mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 05:30 
Cytuj  
Lordrigar napisał(a):

a ruszyles chociaz raz dupe z pokoju, zeby zaglosowac?

Jak juz pare innych osob napisalo przede mna: nie? to stfu.

Narzekac kazdy potrafi Ashton, ale nie glosujac nie masz prawa do krytyki - posrednio sam sie przyczyniles do zaistnialej sytuacji.

zawsze glosowalem na upr, wiec stfu i sie nie odzywaj kretynie =_=;
w przeciwienstwie do was nie jestem kretynem ktory glosuje na to co mu pokaze telewizja.

Grayfox napisał(a):
Jak możesz cierpieć i mieć ograniczoną wolność jak Ty kurwa nigdy z pokoju nie wychodzisz. Chyba że do apteki. Sam sobie ją ograniczać bardziej więc shut the fuck up.


To ze se ograniczam wolnosc jest moim wyborem, i nikomu nic do tego, sam przestalem wychodzic by nie miec kontaktu z takimi slepymi kretynami jak ty. To ze nie palisz jest tak samo twoim wyborem do ktorego nikt ciebie nie zmusil.

Dana napisał(a):
Cytuj:
nie chcesz - nie pal


Widzisz, zasadniczo to masz racje. Nawet bym się zgodził, teraz jednak to z moich podatków jest opłacane leczenie raka płuc, krtani i czego tam jeszcze u ludzi takich jak ty, którzy palą z własnej woli :)

Oczywiście przeciwny jestem zakazywaniu palenia w domu, samochodzie czy nawet w barze.

To wasze kochany rzady nadal nie poprawily sluzby zdrowia ? :( a fakt, jest w gorszym stanie niz byla za czasow komunistycznego sld. afair nawet za czasow pis bylo lepiej niz teraz.

tczewiak napisał(a):
Nikt nie zakazuje palić w domu. Zakaz dotyczy palenia przy postronnych osobach niepalących. I bardzo dobrze. Palacze to gorsza rasa i nie powinni zasmradzać powietrza normalnych ludzi.


Tak, bo aryjska rasa > inne rasy, do komor gazowych tych palaczy.

Lordrigar napisał(a):
meterrr napisał(a):
zrozum ze nie oddanie glosu jest pewnego rodzaju manifestem wiec stfu


manifestem czego?

nie oddanie glosu w wyborach oznacza, ze masz to generalnie w dupie, bo nie chcesz niczego zmienic. nie masz sie zatem co rzucac, bo nie probowales. wiec stfu.


co do palaczy, to jestem calkowicie za ta ustawa. Sam nie pale i nie zamierzam kipnac na raka przez bierne palenie. A wiadomo, ze bierne palenie wyrzadza wieksze szkody, niz zaciagniecie sie dla palacza.

Gdybys mial do wyboru hitlera i stalina, glosowanie byloby dobrowolne, ale jeden z nich by wygral, czy tez uwazasz ze nie oddanie glosu oznacza ze masz to wszystko w dupie bo nie chcesz niczego zmienic ?

pieprzeni idioci bez wyobrazni.

Niema najmniejszych dowodow na to ze bierne palenie niszczy komukolwiek zdrowie, jest to taki sam mit jak globalne ocieplenie, ktorego efekty widzisz teraz.


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 08:09 
Cytuj  
ale pierdolicie


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 09:36 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Wg mnie bardzo slaba frekwencja na wyborach parlamentarnych czy prezydenckich jest rowniez pewnego rodzaju manifestem spolecznym.
Choc w sumie na to samo wyjdzie jak bedzie duza ze sporym odsetkiem glosow niewaznych.

Slaba frekwencja wskazuje, ze ludziom albo sie nie chce, albo maja wybory w dupie. Za to duza frekwencja z duza iloscia glosow niewaznych mowi wyraznie: chcemy glosowac, ale nie na was, wypierdalac.

X.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 09:58 
Cytuj  
Slaba frekwencja pokazuje, ze ludzie nie rozumieja idei demokracji. Rozumiem, ze mamy w Polsce jakis odsetek monarchistow, anarchistow czy jakies inne frakcje, ale chyba nie 50% spoleczesntwa. Fakt, ze slabosc klasy politycznej zniecheca do glosowania, ale to nie powinno byc usprawiedliwienie. Ashtonowi polecam Kononowicza, moze bedzie startowal w wyborach prezydenckich 2010. :>


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 12:25 
Cytuj  
I dobrze ze nie kazdy chodzi na wybory, bo wtedy zdzisiu z pod sklepu ktory grzeje od rana do wieczora, pojdzie i zaglosuje na jakiegos jebanego populiste ktory krzyknie ze od jutra nie ma akcyzy na vodzie.
Tak wiec jesli ktos nie idzie, bo ma w dupie, to dobrze robi.
To daje szanse mi, oraz ludzia do mnie podobnym niejako sterowac tym wielkim okretem ktory pojdzie na dno za lat kilka.

Wasze skladki na zus rownie dobrze mozecie wypierdalac za okno, bo ta firma od wielu, wielu lat sie kiwa, a jak pierdolnie ( a pierdolnie na pewno) to wtedy beda jaja.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 12:58 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Neon - tak offtopując - wszystkiego najlepszego z okazji dnia dziadka ! :) Mendolowi już złożyłem życzenia ;)



Hahaha u made my day ;p dzięki


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 13:07 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
I dobrze ze nie kazdy chodzi na wybory, bo wtedy zdzisiu z pod sklepu ktory grzeje od rana do wieczora, pojdzie i zaglosuje na jakiegos jebanego populiste ktory krzyknie ze od jutra nie ma akcyzy na vodzie.
Tak wiec jesli ktos nie idzie, bo ma w dupie, to dobrze robi.
To daje szanse mi, oraz ludzia do mnie podobnym niejako sterowac tym wielkim okretem ktory pojdzie na dno za lat kilka.

Wasze skladki na zus rownie dobrze mozecie wypierdalac za okno, bo ta firma od wielu, wielu lat sie kiwa, a jak pierdolnie ( a pierdolnie na pewno) to wtedy beda jaja.


ostatnie partie ktore wygraly wyboru
platforma i pis, imo owe zdziski stanowia wiekszosc.

@up: ale wczoraj byl dzien babci, tzn ukrywacie cos przed nami ? jakies operacje czy cus ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 13:13 
Cytuj  
cholera a ja mendolowi i swengowi nie zlozylem , wszystkiego naj naj dziadziusie :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 22:18 
Cytuj  
ty ashton a tak serio to dlaczego ty mozesz glosowac?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.