mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

spis
Ankieta wygasła 1 sty 2008, 20:12
S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl 2%  2%  [ 3 ]
BioShock 5%  5%  [ 6 ]
Call of Duty 4: Modern Warfare 25%  25%  [ 31 ]
Crysis 4%  4%  [ 5 ]
The Orange Box 13%  13%  [ 16 ]
World in Conflict 2%  2%  [ 2 ]
Gears of War 2%  2%  [ 2 ]
Test Drive Unlimited 1%  1%  [ 1 ]
The Witcher 38%  38%  [ 47 ]
Need For Speed: Prostreet 1%  1%  [ 1 ]
Unreal Tournament 2007 1%  1%  [ 1 ]
Lost Planet 0%  0%  [ 0 ]
Command & Conquer 3: Tiberium Wars 2%  2%  [ 3 ]
Enemy Territory: Quake Wars 2%  2%  [ 3 ]
Supreme Commander 2%  2%  [ 2 ]
Liczba głosów : 123
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 02:49 
Cytuj  
Singiel:

1.Bioshock (klimat ala SS2)
2.Wiedzmin (bylby na 1 gdyby nie bugi i ogolne niedopracowanie ale fabula i testy rox)
3.Crysis (za grafe + realizm)

MP:
1.UT 3
2.UT 3
3.UT 3 - nie wiem czemu w ankiecie jest UT 2007 :| ??

Swoja drogą aby w to pograc trza miec mocnego kompa , ale mi jakos w 1440x900 smiga all:P


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 11:50 
Cytuj  
Cytuj:
(za grafe + realizm)


Nie przesadzał bym z tym realizmem, Crysis jest mocno przehype'owany...

Cytuj:
Swoja drogą aby w to pograc trza miec mocnego kompa , ale mi jakos w 1440x900 smiga all:P


Imho właśnie UT3 się świetnie skaluje, i nie potrzeba do niego żadnego potwora (oczywiście nie pogra się wtedy na wysokich detalach). No i mam dylemat co kupić do grania w multi UT3 czy CoD4 :)

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 11:56 
Cytuj  
Imo TF2 w multi wymiata. Ale jak już chcesz pograć albo w UT3 albo CoD4 to polecam to drugie.


_________________
...

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 12:31 
Cytuj  
Nie grałem w UT3, ale jesli jest tak dobry jak UT 2004, to bym brał go. CoD4 ssie przy nim

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 13:02 
Cytuj  
ut3 niby ma byc w stylu ut99 wiec moze byc dobry, ale nie badalem, pewnie za slaby mam sprzet, chociaz to silnik unreala wiec pewnie daloby sie odpalic ;p


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 13:45 
Cytuj  
NIe wiem czy jest lepszy bo zakrotko gralem ale napewno jest jeszcze szybszy i gra sie super. Czysty fun w starym stylu.

A CoD4 to ssie juz przy UT99. :-)


_________________
Obrazek

***

Posty: 653
Dołączył(a): 22.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 18:22 
Cytuj  
Wiedzmin... nie wiem jak wy ale ja mam wrazenie ze 40% tej gry to loading i filmiki- nie wspomne o gadaniu, moze poprostu nie lubie tego rodzaju gier...


Oddalem glos na Crysis, grafika na maxie, realistyka itp sa na najwyzszym poziomie

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 19:06 
Cytuj  
Karoid napisał(a):
Wiedzmin... nie wiem jak wy ale ja mam wrazenie ze 40% tej gry to loading i filmiki- nie wspomne o gadaniu, moze poprostu nie lubie tego rodzaju gier...


Oddalem glos na Crysis, grafika na maxie, realistyka itp sa na najwyzszym poziomie

do tego trzeba dodać szymnie zapowiadany combat system, który okazał się lipą polegającą na klikaniu myszką w ikonkę podświetlonego ostrza


_________________
Obrazek

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 19:16 
Cytuj  
Mi Wiedźmin się nie spodobał. Sam nie wiem dla czego, może dlatego, że nie ma multi... i system walki jest troche zjebany. Już wolę tak ja w wowie na zmianę kilka klawiszy, niż jakies tam kliknięcie myszką w odpowiednim czasie. Nie rozumiem ludzi któży się tą grą tak podniecają. Dla mnie to poprostu kolejna gra zjebana przez polaków.


_________________
...

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 19:27 
Cytuj  
Polacy zawsze wszystko robią na niskim poziomie odstającym od reszty świata, może z wyjątkiem geniuszy zdarzających się raz lub dwa razy na jeden wiek albo i rzadziej (nie mówię o tych polakach, co wyjechali robić karierę na przykład do USA).

