mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 17:59 
Cytuj  
Crysis sprzedal ponad milion kopii od wydania, i jest naprawde dobra gra.

Oczywiscie poziomy trudnosci sa bardzo konsolowe, i jesli nie gra sie na 'Delta' to ta gra nie daje zadnej satysfakcji.

Jak dla mnie, crysis mial fajna grafike, fajne polaczenie skradania sie z klasycznym shooterem, fabula byla taka sobie (widywalem gorsze). Misja gdzie jezdzi sie czolgiem jest niesamowita, przez pierwsza minute ma sie wrazenie ze oglada sie film.

Problemem crysisa byly troche wymagania sprzetowe, ale ta gra byla robiona w zalozeniu ze trzeba bedzie do niej mocnej maszyny.

A UT3 to krap i tyle.


_________________
Nestor#1522

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 18:23 
Cytuj  
Nie dalem rady po godzinie ;/ uninstall ;]

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 19:30 
Cytuj  
Dla mnie Crysis to jeden z najlepszych single player FPS-ow w jakie gralem. A jest to moj ulubiony genre od zawsze, wiec troche ich widzialem. Niektore poziomy byly iscie filmowe i czulem sie jak Rambo-predator. Jest tam wszystko i mozna grac na wiele sposobow - zwykla napierdalanka, skradanka, pojazdy, samoloty, stacjonarne dziala, ~Descent... Doskonale polaczenie okraszone wspaniala oprawa graficzno-dzwiekowa. I faktycznie - duzym problemem bylo to, ze w momencie, w ktorym wyszedl, wymagania byly troche z kosmosu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 19:33 
Cytuj  
Ja napewno Crysisa spróbuję, ale to wtedy jak wyjdzie nowa generacja kart graficznych i troche stanieją. Nie lubię spadków FPS za cholere, chcę grać w komfortowych warunkach.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 11 cze 2008, 19:51 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Ja napewno Crysisa spróbuję, ale to wtedy jak wyjdzie nowa generacja kart graficznych i troche stanieją. Nie lubię spadków FPS za cholere, chcę grać w komfortowych warunkach.


8800 Uciagna go spokojnie, teraz mozna dostac je juz ponizej 1k. Oczywiscie dualkor i 2gb ramu tez sie przydadza :)

Do tego jest duzo opcji regulacji, wiec mozna sobie dostosowac. Fakt faktem ze NA FULL-FULL-FULL detail, niektore kompy dlawia sie ostro.

Na 8800GTS na prawie full chodzi ok. Texture resolution i AA zabijaja fps w tej grze, reszta to efekty poboczne, typu promyki (ponoc tylko DX10, lol), i inne bajerki.


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 339
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2008, 08:24 
Cytuj  
Coraz smieszniej:

Witam,



Dziękujemy za złożenie zamówienia w sklepie gram.pl.



Polski dystrybutor gry, firma CD Projekt, poinformował o zmianie daty premiery gry: „Mass Effect” na PC.

W związku z powyższym, chcielibyśmy poinformować, iż termin realizacji złożonego zamówienia w sklepie gram.pl został ustalony na 17 lipca.

„CD Projekt z przykrością zawiadamia, że premiera gry RPG „Mass Effect” z przyczyn technicznych została przesunięta na 17 lipca. Wydawca gry w Polsce informuje, że przyczyną opóźnienia są problemy z integracją polskiej wersji językowej z grą, niezależne od polskiego dystrybutora”.

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 18 cze 2008, 10:17 
Cytuj  
Juropa dawno gra a my musimy czekać, bo zachciało im sie polonizacji. Fajna sprawa, że głosu użycza Dorociński, ale sądze, że dałbym rade bez tego, a przesunięcie terminu o 3tygodnie, kiedy ja odliczałem już dni to brak profesjonalności. Czas odwiedzić mininovę.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.