mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 cze 2006, 16:33 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Usprawiedliwienie zupełnie groteskowe. Idąc tym tokiem rozumowania można się domyślać, że o twojej wysokiej kulturze osobistej świadczy fakt, że nikogo nie zgwałciłeś, a o niezmierzonych pokładach inteligencji fakt, że przechodzisz przez ulicę na zielonym świetle. Poza tym teksty o pacholęciu i oślej ławce świadczą o zarozumialstwie, jakże powszechnym wśród osobników, którzy dopiero co pacholęciami być przestali i pragną się szybko dowartościować.

Tak to niestety bywa, gdy ktoś posługuje się agresją, a przywołany do porządku ucieka się do ironizawania. Może to i efektowne, ale jakiż z tego ma pożytek?


Dziekuję za tę jakże wnikliwą psychoanalizę mojej osoby.
Przyznam, że jest tak trafna, jak realizacja obietnic wyborczych pisuarów & co.
Wycofuję się zatem z tego tematu, gdyż potęga argumentacji adwersarzy wprawiła mnie w stupor i dalsza próba dyskusji z mojej strony byłaby tylko niepotrzebnym niszczeniem nadruku na klawiszach.


_________________
Obrazek

***

Posty: 886
Dołączył(a): 3.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2006, 21:51 
Cytuj  
@Sargeras

Bylbys w stanie nam, ludziom nie oswieconym, wyjasnic dlaczego PiS=good, nie uzywajac porownan do PO?

Bardzo mnie to ciekawi.

Z gory dzieki.

Howgh!

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2006, 10:44 
Cytuj  
Soulless napisał(a):
Dziekuję za tę jakże wnikliwą psychoanalizę mojej osoby.

To nie jest psychoanaliza, tylko riposta. Niech każdy, kto wkracza do dyskusji z wulgaryzmami i kpiarskimi epitetami celem poniżenia lub wystraszenia adwersarzy liczy się z tym, że szpila mu wbita zostanie.
Soulless napisał(a):
Wycofuję się zatem z tego tematu, gdyż potęga argumentacji adwersarzy wprawiła mnie w stupor i dalsza próba dyskusji z mojej strony byłaby tylko niepotrzebnym niszczeniem nadruku na klawiszach.

Nikt w tym topiku nie uznał dyskusji z tobą za marnowanie mocy przesyłowych serwera.
Zemus napisał(a):
@Sargeras
Bylbys w stanie nam, ludziom nie oswieconym, wyjasnic dlaczego PiS=good, nie uzywajac porownan do PO?
Bardzo mnie to ciekawi.
Z gory dzieki.
Howgh!

http://www.pis.org.pl/doc.php?d=unit&id=3

Btw. Dlaczego mam unikać porównań PiSu do PO, skoro anty-PiS zupełnie beztrosko używa się porównań PiSu do komunistów, neofaszystów i innych notorycznych przestępców?


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.