Zagłosowałem na Bioshock'a, ale doszedłem do wniosku, że jednak Crysis byłby lepszym wyborem.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 19:37 
Cytuj  
A tam, skrzywieni jesteście multi i nie macie już przyjemności pograć sobie w one player. Wiedźmin ownuje fabułą i tekstami, poza tym w tym roku nie pojawiła się (imho) lepsza gra rpg.
Zresztą na gamespocie w kategorii gra rpg cały czas trzyma się na pierwszym miejscu:
http://www.gamespot.com/best-of/genreaw ... ml?page=10


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 19:39 
Cytuj  
Helgard napisał(a):
Nie rozumiem ludzi któży się tą grą tak podniecają. Dla mnie to poprostu kolejna gra zjebana przez polaków.


Po pierwsze - wspaniała muzyka, która naprawdę spodobała mi się od pierwszego usłyszenia. Po drugie - fabuła i odwzorowanie świata Sapkowskiego. Po trzecie - dynamizm w grach rpg, co ostatnio rzadko kiedy uświadczysz. Świetna gra moim zdaniem, co nie zmienia faktu że mogli użyć innego silnika niż aurora. Można sobie wyobrazić co by było gdyby mieli do wykorzystania jakiś normalny engine, a nie tego trupa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 19:42 
Cytuj  
Helgard napisał(a):
Dla mnie to poprostu kolejna gra zjebana przez polaków.


LOL, wielkie LOL i tyle powiem.

Ty chyba koleś nie masz pojęcia, jak CD Project Red został przez tą grę wypromowany i jakiego chłopaki dostali teraz kopa, nie mówiąc już o tym że poszerzyły im się horyzonty do granic możliwości. Kto jest animatorem filmów i postaci w tej grze etc. także zachowaj imo takie komentarze dla siebie, bo 95% community było i jest grą zachwyconą.

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 19:50 
Cytuj  
Ja nie lubię twórczości Sapkowskiego, a to, że Bagiński zrobił filmy nie czyni gry zajebistą. Może dla nas, polaków, ta gra jest historycznym wydarzeniem do odnotowania w książkach, ale na tle innych tytułów ten prodkut jest zwykły, lekko wybijający się ponad przeciętność, i nic ponadto.

Edit.

Polacy, jak mają poszerzone horyzonty do granic możliwości to im jaja wymiękają, zobaczymy czy będzie tak i w tym przypadku, jak przyjdzie im stworzyć od podstaw coś nowego, bez wsparcia bardzo popularnej książki.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 20:35 
Cytuj  
Osobiście spędziłem 99% więcej czasu nad Wiedźminem niż nad GoW czy chociażby Crysisem.....

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 20:45 
Cytuj  
roball napisał(a):
ale oczywiscie trzeba zjebac z gory na dol bo sie wie lepiej. No i dlatego ze to polska produkcja, to w ogole juz jest skazana na fail.


Nie.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 20:58 
Cytuj  
Dla mnie dawno nie bylo tak dobrego cRPG jak Wiedzmin w ostatnim czasie. MOzna sobie gadac, ze wzorowali sie nad swiecie Sapkowskiego, na silniku NWN. Ale to tez trzeba umiec, zrobili to swietnie, a silnik zmodernizowali w baaaardzo mocnym stopniu. Dla mnie to naprawde dobra gra i nie tylko dla mnie, z tego co widac, sporo ludzi na swiecie.

A mi z polskich produkcji podobal sie chocby Painkiller.


_________________
.

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 21:04 
Cytuj  
Nie, jak robić gry, to też porównywać je do światowych produktów z najwyższej półki, a nie mówić, że super bo z polski i sapkowski (wank). O tej grze będzie cicho za pół roku, w odróżnieniu od takiego UT3 czy Crysis'a.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 21:12 
Cytuj  
Crysis to gowno o ktorym sie szybko zapomni, a community UT3 bedzie male ze wzgledu na sukces CoD4. Wiedzmin daje rade, ale jest pare ciekawszych tegorocznych gierek. ;)
Dalem vote na cod4 ofc.


Ostatnio edytowano 26 gru 2007, 21:13 przez gufnowapnjasz, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2007, 21:12 
Cytuj  
Ja zagralem sobie w demko Crysisa i jakos w ogole mnie nie ciagnie... Co do UT, to w moich osobistych odczuciach upadl bardzo nisko, milo wspominam pierwsza czesc. Wole CoDa4.
Co do wieska, bedzie cicho ale ludzie beda pamietac, ze fajnie sie gralo, mysle nawet ze moze niektorzy powraca po latach jak mi sie zdarza nadal do falloutow czy tormenta...


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 76 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.