mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 08:40 
Cytuj  
Hmm, nie wiem czy się śmiać czy płakać. :-?

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 08:48 
Cytuj  
Może sobie troche popłacz.

***

Posty: 756
Dołączył(a): 9.10.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 08:50 
Cytuj  
Ok, dzięki za radę.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 09:02 
Cytuj  
A jak ci odpowiedzieć bardziej konkretnie?
Jak mam dość jakiejś gry to sprzedaję takie konto. Sam nie sram kasą na prawo i lewo, ~300USD to dla mnie spora kwota - więc jak amerykaniec/inny obcokrajowiec mi oferuje taką kwotę za grę której mam dość i nie wiem czy jeszcze będę skłonny w nią kiedykolwiek zagrać to przyjmuje jego propozycję.
No przynajmniej nie mam wyrzutów sumienia, że w moim wieku ładuję kasę w jakieś "głupie gierki" :D Rozrywka samofinansująca się :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 09:25 
Cytuj  
Mark, ale do kogo ty to piszesz? Przeciez to sa smarki nie umiejace samodzielnie myslec, a ty im mowisz o sprzedawaniu kont :)

X.

PS. Cale szczescie, ze za dobre gry trzeba placic, przynajmniej nie ma tam takich ilosci kretynow, jak we free gowienkach.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 09:43 
Cytuj  
Nie no, kurwa ja nie rozumiem... CO WY MACIE DO FREE GAMES??? Wy nie wybieraliscie czy mamy w to grac czy nie, a sie zachowujecie jakbyscie tez nigdy w nie nie grali. Ze nie mamy kasy, to moze nasza wina??? Ze dorabiamy na roznoszeniu ulotek i za ch*** pracy nie mozemy znalesc to nasza wina??? Ze trzeba Matce kupic jakis upominek na dzien matki to co, moze tez nasza wina??? Albo jakis prezent dla dziewczyny, lub dolozyc sie do jakiejs sprawy brata (czesto nie wiadomo do jakiej) to my sobie tym zawinilismy??? Wiec nie bede wywalal kasy w bloto, aby pozniej miec radoche ze upochnalem ta gre niewyzytemu amerykancowi. Wole se pograc w darmowe gierki, bo gram w gry przez neta, nie tylko dla rozgrywki, tylko dla ludzi. Nie mowie ze dla wszystkich, ale np. dla kumpli poznanych na tym czacie, lub gdziekolwiek. I SIE ODPIERDOLCIE OD FREE!!! Gramy w nie, bo nie chcemy WYWALAC kasy na jakies "wypicowane" gierki z mila wiara. A jak chcecie prawic pouczenia to GO OUT!!! (jestescie menele :))

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 09:44 
Cytuj  
Wkurza mnie nadużywanie argumentu - "gram w to gówienko bo jest za free - nie będę wydawał na jakieś głupie gierki jak inni frajerzy". Frajestwem i marnowaniem czasu jest granie na free serwerkach w gówienka :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 09:45 
Cytuj  
Kolejny kretyn, co nie umie ze zrozumieniem czytac. Norma.

X.


_________________
http://zaginiony.net

**
Avatar użytkownika

Posty: 400
Dołączył(a): 2.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 09:46 
Cytuj  
Kurwa, rece opadaja. Kto tu nie umie czytac???

*

Posty: 88
Dołączył(a): 9.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 10:25 
Cytuj  
ej macie swoje gowniane forum do platnych mmorpg nie?? no to co robicie qrwa na forum bezplatnych mmorpg wypierdalac marnujecie caly gowniany topic na kloceniu sie reka na zgode dupa na stol :wink:

**

Posty: 278
Dołączył(a): 10.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 10:48 
Cytuj  
roball napisał(a):
edit: powstrzymalem sie :>


I tak zdążyłem przeczytać twój poprzedni post

Xanth napisał(a):
Mark, ale do kogo ty to piszesz? Przeciez to sa smarki nie umiejace samodzielnie myslec, a ty im mowisz o sprzedawaniu kont


Ze mnie niejest jush taki smark, chociaż nie twierdze, że jestem jush dorosły.

A tak poza tym to tesh twierdze, że w darmówkach chodzi tylko o bezumyślne wyżynanie wszystkiego co się rusza. Na dodatek gierki te nie mają wogóle klimatu bo dzieciarnia wszystko psuje. Z chęcią bym pograł sobie w płatną gierke np. DAoC, ale że płace teraz 140pln za neo+ więc za dużo kasy mi nie zostaje :(

Pozdrawiam wszystkich grających w płatne mmorpgi.
Qrcze... szczęściarze...

PER.

