mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 367 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:03 
Cytuj  
roball IMO sztandarowym tytulem PS jest God of War. Jutro Sony pewnie oglosi specjalna edycje MGS na PS3 z ekstra contentem i tyle bedzie z zadowolenia MS :)


_________________
.

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:06 
Cytuj  
NIe zapominajcie,ze SONY ma jeszcze ps2 i tego nowego psp.Ciekawe ile tym razem bedzie gadane o cyferkach ;/


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:07 
Cytuj  
NApisze tak:

1. Sony podkrada kontroler Wii i jara sie jakie to bedzie zajebiste na PS3 a MS w tym samym czasie daje full motion capture i voice recognition. Chuj z grami - konsole sa dla leniwcow.... jak bede mogl odpalic gre mowiac "Metal Gear Solid - Play" to to juz jest fajne.

2. Sony przez dwa lata robi Home w ktorym po tym czasie mozna pograc w jregle tymczasem MS wyjebuje z Twitterem, last.fm i facebookiem - plus Sky w konsoli. Sam facebook w US da im troche nowych sprzedanych konsol i pewnie parunastoprosentowy wzrosy liczby kont na Xlive.

3. Polyphony majstruje 5 lat przy GT5 i dalej nie umia wlaczyc modelu zniszcen i grzebia cos przy Prologue - tymczasem MS wydaje pierwsza oficjalna wiadomosc o Forzy 3 i gra wychodzi w pazdzirniku.

4. Sony nie potrafi zadbac o swoje najwieksze seria, ktore byly "twarza" PS2 - stracili juz Tekkena, Final Fantasy - teraz traca Metal Gear Solid. Pisza "traca" w sensie utraty exclusywnosci a to jest DUZO wbrew pozorom.

Napisalby jeszce pare rzeczy ale mi sie niechce - Sony uwaza ze wygra ta generacja zapowiedziami - no coz.... GL&HF

Pol jutrzejszej konferencji to bedzie nowe PSP a drugie pol GOW3, U2, HR i FF13/versus i GT5 - czyli nic nowego... no i nowe stroje do Home :)


Ostatnio edytowano 1 cze 2009, 21:09 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:07 
Cytuj  
italios1 napisał(a):
NIe zapominajcie,ze SONY ma jeszcze ps2 i tego nowego psp.Ciekawe ile tym razem bedzie gadane o cyferkach ;/


zastanawiam się właśnie, czy nie łyknąć tego nowego psp jak wyjdzie

całkiem nieźle się zapowiada a do tego usunęli ten crapowaty UMD :wink:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:10 
Cytuj  
MAm nadzieje,ze jutro zobaczymy przewage sony nad x'em jesli chodzi o moc:)

Teraz(nie wiem jak dawniej) m$ targetuje w graczy typu casual...ciekawe czy tymi nowymi zabawkami ubedzie graczy wii

@up
A co zrobisz z plytkami ze starego psp?


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:14 
Cytuj  
Ha... ie wiem czy ktos zwrocil uwage ale wyczytaem na innym gorum - ze powidzieli ze filmy beda nie w 8miu jak dotej pory ale w 18 krajach i w rogu ekranu byla (???) polska flaga.... dementi otr not jak ktos moze....

Bo to moze oznaczac polski XLive a to by bylo... hmmm.. zajebiste - zwlaszca z tymi nowosciami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:14 
Cytuj  
polyphony moze majstrowac i 10 lat. i to czy 'umia' czy nie, w przypadku gt nie ma znaczenia. zuzywanie sie opon w zupelnosci mi wystarcza. forza moze wychodzi ale i tak chwilowo jeszcze duzo jej brakuje.


zobaczymy co powie sony. jak juz pisalem, jak dla mnie bez rewelacji na ta chwile.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:15 
Cytuj  
italios1 napisał(a):
MAm nadzieje,ze jutro zobaczymy przewage sony nad x'em jesli chodzi o moc:)

Teraz(nie wiem jak dawniej) m$ targetuje w graczy typu casual...ciekawe czy tymi nowymi zabawkami ubedzie graczy wii

@up
A co zrobisz z plytkami ze starego psp?


do-not-have

wcześniej jeżeli chodzi o handheldy to imo ds>psp


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:17 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
polyphony moze majstrowac i 10 lat. i to czy 'umia' czy nie, w przypadku gt nie ma znaczenia. zuzywanie sie opon w zupelnosci mi wystarcza. forza moze wychodzi ale i tak chwilowo jeszcze duzo jej brakuje.
.
No to powodzenia. Pominawszy ze GT5Prolog pomimo 5 lat tworzenia DEMA!!! jakos nie powala szczegolnie mocno.

I z checia bym uslyszal czego to Forzie brakuje w porownaniu do glownego obecnie na rynku konkurenta czyli GT5 Prologue.... bo ja moge zaczac z miejsca wymieniac rzeczy ktore sa w Forzie a nie ma ich w GT5P i nie bedzie w full wersji.

