mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 23:22 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
zlot failuchow i tyle.

Spoko ;)
Dla jednych failem jest wyjście na powietrze, dla innych ciągłe siedzenie przed komputerem.
Ashtona raczej na woodstocku nie było :P


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 sie 2012, 23:30 
Cytuj  
ashtony to raczej oglądają streamy z koncertów


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 10:55 
Cytuj  
Ja na przykład mega popieram Owsiaka i ten Woodstock, ale gadałem z kumplem w pracy który był to mówił ze dosłownie moczem śmierdziało wszędzie ;< sorry ale to jest dla mnie hardcore już. Wiem, jest tam ogrom wiary, ale nie wyobrażam sobie siedzenia, gadania, picia przy smrodzie moczu 400 tysięcy ludzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 11:48 
Cytuj  
buractwo trza krytykowac gdziekolwiek sie przejawia. Tak by nie wygladalo to na ciche przyzwolenie na syf.

Festiwal moze sobie byc, ale Owsiaka nie trawie.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 11:49 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Tak by nie wygladalo to na ciche przyzwolenie na syf.


że co?

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 11:51 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Festiwal moze sobie byc, ale Owsiaka nie trawie.


za co? chyba nie za to http://www.youtube.com/watch?v=Bc1oTVGStu8 :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 11:54 
Cytuj  
Ok. sprobuje wytlumaczyc. Przy podejsciu "przeciez na kazdym festiwalu jest syf" to taka cicha zgoda, ze syf MUSI byc i tyle. Ale wole podejscie "wiem, ze ogolnie jest syf, ale nie toleruje buraków go tworzacych i bede ich krytykowal", nawet jesli nic z tym sam nie moge zrobic.

ot taki detal.

Niah, nawet nie chodzi o to czy Owsiak ma cos tam za uszami czy nie. Co po prostu ten czlowiek mnie irytuje, ze wszedzie go musi byc pelno z reklamowaniem super hiper woodstocku.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 12:21 
Cytuj  
mozna go nie trawic ale odwala dobra robote,duzo sprzetu chociazby dla szpitali dla dzieci jest dzieki jego inicjatywie


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 12:41 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Niah, nawet nie chodzi o to czy Owsiak ma cos tam za uszami czy nie. Co po prostu ten czlowiek mnie irytuje, ze wszedzie go musi byc pelno z reklamowaniem super hiper woodstocku.


no i dobrze, ze jest go pelno, bo nie widzialem, zeby ktos robil wiecej dla chorych dzieciakow, niz on. jeden "irytujacy owsiak" jest wart wiecej, niz wszystkie karki z silowni razem wziete. z toba wlacznie.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 12:51 
Cytuj  
woodstock to bardzo dobry festiwal na skalę europejską i to za darmo dla bardzo dużej rzeszy ludzi, ale zawsze znajdzie się ktoś kto będzie psioczył 'bo woda była zimna'


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 12:53 
Cytuj  
mi sie w tym topicu podobal tekst o stawianiu kloca pod swoim namiotem ;d


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 13:00 
Cytuj  
są gusta i guściki :P


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****

Posty: 1637
Dołączył(a): 28.06.2006
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 13:02 
Cytuj  
Woodstock - jedyny festiwal na którym można znaleźć kloca w swoim śpiworze w namiocie oraz uczestniczyć w poszukiwaniach skradzionej protezy nogi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 13:20 
Cytuj  
Gadajcie sobie co chcecie. Nie powiedzialem absolutnie nic o jego aktywnosci charytatywnej, nie znam sie i nie wnikam. Po prostu mnie irytuje i tyle. Po prostu to uczucie gdy widzisz kogos na ulicy i od razu tak jakos jestes nastawiony negatywnie.

roball, odpowiadajac w Twoim stylu- idz taplac sie w gownie w toi toiu, skoro lubisz. Daedrael tez spierdalaj i idz bij poklony Owsiakowi. Ja pierdole, ale sie robicie drazliwi ostatnio.

http://aleksanderpinski.nowyekran.pl/po ... pa-owsiaka , sobie tak to tu zostawie, nie komentujac.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 13:35 
Cytuj  
Odpowiedzialem w Twoim stylu "niewlasciwie generalizujac". Juz dawno wyjasnilem co mialem na mysli z syfem, bo trzeba Wam dokladnie rozpisac, bo inaczej nie zrozumiecie.

Na kazdym festiwalu jest syf, i to wlasnie krytykuje.
Owsiak po prostu mi nie podchodzi, nic wiecej.
Festiwal moze sobie byc ok.

Choc tak samo kazdy zgeneralizuje jakies techno impreze, że ćpuny. itp. itd. Zawsze rzeczy negatywne rzucaja sie w oczy najpierw.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 13:40 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://aleksanderpinski.nowyekran.pl/post/69304,hucpa-owsiaka , sobie tak to tu zostawie, nie komentujac.


nie spodziewałem się tego po tobie :har:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 13:42 
Cytuj  
No i zgoda roball. To samo editnalem w poprzednim poscie, ale nie zdazylem.

Niah, nie chce tego komentowac, mam zbyt malo informacji. Po prostu wrzucilem link, ale nie umiem sie ustosunkowac. Nigdy mnie Owsiak specjalnie nie obchodzil. A, ze wrzucil to nefallus to tez mam inne podejscie do tego.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 14:08 
Cytuj  
Akurat i Śpiewak i Owsiak racji odnośnie greckich wakacji nie mają. Straszna się krzywda stała córeczce, że 12 minut (słownie: dwanaście) poczekała na nianię POD OPIEKĄ pracowników lotniska. Bo przecież nikt nie zostawał nigdy sam w domu czy u znajomych/przedszkolu/żłobku gdy rodzice musieli iść do pracy. Owsiak nieładnie postąpił generując nagonkę medialną, z drugiej strony - Śpiewak pewnie zrobiłby to samo gdyby Owsiak go nie wyprzedził.

Za całokształt Owsiaka nawet szanuję, ale za skrajne lewactwo to bym mu chętnie w łeb jebnął. I w sumie za to jego lewactwo przelecenie kaszalota byłoby całkiem zasłużoną karą.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 14:11 
Cytuj  
Owsiak także uczestniczył w tamtej medialnej szopce? nie ładnie. Nic wielkiego się nie stało, a tu nasyłają prokuratura, wtf


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2012, 14:11 
Cytuj  
a ty jak zwykle wiesz kurwa najlepiej bo jestes szczesliwym ojcem szczesliwych dzieci.
skoncz juz tczewiak zanim ja ci leb strace.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 85 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.