mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 224 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 278
Dołączył(a): 14.09.2008
Offline
PostNapisane: 30 paź 2008, 22:00 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Jak wyjdzie cod z gundamami to kupie bez wachania :)


nie wachaj sie, huju


_________________
GucioSS napisał(a):
koniec świata będzie za te parenaścię miliardów lat co naukowcy mówili bo w tedy słońce ma uderzyć w ziemię.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2008, 22:07 
Cytuj  
omagad a co masz do HC? az milo pograc sobie tam gdy grasz na normalu, dla odprezenia. Nie chcesz nie graj tam, nikt Ci nie kaze ;) z tego co wiem wiecej pubow w cod4 bylo HC, to dlaczego by mieli tego nie dac? no i powodzenia w graniu riflami na normalu. Na HC mozna przynajmniej pograc kazda bronia. Na normalu sie bierze taka co ma najwiekszego kopa ;p


_________________
.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2008, 22:15 
Cytuj  
Musze powiedziec, ze calkiem milo jestem zaskoczony.
Przy full detalach i bardzo wysokiej (nie pamietam jakiej tbh) rozdzielczosci mialem na swoim trupku jakies dwadziesciakilka fps. Przeszkadzalo mi, troche obnizylem jakosc tekstur, filtrowanie dalem 2x i performance poprawil sie zdecydowanie.
Musze powiedziec, ze niezle to jest zrobione pod tym wzgledem.

Ale prawde powiedziawszy, to oneshotowali mnie z kilometra, a ja nawet nie wiedzialem, ze ktos tam jest ;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 186
Dołączył(a): 12.12.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 08:14 
Cytuj  
@high

za duzy random, gdyby bronie mialy normalny dmg to moze i ok, ale jak koles sprayowal i 1shotowal pociskiem to bylo smutne, brak celownika to tez fail, to jest gra a nie wojna ze sie trzeba wczuwac


_________________
Obrazek

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 08:20 
Cytuj  
Cytuj:
brak celownika


LoL. To tam nie ma celownika? Heh. Sam nie ma jak sprawdzić, bo mi się zainstalować nie chce... :roll:


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 09:10 
Cytuj  
ja gram na obu trybach, jak chce pobiegac to na normalu. jak bardziej spokojnie i np. z pistolem to na HC ;)

brak celownika - chodzi o to ze nie ma tego krzyzyka a nie, ze nie macelownika w broni, gwoli scislosci.

mi to nie przyeszkadza, ze go nie ma, juz i tak celuje odruchowo bardziej ;)

btw. /connect 217.146.84.212:28942 - serwer klanu OMG - HC

wczoraj sobie pogralem na normalu i na tych mapach to mam wrazenie, ze normal jest przyjemniejszy, bo troche duzo wolnych przestrzeni i zawsze jakas ta jedna kulka sie przypaleta. Pogralem tez na S&D, calkiem fajnie. Ale 1 wrazenie bylo badziew i tak ;)


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 10:42 
Cytuj  
omagad to moj low+ padawan, nie wiem czemu bez mojego pozwolenia sie wypowiada na tematy o ktorych nie ma pojecia :har:


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 10:46 
Cytuj  
Cytuj:
omagad to moj low+ padawan, nie wiem czemu bez mojego pozwolenia sie wypowiada na tematy o ktorych nie ma pojecia


You are craaaaaaaaaazy... O jea.... :lol:


_________________
...

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 11:02 
Cytuj  
omagad napisał(a):
-znowu tryb HC (kiedy to wrescie wypierdola?)

co kurwa?