EDIT: Aha i dzięki Mark za konkretną odpowiedź

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 10:57 
Cytuj  
ej ja uwazam ze Mark24 i cala reszta ma racje tylko ze nie rozumieja ze niektotych stac na platne mmorpg a inni cale zycie bede musieli sie "bawic w piaskownicy" ja doskonale wiem ze grajac na piratach lub darmowych mmorpg trace bardzo duzo w stosunku do platnych mmorpg, gdybym mogl teraz pracowac i uczciwie zarabiac pieniazki to szczerze powiedziawszy na okolo 90% gral bym w jakiegos platnego mmorpg, ale chwilowo ciagle sie ucze, starzy na banq nie dadza mi az tyle kasy na abonament, a ze tyle ile dostaje starcza mi na miesieczne wydatki ja sie nie kloce. mam nadzieje ze jak wyjde na swoje (czyt. skoncze nauke i w TYM kraju dostane prace) to jakis mmorpg spodoba mi sie na tyle zeby za niedo placic, a chwilowo cuz biegne do swojej piaskownicy - dzisaj mamy robic zamek :D dlatego tez PROSZE WSZYSTKICH aby wreszcie zakonczyli ten temat gdyz jest on bezowocny i zawsze konczy sie tak samo - podobnie jak rozmowy poslow w naszym narodowym sejmie...
kazdy z nas ma po trochu racje - moze jedni troche wieksza inni troche mniejsza ale to ciagle racja - WSZYSCY bierzmy przyklad z postawy kolegi roballa ktory mile mnie zaskoczyl - i roball chwala ci za to! mam nadziej ze ten temat BEDZIE DOZYWOTNIO ZAMKNIETY - WYKOPMY PODZIALY Z TEGO FORUM!

ps: z tego miejsca chcialbym podziekowac wszystkim, ktorzy dobrneli do konca tego postu :)


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 14:38 
Cytuj  
Temat rozmowy zszedl na dyskusje o wyzszosci swiat Bozego Narodzenia nad Wielkanaca, wiec przenosze go na odpowiednie forum.


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 15:05 
Cytuj  
Trzeba bylo na flamesy od razu przeniesc...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym


Posty: 12
Dołączył(a): 25.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 17:34 
Cytuj  
Hyh czytam tych ...... ktorzy pogrywaja w platne gry i pluja na graczy free mmorpgow. Mianowicie nie kazdy ma KASE ,CZAS ,CHECI na gre w platne gry. Mi by bylo szkoda wydac wiecej niz 40 zlotych na gre mmorpg. Mam kompa pentium III 600 ,196 ram dysk 60 GB (z czego 40 GB jest pozyczonym dyskiem od kumpla). Mam go od 3-4 lat i nie zamierzam go w niedalekiej przyszlosci ulepszac. Bo po co? MAm 16 lat niedlugo szkola i nie bede mial zapewne praktycznie czasu na gry komputerowe. Nie mam zamiaru wydawac 40 zlotych lub wiecej na gre ktora bede mogl sie "rozkoszowac" nie dluzej niz 1-2 godziny dziennie. Nawet jakbym dzisiaj wygral 10 milionow w lotka to bym nie kupil abonamentu platnej grze bo bym nie mial czasu na gre. Juz wole kupic zarcie i isc na seans filmowy do kumpla (a i rozrywka zapewne wieksza). Nie wiem po co to pisze i tak wy wiecie swoje i macie gdzies czyjs gust...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 19:12 
Cytuj  
A ludzie sie dziwia ze my ciagle 100 lat za murzynami...

Jak bedziesz mial 30 lat to auto tez ukradniesz, bo przeciez bedziesz nim jezdzil tylko 40min dziennie do pracy i spowrotem?

Po co placic jak mozna miec za darmo!

edit: Ci by nie bylo nieporozumienia...
Oczywista mialem na mysli freeshardy platnych mmogow, jak ktos lubi grac w freeware'owe gry to daj mu boze zdrowie...


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 20:08 
Cytuj  
Dhoro napisał(a):
gr..... :evil: asmax jush mnie denerwujesz...
tak sie składa ze NIE KAZDY MA te 60 zl. miesiecznie


Tak - i to jest powod zeby nazwac mnie nadzianym frajerkiem? Frajerem jest ten gosc ktory nie potrafi sobie zarobic takiej kasy tbh.

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 20:25 
Cytuj  
Ja powiem tak:

Ani Asmax nie wytłumaczy Dhorowi i innym "biednym" że warto grać w gry płatne, ani Dhoro nie przekona Asmaxa i spółki że Free MMORPGi są lepsze.

Więc po co ta gadka?


_________________
A man who knows he is a fool is not a great fool.

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 20:28 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
Tak - i to jest powod zeby nazwac mnie nadzianym frajerkiem? Frajerem jest ten gosc ktory nie potrafi sobie zarobic takiej kasy tbh.



po pierwsze nie ja nazwalem cie tak
a po druge nie kazdy ma checi albo mozliwosci by znalezc robote, ja mieszkam w takiej dziurze (bezrobocie siega 30%) ze poprostu nie ma roboty - a tym bardziej dla uczacych sie :(


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2004, 20:51 
Cytuj  
A czy ja gdzies napisalem, ze mnie tak nazwales? Po to jest cytowanie, aby bylo wiadomo do kogo odnosi sie odpowiedz wiec nie wiem po kiego bata sie pieklisz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 105 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.