mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona

Kto wygra?
FC Barcelona 27%  27%  [ 32 ]
Real Madryt 10%  10%  [ 12 ]
Będzie remis 2%  2%  [ 2 ]
Wisi mi to i powiewa 61%  61%  [ 71 ]
Liczba głosów : 117
Autor Wiadomość
***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2010, 13:07 
Cytuj  
tiomor napisał(a):

Na odwrot ;C. Jak juz sie przypierzasz do czegos do badz dokladny. To Lech predzej gra na licencji amiki. A tak szczerze mowiac, to byla zwykla fuzja.
W przeciwienstwie np. do Dyskopolo Polonioi Warszawa :D ktora spadla do drugiej ligi i od razu wrocila do niej na licencji Groclinu;)


Ajj, rzeczywiście, źle skojarzyłem.
Chodziło mi o to, że pod nazwą Lecha gra Amica.

Tu z oficjalnego komunikatu po sezonie, kiedy 'fuzja' miała miejsce:
Cytuj:
Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki.


@RufeN - jeszcze sobie ten awans do pucharów muszą wywalczyć, bo w lidze jakoś nieszczególnie im idzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2011, 20:15 
Cytuj  
No to nadszedł dzień rewanżu. Ciekawi mnie, jak Barca poradzi sobie na Santiago Bernabeu.

Tbh to ten mecz nie jest im do szczęścia szczególnie potrzebny, ligę mają praktycznie w kieszeni ale nie mogą tego przegrać chociażby ze względu na aspekt psychologiczny.

Zobaczymy, ja jak zwykle za Barcą.

Edit: Barcelona dała ciała, pierwszego gola zdobyła tylko przez głupotę gracza Realu i nie potrafiła wykorzystać przewagi 1 gracza. Pocieszam się, że to był mecz o nic, w środę mają wygrać! I w LM też. ;)

Przykre, że Puyolowi się chyba kontuzja odnowiła. :(


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 261
Dołączył(a): 21.02.2010
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2011, 19:43 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=4cw1NgWlCQw

Jak dla mnie to karnego dla Realu nie powinno być.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2011, 22:16 
Cytuj  
To wszystko wina tego, że trawy nie skosili.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 09:40 
Cytuj  
Wielkie brawa dla Pepe i Marcelo!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 11:49 
Cytuj  
Robo napisał(a):
To wszystko wina tego, że trawy nie skosili.


+1 haha

W Walencji Mourinho nie będzie mógł zastosować swoich mrocznych sztuczek!


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**

Posty: 261
Dołączył(a): 21.02.2010
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2011, 20:39 
Cytuj  
No to się zaczęło, szok że można na 1 obejrzeć.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2011, 21:20 
Cytuj  
Jak na razie Barcelona skutecznie blokowana przez Real, no nie powiem - emocje są. Brak Pyuola boli, mam nadzieję że Guardiola z podopiecznymi coś wymyślą.

Edit: Wydaje mi się, że karniaki będą. Barcelona przypomniała sobie wprawdzie, że jest Barceloną no ale to jeszcze za mało. Gdyby nie ten spalony Messiego, ehh... No nic, gramy dalej.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2011, 22:25 
Cytuj  
macie jakis dobrze dzialajacy stream? bo u mnie wszystkie cos tna :/


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*

Posty: 61
Dołączył(a): 13.02.2011
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2011, 22:38 
Cytuj  
o Fuck 1 dla Realu :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2011, 22:42 
Cytuj  
To już by chyba było na tyle imo. ;) Wprawdzie zostało jeszcze 15 minut, ale teraz to już Real postawi pewnie bunkier przed swoją bramką.

Guardiola ma sporo do myślenia na Ligę Mistrzów. Srsly.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2011, 00:15 
Cytuj  
Gęba się cieszy, oj cieszy. Real lepiej w 1 połowie, Barca w 2. Dogrywka wyrównana w miare, widać było brak sił. Ja tam świętuję, o.

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2011, 00:43 
Cytuj  
Podwojne zasieki. Czyli specjalnosc Murinjo, ktory lubi psuc futbol.
Ja rozumiem, jesli bylby to manczester czy jakies inne scierwo.. ale nie Real na Gran Derbi.

