mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 cze 2010, 22:53 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
^^ Jest fajnie i niesmiesznie.

wygląda fajnie. Przy jeździe 20 km/h pewnie nic wielkiego się nie stanie. W normalnych warunkach jak pisał przedmówca. do tego bezszczękowy kask to porażka.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 cze 2010, 23:17 
Cytuj  
Havok napisał(a):
do tego bezszczękowy kask to porażka.


Ja szczerze mówiąc nie kumam jak ludzie mogą jeździć na skuterach/motorach na takim "luzie".
Prędkość jaką rozwijasz nie ma specjalnego znaczenia bo jedziesz po drodze publicznej i jak przy Twoich 30km/h wyjebie Ci ktoś jadący 100 to i tak nie będzie co zbierać.

Z drugiej strony nawet najlepsze zabezpieczenia też nie są 100%- ja byłem w zbroi, kasku i miałem góra 40 na zegarze a bark mi poleciał.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 00:00 
Cytuj  
Jest ryzyko jest zabawa... Jakos we Wloszech/Grecji 3/4 ludzi jezdza na takim luzie i nie widze u nich blizn, tylko opalone nogi ;]. Tylko wtedy skuter wlasnie spelnia swoje zalozenia, przeleciec szybko z jednego miejsca na drugie - a nie udawac sie w trasy. Ryzyko wywrotki w miescie nie jest zbyt wielkie, chyba ze cos Cie trafi przy wymuszaniu pierwszenstwa - ale wtedy najlepsza zbroja nic Ci nie da.

Bezszczekowy kask to porazka? Ta, najlepiej kupic skuter, do tego porzadnego AGV albo MDSa na leb i kombinezon Dainese lub Tschula i mozna smigac do pracy ;)... Tylko wtedy traci to wlasnie cala funkcjonalnosc!

A jak ktos ma tak ostrozne podejscie do zycia to proponuje tramwaje.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 00:26 
Cytuj  
ponoc mozna kupic do skutera tlumik co tak nie pierdzi? :p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 01:06 
Cytuj  
kup skode fabie :P

skuter/motor ma tą zalete, ze masz w sumie w dupie korek.

Ja kcem motór :<


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 02:14 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
fura pali Ci 10litrów / 100km

Polonezem to Xanth raczej nie jeździ - spokojnie można założyć, że 8l/100km LPG lub 5l/100km ON.
Daje to "ciut" więcej niż 8500km.
Jednak X chce kupić dwa kółka po to by nie stać w korkach. Ja go tam rozumiem. Sam codziennie muszę dojeżdżać 35km i najbardziej wkurwiający jest odcinek ostatnich 7km.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 02:48 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Bezszczekowy kask to porazka? Ta, najlepiej kupic skuter, do tego porzadnego AGV albo MDSa na leb i kombinezon Dainese lub Tschula i mozna smigac do pracy ;)... Tylko wtedy traci to wlasnie cala funkcjonalnosc!

A jak ktos ma tak ostrozne podejscie do zycia to proponuje tramwaje.

Wiesz, można i tak ;):

Znaczny % uszkodzeń kasków przypada na cześć twarzową. Biorąc pod uwagę, że skuter porusza się jednak nieco wolniej niż motor dobry kask wydaje się być sensownym rozwiązaniem. Ofk można jeździć w byle gównie i założyć że nic się nie stanie ;). Wiadomo, że nikt nie będzie zakładał kombinezonu do jazdy na skuterze, ale krótkie spodenki itp to imo trochę hardcore, zwłaszcza, że mało który skuter nie ma zdjętej blokady. Ok, kończę bo robi się offtop. Zobaczymy co tam Xanth w końcu zakupi ;)


Ostatnio edytowano 7 cze 2010, 19:08 przez Havok, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 05:51 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Obrazek

FAIL!


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 06:08 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
skuter/motor ma tą zalete, ze masz w sumie w dupie korek.


