mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 15:25 
Cytuj  
bhp napisał(a):
Niczego nie wysyłaj dopóki nie zobaczysz pieniędzy na koncie czy na allegro, wiem że chcesz być fair itd. ale trzeba być asertywnym.


Co za bełkot. Jeżeli "wiesz", że "chce wysłać", że "chce być fair", to radząc mu, żeby nie wysyłał, radzisz mu właśnie by nie był asertywny.
Może chodziło ci o to, że "trzeba być" ostrożnym?

"Asertywność – w psychologii termin oznaczający posiadanie i wyrażanie własnego zdania oraz bezpośrednie wyrażanie emocji i postaw w granicach nienaruszających praw i psychicznego terytorium innych osób oraz własnych, bez zachowań agresywnych."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 16:12 
Cytuj  
Zostaw go, kazdy czasem chce madre slowo uzyc ;]


noia ty impertynencie! :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 16:18 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
noia ty impertynencie! :F


Niestety. :/ Pracuję nad tym i nic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 17:38 
Cytuj  
Sprawa załatwiona, przelew dotarł.

Reasumując. Facet zrobił przekaz do Allegro przez przelew bankowy we wsi w której mieszka. Musiało minąć 24h żeby ta kasa się zaksięgowała na moim koncie Allegro. Paczkę mu wysłałem po tym jak dostałem informację od Allegro o stanie mojego konta.

Większość ludzi, płaci przez Allegro płatnością internetową i trwa to przeważnie kilka minut, tutaj też była płatność przez Allegro ale w sposób trochę inny, dlatego się zaniepokoiłem. Biorąc pod uwagę gościa z 0 ilością komentarzy i brak do niego zaufania, jasne było że nie wyślę mu nic dopóki nie dostanę kaski.

Także wszystko się dobrze skończyło, bo już myślałem że będzie problem.

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2011, 22:23 
Cytuj  
borboun napisał(a):
Cardano napisał(a):
kasa na koncie = wysyłka. Takie to trudne?


Nie rozumiesz, że jeżeli płacisz z allegro to kasa najpierw wędruje do ALLEGRO, po tym jak kupujący dostaje przedmiot i wszystko gra to wtedy sprzedający dostaje kasę. Tak kurwa ciężko to zrozumieć?


Dawno nie czytałem większej bzdury. Sprzedający dostaje pieniądze jak zleci wypłatę z "płacę z allegro". Nie po wysyłce. Czyli: pierdolisz.
Trochę sprzedawałem i zawsze zaznaczałem, iż jeśli ktoś korzysta z PzA to i tak wysyłam po wpłynięciu kasy na moje konto, nie na konto allegro.

**

Posty: 265
Dołączył(a): 4.11.2006
Offline
PostNapisane: 28 lip 2011, 16:31 
Cytuj  
smeagollum

Radze mu żeby nie wysyłał, radze mu żeby był asertywny, czyli min. bronił własnych praw w sytuacjach społecznych, nie poddawał się łatwo manipulacjom i naciskom emocjonalnym innych osób.

gimnazjalna policja językoznawcza może już spać spokojnie

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.