I nie pisz ze grafa bo to co pokazali bylo 1 ultra plynne 2 bardzo ladne.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:18 
Cytuj  
@Kabraxis

ad. 1 - jak widac wiekszosc z pozniejszych zapowiedzi byla typowo pod amerykancow, bo to im w wiekszosci nie chce sie ruszyc dupy zeby wlaczyc tv, teraz juz nawet nie beda musieli gry wlaczac palcami.. super super, ale gdybym chcial robic wygibasy to bym kupil Wii, ewentualnie karnet na silownie.

ad. 2 - kolejne.. facebook, moze jak odpala w koncu Live PL to wprowadza tez obsluge NK, jak widac poziom odpowiedni uzytkownikow konsol ;) Poza tym wszystkie te rzeczy dzialaja na PS3 via przegladarka + wiele innych ktorych nadal nie bedzie na X'ie

ad. 3 - niestety tez mi sie nie podoba czekanie, ale znajac Polyphony wypuszcza DOPRACOWANA gre. Jesli MS wypuszcza tak szybko nowa Forze, to nie mozna jej nazwac inaczej jak Forza 2.5

ad. 4 - a MS stracil swoje tytuly - era exclusivow dobiega konca, teraz tylko wewnetrzne studia moga dac dobry exclusive, reszta predzej czy pozniej pojawi sie na drugiej konsoli.

Nie bylo zapowiedzi GeoW3, moze exclusive na PS3 ;)

Btw. piszesz ze Sony ujawnilo wszystkie exclusivy, skad wiesz? Jesli nie ujawnilo to raczej nie powinienes o tym wiedziec.


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:20 
Cytuj  
Yog-Sothoth napisał(a):
Btw. piszesz ze Sony ujawnilo wszystkie exclusivy, skad wiesz? Jesli nie ujawnilo to raczej nie powinienes o tym wiedziec.


Tak samo jak ty wiesz ze rynek konsol konczy sie na Polsce i ze Fozra bedzie Forza 2.5..... pierdolisz od rzeczy.

Nie oceniam z perspektywy Polaka i nie oceniam "bo lubie MS a Sony nie".

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:25 
Cytuj  
last.fm, facebook, twitter - nie majace znaczenia pierdoly dla przecietnego polaka.
w ps3 przegladarka dziala bardzo fajnie. w x360? jakos sobie nie przypominam.
slaby wiec to jest argument robalku.
blu-ray wyprze dvd, tak jak dvd cd.
polecam ci OBEJRZEC chociaz jeden film na tym nosniku i wtedy sie wypowiadac ;/

z czym ms wstrzeliwuje sie w rynek?


kabraxis czego brakuje w forzie? grywalnosci.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:29 
Cytuj  
@Kabraxis
Ja oceniam z tego co widzialem, a co ty widziales?

roball - a kiedy zaczeli robic Forze 3? Ano wlasnie o to sie rozbija.. byla plotka ze robia Forze 3 pare miesiecy temu, dzis na konferencji dowiadujemy sie ze robia na 100% i bedzie w pazdzierniku, dosc szybkie tempo.


_________________
.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:29 
Cytuj  
Anyway microsoft moze i smierdzi ale to co ubi zrobilo ze splinter cellem miazdzy mnie totalnie. Prawie zero ui, total immersion, akcja zajebista ze az ciarki przechodza. Akurat tej prezentacji nie widzialem, killer totalny.

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:31 
Cytuj  
roball napisał(a):
Zeby wszystko bylo jasne, poprzedni post byl skierowany do italosa.

A co do jutrzejszej konferencji sony.. hrr

1. ps3 slim
2. psp go
3. nowy kontroler
4. obnizenie cen ps3


NIe italos tylko italios...2x juz tak napisales :((((((((((((((

sa jeszcze ploty o sofcie,ktory umozliwi odpalanie gier z ps2 i byc moze zobaczymy giery z ps2 na psn


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:32 
Cytuj  
Ale stezenie fanbojow. Az mozna by destylat zrobić i sprzedawać.
Możecie sie jeszcze bić o to ze Crysis nie jest Exlusivem na PC.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2262
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:36 
Cytuj  
No to masz powiedzmy pol roku developingu do momentu pierwszej informacji + nastepne pol roku do dzis + 5 miesiecy do pazdziernika... tempo jak w EA ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:40 
Cytuj  
roball napisał(a):
Nie fanbojow ale ludzi ktorzy maja cos do powiedzenia na dany temat, gdybym byl fanbojem to bym sie spuszczal na swoja jedna jedyna wspaniala konsole a w inne rzucal kupami.

Przestan probowac prowokowac flame i wyp..jdz.

Po przeczytaniu 3 stron, stwierdzam, ze flame to juz tutaj jest. Poprostu nikt jeszcze bluzgami nie rzuca, przynajmniej nie mocno.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:40 
Cytuj  
robal nie wiem czy tekst dnia czy nie, ale widze, ze nie zalapales sensu.
odpisalem kabraxisowi czego MI brakuje w forzy.
w porownaniu do gt forza ma o wiele nizsza grywalnosc jak dla mnie. kropka.

roball no ja rozumiem, integracja itd, ale nadal wole integracje przegladarki z konsolka. a nie community portale, z ktorych nie korzystam ani ja, ani moi znajomi.

i jesli chodzi o przegladanie zdjec, muzyki, filmow tez bardziej 'podchodzi' mi interfejs ps3.


Ostatnio edytowano 1 cze 2009, 21:41 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:40 
Cytuj  
TO po huja mowisz,ze hardware ps3 jest gowno warty bo ciezko dla niego gry robic i bluray nie wyparl dvd?

Predzej czy pozniej nastanie taki moment ,w ktorym bedzie dobrze widac przewage mocy.Najpierw bylo vhs z jakimis bajerami,potem cd,dvd a teraz jest bluray.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 367 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 19  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.