imo gra swietna
swietne mapki i ich klimat
wreszcie cos bardziej ambitnego
te rzeczki, mostki, krzaczki itp - zajebista sprawa

denerwujace rzeczy to za silne psy na HC - powinny robic dmg jak na normalu albo powinni je wyjebac z HC - no i po czasie bywa ze biega chyba wiecej psow niz playerow (albo takie wrazenie odnosze) ;) - co tez jest imo zrypane
naloty za czesto
ale ogolnie jesli chodzi o kill streak mam podobne zarzuty jak do cod4 (za czesto za latwo - i na mapie robi sie banzaj)

no i spawn pointy sa faktycznie jeszcze mocno zrypane
i to nie ze po czasie sie spawn rypie
bywa ze na dzien dobry - jak mapka startuje spawnujesz sie posrod wrogow - a wtedy to dziki zachod - kto szybszy ;)

***

Posty: 695
Dołączył(a): 18.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 11:06 
Cytuj  
To wynika chyba z tego,że na większości serwerów gra za dużo ludzi na raz na mapie (30+ luda na tych mapkach to zdecydowanie zbyt wiele).

Z psami fakt, czasami jest przegięcie co do ilości, bo jeżeli biegną 3 na ciebie osobno to idzie je ubić, ale jak robi się ich 5+ to jest masakra :).

No ale to po jest beta żeby naprawiali takie rzeczy.


_________________
Altaya | BF4

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 11:18 
Cytuj  
Heh, ja pogralem troche i w sumie nie podoba mi sie.
Nie wiem co sie dzieje. Gine w dziwnych sytuacjach. Nie widze wrogow nigdzie, a oni mnie zawsze ;-)
Chyba za trudna jest dla mnie ta gra. Wolalem Battlefielda. Jakos mi tam latwiej sie bylo ogarnac w sytuacji.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 11:22 
Cytuj  
Vorten napisał(a):
To wynika chyba z tego,że na większości serwerów gra za dużo ludzi na raz na mapie (30+ luda na tych mapkach to zdecydowanie zbyt wiele).

Z psami fakt, czasami jest przegięcie co do ilości, bo jeżeli biegną 3 na ciebie osobno to idzie je ubić, ale jak robi się ich 5+ to jest masakra .

No ale to po jest beta żeby naprawiali takie rzeczy.

no tez prawda - te mapki to tak max 8v8/10v10
ktos wie czy beda duze mapki?


Zychoo napisał(a):
Heh, ja pogralem troche i w sumie nie podoba mi sie.
Nie wiem co sie dzieje. Gine w dziwnych sytuacjach. Nie widze wrogow nigdzie, a oni mnie zawsze ;-)
Chyba za trudna jest dla mnie ta gra. Wolalem Battlefielda. Jakos mi tam latwiej sie bylo ogarnac w sytuacji.

kwestia przywykniecia i uwazania na miny ;)
no i kiepawe te spawny - pewnie nieraz biegniesz i nagle giniesz bo gosciu sie zespawnowal za Toba

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 11:30 
Cytuj  
No nie wiem, chyba raczej on miny nigdy nie zginalem, ale zawsze sobie ogladam jak ktos mnie zabije i prawde mowiac czasem nie rozumiem jak to mozliwe - na przyklad gosciu strzela poltora-dwa metry odemnie (tak oceniajac po wzroscie postaci) i mnie zabija, a ja jak kogos trafie to fartem.

W ogole te psy to phail troche moim zdaniem ;-)

Dodatkowo czest jest tak, ze gine, bo mnie typek wypatrzy za jakimis krzakami, a jak jest riplej mojego zgona to ja siebie sam tam nie widze ;-)
Do tego jak sie zatrzymam na 3 sekundy dluzej w jednym miejscu to natychmiast gine.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 11:34 
Cytuj  
Nie wiem czy wiecie ale cod5 pozwala na duzo wiecej niz cod4 dla adminow serwa. Na tym serwerze OMG wylaczyli czolgi, nie ma chyba psow ani artylerii (w koncu S&D serw), kazdy gracz moze podlozyc bombe jak ma to miejsce w cod2. Zupelnie inaczej sie tam gra, bardzo przyjemnie, to jest akurat serw HC. Ale bardzo polecam.

