym referendum. Ciekawe?
Neonin napisał(a):
Przestrzeganie prawa europejskiego (vide połączenie PKO i PBK) - nie

Przypominam, że Polska jest suwerennym krajem i żadne prawa nie dają
zagranicznym bankom przyzwolenia na łamanie umowy prywatyzacyjnej z polskim rządem. Ponadto okazało sie, że Leszek Balcerowicz jest tak wielkim fanem UniCredito, że w ramach promocji interesów tegoż banku jest zdecydowany wystąpić przeciw rządowi własnego kraju. W normalnym kraju takie postępowanie nie może pozostać bez reakcji.

P.S. Są tylko dwie osoby na świecie, którym Chuck Norris nie może nic zrobić. Bracia Kaczyńscy. Wszystkie kopy z półobrotu przechodzą im nad głowami.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 00:06 
Cytuj  
Wtracil bym sie do dyskusji ale rozmowa z Sargerasem przypomina mowienie do konia (i nie mam tu na mysli lidera LPR).
Jemu zycie "dalo po dupie" i w zwiazku z tym wierz w moc sprawcza ustaw - jak PiS przeglosuje ze on ma miec prace a pracodawca nie moze go "upokarzac" to tak bedzie.

A odnosnie kaczorow to uwazam, ze racje mial Luter mowic ze "w czlowieku ktory nie lubi wina, kobiet i spiewu musi byc cos nikczemnego" - to jest dla mnie wystarczajacym powodem zeby im nie ufac ;)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 00:15 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
A odnosnie kaczorow to uwazam, ze racje mial Luter mowic ze "w czlowieku ktory nie lubi wina, kobiet i spiewu musi byc cos nikczemnego" - to jest dla mnie wystarczajacym powodem zeby im nie ufac ;)


Nawet jesli jest kobieta? :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 00:18 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Karol66 napisał(a):
A odnosnie kaczorow to uwazam, ze racje mial Luter mowic ze "w czlowieku ktory nie lubi wina, kobiet i spiewu musi byc cos nikczemnego" - to jest dla mnie wystarczajacym powodem zeby im nie ufac ;)


Nawet jesli jest kobieta? :wink:


to ze ktos komus zrobi laske nie czyni z niego od razu kobiety :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 00:27 
Cytuj  
@up
I w tym momencie jakas (chociaz chwila nie jakas tam a niezwykla :wink: ) kobieta powinna sie nie zgodzic...i to niekoniecznie odnosnie laski


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 03:57 
Cytuj  
Andrzej Lepper nie musi pilnować tej Izby i paktu stabilizacyjnego, wiecie państwo - dlaczego? Bo dzisiaj okrzyk "Balcerowicz musi odejść" wygłasza Jarosław Kaczyński. To po co ma się Andrzej Lepper męczyć? Ma wykonawcę swojego projektu gospodarczego

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 08:37 
Cytuj  
@Sargeras sadzac po tym jak odniosles sie do postu Escaflone oraz na podstawie twoich innych postow rozumiem ze znalazles prace w PiSach, neistety tu ludzie maja troche bardziej wykszatalcone mozgi niz ziomale spod sklepu wiejskiego, a ty niestety pasujesz do tych drugich.


@Constantin hahaha dobre :)


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 09:04 
Cytuj  
Sar - podpisując się pod traktatem akcesyjnym do UE przyjęliśmy pewne warunki, których musimy przestrzegać. A kto ma rację nasz rząd czy też KE która zamierza nas udupić rozstrzygnie sąd i wtedy będziesz mógł opluwać sądy.
PiS śmierdzi - śmierdzi dyktaturą autorytaryzmem i zakłamaniem. Robią dokładnie to samo co robiło SLD. Gdzie więc jest różnica pomiędzy nimi? Ja widzę różnicę tylko w jednym:
- SLD nie majstrowało za bardzo przy gospodarce bo gospodarka ma to do siebie że im mniej się ją "naprawia" tym ma się lepiej.

Francja i Holadnia odrzuciła Konstytucję UE w REFERENDUM a nie skreśliła odgórnie przez prezydenta.
To samo dotyczy euro - zostało to zrobione w referendach a nie odgórnymi decyzjami.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

******

Posty: 4659
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 15 mar 2006, 09:52 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
PiS śmierdzi - śmierdzi dyktaturą autorytaryzmem i zakłamaniem. Robią dokładnie to samo co robiło SLD. Gdzie więc jest różnica pomiędzy nimi?


ja cie prosze ty nie porownuj SLD do PiS to tak jakbys porownal perfumy do gnoju.

Roznic miedzy nimi jest tyle ze latwiej wymienic tgo co ich laczy. Zarowno PiS jak i SLD sa partiami politycznymi, w obu partiach sa czarne owce co mysla tylko jak sie "nachapac". I to by bylo na tyle wspolnych cech, reszta to roznice


_________________
Noregoth active
Flonoe, Milea retired

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 275 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.