mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 13:51 
Cytuj  
Jakis typ wczesniej napisal ze to forum ma klimat
nigga pls...
Obrazek
(Obrazek hostowany specjalnie dla niego)


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 14:00 
Cytuj  
O, taki Icrom.
Można powiedzieć, że to forum go wychowało. I wyrósł na prawdziwego, twardego trolla. Dzięki nam.

Brawo panowie.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1490
Dołączył(a): 19.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 14:06 
Cytuj  
Jestescie moimi autorytetami... wszyscy ;(
I tak masoni wami rządzą...


_________________
Obrazek

***

Posty: 677
Dołączył(a): 1.03.2008
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 16:49 
Cytuj  
troche mnie irytuje to jego elo w co drugim slowie

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 17:11 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
WALL OF TEXT vs WALL OF TEXT


spinacz napisał(a):
Jakikolwiek nowy temat by nie powstał, każdy z was drodzy pseudo-indywidualiści musi wyrazić swoje odmienne zdanie. Nawet jeżeli z początku zgadza się ze swoim przedmówcą i tak musi dorzucić swoje - z-chuja-wzięte-trzy-grosze. Możecie powiedzieć, że przecież na tym polega dyskusja, wolna wymiana zdań etc. I tu ponownie muszę się nie zgodzić. Dziwnym trafem na innych forach rozmowy przebiegają w normalny sposób, ludzie wymieniają się informacjami/poglądami/zdjęciami/chuj wie czym. Tylko na MMORPG każdy myśli, że jest zajebiście wyjątkowy, że świat kręci się wokół niego i jeżeli napisze coś niebywale indywidualnego to pokaże innym użytkownikom jaki jest elo-kurwa-pozytywny. Dowartościowujecie się wzajemnymi wyzwiskami lub wchodzeniem w dupę komuś, kogo społeczność ogłosi za tymczasowego elo-guru. Naprawdę ktoś musiał was bardzo skrzywdzić psychicznie w życiu, oczywiście wszyscy teraz zgodnie zaprzeczycie, że JA jestem inny, że to dotyczy KOGOŚ INNEGO. NIE !!! To dotyczy właśnie Ciebie, typowy użytkowniku MMORPG. Jesteś skrzywdzonym przez życie narcystycznym nieudacznikiem, który szuka ukojenia w gnojeniu ludzi w internecie.


I wlasnie tego typu czynniki składają się na wyjątkowość mmorpg.pl. Owszem, forum nie jest idealne. Czasami ktoś kogoś wkurwi, kogoś się czytać nie da. Wtedy najlepiej jest zalożyć topic we flamesach pt. "@(Nick osoby która Cie irytuje) i pospamować randomowe obelgi w jego strone. Jeżeli trafisz na kogoś ze społeczności (jak to Ty określiłeś) 'elo ekipy', bądz też trafisz na nieoficjalnego 'elo guru' to wtedy zjadą Cię na forum jak szmate, dwa dni później wszyscy zapomną o Twoim chujowym flejmie i życie na forum jest takie jak zawsze. Nie chce mi się teraz opiywać wszelkich czynników składających się na to że to forum jest bardziej joł niż elo, ale przedewszystkim na tym forum mozna pogadac zarowno o mmorpegach, o innych grach, o pctach, filmach, serialach, muzyce, mango, ekoskórce, autocasco etc.
I jest tu wbrew pozorom wolnośc słowa, i mało moderacji (No offence Beast, wiemy że działasz tylko się nie ujawniasz :P), nie ma takiej paranoii jak chociażby na Tweak aka Purepc.pl, że gdy zakładasz temat/piszesz post odnosnie tego że GRAŁEŚ w jakąś grę która w PL jeszcze nie wyszla, to musisz udowadniać modom/użytkownikom, iż posiadasz oryginal. Wrzucic zdjecie opakowania z karteczka "Twoj nick @ purepc" czy whatever, bo inaczej permban. masakra :O

Anyway, do tego forum trzeba sie przyzwyczaic. I zdac sobie sprawe z tego, że robienie chujowych flejmów mija się z celem, tak samo jak wyskakiwanie z pretensjami do pojedynczego usera. Ja już się nauczyłem, ofc na własnych błędach :]

"Mmorpg.pl - You need to learn to live with it."