I przy wylaczeniu tych badziewi nie traci sie rankingu.

poki co z serwow HC jest najlepszy ten OMG /connect 217.146.84.212:28942 sprobuj zychooo ;)

PS. spawny w TDM to dopiero masakra ;d


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 11:51 
Cytuj  
Przemknąłeś przez chwilę, teraz siedzi tam z 5 os. i ogólna kampa na całego. Zychu chyba przyszedł, bo jakiś nick asdfasddf. ;D


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 13:32 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Przemknąłeś przez chwilę, teraz siedzi tam z 5 os. i ogólna kampa na całego. Zychu chyba przyszedł, bo jakiś nick asdfasddf. ;D

hehe, bylem jedna mapke gralem prawie cala, malo osob bylo, mozna bylo rashowac ile sie chcialo i statystyki 27 killi do 7 to wyszeldem poki co. Ale na tym serwie gra przypomina bardziej cod2 :)

I chyba dodali wlasna muzyke, jesli mozna wiecej modyfikowac serwery bez utraty rankingu to cos z tej gry moze byc :)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 14:13 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Atherius napisał(a):
Przemknąłeś przez chwilę, teraz siedzi tam z 5 os. i ogólna kampa na całego. Zychu chyba przyszedł, bo jakiś nick asdfasddf. ;D

hehe, bylem jedna mapke gralem prawie cala, malo osob bylo, mozna bylo rashowac ile sie chcialo i statystyki 27 killi do 7 to wyszeldem poki co. Ale na tym serwie gra przypomina bardziej cod2 :)

I chyba dodali wlasna muzyke, jesli mozna wiecej modyfikowac serwery bez utraty rankingu to cos z tej gry moze byc :)


Akurat w cod2 to mało grałem, bo w porównaniu do jedynki jest strasznie uproszczony (mało kiedy trzeba używać szczerbiny, nawet w snajperkach), tak na prawdę największa frajda była cod1 i carrentan, mam nadzieje, że będzie remake tylko nie taki poroniony jak w cod4... No i ten hardcore to mógłby być prawdziwy hc, czyli większy rozrzut broni itp. a nie, że gościa w stopę strzelę i zgon od razu, nie takiego 'realizmu' oczekiwałem. Zresztą jak się 5ka znudzi to wracam do 1 + mody. :)


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 14:49 
Cytuj  
przyznaje zachowanie broni jest glupie, o dzwieku nie wspominam. Co do cod2, to chyba jest lepszy niz cod4 i 5 :P ale jesli cod5 jest bardziej podobny do cod2 to a cod2 to jest tez bardziej podobny do cod1 ;) bo cod2 blizej do cod1 ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 16:03 
Cytuj  
No nie wiem... sporo grałem w jedynkę i dla mnie 2ka jest kurewsko łatwa, zresztą porównaj sobie np. celownik snajpery z 1 i 2ki. :) Zresztą brak super mapek np. pavlov itp. eh stare dobre czasy. :)

Znalazłem nawet scr (to samo miejsce, mapka pavlov, u góry uo, u dołu podstawka), którego kiedyś robiłem, od uo zaczęła się fala uproszczeń, które zjebały tą grę niestety... ;/

Obrazek

No i idąc dalej tropem nie trzeba było się zbytnio wysilać, żeby kogoś zabić no i apteczki to był klimat a nie odnawialne życie jak w 4ce... a teraz co dostaliśmy ? Tak jak pisałem tryb hc, gdzie walisz w stopę i zgon. :(


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 16:44 
Cytuj  
ech jakby odnoili po prostu cod:uo to byloby super :) sa mody np. AWE4, ACE gdzie sa apteczki itp. i ale malo osob chce tam grac :/

a jak wyglada killowanie w cod:uo ? 1 shot = 1 kill? czy cos bardziej normal jak w cod4 czy cos?

Ja teraz jestem u rodziny i mam innego kompa, ATI. i mam black screena i nie moge wejsc do bety :P


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 224 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.