Fakt faktem, w pierwszej polowie Barca niestety jak dzieci we mgle. Nie grali nic, za to Real skutecznie rozpracowywal ich ataki, a takze kasal obrone.

Druga polowa dla Barcy.. no ale nic z tego nie wyniklo. Jak ma sie z przodu jednego napastnika w formie, plus Pedro i Ville pod forma to nie ma szans na tak poukladana druzyne. Krotka lawka sie klania. Barca niestety odpadnie w polfinale LM..

btw poogladajcie sobie jak wyglada otwarty mecz http://tv.zczuba.pl/zczubatv/1,89849,9474893,Szalenstwo_w_derbach_polnocnego_Londynu___szesc_bramek.html

Gdzie dzis tyle miejsca by zostawil Real..

Robo Ty mierdko paskudna ;d

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2011, 01:16 
Cytuj  
Chlopie, jak sie gra otwarta pilke z taka druzyna jak Barca to sie konczy jak jesienia w Barcie, 5 do jaja. Wez pod uwage, ze nawet z tak grajacym Realem Barca sobie stworzyla kilka sytuacji, ktore powinna wykorzystac, ale niestety Villa jest kompletnie bez formy (to samo bylo w Madrycie w lidze). Teraz sobie wyobraz co by bylo, gdyby RM gral otwarta pilke.

Mecze polfinalowe beda pewnie identyczne, szanse sa 50:50. Barca bedzie grac swoje, pytanie brzmi czy Real bedzie umial zagrac tak konsekwentnie taktycznie w nastepnych dwoch meczach jak w tym finale...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2011, 07:43 
Cytuj  
Meczyk wyjebany w kosmos, za kilka dni powtórka z rozrywki i też będzie grubo.

Ale jajca najlepsze, włączam tv przed chwilą i pokazują jak piłkarze jadą autobusem z tym balkonikiem i Ramosowi wypada puchar, wpada pod ten autobus i rozpierdala na drobne części. EPIC :DDD


_________________
@polygamia

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2011, 08:16 
Cytuj  
Loki napisał(a):
Podwojne zasieki. Czyli specjalnosc Murinjo, ktory lubi psuc futbol.
Ja rozumiem, jesli bylby to manczester czy jakies inne scierwo.. ale nie Real na Gran Derbi.

Jedyne co mi aktualnie psuje futbol to barcelona :D jak Raggnarok napisal, Barce trzeba stlamsic, grac z nia otwarty futbol to samobojstwo... Murinho juz probowal i sie skonczylo jak sie skonczylo, az tak cie zdziwilo co zagrali wczoraj?

btw. Man Utd ftw!


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2011, 09:41 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Ale jajca najlepsze, włączam tv przed chwilą i pokazują jak piłkarze jadą autobusem z tym balkonikiem i Ramosowi wypada puchar, wpada pod ten autobus i rozpierdala na drobne części. EPIC :DDD


Ta, Ramos już pewnie ładnie naprany był :D. Replika pod kołami, ale zabawa dalej trwała w najlepsze.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2011, 12:11 
Cytuj  
Miały być 4 gładkie zwycięstwa genialnego Pepa.
Na półmetku Barca ma 0 zwycięstw. Najważniejsze mecze przed nami i Pep ma ciężką sytuację, chyba nigdy nie byli pod taka presją :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2011, 12:13 
Cytuj  
Niech Guardiola odchodzi, bo Barca jest juz nudna. Odejdzie on - barca sie rozsypie na sezon-dwa.

Swoja droga, nie ma chyba nudniejszej ligi od Hiszpanskiej, od lat ciagle to samo, czasami jakis kamikadze wbije sie pomiedzy Real a Barce ale tak? Nuda. Nie to co polska liga ;f. 3 druzyna ciagle moze skonczyc lige w strefie spadkowej :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 4646
Dołączył(a): 31.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 kwi 2011, 13:05 
Cytuj  
patrzac na poziom wszystkich druzyn to sie nie dziwie ;]


_________________
Once upon a time games was fun and too quickly became about winning, being the best or leveling up to get sick loot. Screw that... it is the time to have fun. - Day9

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.