Gdyby nie to, że musze wlasnie wychodzic z domu to bym większy wall of text dojebal :<


shp napisał(a):
Jeśli mmorpg.pl zmieni się w forum z modami co rozdają warny za każdego 'chuja' czy 'twoja stara jest czarna' to ja już przestanę wierzyć w ludzkość.


QFT

purepc.pl to ma wogole fajna historie. O tym jak to administrator podjebał całą baze danych tweaka i dzien pozniej zalozyl purepc.pl. Fajna drama z tego była :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 20:33 
Cytuj  
RoozTer napisał(a):
Odpowiednich?

Odpowiednio nieodpowiednich.

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 21:54 
Cytuj  
http://uploads.ungrounded.net/525000/52 ... rse_ng.swf - fajowe, to tak do tematu


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 54
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 22:15 
Cytuj  
Wystarczy nowy temat który obraża kogokolwiek z tych brudasów forumowych i od razu jatka.

Jesteście jak banda murzynów z Afryki, pierdolnąć wam mięso na środek i wszyscy zapierdalacie, każdy próbuje być lepszy od innych.

A ja bym tylko kurwa stał gdzieś kawałek od was i zapierdolił w sam środek z bazooki. I wszystkie te kurwy pokroju
Quetzacotl,
Cashasty, Rozzter, ta pasta do zębów Blendamed, Aenima, Mendy, robaczki, Zysie ITP.

wypierdolił w kosmos.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 22:25 
Cytuj  
Jest! Mnie by nie rozjebało!


+1


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 23:06 
Cytuj  
on ma cos do kazdego, kto jest tu dlugo, ma duzo postow lub jest z kolka adoracji... zreszta pewnie przypadkowo, kazdego wyzywa...


_________________
.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 23:17 
Cytuj  
Zysio dostał z randoma (pewnie mi też się oberwie ;P).


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod


Posty: 45
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 15 lut 2010, 23:37 
Cytuj  
mmorpg.pl - ajm lowin it

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2010, 00:26 
Cytuj  
Beast! Dwa big maci z frytkami prosze!

*

Posty: 116
Dołączył(a): 11.05.2007
Offline
PostNapisane: 16 lut 2010, 00:37 
Cytuj  
Grejfox, myślisz, że jak wszystkich obrazisz, zbluzgasz etc. to staniesz się kimś więcej niż typowy adresat Twoich bluzgów? Jesteś tak samo zakompleksiony jak pozostali użytkownicy forum, tylko oni powoli zaczynają sobie to uświadamiać. Ty natomiast żyjesz w własnej perfekcyjnej imaginacji, gdzie jesteś superbohaterem, który codziennie rano po drodze do warzywniaka ratuje świat, przed hordą krwiożerczych moherowych orków. BO PRZECIEŻ WSZYSTKO CO KOMERCYJNE TO ZŁE !!! SZATAN !!!!

Pozostała ekipa forum jak sądzę może pochwalić się pracą/studiami/chuj wie czym, czyli tzw. normalnym życiem. Jest tylko jeden mały pierwiastek, który was w nieprawdopodobny sposób upadla. Mianowicie TO forum. Chwalicie się osiągnięciami własnego wklepując swoje odczucia i przemyślenia do monitora. Czekacie z wytęsknieniem na odpowiedź, żeby ponownie móc zatriumfować swoją niepodważalną elokwencją i zdolnościami werbalnymi.


_________________
In game ~ Aldamir, Zothar, Zahir, Achaja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2010, 00:43 
Cytuj  
wszyscy? bo troche generalizujesz... zastanow sie, forum cie tak denerwuje? jacys ludzie ktorych nie znasz?

a ja dzis dostalem 2 kody znizkowe do Maka!!


_________________
.

**

Posty: 249
Dołączył(a): 24.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2010, 01:33 
Cytuj  
witamy w internecie

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2010, 08:50 
Cytuj  
właśnie, co ja zrobiłem takiego ;-(


_________________
Obrazek

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2010, 09:44 
Cytuj  
no... masz brzydkiego kota :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2010, 09:51 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
@Grayfoks
Masz racje co do Quetzacotl, Cashasty, Rozzter, ta pasta do zębów Blendamed, Aenima, Mendy, robaczki ale Zysio? Co masz do niego?

Te, ode mnie to sie odpierdol. Ja jestem przyjazny dla wszytkich uzytkownikow. Nawet od psow jako jedyny Ci nie wrzucam. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2010, 10:24 
Cytuj  
Nie mam kota, żona nie lubi ;-(


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.