mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2004, 20:34 
Cytuj  
zazwyczaj jak ktos jest zalosny to chce sie plakac , a nie smiac...
dobrze ze masz takie nieskomplikowane poczucie humoru - musisz sie non stop smiac jak ogladasz np. wiadomosci

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 paź 2004, 21:07 
Cytuj  
Dokladnie jak mowisz. Zrywam boki jak widze cos zalosnego.

Skoncz juz to, ja tylko zrwocilem ci uwage i tak jak sie spodziewalem probujesz tylko nastepna osobe sprowokowac. Nie do mnie z takim czyms "elo ziomku" 8)

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 paź 2004, 23:21 
Cytuj  
kurwa... strasznie nad tym ubolewam. ludzie zamiast niszczyc chamstwo i stawiac mu czola to po prostu je olewaja... a tak nie mozna :cry:

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2004, 16:59 
Cytuj  
Smolik uspokuj się próbuje zebrać opinie internautów, a Ty wszystko mi niszczysz!

Lektura dla Smolika


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2004, 17:29 
Cytuj  
O kurfa ! jestem trollem !

i co teraz ?

Mefi , napisz cos konkretnego czy cos... tak sie z tym pierdolisz ze nic dziwnego ze juz kazdy siedzi cicho.
zapytaj sie czy za czasow modemow stawala ludziom pala jak po 30 probach podlaczenia sie pod 0202122 w koncu sie udawalo...

to tez jest jezyk internautow !

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2004, 19:21 
Cytuj  
nie karmcie trolla !

****

Posty: 1282
Dołączył(a): 16.07.2003
Offline
PostNapisane: 17 paź 2004, 19:54 
Cytuj  
Z Ciebie to troll weak w chuj :(


_________________
Nie ma fajnych mmorpg.
Muzyka relaksacyjna

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2004, 21:04 
Cytuj  
Mefi jest jeszcze jedna rzecz ktora mozesz dodac.
Mianowice jezyk w internecie graczy online, sa takie zmieszane slowa z angielskim typu expowanie,grindowanie,levelowanie,raidy,questy..."zmienilem joba"itd.
Ten psposob wyslowienia sie miedzy graczami sa uproszczeniami ale nie skrotami i w miare lepiej brzmia w koncu niechcialbys zastapic slowa "expowac" uzywajac slow "zdobywac doswiadczenie" itd.

EDIT:Literowka

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2004, 21:23 
Cytuj  
albo np. suck my ballz u fucking gayass czyli ciagnij mi jadra ty pierdolony w dupe geju
to apropo jezyka graczy online!
czy np. stfu bitch! czyli zamknij morde dziwko - przyklad ktory trafil z jezyka internetu do normalnego zycia a konkretnie do domu mefiego gdy jego stary sie wkurza i kieruja swoja zlosc do wszytskich domownikow

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2004, 21:42 
Cytuj  
dlaczego nie bedzie musial ? :cry:
nie rozumiem...
chodzi bardziej o "attention - whore" czy "attention whores"
bo attention whore to tak ... nic za bardzo nie znaczy a przynajmniej malo kto zrozumie przekaz tejze koszulki...

ale rzeczywiscie , chetnie dostane taka koszulke - podoba mi sie :wink:

**

Posty: 296
Dołączył(a): 25.05.2004
Offline
PostNapisane: 18 paź 2004, 10:30 
Cytuj  
Użyje postów Smolika jak przykład degeneracji języka internetu.


Pieszczoch napisał(a):
Mianowice jezyk w internecie graczy online, sa takie zmieszane slowa z angielskim typu expowanie,grindowanie,levelowanie,raidy,questy..."zmienilem joba"itd.
Ten psposob wyslowienia sie miedzy graczami sa uproszczeniami ale nie skrotami i w miare lepiej brzmia w koncu niechcialbys zastapic slowa "expowac" uzywajac slow "zdobywac doswiadczenie" itd.

Mam opisać jezyk internetu ogólnikowo, dlatego nie moge koncentrować się na jednej wybranej grupie w tym przypadku graczy online. Mam opisać charakterystyczne jego cechy, które przewlekają się na większości forach czyli akronimi, emotikony, skróty oraz zangielszczenia. Przykłady konkretnych grup moge wykorzystać jako dopełnienie swojej wypowiedzi jeżeli skończe przed czasem.
Można powiedzieć, że język graczy jest slangiem (posiada własne słowa jak expowanie, raid, quest zrozumiałem tylko dla danej grupy), innym przykładem slangu może być, np. forum muzyczne (chodzi mi tutaj o ludzi, którzy zajmują się tworzeniem muzyki), forum związane z fotografią, itp.


_________________
http://www.netykieta.prv.pl/

****

Posty: 1775
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 paź 2004, 14:28 
Cytuj  
dobrze dobrze mefi... zbieraj materialy - ja pisze z tego samego tematu...
Poki co , to jednak nie mam czasu jak na razie na j.p :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.