mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 27 sie 2010, 12:21 
 
Morgul napisał(a):
Ja bym ta ankiete skrocil do 4pytan: wiek, zajecie, czy grasz w mmo, czy jestes psycholem :)


ALE PRZEDNI DOWCIAP ! HA HA HA!!


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sie 2010, 12:25 
 
DZIEKI~~

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2010, 12:42 
 
Toll napisał(a):
Nic nie wie, ale stopień naukowy dostanie.
Nie liczy się wiedza, ale dokument.
Tak, to był sarkazm.

Dlaczego sarkazm. Stopień naukowy się dostaje za wytrwałość a nie za zdolności.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 sie 2010, 13:33 
 
Sou napisał(a):
To akurat zalezy od twojego promotora i jednostki w jakiej ja robisz...

Mialem ok promotora, calkiem spoko temat, wyrozniajacy sie, za ktory dostalem 5. Uwazam, ze samo napisanie niewiele mnie nauczylo. Wiekszosc osob rzeczywiscie zrobilo na odwal sie, ale niektorzy tez po prostu juz nie mieli na to za wiele czasu. Zaluje, ze nie moglem pisac o tym co chcialem tylko...

Havok napisał(a):
No co ty, kolega Highlander wie lepiej, pewnie niedawno obronił magistra i jest taki pro...

Tak, dokladnie.

A przede wszystkim jest bzdura dlatego, ze nikt jej moim zdaniem nie przeczytal i zechca to publikowac w pismach naukowych.

Widzialem mgr mojego ojca, to bylo cos fajnego.


_________________
.


Posty: 6
Dołączył(a): 23.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 sie 2010, 13:37 
 
Huba napisał(a):
Wiec naginasz rzeczywistosc przez ukladanie pytan tak zeby pasowaly do teorii? Ciekawe. Tylko co chcesz osiagnac? Obraz rzeczywistosci, czy "jesli fakty przecza teorii, tym gorzej dla faktow?"

Mnie to zawsze dziwilo w psychologii, dazenie do ladnego teoretycznego opisu za cene zgodnosci z faktami.



Huba - czytaj ze zrozumieniem :P chodzi o przydatność statystyczną wyników, tu nie ma żadnego naginania. czysta statystyka i tyle.

poza tym przecież nie chodzi ci o pytania tylko o skalę odpowiedzi...

mrynar wcześniej ci napisał, że "to standard w branzy", czyli badania marketingowe też mają tego typu odpowiedzi. i jeszcze raz powtarzam - wynika to z tego, że inaczej odpowiedzi można wsadzić sobie w... buty... bo nie dają możliwości interpretowania wyników. dlatego wprowadza się odpowiedzi typu "raczej tak", czy "zdecydowanie tak".

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.