Tu bys sie zdziwil... Przemykasz sobie miedzy samochodami, powolutku, na sprzegielku, nikogo nie rysujesz, nie gazujesz zeby ludziom nie odpadly uszy i ostatni samochod zajezdza Ci droge...
Pukasz w szybke

-Przepraszam, dlaczego Pani to zrobila?
-A co, pan ma miec lepiej bo na pierdziawie jezdzisz? Kolejka jest
-Ale to nie jest sklep, chcialbym spokojnie przejechac, czy to Pania boli ze ktos ma lepiej
-*Filozofowanie*


Wlosi/Chorwaci/Niemcy/Grecy - maja zupelnie inna kulture jazdy motorami i relacji miedzy kierowcami samochodow a motorow. W szczegolnosci Chorwaci.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 732
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 06:51 
Cytuj  
Pierdolenie - jeżdzę już w uuuujjjj i trochę a z sytuacją, że ktoś specjalnie jednośladowi drogę zajechał w korku spotkałem się może ze dwa razy. To bardziej takie urban legend niż prawda.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 07:42 
Cytuj  
Ja specjalnie dostawiam do lewej skrajni pasa, żeby skuter mógł sobie prawą stroną przejechać. Gorzej jak taki wyrostek próbuje lewą. Takiemu to tylko mordę otłuc.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 08:07 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Btw. Samochód Ci sie nie nagrzewa dobrze przez 15km po odpaleniu ? Może masz coś nie tak z termostatem :wtf:

Mam z termostatem wszystko ok, tylko ty przeczytales po lebkach. Pisalem o 10 kilometrach dziennie. Co wskazuje 5 km w jedna strone, odpowiednik 4 przystankow tramwajowych, w scislym centrum Warszawy. Owszem, rano, szczegolnie jak jest chlodno, nie zdazy sie dobrze rozgrzac. Po poludniu, na Jerozolimskich i owszem, ale za to szkoda czasu na stanie w korku ;)

X.

PS. Przy zimowej jezdzie na ssaniu 5 km dziennie przez caly miesiac, komputer wskazuje mi spalanie ~12l/100 (latem jest troche lepiej). Gdy na trasie pali mi 5.8 (beznzyna ofc, nie cierpie klekotow, a GDI zagazowac sie nie da). To ja juz wole tramwajem za 78 zet miesiecznie (4 przystanki, 10 minut jazdy), albo wlasnie jakims chinskim kiblem, ktory pali 2l/100 ;)

PS2. Zona namawia mnie jednak na motocykl. Coz, zobaczymy ;)


_________________
http://zaginiony.net


Ostatnio edytowano 7 cze 2010, 08:55 przez Xanth, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 09:36 
Cytuj  
czopersa, choc mi sie nie podobaja. Te najwieksze to chyba najciezsze motory w ogole. Ale ponoc wygodnie sie siedzi. Ale smigac miedzy samochodami chyba ciezko :p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 09:40 
Cytuj  
Jesli motocykl to tylko czoper. :>


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 10:23 
Cytuj  
Sam jestes czoper. Tylko i wylacznie szosowy turystyk wchodzi w gre ;)

X.

PS. Jezdzilem jakis czas Yamaha Virago i wystarczy. Za niski jest dla mnie i plecy mnie bola po dluzszej jezdzie. Rasowy czoper odpada tym bardziej.


_________________
http://zaginiony.net

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 11:15 
Cytuj  
Jak już mówiłem, Hondy są git.

Taki CB 600 - http://allegro.pl/item1054222109_honda_ ... ornet.html

Albo trochu tańszy CB 500 - http://allegro.pl/item1057102720_honda_ ... oktor.html


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 11:24 
Cytuj  
chinski Motobi, ale wyglada ladnie i cena atrakcyjna :>

http://allegro.pl/item1069977234_motor_ ... ektor.html


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 11:58 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
chinski Motobi, ale wyglada ladnie i cena atrakcyjna

Pfff... http://www.motors.romet.pl/pl/oferta/mo ... rt769.html

X.


_________________
http://zaginiony.net

***

Posty: 873
Dołączył(a): 19.08.2006
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 18:54 
Cytuj  
Mi sie tam marzy Honda Shadow ;).

a co do tego zajezdzania drogi, to gdzies nawet natrafilem na forum - wymieniali sie informacjami jak uprzykrzyc zycie motocyklistom :/


_________________
"Czasy sie zmieniaja, ale pan zawsze jest w komisjach" :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 cze 2010, 19:42 
Cytuj  
taa tylko to dziala w obie strony. nic mnie bardziej nie wkur... na drodze, niz pedzacy 50km/h Pan na skuterze, jadacy srodkiem lewego pasa - nie zjedzie na bok i chuj. tylko przejechac obok i drzwi otworzyc.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 120 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.